fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara Empty
TémanyitásTárgy: Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara   Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara I_icon_minitimeSzomb. 6 Dec. 2014 - 2:25

Lehet hogy nem kellene ilyen topicot nyitanom mert hogy mindne keszen all mar a kovetkezo szeoznra es csak kavarom evvel a port.

Arra gondolok hogy vajon a 8 ev elteltevel a liga nem erdemelne meg egy normalisabb idoszerubb alapprogramot???? itt arra gondolok hogy velemenyem szerint le kellene valtani az rfactor programot az rfactor2 re! A jelenlegi program (rfactor) mar nagyon reg idejet multa, lassan 10 eves program es hianyos a fizika, gumifizika, idojaras, grafika teren is. Erdemes lenne elgondolkodni hogy ez egy jo lepes lenne elore a liga eleteben.

A pontrednszer ez igy megfelelo? hogy az elso 10 kap pontot , azaz aki befejezi a futamot, elvilek majdnem mindenki aki indul .(lehet hogy csak az elso 2 auto pana pontot akkor sokkal szorosabb lenne a csapatbajnoks'g )

A 4 csapatok bevaltak? lassan*lassan 3 csapat fog versenyezni egymaskozott, csak egy javaslatom ha lehetne (lehet erdemes lenne tobb csapatot csinalni egy fo csapatot es egy ugynevezet fiok csapatot) Nem tudom mi lenne a jo megoldas , csak kerdezem hogy ti mit gondoltok rola?

Tudom hogy nem vagytok amellett hogy a liganak szuksege van a reklamra , a hiresztelesre, ez sajnos egyre nehezebben mukodik, tudom hogy nem a like ert harcolunk de a versenyzokert most mar egesz komoly csata folyik..... azon gondolkodom hogy van egy jopar "versenyzo" a varosban aki pihenon van es lehet hogy valamilyen folrmaban ujjakat kellene keresni. ha nem beszelnek a ligarol akkro elobb utobb elfogynak a versenyzok. Jo lenne uj arcokat latni a palyan es jo lenne a egieket is visszontlatni, csak igy meggondolva sokan lehetnenk.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara   Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara I_icon_minitimeSzomb. 6 Dec. 2014 - 9:38

1. a program valtassal egyet ertek, viszont nem tudom a liga tagjai mennyire allnak erre keszen.

2. a pontverseny igen, okesnak tunik egyelore, de csak ha az elso 2 pilota kap pontot, a masik ketto mar elveszti a motivaciot, hogy megprobaljon bele adni mindent.

3. kenyszer megoldaskent bevalott, es nem allitom, hogy a legjobb megoldas de az adot helyzethez mukodik. Majd kiderul, hogy merre formalodnak/alakulnak a csapatok.

4. igen, szuksege lenne a liganak reklamra, de a kerdes az, hogy minnek? Miert hasznos a Szentliganak a reklam, hol elvezz majd ebbol elonyt vagy barmit is?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara   Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara I_icon_minitimeSzomb. 6 Dec. 2014 - 13:00

Reklamot arra ertem hogy jo lenne tobb versenyzo lenne, arra gondolok hogy sokan szeretik az autosportot es lehet az is hogy sokan versenyeznek (f1 vagy nfs vagy akar mas ) de nem tudnak a kozosegunkrol, Egy celja van a reklamnak szerintem az hogy vonza az embereket, akar mas megyebol varosbol is ha van mod ra, csak azert hogy tobben aljunk a rajtracson .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara   Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára
» A Szentliga X8-as szezonjaban történő szabályváltozásokra vonatkozó javaslatok
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: