fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Go down 
+10
viper
TMS
forizstibi
Sas
RedDog
junioor
Arpi
Jocky
Lukács
Koolman
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeVas. 28 Szept. 2014 - 14:51

az FSR pályákon van 12 óra beállítva lehet átvettük csak simán Szerintem a teszt maradjon 12 ott úgy is melegszik stb és a futam legyen 14 órától mit szóltok akkor az alaphőmérséklet biztos nagyobb vagy remélem mint 12 kor
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeVas. 28 Szept. 2014 - 19:53

Ezt a futamon fogjuk észlelni? Addig nem találkozunk vele! Már ki is van cserélve? Csak, hogy tudjuk. (Nem kekeckedés a sok kérdés Very Happy bom )
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeVas. 28 Szept. 2014 - 20:56

Ha mondjátok cserélem
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 8:31

Úgy látom nem érint senkit az ügy. Maradjon így, legalább is erre a versenyre amíg még valaki nem erősíti meg az a tényt, hogy érdemesnek látja-e a rajt időbeli módosítását.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 10:19

Ha a rajt időpont módosításával megoldodik a hőmérséklet próbléma akkor szerintem mindenki egyetért vele, csak gondolom sokan laikusok a témában (mind én is) és sokan pedig nem szólnak bele nehogy következménye legyen Smile

Jó lenne ha meg tudnátok oldani , ha nem sikerül akkro hát ez van Sad
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 11:25

WillyKeenel a pont.
- Nyuszika, van egy cigid?
- Nincs, sajnalom
- Loccs!

Masnap
- Nyszika, van egy cigid?
Nyuszika mar felkeszult erre....
- Smile VAN, adjak? Smile
- LOCCCCCS!

Valahogy igy Sad

Kellemes napot mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 13:26

Very Happy  már sajnállak is.

Akkor így marad, mivel sok a laikus és a nyuszi!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 13:35

Ugy latom Luki, hogy ugy teszel mintha nem ertened es mar osztogatod is a loccsokat. Na ezert nem szoltam en bele szemelyesen es meg igy is nyuszi lettem. En jovok versenyezni es oszt ti "igazgassatok" ugyesen a ligat, hisz azt ti ertitek Wink

P.S. - es ne vedd rossz neven!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 14:52

szerintem a verseny idopontjanak megvaltoztatasaval nem oldodik meg semmi, ugyan ugy 25 fok marad vegig, mashol kell keresni a problemat.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 15:11

Itt csak egy "nyuszi" érdeklődött (nem kérte, csak megkérdezte, hogy van-e) cigi után, a tobbi "négylabúnak" nem volt szüksége cigire az irottak szerint.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 15:19

Pont ezt írtam.
Szerintem se oldódik meg.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 15:46

Sas írta:
Itt csak egy "nyuszi" érdeklődött (nem kérte, csak megkérdezte, hogy van-e) cigi után, a tobbi "négylabúnak" nem volt szüksége cigire az irottak szerint.

Ha jól értem, akkor sokunknak (Sasnak) nem kell (nem kérte) az egyforma körülmény (teszt és verseny)
Nekem azért lenne jó, hogy ne pazaroljam el azt a 30 kört ami kötelező, (sőt egyesek 150 köröket tesztelnek), mert hogy a gumik, fékek, motor, egyáltalán minden hőmérséglet fuggő! Ergo: nem mindegy ha 33 fokos aszfalton fékezel 80 fokos gumival vagy 25 fokos aszfalton fékezel 80 fokos gumival ! (mindenre kihat) Ezt igazából akkor érzékeled igazából ha nincsenek segédletek, mert az apró csuszasokat a segédletek korigálják, és így nem lehet érzékelni a kulonbséget! nem nagy a kulonbség de érzékelhető !!!!

Szerintem egy próbát megér az időpont odébtólása hátha segit!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 16:09

En is remenykedem, hogy egyetertenek veled Willykee a ligavezetok es lesz ra alkalom, kiprobalni, jobba tenni a versenykorulmenyeket.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 16:21

En is folyamatosan csuszkalok Vilike. Nem pedalokkal fekezek ill. gazalok.
Nekem szemely szerint jobb a huvos aszfalt mert a sok csuszkalastol hajlamos vagyok tulmelegiteni a bal elsot. De ha a tobbseg akarja, akkor semmi ellenvetesem de ugy latom, hogy csak Te akarod Vili.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 16:54

Szerintem ez így lenne normális, azaz alapból így kellene legyen!! azaz ahogy tesztelunk olyan körülmények között versenyezzünk!!! nem is kellene ez kérdés legyen !!!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:02

Ha a teszteken mukodo palya homerseklet 26-33 fok akor a versenyen mindenkepp ez a 2 szam kozti barmelyik ertek kellene legyen ha mar ugy van hogy konstans a homerseklet a versenyen, nem pedi kisebb vagy nagyobb mint 26 vagy 33. Azt se bannam ha valtozna, mint a teszten, csak legyen ugyanaz. Nem?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:26

A liga vezető arról beszélt, hogy nincsen senkinek tudomása róla, hogy ez a módosítás megoldaná-e a hőmérséklet változást! Ezt semmilyen körülmény még nem támasztotta alá! Ergo csak tippek vannak! Eddig 4 személy fűzött hozzá valamit, egyik laikus a másik nyuszikáról beszélt a harmadik konkrétummal jött és a negyedik, hogy ez nem elég, hogy pont versenynapján ezt kipróbáljuk! Ez nem azt jelenti, hogy nem szabad kipróbálni, de nem hétfőn! És higgye el azt bárki is, hogy a ligavezetők is egy jobb körülményt szeretnének!
Feltételezem, hogy ha ma ezt módosítanánk akkor azt írnátok ha valami baki történne, hogy UGYE MEG MONDTAM, HOGY NE NYÚLJUNK HOZZÁ!
Ismerem már itt a körülményeket!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:27

Teljesen egyetertek. A kerdes fel volt teve...kell szolni Kalmannak, hogy valtoztasson az ertekeken
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:28

Szerintem nyugi van
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:34

Az mar milyen, hogy beletenyerelunk a sz**ba s utana nyugit intunk, Jocky na?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:35

Barmit irok, Luki tamadasnak veszi es a fax ki van, en kileptem a forumrol, pa
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:44

Van egy hangnem... s vannak a nyuszikak, Jocky. Nekem semmi kozom, de attol meg vannak.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 17:56

Szabolcs értem,hogy nem verseny napján kell elintézni, evvel egyet értek de mellesleg tobb mind egy hete irtam fel a problémat! Sajnos egyáltalán nem biztos hogy a versenyidopontja változtat a homerségleten! Ezt ki kellene probálni ha igen alkalmazni ha nem segit akkor nincs amiért mégjobban belenyulni a dolgokba!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 29 Szept. 2014 - 23:14

Megint 25 fokos volt, ha lehetne legalább a futam alatt lehessen módosítani a gumi nyomást. Részből megoldaná a gondot.
Amit próbálok kérni: Amikor kérem a gumicserét akkor lehessen a nyomáson állítani, ne csak a keveréken. A tavaly lehetett.
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 10:20

Egyetértek, valamilyen formában meg kell oldani ezt, folyamatos 25 fok verseny közbe nem ok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» Tesztfutamon talált hibák orvoslása
» Észrevételek Kijavítani valók!
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: