fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Észrevételek Kijavítani valók!

Go down 
+6
forizstibi
Szonda Hunor
Koolman
Sas
willyKEE
Lukács
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeKedd 27 Jan. 2015 - 12:05

A Mexikói pályán a Box limitet megemelni 99 Km/h -ra!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeKedd 27 Jan. 2015 - 17:28

ide lehet írni az X7 problémáit? caak azert hogy kijavitasra kerüljenek
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeKedd 27 Jan. 2015 - 22:41

Szerintem lehet ha az elkövetkezőket érinti.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeSzer. 28 Jan. 2015 - 15:05

VLSUI problemat megoldani.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeSzer. 28 Jan. 2015 - 19:59

Az X8-as szezon.

Vili kérdéseire a válaszok.

1/ lesz idojaras/gumi plugin?
-Igen lesz.


2/ telitankos lesz vagy ilyen tanklhatos autok lesznek?
-Tele tankos versenyek lesznek!


3/ Evvel a moddal megyunk ?(festssek vegett kerdezem)
-X5-ös szezonban használt modifikációját fogjuk használni!

***********************************

-Az autó számozásokat kell áttekinteni.
Pl. Nagy K. Kálmán 1 számú autója A Szonda Hunoré? -meg ilyenek!

-Csapaton belüli sorrend akiknél változik azok tüntessék fel! (pl. a Live Racers-en látszik jól, hogy ki van emelve, hogy 1 vagy 2 / 3 / 4 az utó számozása mellett. Lehet, hogy apróság de ha figyelünk erre akkor most kell megoldani)
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 12:07

Van egy javaslatom éspedig az autók számozása legyen a bajnokság végeredménye szerint így esetleg a közvetítésben hasznos lehet az info hogy xy az előző szezonban hányadik volt és esetleg milyen erőviszonyt képvisel stb az újoncok azok 30 tol felfele kapjanak innen tudjuk hogy ujonc ha valaki visszatérő az 20 számot viseljen. Mert az F1 ben az egyéni számozásnak csak marketing szerepe van éspedig el lehet adni az idén is a tavalyi sapkákat, mert Kimi száma pl nem változik.
Ezért kérlek fontoljátok meg és gyorsan döntsetek szükséges a módhoz, azt gondolom nem maradt sapka a rajongók számára a szentligában eladatlan...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 15:10

Rendben lenne így a számozás!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 16:09

Nekem teljesen megfelel. A számozást illetően részemről elfogadva a javaslat!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 16:39

Jó lesz az.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 17:58

ahogy ti gondoljátok. De ha lesz csapatom én maradnék a 6-os számnál
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 19:10

Ha a Kálmán féle számozás lesz, akkor Te Tibi a 7-es leszel.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 22:45

En szeretnek 14 rajtszamal indulni TV nek kullon ellehet mondani hogy tudjak hogy tavaly ki hol vegzet.Egyebkent is a tv sek a bajnokot fogjak emlegetni Lesem s.... hogy x y 10 helyen vegzet ez az en velemenyem .
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 29 Jan. 2015 - 23:53

A sajat szam az okes, a helyezes szamozas mindig gondokkal jart a kiszamolasnal.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimePént. 30 Jan. 2015 - 8:39

A saját szám nekem is szimpatikusab azaz jobban tetszik
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimePént. 30 Jan. 2015 - 9:11

A saját szám- abban van valami személyes, nekem is tetszik. Pl. nekem, a 7-es egy olyan szám ami az egész életemet végig kísérte, szívesen viselném én is. Részemről nem akadékoskodok. A számozásokról amit írtam korábban azt Tamás fogalmazta meg helyesen, a csapaton belüli helyezés számozásra utaltam.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimePént. 30 Jan. 2015 - 9:50

Mindenkinek van egy szám az életében amihez fűződik egy nagy dolog, vagy szép emlék. Szerintem ezen a számozásos dolgon ne is vitázzunk
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeSzer. 11 Feb. 2015 - 1:31

Megjegyzés
A jelszómódosítás nem sikerült: Ez a felhasználó letiltásra került. Ha ez hiba, kérjük, forduljon egyik adminisztrátorunkhoz.
Ezt kapom a honlaptól. A beep kivan a jelszós szarságtól pont az nem látszik a honlapon ami kéne!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeSzer. 11 Feb. 2015 - 15:08

regisztrálj majd újra es akkot hátha meg tudom oldani. ...

ha nem tetszik a honlap sajnálom, probalj meg jobbat csinálni en szivesen félreálok. nem ragaszkodom hogy en csináljam sőt. pls csinálj ujjat,jobbat, szebbet. ..
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeSzer. 11 Feb. 2015 - 15:10

amugy fordulj az admin hoz irj levelet es utána reklamálni lehet
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 12 Feb. 2015 - 1:11

Az a fos hogy újra regisztráltam és mégsem megy. Az nem tetszik hogy mindig majdnem megujul de soha nincs végig csinálva csak majdnem...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 12 Feb. 2015 - 9:11

Nekem nem jött levél semmilyen panasz levél nem érkezett! minden felhasználót le kell ellenőrizni hogy nehogy bot regisztráljon, sajnos minden nap nem érek ra ellenőrizni, szóval ha kuldesz egy privát üzenetet akkor megprobalom megoldani, ha nem szólsz nem tudom hogy regisztrálsz vagy sem.
Szívesen oda adom a jogokat és meg lehet oldani a problémát, vagy alakítani ugy a dolgot ahogy a te kevded tartja. De akkor en nem foglalkozom vele ezután. jobb honlapot is lehet csinálni!!! csak szóljatok hogy mit is szeretnétek. Lukács Szabolcs ha ugy van rn nagyon szívesen oda adom ezt a kiváltságos jogot barkinek es kezdhet építeni egy olyan honlapot amilyet az illető akar. ..pls döntsenek es szóljatok es le is mondtam erről a "megtiszteltetésről"
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 12 Feb. 2015 - 10:35

Megértettem mindent Vili, csak valahogy azt érzem, hogy szándékosan csinálod. Miért is kellene lemondj? -azért mert akarsz? -vagy azért mert valaki akarja? Nem mindegy! Miért olyan könnyű egyeseknek hátat fordítani? -becsukni minden ajtót!? -aki marad az majd csináljon amit akar és csak kritizálunk és pattogunk meg elégedetlenkedünk! Ezer meg ezerszer újra gondoltam azt, hogy kell ez nekem amit itt csinálok? -és a végeredmény ugyan az jött ki! NEM - nem kell nekem és egy kicsit sem hiányzik pont úgy mint neked pont úgy mint Kálmánnak, Sas, Tami  vagy bárkinek aki valamit ezért tesz! És ismét elölről kezdtem! Ezt másokért tesszük - egymásért tesszük! Természetesen nem kötelező, le lehet tenni a tollat, ezeken a dolgokon már nem bosszankodok, pont úgy válaszolok mint ahogy a kérdések / megszólítások érkeznek! Lehet engem tulajdonosnak nevezni vagy arrogáns szemétládának mert az vagyok, lehet hogy az lettem de akkor is itt egy célért teszem (tenném) a dolgom! A kritikusok szavai már nem csüggesztenek el! A kritikusnak még sosem állítottak szobrot, csak a kritizáltaknak! -ez szól bárkinek aki itt a Szentligában tesz - vesz! (persze jelképes a szobor állítás Smile ) Tudom - mindenkinek megvan a maga harca, mindenki megpróbál úgy kicsikarni egy kis időt hogy jusson ide is de nem várhatjuk el azt egymástól, hogy 100%-on itt legyünk, de amit megtudunk tenni azt vagy tegyük tisztességesen vagy egyáltalán ne! Én úgy határoztam, hogy még egy szezont (X8) ledolgozok a többi majd kiderül jön magától! Ha valaki le akar lépni az szóljon aki marad az tegye a dolgát ahogy ideje tehetsége megengedi! Nagyon köszönöm mindenki türelmét és hozzá állását!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 12 Feb. 2015 - 10:47

Hál'istennek nekem sikerült átlépni ezt a kuszöböt, mert rájöttem, hogy sehogy nem lehet mindenki kedvére tenni úgy, hogy az mindenkinek tetszedjen. Nem lehet! Ezért úgy döntöttem, hogy csinalom a tőlem telhető legjobbat, aztán mindenki azt kapja, ami van.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeCsüt. 12 Feb. 2015 - 13:29

Szabolcs semmit nen akarok abba hagyni csak mikor folyamatosan csak a baj van és csak a honlap a hibás mindenért akkor van mikor elegem lesz. Nincs nekem arra szükségem hogy folyamatosan hülyének nevezenek es megis építsem azt a rendszert amivel egyaltalan nem értek egyet. Nem akartalak megbantani vagy megszolitani de azt hiszem te vagy az egyetlen ember akinek a szavára adók és ebből az okból kifolyólag kérdeztelek téged. na meg te vagy a ligaelnok.
Nekem személyesen sok kezd lenni ( főleg ebben az időszakban) a minden hétfőn versenyzés és meg ennek a tetejébe minden héten valami van (forumon óvás modhiba stb.) egy csomó időmet felemeszti és meg elvezni sem tudom Igen el gondolkodtam azon is higy egy barabig hadjam abba mert lehet higy jót tenne.

ui azon is gondolkodtam hogy miért vagyunk szezonrol szezonra egyre kevesebben. de majd ezt is leirom de egyenlőre lejárt a szunetem:) szep napot
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitimeSzomb. 28 Feb. 2015 - 19:27

A vaszluj inditasa utan a File access denied hibauzenet jelenik meg.
Orvoslat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Észrevételek Kijavítani valók! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Észrevételek Kijavítani valók!
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Letölteni valók
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: