fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Go down 
+10
viper
TMS
forizstibi
Sas
RedDog
junioor
Arpi
Jocky
Lukács
Koolman
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 10:59

Kétséget kizáróan, meg kell próbálni némi variációt!

*A rajt 14 órás áthelyezése az első variáció.(amit ki próbálnánk) -ha ez nem oldja meg akkor milyen lehetőségeket nyújt a program, hogy ezt vezérelni lehessen?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 14:14

Szabadedzeseken ha jol mukodik akkor osszekell hasonlitani a verseny beallitasokkal s akkor meglatszik mi a kulombseg.
Amugy ezelott 2-3 szezonja szoltam errol a gondrol mert amiota en tudom mindig 25 fok volt a palyahomerseklet versenyeken de akkor senkit nem erdekelt !?
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 14:22

A hozzaszolas margojara.
Szemely szerint azert nem szoltam mert az eszreveteleket amiket Vili leirt, azokat csapaton belul beszeltuk meg. 4 ember velemenyet fogalmazta meg a temaval kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 15:42

Értem mindenki helyzetét, én inkább a megoldásra és a javaslatokra lennék kíváncsi. Én is azt szeretném, hogy jó legyen. De mint kiderült a fentiekből a rajt időponti átállítása nem konkrétan oldja meg ezt a jelenséget! (ezt is ki fogjuk próbálni). Kellenének némi javaslatok!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 16:19

En megkerdeznek egy nagyokost mint pl. Sompir hogy egyaltalan megoldhato-e, itt mindenki csak talalgat annyira senki nem ert hozza.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 16:29

Arpi írta:
En megkerdeznek egy nagyokost....

Ooooo, hát nalunk nincs hiány okosokból cheers
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeKedd 30 Szept. 2014 - 23:53

Arpi írta:
Szabadedzeseken ha jol mukodik akkor osszekell hasonlitani a verseny beallitasokkal s akkor meglatszik mi a kulombseg.
Amugy ezelott 2-3 szezonja szoltam errol a gondrol mert amiota en tudom mindig 25 fok volt a palyahomerseklet versenyeken de akkor senkit nem erdekelt !?

A tökéletes mód... de ne szóljak semmit mert kiderül, hogy ezt is magamra szabtam mert nekem pont jó a 25 fok mert az se nem meleg se nem hideg
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 9:37

Nem kell felreerteni engem egyaltalan nem zavar, ha az elmult 16 szezonba igy volt akkor most miert zavarna. Csak leirtam a velemenyem mert ha nem szollsz hozza az a baj, ha meg hozzaszolook az a baj
Smile
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 9:40

Smile
es igy tanul az ember, nah
Smile
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 9:57

Árpi az nem neked szólt, egyébként rajta vagyok a témán sajnos az "okosak" sem tudnak semmit az Rfactor hibája...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 10:11

jo na csak engem ideztel
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 13:35

Srácok!

A rajt indulási órája 14 óra! (megváltozott, eddig 12 óra volt)
A sok érdeklődésre Kálmán ki tudta deríteni, hogy : az rFactorba a pálya hőmérséklet nem tud változni, tehát ha ez a későbbi rajt nem oldja meg akkor nincs amit tenni! Elmondások alapján 25 fok +/- 3 fok a különbség. De a legjobb esetben is 3 fokot nőhet csak!
Ehhez kell alkalmazkodjunk!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 19:33

Tehát....
Én sehol sem kértem a hőmérséklet módosítását, mivel anno én sem kaptam sehol semmi lehetőséget ere.

Én azt kértem, hogy futam alatt lehessen a guminyomáson állítani, amit idáig lehetett, sőt még a SzentLiga X4 és X5ben is, amikor ugyanezzel a móddal mentünk. Most nem lehet, valamit valaki elállított, biztos nem Kálmán, mert ő ért mindenhez, de valaki belenyúlt és én csak azt kérem, hogy legyen visszarakva.

Itt van két fotó az FSR2ö13 móddal:

kérem, hogy menyire állítsa:
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 GRAB_011_zpsff39dcfa

az boxkijáratnál a kívánt értékek szerepelnek.
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 GRAB_012_zpsc0652358

Ezt szeretném most is.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 19:42

Te lehet, hogy nem kérted Alfréd, de más igen!
A gumi nyomás állítást is szeretnénk ha a helyére kerülne! Szaladunk egy kört ezért is, legalább is én megpróbálom meg tudni! Jó?

Ha netalán van valakinek tippje e téma körbe, hogy hol lehet ezt mihamarabb meg oldani azt szívesen fogadjuk. Kihangsúlyozom a témakör-t, mert hajlamosak vagyunk ugye? -elkalandozni!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 1 Okt. 2014 - 19:50

Azért nem kértem, mint ahogy fentebb is mondtam, anno én sem kaptam megoldást. Nem szokásom olyan kérni amit én nem tudtam megoldani.

Off lineban, most teszteltem, működik, a guminyomás

Nem tudom szerveren.... Lehet a mostani módosítások helyre hozták ezt is.

Leteszteltem, működik a szerveren is. A hőmérséklet 25 fok maradt, de lehet állítani a guminyomást.
A bal felső sarokban látszik a hőmérséklet....


X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 GRAB_014_zps4487eda2

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 GRAB_016_zps2069e565
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 2 Okt. 2014 - 12:02

igaza van redinek ha a futambeállitásra 5-6 bár nyomással kisebbel mentek akkor kompenzálja a kiesett hőfokot
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 11:38

Kinaban az idomeron 11.ik lettem, a futamon pedig a 16ik rajtkockabol indultam. A rajtnal tunt fel h hianyzik elolem 2 auto a sorban, mint kiderult utolagos visszanezessel Forizs es a szimrace autoja volt. Lehet ezt orvisolni, hogy ne forduljon elo ilyen eset a kovetkezokben?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 12:30

Lehet orvosolni persze!
Kellene minden versenyen editálni a rajtrácsot! Sajnos nincs aki ezt csinálja. Úgy, hogy jobb hiány, megszokjuk! Senkire nem erőltethetem rá, hogy csinálja! Amit mi magunk megtudnánk oldani és nem tesszük akkor úgy folytassuk ahogyan ezt megérdemeljük! Csak ezért nem állunk le. Sajnálom!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 12:33

ki mit főz állapot?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 12:53

de ha egyszer valaki megtanitaná nekem hogy kell szivesen megcsinálom mindig az editálást amikor hétfőnként jelen vagyok
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 14:23

Ha ez a helyzet, akkor en is csak sajnalni tudom. lol!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 15:37

forizstibi írta:
igaza van redinek ha a futambeállitásra 5-6 bár nyomással kisebbel mentek akkor kompenzálja a kiesett hőfokot

Igen, de a futamon nem működött.... 2 futamon értékes pontokat bukott a csapat. Úgy ahogy Árpi is kifejtette a pontvesztését a jogtalan súlybüntetéssel mi sem kapjuk vissza... .


@Junioor: jegyezd le és amikor kapsz egy 5 rajthelyes büntit mond, hogy már letöltötted Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimePént. 3 Okt. 2014 - 22:04

... a büntit megoldjuk! -no para
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. 4 Okt. 2014 - 11:15

Nem vagyok ideges, csak valahogy meg kellene oldani. Nem jogos, hogy akik nem jutnak be a Q3ba, random helyezéseket kapnak. Pályától függ, van amelyiken jó, van amelyiken nem.
Csak a 11töl felfele helyezést kellene szerkeszteni, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. 4 Okt. 2014 - 12:00

Alfréd ez nem neked szol, mindenkinek! De aktuális.

... el kell hinnetek, hogy nagyon szeretném ha minden vissza kerülne a helyére, de csak is mi magunk tehetjük meg, ha nem hát nem!
A liga nem vállalkozás a liga nem valakié, hogy érdekek - anyagiak - kötelezettségek - ellenében vagy javakért dolgozzunk, mi magunk vagyok azok ahogy kinézünk és látszunk! Az hogy ilyen bakik vannak és a végtermék ilyen, hm... ezt mi csináljuk!


Idéznék a szabályzat első tömbjéből pár sort.

Ezért is nagyon fontos, hogy –legyünk toleránsak egymás iránt, becsüljük meg egymás munkáját, tiszteljük meg egymást szép beszéddel, illedelmes hangnemmel, viselkedjünk udvariasan egymással.
A ligában érvényesülő értékrend és magatartási normák hatással vannak egymás munkavégzésére, az együttműködésre, a versenyek légkörére. Figyelemmel arra a megállapításra, miszerint a környezet alakítja az embert és az ember a környezetét – tőlünk függ, hogy milyenné alakítjuk a ligánk környezetét!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» Tesztfutamon talált hibák orvoslása
» Észrevételek Kijavítani valók!
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: