fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Go down 
+10
viper
TMS
forizstibi
Sas
RedDog
junioor
Arpi
Jocky
Lukács
Koolman
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Szept. 2014 - 19:47

Ertem en, de akor legalabb nem kellett volna meg beszelni sem errol es akor szamit az ember erre es ugy utemezi a boxkiallasat hogy mindenki jol jarjon. Ebbol a valaszodbol csak az latszik ki amit a fentiekben irtam...biztos kitudod szurni azt a reszt Wink
Amugy tema lezarva...en megertettem teljesen.
Ja es szinte elfelejtettem megkoszonni, hogy betetted a mult szezonbol a figyelmezteto lampakat...az jo, De amugy azt sem kertem, csak emlitettem, hogy meglepett...ennyi...megszivtam...megtanultam...kesz.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Szept. 2014 - 19:52

Falra hány borsó.....

Mindenhez hozzá volt nyúlva, olyan dolgokhoz is amihez nem értnek... Ha nem mondom hol keressék a futamidő gondokat még most is úgy lenne. Az idáig jó volt, de erre a szezonra valaki megmódosította.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Szept. 2014 - 21:24

Arról, amit nem tudunk mi sem elég nehéz lenne szólni... A mód szerint Jocky Fazékkal és Redi Teoval VAN. TEHÁT NEM AZ ÉN HIBÁM! Igen Redi van amit nem értek, értünk, de ha te érted Isten neki, de szerinted honnan kellene tudni hogy a Webes felület felülírja a módot? És igazad van kicsit sok a hozzáférés és át át állítódnak dolgok...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 24 Szept. 2014 - 23:12

az automata valto felfele valtas hasznalatara s amugy az egesz automata valtora szandekosan volt sulybuntetes beteve a modba ?? ha igen akkor miert ? es ki dontotte el ?, ha meg nem akkor ki teszi nekem jova azt hogy az elmult 3 futamon plussz sujjal voltam hatraltatva ?
(soha egy modba sem volt meg automata valto hasznalatara sulybuntetes beteve meg az eredeti FSR modba sem) tudtommal engedelyezett vagy a felfele vagy a lefele valo automata valto hasznalata !?
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 24 Szept. 2014 - 23:51

Jogos Árpi, mi is Sassal a bahraini teszthét kezdetén vettük észre! Az ausztrál és maláj versenyek lementek ezzel a hátránnyal. De a lényeg, hogy be fogsz gyorsulni, ha manuálisan váltasz és gyere, versenyezz tovább!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 7:39

Most mar ertem miert tudtam az elso futamokon elol vegezni Razz
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 7:42

Huni, en ajanlanam neked a Tukrok hasznalatat...arra nincs sulybuntetes. cheers
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 9:31

Szonda Hunor írta:
Jogos Árpi, mi is Sassal a bahraini teszthét kezdetén vettük észre! Az ausztrál és maláj versenyek lementek ezzel a hátránnyal. De a lényeg, hogy be fogsz gyorsulni, ha manuálisan váltasz és gyere, versenyezz tovább!

Nem, nem, nem, errol van szo hanem hogy valaki vagy szandekosan vagy veletlenul sulybuntetest tett be egy olyan segitsegre amire nem jar sulybuntetes es nem szolltak rolla ! Az volt megbeszelve hogy a fel vagy levaltas semmifele hatrany nelkul hasznalhato ahogy a mult szezonba !
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 16:44

ezek szerint véletlen vagy direkt lettek sulybüntetések kiosztva. Javasolnám tiszta körülmények közt a bajnokság ujrainditását

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 16:57

meg senki sem adott magyarazatot de nagyon remelem hogy veletlen es minel hamarabb kilessz javitva!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 19:31

Sajnos magyarazatot csak az tud adni aki ennek a tudataban volt.

Tibi: szerinted ez olyan egyszeru? ...inkabbb turelem es a buntetesed hamarosan lejar.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 19:58

forizstibi írta:
ezek szerint véletlen vagy direkt lettek sulybüntetések kiosztva. Javasolnám tiszta körülmények közt a bajnokság ujrainditását

Akkor Én csak egy kávét kérnék Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 20:29

Arpi írta:
Szonda Hunor írta:
Jogos Árpi, mi is Sassal a bahraini teszthét kezdetén vettük észre! Az ausztrál és maláj versenyek lementek ezzel a hátránnyal. De a lényeg, hogy be fogsz gyorsulni, ha manuálisan váltasz és gyere, versenyezz tovább!

Nem, nem, nem, errol van szo hanem hogy valaki vagy szandekosan vagy veletlenul sulybuntetest tett be egy olyan segitsegre amire nem jar sulybuntetes es nem szolltak rolla ! Az volt megbeszelve hogy a fel vagy levaltas semmifele hatrany nelkul hasznalhato ahogy a mult szezonba !

Tudom Árpi és megértem, teljesen jogos minden, amit írsz, én is ugyanúgy megjártam, de most már nem tudsz mit tenni, hagyd magad mögött és gyere versenyezni. De persze egy magyarázat, ami a legkevesebb lenne, azt jó lenne olvasni.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 21:21

Tamas írta:
Sajnos magyarazatot csak az tud adni aki ennek a tudataban volt.

Tibi: szerinted ez olyan egyszeru? ...inkabbb turelem es a buntetesed hamarosan lejar.


Nem is olyan nehéz. Devoltak akik áldozatául estek dolgoknak mert mindig kiderül valami sz.rság már bocsánat. Mindent hagyni kellett volna az eredetibe és nemlettek volna gubancok. de ez van. Már nem sok tami aztán én jövök
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 21:29

Minden módban mindig volt és van súlybüntetés azokról vettem le amelyeket csak SAS használ a többi maradt. Nem tudom pontosan de lehet a le ás felváltáson van. Minden mást csak SAS használhat és azt megbeszéltük, hogy Ő e miatt ne szenvedjen hátrányt. Ha hazaérek megnézem bisztosra, de lehet hogy van, mert azt nem vettem ki. Vagy legalábbis én nem.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 22:32

Biztos van mert megneztem es nem hogy nem vetted ki hanem te tetted be mert eredetileg valtora egy modban sincs sulybuntetes csak a tobbi segitsegre utana lehet nezni. arrol volt szo hogy minden marad ugy mint a mult szezonba de ez nem igy tortent, a mult szezonba nem volt sulybuntetes a valtora csak a tobbi segitsegre, sot a ligaba ez az elso hogy valtora sulybuntetes van beteve es nem is akarmennyi ha jol szamolom akkor 80 kg ami egyenlo egy 25 korre megtankolt autoval, igy esely sincs arra hogy egy futamot ne korhatranyba fejezzek be, ennyi erovel be is lehetne tiltani az automata valtot. Az hogy azokrol amit SAS hasznal segitsegeket levetted a sulybuntetest nagyon helyes csak nem kellet volna olyasmire tenni aminn sehol soha nem volt!

Itt az eredeti FSR mod beallitas:
[AIDPENALTIES]
TC=(0.000,0.024,0.024)
ABS=(0.000,0.024,0.024)
Stability=(0.000,0.005,0.010)
Autoshift=(0.000,0.000,0.000, 0.000)
Steering=(0.000,0.005,0.008,0.020)
Braking=(0.000,0.005,0.010)
Invulnerable=(0.000,0.005)
Opposite=(0.000,0.005)
SpinRecovery=(0.000,0.005)
AutoPit=(0.000,0.000)
AutoLift=(0.000,0.000)
AutoBlip=(0.000,0.000)

Szentliga X7:
[AIDPENALTIES]
TC=(0.000,0.000,0.000)
ABS=(0.000,0.000,0.000)
Stability=(0.000,0.000,0.000)
Autoshift=(0.000,0.125,0.125, 0.000)
Steering=(0.000,0.000,0.000,0.000)
Braking=(0.000,0.000,0.000)
Invulnerable=(0.000,0.000)
Opposite=(0.000,0.000)
SpinRecovery=(0.000,0.000)
AutoPit=(0.000,0.000)
AutoLift=(0.000,0.000)
AutoBlip=(0.000,0.000)


jol latszik hogy minden levan veve 0 ra egyedul a valtora van teve 0.125 vagyis az auto sulyanak 12.5%-a.
megkerlek allitsd vissza ugy ahogy volt 0 ra.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 25 Szept. 2014 - 23:15

[AIDPENALTIES]
TC=(0.0,0.110,0.120,0.130)                 // Weight penalties for using different
ABS=(0.0,0.110,0.120)             // levels of aids.  First value is typically
Stability=(0.0,0.110,0.120)       // with the aid off so it should be 0.0.
Autoshift=(0.0,0.125,0.125,0.140)     // Penalties should only be applied to
Steering=(0.0,0.105,0.108,0.120)  // aids that the vehicle would not be
Braking=(0.0,0.00,0.00)            // allowed to run with.  Penalties should
Invulnerable=(0.00,0.00)            // typically only be used if the aid improves
Opposite=(0.00,0.00)                // laptimes for a decent driver.
SpinRecovery=(0.00,0.00)            // Values are fractions of the total vehicle
AutoPit=(0.00,0.00)                 // mass, and are modeled as extra weight in
AutoLift=(0.00,0.00)                // the fuel tank.  Do not use negative values.
AutoBlip=(0.00,0.00)

Ha azt mondják én kiveszem, ki vegyem? Sem arról sehol nem volt szó, hogy tenni kell sem arról nem volt szó, hogy ki kell-e mindent venni én egy dologra kérdeztem rá és arra is én kérdeztem rá, hogy SAS ne szenvedjen hátrányt ennyi, de ha kell kiveszem! Ennyi...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimePént. 26 Szept. 2014 - 8:11

Albert Sándor nem használ automata váltót?
-Ha Igen akkor egyértelmű hogy ki kellett volna venni és nem betenni. (A múlt szezonban sem volt súly bünti)

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimePént. 26 Szept. 2014 - 8:15

Csak a fel és vagy a leváltáson van a SAS én nincs
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimePént. 26 Szept. 2014 - 8:50

Legyen az is a 0 (zéró) értéken!

Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimePént. 26 Szept. 2014 - 9:55

Minden 0 Zero!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 27 Szept. 2014 - 11:23

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 14lkd43
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Szept. 2014 - 11:00

Mennyire lehet állítani az aszalt hőmérsékleten??? A szabadedzéseken általában növekszik 26 fokról 33-ig. Míg a versenyen állandó 25 fok. Vajon megoldható, hogy egyforma körülményeket teszteltünk és versenyezunk? Gondolom ez sem mod próbléma, de nem tudtam máshova felirni!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Szept. 2014 - 12:02

Ez mód probléma Az én javaslatom az hogy a verseny kezdődjön 2 órával később ne 12 hanem 14 órakkor

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Szept. 2014 - 12:46

Vagyis, 14 órai kezdetnél valószínűbb a melegebb aszfalt hőmérséklet?

Ha ezt reálisabbnak vélitek és egy páran azt mondjátok, hogy valószínűbb akkor egy próbát tehetünk!
Amúgy sok-sok szezonon át így vezettünk végig versenyeket! Már az okára nem emlékszem, hogy miért volt megváltoztatva az időpont a rajtot illetően, mert az eredetileg a 14 órás az igazi időpont. Ezt mi anno lehoztuk valamiért! -ha valaki még vissza emlékszik, segíthet!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» Tesztfutamon talált hibák orvoslása
» Észrevételek Kijavítani valók!
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: