fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Go down 
+10
viper
TMS
forizstibi
Sas
RedDog
junioor
Arpi
Jocky
Lukács
Koolman
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 18:03

Tamas írta:
Tudtom szerint SAS kiválóan használta az X6-os módot a 640kg autóval nem volt szüksége 500kg-ra.

Tudtom szerint Sasnál plusz súlybüntetés volt érvényben az X5 idején a segítségek használata miatt, tehát két idénnyel ezelőtt, amikor szintén ezt az FSR módot használtuk, amit most az X7-re visszaraktunk, ezért volt gyakorlatilag versenyképtelen az élmezőnnyel, ami teljesen érhető is. Nagyon remélem, hogy ezután sem fog hátrányt szenvedni az miatt, hogy neki muszáj segítségeket használnia, legyen az 500 kg-os autóval vagy 640 kg-os autóval, nekem tök mindegy, csak ne legyen neki súlybüntetése a segítségek aktív üzemmódja miatt! Nem lesz ugye ? Egy szezon bőven elég volt így!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 18:09

Az elképzelés az hogy Ő ne kapjon, ezt már beszéltük Kálmánnal pont SASnál egy gyűlés alkalmával! De megkérjük Kálmánt, hogy ezt pontosítsa avagy erősítse meg hogy mi a helyzet állása! Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 10 Szept. 2014 - 20:14

A vitára kitérve pedig csak a részemről, a csapatunk részéről az első futamról annyit, hogy ugye ketten versenyeztünk, érdekes módon sikerült nekem készítenem egy olyan beállítást, ami Csabának feküdt jobban, ő összerakott egy olyan csomagot, ami nekem jobban, tehát egymás beállításaival versenyeztünk és részemről mindkét beállítást verseny előtt kipróbálva kilencvenöt Celsius foknál fentebb nem melegedett sem a szuper lágy, sem a lágy gumi, sem üres autóval, sem teli autóval. De nem tudom megmondani, hogy minek köszönhetően, egy futam alapján nem tudom, majd kicsit több teszt fog kelleni a minimális harminc limitkörnél. Még ami fontos a fentiekhez, hogy én csak a csütörtöki változások után teszteltem, azelőtt egyetlen kört sem tettem meg ezzel a móddal.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 0:04

Természetesen nincs Sasnak semmilyen súlybüntetèse
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 12:38

Észrevétel.
Valami nem jó a törésnél. Falhoz vágod és semmi sem történik. Majdnem. Nagyon rossz irányba voltak módosítva az értékek. Ez látszott hétfőn is. Több falhoz verés és semmi törés.

Pl: Luki első kör
Én amikor Junioor kilök - frontálisan falba megyek és nem törik le a szárnyam.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 12:42



En is tapasztaltam ugyanazt amirol beszelsz....es?


A hozzászólást Jocky összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 11 Szept. 2014 - 13:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 12:45

Es nem megy a weboldal mar reggeltol
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 15:32

nem hiszem a tores modositva lett volna, ez a mod alapbol ilyen.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 15:41

Egy hibára szeretném felhivni a feigyelmet amit már jeleztem de még semmi változás. A black bird autoin hiába megvesszük a fejlesztésekben a megfelelő gumikeveréket akkor is a pályán csak pirossal van. A keverék jó lágy és közepes csak a vizuális hatás piros. Ha lehet ez ellen tenni valamit
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 16:05

Rossz a szetapotok. Annyira folmelegszik a gumi hogy voros lol!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 18:12

forizstibi írta:
Egy hibára szeretném felhivni a feigyelmet amit már jeleztem de még semmi változás. A black bird autoin hiába megvesszük a fejlesztésekben a megfelelő gumikeveréket akkor is a pályán csak pirossal van. A keverék jó lágy és közepes  csak a vizuális hatás piros. Ha lehet ez ellen tenni valamit

Nincs megvéve az autó.

Editke: Bocsi, igazad van. Valami el van írva


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 11 Szept. 2014 - 18:25-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 18:13

Arpi írta:
nem hiszem a tores modositva lett volna, ez a mod alapbol ilyen.

Nem hinném.... túl "kemény" lett az autó.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 11 Szept. 2014 - 20:29

ja barmi mas gumit valsztok kerek nelkul latszodik es a szerveren csak a piros latszik
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 15 Szept. 2014 - 23:42

Törés....

Kérdeztem itt semmi válasz, a TS-en próbáltuk elmagyarázni, többen, hogy nem jó.... az illetékesek nem hiszik el.

Tessék egy pár adat.

Ez kellene legye:
/ FSR 2013 Damage file
// This file has two sections ... physical damage and vertex deformation.

// PHYSICAL DAMAGE:
[PHYSICAL]
RadiusAdd=0.6                // Base radius to apply damage
RadiusMult=0.00014          // Multiplied by collision impulse to increase radius
RadiusMax=1.6            // Maximum radius to apply damage
Engine=16000.0              // Impulse to seize engine
AeroDiv=1.875e-5            // Multiplied by impulse to affect aerodynamics and vertices
AeroMin=1185.0              // Minimum impulse to damage aero and verts (unlike everything else, computed BEFORE damage multiplier)
VertMult=0.67                // Multiplied by aero damage to get vert damage


Ez van:
// FSR 2012 Damage file
// This file has two sections ... physical damage and vertex deformation.

// PHYSICAL DAMAGE:
[PHYSICAL]
RadiusAdd=0.2              // Base radius to apply damage
RadiusMult=1.5e-4         // Multiplied by collision impulse to increase radius
RadiusMax=0.8              // Maximum radius to apply damage
Engine=7500.0             // Impulse to seize engine
AeroDiv=0.5e-4           // Multiplied by impulse to affect aerodynamics and vertices
AeroMin=1000.0             // Minimum impulse to damage aero and verts (unlike everything else, computed BEFORE damage multiplier)
VertMult=0.01              // Multiplied by aero damage to get vert damage



és még mondjuk, hogy profibbá akarjuk tenni a ligát, ne legyenek ütközések, stb... ezekkel az adatokkal nyugodtan ütközhettek.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 15 Szept. 2014 - 23:48

Szerintem az előző szezon elejét és végét, ha összehasonlítjuk, akkor lehet látni, hogy az idény végére sokkal profibban versenyeztünk ilyen szempontból (nem szeretem és soha nem szoktam ezt a szót használni, de most szándékosan), az év elején össze-vissza törtük magunkat és egymást, alig értünk célba. Az X6 végén tehát már mondhatni mindenki megtanult másra figyelve csatázni többé-kevésbé, az előrelépés mindenesetre látható volt. Szerintem jónyugodtan érzékenyebbé kellene tenni a jelenlegi módot is ilyen szempontból, mert a jelenlegi állapot megint elő fogja hozni az elvadulást. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeKedd 16 Szept. 2014 - 7:24

Egyetértek!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeKedd 16 Szept. 2014 - 11:15

Most értem mit mondasz Redi valamiért a 2012 damage lett betéve és nem a 2013 lehet a sok variálás miatt de én azt mondtam és mondom, hogy nem nyúltam bele a damage fileba mert azon nyomban gond lett ha az a kérés akkor teszem be a 2013-as törést csak azt értsétek meg, hogy akkor sem lesz olyan mértékű a törés mint az X6 ban hacsak fel nem emeljük a törést 100% ra. Mehet a 2013 törés? És 100% ra?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeKedd 16 Szept. 2014 - 12:25

Ha be kerül a 2013as törés akkor marad a 80% os törés arány. Ha viszont nem kerülhet be valamiért akkor föl kell emeljük a 2012es törést 100% ra. De az előbbi verziót jobbnak találom és azt szeretném ha az oldódna meg.
A Verseny idő beli beállítását is szeretném ha leellenőriződne!

Jó lesz ez is érzem.
Köszi
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeKedd 16 Szept. 2014 - 18:20

2013/as törés betéve!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 13:48

Jocky kérésére betettem a mi Bokszjelzéseinket amelyen írja hogy áthajtás vagy Stop&Go
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 13:56

lájk
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 20:15

Koolman írta:
Jocky kérésére betettem a mi Bokszjelzéseinket amelyen írja hogy áthajtás vagy Stop&Go

Köcee
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 23:07

Elnézést ideges vagyok.

Megint idő előtt járt le a szeró! A futam ideje 1,19,xxx kérem azt az időt fel b....ni 7000000 órára! Ez mi? Elment a dobogóm. 1000% hogy ezen bukott! Mi a tetűnek kínlódok a qrva taktikával ha mindegy.
Most kérdem ki adja vissza a dobogómat? Hihetetlen.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeKedd 23 Szept. 2014 - 14:45

Szeretnem a MODER figyelmebe ajanlani a 4 pilotas rendszerert beallitott 2-2 kulon boxra. Meg volt beszelve es talan be is volt allitva hogy ki kivel van 1 box-kockan. Nalunk ez ugylatszik idokozben megfordult, hisz Jocky, Fazekkal volt teve egy boxkockara es a Bahreini futamon pedig tudvan, hogy Redi mas boxba kell alljon egyszerre mentunk ki es hoppa....ertekes masodperceket vesztettem varva, hogy Redinek csereljek le a gumijait. Nem ertem mi tortenik ebben a szezonban. Mindennel gond van. Ha okosan kigondolja az ember, jo par futamig amig mind kiderulnek ezek a gondok addig egyesek meg nyerhetnek is belole Wink ....kezdett frusztralo lenni. Nem szeretnek tamadni senkit, de en ugy erzem, hogy fontosabb lett volna a moddal szembeni uj dolgokat becsuletesen beepiteni a modba elore es utana babralni nemtudommilyen ertelmu suly valtoztatasokkal meg motor babralassal. Elnezest ha valaki sertonek venne...nem az a szandekom, csak mar lehetne normalis korulmenyek kozt versenyezni. Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitimeKedd 23 Szept. 2014 - 17:51

Sajnos az máskor és más móddal is előfordul akár az is hogy ellenfeleket tesz egy bokszba úgyhogy hogy más csapattársad van az még jó, igazándiból mindenki egybe kellene hogy legyen így jártatok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» Tesztfutamon talált hibák orvoslása
» Észrevételek Kijavítani valók!
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: