fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Go down 
+10
viper
TMS
forizstibi
Sas
RedDog
junioor
Arpi
Jocky
Lukács
Koolman
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:21

Kedves Ligatársak!
Igen a súlya az autónak 500 kg. Az üzemanyag fogyasztás kb 4 liter és igen használható mind az X4 és az X6-os szetup is. És ha nem jó a beállításod nem melegedik a kerék.
De.
Az autó első perctől 500 kg és nem csütörtöktől! És a motor is ugyanez már első perctől!
Csütörtök este óta semmi olyan nem változott ami ezeket befolyásolta volna talán csak az üzemanyag kérdése ami által a súly de az nem olyan mértékű, hogy ekkora gond legyen. Csak egy példa csütörtökig egy kör megtételére kb. 5,8-5,9 liter üzemanyag kellett most 4,1-4,2 kell tehát 12 kör megtételére csütörtök este előtt 70,8 liter kellett és most 50,4 liter kell 20,4 liter az kb. 20 kiló az autó súlyában a tapadás érdekében. Akkor lehet aki nincs meg elégedve a súllyal vagy a gumikopással az tegyen több üzemanyagot lehet...
Persze a mód változott és más de nem csütörtök óta!! És hogy gyorsabb vagy lassabb mint más módok vagy a valóság igen igaz s akkor? A tavalyi túl lassú volt és? Minden egyes versenyző számára a feltételek és a körülmények hasonlóak!!! Hogy a pálya hőmérséklet alacsony... Az én vérnyomásom meg magas... Egy dolog szerintem a lényeg meg kell szokni!!! És megtalálni a megfelelő beállítást!
Valamint az is fontos, hogy a mód az első versenyen briliánsan vizsgázott, semmilyen technikai gond nem volt, nem dobot ki senkit és remek csatákat láthattak a nézők és taktikázni is lehetett.
Én magam részéről azt mondom a szezon elkezdődött!!! Sok sikert mindenkinek a versenyeken!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:31

scratch  bocsánat hogy felmertem hozni.

Köszi Tami.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:38

Ha beleszolhatok.....
Szerintem Tamasnak is es Kalmannak is ugyanolyan igazuk van.
Tovabba, amit mar a mult szezonban is megtapasztaltunk: Masabb a mod es csak kis idot kell adni neki es megszokni, mert ha nem akor megint a szezon feleig csak herce-hurca lesz. Amen
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:40

Az aki csutortoktol panaszkodik, azok valamibol kifolyolag ereztek ezt. Azt, hogy pont egybe esik a fogyasztas valtoztatasaval az vagy a veletlen muve, vagy megis ott van valami.

Nekem mar a hetfoi teszt elotti hetvegen jelentkezet, ezt a mult hetfon (teszt elott) is kifejtettem. De rafogtuk a valto es uj motorra.

A suly csokentes nem volt indokolt (ez szemelyes velemeny) de gondolom mas sem fejtet ki ez irant igenyt vagy panasz lett volna a szezonok soran a sulyra. Fokepp ekkora sulyra!!! Ez tul volt love a celon.

Majd kerek egy setupot ami 90-110 fok kozott konstansul tartsa a meleget es jol is mukodik, nem valami extrem beallitas ami csak epp eleget tesz a melegedesnek, de nem lehet korozni vele.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:42

Oks küldök
Azért volt indokolt, mert ez a motor nagyobb sebességre képes az FSR motor max sebessége bármit állítottál 289 volt és a motorteljesítmény rossz volt ez a motor ami egyébként a 2012 FSR és a x6 os valamint az x4 es keveréke valóban az x6 os váltóval de más fordulatszámmal így az a nagy súly nem engedte az autót vezetni és a gumikkal egy hétig mentél így most ugrós lett az autó és jobban eszi a gumit a nagyobb kanyarsebesség miatt.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:52

Tehát várjak amíg a gumik elérik az optimális hőmérsékletet? Very Happy  Melyik futam lesz az. Kivárom.

Ha még rémlik valakinek amit írtam, nem a mód  briliáns megvillanásáról írtam és annak megkérdőjelezéséről, hanem hogy gondom volt a gumikkal, de úgy látom inkább terelgetjük a témát. Az hogy változott valami az biztos. Adok egy versenyt magamnak, hogy meggyőződjek s ha nem működik akkor nem fogok nyugtalan éjszakákat okozni magamnak. S legfőképpen nem hagyhatom, hogy sokan rajtam ugráljanak.
ui. a mód működése kifogástalan. De számomra egyelőre használhatatlan.

És tényleg sajnálom, hogy nem lehet  a problémáról beszélni. Se Alfréddal se Kálmánnal. A topik címe X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek.

Hol tévedtem?


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 9 Szept. 2014 - 21:00-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 20:54

A gumik fogyása nem valós nálam, talán még most is mehetnék, nem koptak hanem hidegek maradtak. Akkor is ha minimálisra állítottam a keréknyomást.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 22:38

Kálmán, ne haragudj de nem vagy ezek szerint az információ birtokában. Mindkét szezonban jól használtuk a motrot magas sebessegel, csak teljesítményt nem lehetet használni. Állítani azt lehetet csak nem volt megfelelő. Itt is be lehetett volna lőni a teljesítményt csak pár értéket kellet volna attirni. Na mindegy, vegul is lett belőle valami, itt inkább a súly van túlzottan elnezve. És ha te azt állítod hogy jaj de szuper ez a súly választás, akkor lassan nem értem a szimulátor iránt kifejtett elvedet.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 22:46

Lukács írta:


És tényleg sajnálom, hogy nem lehet  a problémáról beszélni. Se Alfréddal se Kálmánnal.


Ne keverjuk a szezont a fazonnal. Velem azert nem lehetett beszelni a modrol, mert nem voltam hajlando modosittani masok kerelme szerint. En mindig ugy hagytam ahogy a fejleszto kiadta. En mindig a te csapattarsad vedtem, Tamast, aki megszenvedettv a modok kereseseben es nem doltem senki nyavalygasanak be... Tul nehez, nem lehet iranyittani, stb.... Aki kiadta az tudta mi miert van. Tehat ne engem tamadj, azert hogy nem modositottam az egyeni erdekek szerint. Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 2:59

"Amennyiben ez nem tud változni akkor kénytelen vagyok a versenyzői mivoltomból kilépni!"
Ennek a mondatodnak mi köze ehhez a topikhoz? Ez a topik a X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek... Nem a zsaroljuk meg a módkészítőt s az egész Ligát... És egyébként ezzel a problémával találkoztunk mi is a tavaly első sorban annak tudható be hogy más a pályahőmérséklet mint amin a beállítást kiteszteltétek és valószínű az FSR szetupja volt az ami a legjobban nem talált ehhez a versenyhőmérséklethez... Ha gondoljátok, hogy megoldás én felteszem a súlyt az F1 2014 szabályzata szerint 692 Kg és ha gondolod Tamás elkészítettem a 2014-es motort is 15000 fordulatszám stb. csak elviselhetetlen a hangja de ha gondolod én beteszem, hogy mégszimulátorabbak legyünk vagy szerinted az FSR miért nem a valós F1 adatai alapján készítette a szimulátorát??? Megmondom ha gondolod csak lehet nem sok köze lesz a szimulátor elvekhez egyébként nem haragszom és csak az a gondom, hogy minden változtatást megbeszéltem és azt is elmondtam hogy készítettem 2014 es motort a baj csak az, hogy akkor mindenki vagy akinek mondtam helyeselte, most egy gyenge FSR-es futam után minden baj a súly a fék a gumik a motor a váltó és hogy zseniális volt az eredeti csak nem működtek benne dolgok pl a teljesítmény és az úgy jó volt... értem vagy tényleg nem értem. Mi kell működjön vagy ne a mód?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 6:32

Kálmán 1 hozzá fűzni valóm van,1. Az a mondat nem zsarolás. Kijelentés. Attól neked nem lesz rosszabb, hogy én, vagyok vagy nem.

Bocs 2 ponthoz szólnék.
Neked a legérzékenyebb pontod a SETUP, abban a tévhitben élsz, hogy tele vagyunk (FSR) vb setupokkal. Csak hogy téved bárki is aki ezt gondolja. Mindig jókat nevettem ezen. Ha valakit érdekel, én személy szerint Szabó Csaba setupját használtam az elmúlt versenyen. Neki jól működtek a gumik.
És hihetetlen számomra az, hogy nem akarod azt meghallani amiről beszéltem eredetileg, jó hiszemüen választ remélve. Ez helyett beálltál védekező állásba és inkább a zsarolást láttad holott az a mondat arról szól hogy nem fogok így versenyezni mert 3 kör után boxba kell hajtsak, 10 / 15 boxkiállás. Jobb esetben 8. De úgy látom, hogy veled vitázni vagy a döglött hintalóval ugyan az. Dolgozok azon, hogy megoldjam a problémámat hidd el. Az én és a csapatunk érdeke. És nem kritizáltam semmit csak választ reméltem és segítséget. Köszönöm megkaptam. Ki amit érdemel megkapja.

Én végeztem ezzel a témával. Választ nem kaptam tehát ezt hiába is kérdezhettem meg.

Sziasztok.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 9:59

Kálmán, nem kért senki 2014 motrot se 15000rpm-et, itt a legfontosabb az hogy drasztikusan le van csokentve az autó súlya alaptalanul. Nem érdekel a motor vagy váltó. Nem tudom mennyi az új autók súlya, de amint kiveszem szavaidbol ezeket újabban noveltek és nem csokentetek. Ez nem volt jó ötlet lecsokenteni és főképp ilyen mértékben
Amúgy mióta csokenes történt azóta volt panaszom, csak az új motora fogtam/fogtuk, csak nem tudtuk a csokentest és abban a hitben voltunk majd még kell szokjuk. De sajnos barmere allitotuk az autót, a futamig sem sikerült a csuszkalast megallitani. Gondolom ezért.
A mód jól vizsgazot tehnikai téren, hogy nem volt kivagasi gond, de a kettőt ne tegyük egy lapra, mert sokan kuszkodtek a futam során az autó vezetésével. Ilyen jelenség azért nem volt egy szezonban sem.

Amire megkerlek, ne kossel össze dolgokat se szemelyel se csapattal, mert én/mi sem teszuk. Itt nem az FSR kudarcara íródtak ezek az eszrevetelek hanem több pilóta észrevétele. Múlt szezonban is volt ilyen mértékű FSR kudarc futamokon de nem próbáltuk módra/sulyra vagy más egyebre fogni.

És ha tényleg visszajelzesnek van ez a topic akkor fogad is annak. Amúgy miből és mi alapján történt a súly csokentes, mert elsősorban motor/valto-rol volt szó, és miért nem történt ez még első perctől és miért nem volt tudatva?

Amúgy meg érdekel a setup.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 10:49

Azért volt a süly visszavéve mert egy mód építésben egy egyensúlyra törekszik az ember és a vezethetőség volt a cél éspedig hogy mindenki számára érdekes legyen a vezetés ez a mód SAS-nakl nagyon nem passzolt de azt láttam hogy a súly csökkentésével neki is fekszik... De nem szempont... semmi... Legyen meg az FSR akarata... A súlyt visszatettem 642 literre és meglátod az autó egyszerűen vezethetetlen túrja az órát nem áll meg féktávon és egyébként is úton útfélen a nagy súlytól forog ki de majd melegednek a gumik a kipördüléstől. És egyébként Lukács odaverted az autót a falhoz és mégis mentél vagy 8 kört nem tudom honnan jön a 3 kör de ti tudjátok... Azt kéne megérteni Tamnás, hogy nem annyi a módkészítés hogy arrább tologatok két értéket és kész, mert ezt képzelitek hanem folyamatos egyensúlyt keres az ember állít valamit és teszteli ás keresi a megoldást nem lehet azt hogy egyikben állítasz két értéket és kész máshol is kell! És nem vagyok annyira jó móder hogy szetupra lőjek be egy módot és nem az a kérdés van-e szetupod vagy nem de egyébként Tibornak van Bono szetupja és Willy is kapott és nézd meg az időket és... Ha Bonoval akartam volna az erőmet összemérni elmentem volna abba a bajnokságba, így az a nem fer hogy valakiknek megvan a tökéletes szetup és máris mehet a taktika míg mások napokat töltenek a szetup készítéssel. És még egyszer csak nektek volt ilyen panaszotok és egyben gyenge futamotok ezért korai a vészmadár, de ott amit akartátok fut a szerver nézd meg így talál e a szetup...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 11:28

Kálmán, említettem, nem FSR, jó? Többen szenvedtek mind két FSR pilóta, ez látszik a kozvetitesen is.
A mód keszitessel egyet értek, de jellen esetben azt látom a mostani módban, hogy használjuk az FSR hdv-t csokentett sulyal, párosítva F1LRCLUB 2013 (X6-os) motoral és váltóval, amiben valtoztatva volt a fogyasztás. Ha már modkeszitesrol beszélünk.
Tudtom szerint SAS kiválóan használta az X6-os módot a 640kg autóval nem volt szüksége 500kg-ra.

Miért nem lehet belatni, hogy nem volt jó döntés a súly csökkentés, főleg, hogy nem volt igenyelve.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 11:46

Hát sajnálatos modon a bajnok setupjaival nem tudok közlekedni kálmán. Egy teljesen saját készitésü setuppal megyek ami sajnos nem stabil de gyors.  Nem nagyképüségből de mióta rfactorozok én rengeteg időt töltök a setupkészités tanulmányaival. Nem telik ugy el nap hogy ne tanulnék vagy néznék meg valamit. Ezt nem sokan csinálják. Nem kell nekem bajnok setup mert magam is megtudom már csinálni. Csak felbosszantott a 6 futam eltiltás és akkor kérettem el tőle. De ez nem oszt nem szoroz mert nem fogok használni belőle eggyet sem. Mert a sajt magaméban bizom semmi másban.

MINT AHOGY TE IS!

Meg a mult szezonban is én teszteltem a legtöbbet mindenkinél kb 8000 tesztköröm volt a második lektöbbet tesztelőnek kb 3000 kör.

Nem véletlen és nem disznek köröztem ennyit hanem azért hogy a legjobb setem és beállitásom nekem legyen. Az már más dolog hogy elszurtam mert elvitt a hév de az már más lapra tartozik.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 12:06

Kiprobáltam a visszarakott sulyal a kocsit. Teljesen jol kezelhető stabilabb a kanyarokban és a féktávok is nagyon jok. Nem csuszkál nem rángatózik nem dobája a fenekét és a gumik is jobban melegednek.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 12:08

Jo nagyok vagytok...
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 12:56

Egyetértek Tamással a gumi melegedés és a vezethetőség témában, a kanyarokban hihetetlenül szenvedtem, a verseny nagy részében ezzel volt bajom, olyan tempóm volt mint Redi vagy Jockynak, de nem volt mit csináljak az autó egyszerűen a kanyarba mintha hátul Taurus vagy Victoria gumikon ment volna, és itt nem a késői fékezés volt az oka, mivel ez a fék teljes elengedése után és kigyorsítás előtt jelentkezett. Nem tapadt semmi a kanyarban hátul, akárhogy állítottam.

Még nem volt időm a visszaállított értékekkel tesztelnem, de úgy látom Tibinek már jobbak a tapasztalatai.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 13:18

NEM Tamás nem az X6 os motor vazze olvasd már el mit írok! A Motor az FSR 2ö12 és az X4 es és az X6 ból van kicsilapizálva hogy mind a fordulatszám mind a motorteljestmény és sok más jó legyen... De tudod mit én látni szeretném a betöltő képeket, a módnak a grafikai arculata legalább azon a szinten lenne mint a mód akkor lenne értelme így .... Nos OTT a 642 Kg autó sok sikert jó tesztet majd meglátod hányan panaszkodnak mert itt két FSRes és Csonginak volt egy kis panasza 12 embernek nem lássuk most mi lesz... kiváncsi vagyok majd
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 13:21

nem tudom mi a gond gumi melegedes problemam nincs nem is csuszkal, a modot nem erzem rossznak de valami csak van hogy 2-3 mp et kapok. valami kormany vagy controller beallitas lehet, ha valaki atkuldene a Controller.ini,vagy PLR file-jat osszehasonlitaskent persze ha nem titkos megkoszonnem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 13:26

Ugye Kálmán a johoz milyen könnyű hozzaszokni (ezt a betoltokre értem, amúgy remélem nem azt akarod mondani, hogy rajtam múlott, ez ügyben uzentem is neked). Szerintem a témát vigyük más síkra és beszéljük meg úgy, mert itt nem fasza, csak balhe balhéra. Gyulest kell osszehozni, az ami elmaradt a kezdés előtt.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 13:54

téma lezárva részemről csak látom csak a más dolgában lehet bajt kapni... ha a mimunkánkról van szó akkor hívjunk gyűlést... legyen... elég sokat gyűltünk és telefonáltunk...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 14:13

Nem az én munkám miatt szeretnék gyulest, azért nem kell, hanem megbeszelni azt amit nem tudot a többség, információ hiány. A fő szempont, hogy rendes körülmények között beszéljük meg, mert itt nem működik, ha tetszik a balhe, akkor maradjon itt a beszélgetés, aminek nem vagyok híve.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 14:55

Én nem balhézok az információ hiány részemről ennyi nincs kész a mód grafiaki része pont. Én azt vállaltam a mód kész lesz szeptember 1 re meglett. letesztltétek hibák merültek fel kijavítottuk a bajnokság az eltervezett ütemterv szerint elindult. Amit vállaltam megcsináltam. Nem tetszett a fogyasztás orvosoltam aztán nem tetszett a súly orvosoltam... Mi ebben a balhé csak rákérdeztem ki mit vállalt vállal és miért nincs meg és rögtön balhé van...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 15:12

Tévedtem, értem az álláspontot. Nem kell gyűlés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» Tesztfutamon talált hibák orvoslása
» Észrevételek Kijavítani valók!
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» A Szentliga X8-as szezonjaban történő szabályváltozásokra vonatkozó javaslatok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: