fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Tesztfutamon talált hibák orvoslása

Go down 
+7
willyKEE
TMS
Arpi
Sas
LehelFekete
RedDog
Szonda Hunor
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeHétf. 9 Jan. 2012 - 22:31

Ide kerülnek azok a hibák, amelyeket a teszten észleltünk és javításra szorulnak:

1.
A Q1-es etapot 20 percről 10 percesre állítani.
2. A Q3-ban a 10 elindulási jogot kapó autót kicserélni 8-ra.
3. Lukácsnak a bokszlátogatása során csak olyan friss gumikeveréket lehetett felrakni, mint, amilyennel rajtolt.
4. A futam során a DRS nem működött. Kormányról senkinek nem kapcsolt be, a H betűs megoldás mindenkinek működött, de az viszont csak egy "vizuális DRS".

* a még felmerülő problémákat ide lehet írni!


** Alfréd: miután kiléptél megnéztük a DRS-t (ami ugye, mint kiderült nem működik), nem kellett volna olyan hamar lelépj ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeHétf. 9 Jan. 2012 - 23:46

Szonda Hunor írta:
Ide kerülnek azok a hibák, amelyeket a teszten észleltünk és javításra szorulnak:

1.
A Q1-es etapot 20 percről 10 percesre állítani.

Kessz


Szonda Hunor írta:
2. A Q3-ban a 10 elindulási jogot kapó autót kicserélni 8-ra.

Kessz


Szonda Hunor írta:
3. Lukácsnak a bokszlátogatása során csak olyan friss gumikeveréket lehetett felrakni, mint, amilyennel rajtolt.
4. A futam során a DRS nem működött. Kormányról senkinek nem kapcsolt be, a H betűs megoldás mindenkinek működött, de az viszont csak egy "vizuális DRS".

Sajna ebben nem tudok semmit csinalni.... Sompirnak szoltam


Szonda Hunor írta:
** Alfréd: miután kiléptél megnéztük a DRS-t (ami ugye, mint kiderült nem működik), nem kellett volna olyan hamar lelépj ...

Azert mert nem a hibakereses volt a lenyeg... Ha nem mergelodok fel, meg most is versenygene mindenki...

4 palyat meg kellett volna nezni, de nem az volt a lenyeg. Ezert meg is eri hajnalig fennulni...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 0:24



Lehet nem ide kell, hanem a Help, be. De ez is az uj moddal kapcsolatos. A korszamlalo mozgatasa.
A minoseg nem valami jo, gyengus a videokartyam, ha hang peddig kesik Very Happy
Tehat majdnem semmi sem jo =))
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 0:33

köszi, annál is hasznosabb
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 13:04

Eszrevetel: Engem nem akart kiszolgali a box-szemelyzet. Meg csak fel sem emeltek az autom es ott szepen leegett a motor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 13:18

Nalam a versenyen nem mukodott sem a KERS sem a DRS csak vizualisan, a DRS igy is csak H billentyure, szabadedzesen es idomeron minden rendben volt, mas hibat nem kaptam.
Es meg valami ! Probaltam az eredeti modot publikus szervereken versenyen es idomeron minden jol mukodott.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 13:24

a szerveren miert van az 1 es verzio fent V2 kellene legyen az rfm file-al van valami osszekeverve szerintem?!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 14:23

A MP az V1 es az SP a V2.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 14:44

Igen.
Igaza van Arpinak....... rossz verzio van fenn a szerveren, a V1, ezert is voltak a kifagyasok az XP operacios rendszereknek (Luki, Torpedooo, Boti, stb....)

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 15:12

Amikor lépünk be a szerverre a következőt írja:

Tesztfutamon talált hibák orvoslása QEBECktvAwMHVl8YRQVR

Mi pedig felraktunk egy F1RFT Update V2-t! Nem ez lehet a gond ? Gondolom Árpi erre utal ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 15:22

Igen.
Ezt ismertem en is el.
Rossz rFm-t osztottam szet.
Javittom.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 15:52

Lóri írta:
A szerverre felkerült egy hotlaps patch. Letöltés után ki kell csomagolni majd az rFm mappát bemásolni az rFactor mappába (felülirni). http://filefeltolto.hu/letoltes/63b2bdaacb4d33a1/f1rft_2011_mp.zip
Letöltése minden ligatagnak kötelező!.



Tamás légyszives rakd majd be a kezdőoldalra a többi patch közé.

Innen van a gond, a hotlapsos rFm V1 es sajna nem tudom mit kell modosittani.

Lorika: ezt kellene elkuldeni a hotlapsosoknak http://www.megaupload.com/?d=FYWLK48F , ez a V2-es verzio, ezt modositsak.

Egyuttal meg kellene kerni, hogy rakjak fel a szerverre az AbuDhabi palya mass filejat. Tul nagy es szakad meg a kapcsolat amikor probalom felrakni:

http://www.megaupload.com/?d=D018QZDN

GameData/Locations/SzentligaX1/18 AbuDhabi/ ide kellene belerakni. Felulirni az otlevot.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 16:23

Az rFm-t kicsereltem a szerveren, V2-re es futtam egy kort Istambulban.
A hotlapson megjelent, de ugyancsak V1-es felirattal. Peddig a szerveren is es nalam is a V2-os valtozat volt.
Tehat Lorika, az rFm filet nem kell elkuldeni. A palyat ha te megoldod.....


Egyuttal leteszteltem a javitasokat:
q2- 10 perc

Tesztfutamon talált hibák orvoslása GRAB_000

Tesztfutamon talált hibák orvoslása GRAB_001


q3 - 8 auto
Tesztfutamon talált hibák orvoslása GRAB_002
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 21:51

Szonda Hunor írta:
3. Lukácsnak a bokszlátogatása során csak olyan friss gumikeveréket lehetett felrakni, mint, amilyennel rajtolt.
4. A futam során a DRS nem működött. Kormányról senkinek nem kapcsolt be, a H betűs megoldás mindenkinek működött, de az viszont csak egy "vizuális DRS".

* a még felmerülő problémákat ide lehet írni!


Orvosolva - tehat megjavitva, mindeketto mukodik.

Nem en vagyok a zseni, hanem Sompirral felvettem a kapcsolatot, azmiatt volt, hogy atneveztem a palyakot (versenynaptar szerint), megvaltozott az utvonal es nem mukodott a KERS es DRS, gumikat sem lehetett valtoztatni (csak Luki vette eszre - peddig ezert volt a teszt, de eggyeseknek fontosabb a versenyges ilyenkor is.........)
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 22:08

RedDog írta:
Szonda Hunor írta:
3. Lukácsnak a bokszlátogatása során csak olyan friss gumikeveréket lehetett felrakni, mint, amilyennel rajtolt.
4. A futam során a DRS nem működött. Kormányról senkinek nem kapcsolt be, a H betűs megoldás mindenkinek működött, de az viszont csak egy "vizuális DRS".

* a még felmerülő problémákat ide lehet írni!


Orvosolva - tehat megjavitva, mindeketto mukodik.

Nem en vagyok a zseni, hanem Sompirral felvettem a kapcsolatot, azmiatt volt, hogy atneveztem a palyakot (versenynaptar szerint), megvaltozott az utvonal es nem mukodott a KERS es DRS, gumikat sem lehetett valtoztatni (csak Luki vette eszre - peddig ezert volt a teszt, de eggyeseknek fontosabb a versenyges ilyenkor is.........)
Köszi Alfréd Exclamation
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 22:10

Sas írta:
Eszrevetel: Engem nem akart kiszolgali a box-szemelyzet. Meg csak fel sem emeltek az autom es ott szepen leegett a motor.

Egy kerdesem lenne: kaptal uzenetet a csapattol. hogy kesszen allnak a fogadasodra?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 22:12

Sajna nem tudom mi van a harmadik pilotakkal. Nekik fog mukodnia a Kers + Drs?!?!?

Sompir nem valaszolt erre.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 22:14

Nem kaptam uzenetet, gondolom azeret mert nem kertem a box kiallast. Eddig ugy is mukodott, ha nem kertem, igaz tovabb tartott a kerekcsere stb.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 22:15

Ok
Letesztelem, a te autoddal, mindket verziot, ha nem kersz es ha kersz.

En ugy tudtam, ha nem kersz nem is jonnek ki.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeKedd 10 Jan. 2012 - 22:32

Tehat: mindket verzioban (kertem/nem kertem) kijottek es tankoltak, ugy ahogy te tudtad.
Ajanlom: ezutan mindik kerjetek, de konnyen meglehet, hogy ez i a palya atneezese miatt volt.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeSzer. 11 Jan. 2012 - 13:30

Koszi, Alfred!

cheers
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeSzer. 11 Jan. 2012 - 13:42

jo munkat a Szentliga modkeszitoknek, varjuk a vegleges verziot bounce
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 1:12

Koszonom szepen (ABC sorrendben):
Bereczki Tamas, Fekete Lehel es Vargyasi Tamasnak, a segitseget a mod leteszteleseben.

Minden mukodik, DRS+Kers, futam alatt, harman egy garazsban....

Nuerburg - mindenkinek kulon tankolo. 1 csapat = 3 pilota = 3 tankolo, egyszere ki lehet alni (kiprobaltuk)
Monza es Torok vizualis Bug a garazsajto csukva latszik de ki lehet menni.

Koszonom megegyszer!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 1:25

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 10:51

Grat Reddog ... grat sracok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tesztfutamon talált hibák orvoslása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tesztfutamon talált hibák orvoslása
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Talált tárgyak osztálya
» X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: