fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 22:00


A legfontosabb és a legnagyobb változás az a :
- 2 fő csapatok visszaállítása (tudom hogy már kialakultak klikkek .xyz. csapatoknál, de pl : lehet egy szatellit csapatot indítani (Redbull - ToroRosso példájára)

- Teli tankos verseny (azaz a verseny alatt tilos a tankolás )
- Pontozás : csak az első 10 ( mind a Formula1-be azaz 25 pontrendszer, evvel együtt törölni a szabadedzés pontozását is)
- Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re : Minden egyes pontnak értéke van, pénzben mérhető 1 pont = 0,5 Ron a bajnokság végén minden csapat megkapja pénzét !!!! ( csapatokra vonatkozik)
- Az első három versenyző megkapja a pontjáinak járó pénz (ez nem tudom hogy jó ötlete de nah ...)
- benevezési díj csapatonként (nem pilótaként) egy szezonra -150 Ron (tudom hogy van olyan aki előre fizetett sokáig , de azt valamilyen úton-módón ki lehet majd találni hogyan tovább .....)


Pró és kontra jöhet söt az ajánlom bármilyen ötleted van (lehet hogy baromságnak gondolod , de lehet hogy elindít valamit) írd fel ---- Pls gondolkodjünk el rajta
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 22:16

A teli tankos nem lehet javaslat az már tény!

A többiről természetesen beszélünk és közösen a csapatok döntenek! Mert úgy-e erre akarunk rá állni, hogy a csapatok értéke növekedjen! Talán akad másnál is amit kellene változtatni. Bátran fel lehet dobni a témát, bármely csapatból! Nekem a közvetítéshez volna javaslatom, Kálmán nagyon szépen körbe írta és van rá érzéke a közvetítéshez, legyen Nagy K. Kálmán a közvetítés felelős! Ő mondaná el mit, hogy merre! Fáy András (Munez) várja, hogy szóba enyelegyenek az adás kapcsán! Mit szólnátok?!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 23:47

Szerintem a közvetítéshez nem kell felelős a kőzvetítésért Munezz a felelős az aartv.hu (Muszáj beszélni Munezzel, szerintem meg is teszi Kálmán)
Mert úgy-e erre akarunk rá állni, hogy a csapatok értéke növekedjen! írta:

A csapatok minőségét szerintem a díjazással lehet moiválni jobbá varázsolni!!!!

ui: a csapatok döntöték el a telitankos dolgot????
UI2: mikortol kell ene kezdödjön ez a Trial dolog, azaz hogy mindenki kiprobálhatja magát, mikro kellene feltenni az oldara a leírást ...stb___????
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimePént. 12 Júl. 2013 - 8:26

A ha azt nézzük, hogy csapatok választottak az üres és a tele tankos között és a szavazatok nagyon közel voltak akkor azért jelentettem ki azt hogy mindenkinek jó legyen, hogy az egyik szezon üresen a másik meg a tele tankos verzió lesz.

A közvetítéshez kell egy kapocs ember, aki esetleg igényeinket vagy problémáinkat továbbítja, hogy ne mindenki kelljen szivassa őket! Csak egy, akivel tudnak és fognak kommunikálni!

A Trial dolgot úgy képzelem, hogy Muneztől veszünk szervert és kellemest a hasznossal összekötjük, mert köztudott, hogy páran nem szeretik a clanhomot, így kipróbálódik a másik is, ha bejön és nincs gikszer akkor le cserélhessük! Mert ha próba nélkül cserélnénk le akkor félő, hogy ismét vissza kell sírnunk magunkat! Ezt a fiatalok fejlesztését attól kezdjük éltetni és szervezni ha min. 5-6 bísztos tagra lehet számítani.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimePént. 12 Júl. 2013 - 10:46

Ötleteim a X5 szezonra:
-Bevezetni a valós Formula-1 pontozását.
-Szabadedzésnek a pontozását törölném.
-Időmérő és versenynap kettéválasztása,
vasárnap: 21:00 időmérő - Q1: 20 perc, Q2: 15 perc, Q3: 10 perc (teljes versenytávra megtankolt autók)
hétfő: 21:00 - 21:10-ig rajtrácsszerkesztés, felkészülés, 21:10-től futam
-Szabadedzés kiemelése: 1. szabadedzés péntek: 17:00 - 19:00-ig - beszámolni az akkori állásról
                                 2. szabadedzés szombat: 17:00 - 19:00-ig- beszámolni az akkori eredményről
-GP2 széria indítása a fiatalok pallérozása érdekében, ugyanúgy tagdíj, egyéni festések stb.
-GP2 széria versenyhétvégéje:
szombat: 1.szabadedzés: 15:00 - 16:00-ig
vasárnap: időmérő: 19:00 Q1: 15 perc, Q2: 10 perc (teljes versenytávra megtankolt autók)
hétfő: 19:00 - 19:10-ig felkészülés a rajtra, 19:10-től futamkezdet, valós f1-es pályán futnának, amin épp fut az F1-es soroztunk is.
-Sajtótájékoztatók bevezetése a szabadedzések, időmérőszakaszok végén, pl valaki kiesik a Q2-ben akkor azt a Tv-sek hívhatják interjúra
-Több versenyfelügyelőt alkalmazni, szabadedzések, időmérők és futamok alatt. Én személy szerint, ha a GP2 elindul végig kísérem az egész sorozatot, mint versenyfelügyelő.
-Lehetőségeimhez mérve megpróbálnék egy videóösszefoglalót csinálni az időmérőkről szabadedzésekről és a futamokról (pár perceseket.)
-TV: hamarább be lehetne csatlakozni az adásba, lehetne esélylatolgatás, esetleges, a tv által indított szavazás, a fent említett videók bejátszása az időmérő és futam elött.
-100% versenytáv

Tegyük színesebbé, ha még valami eszembe jut még jelentkezem!
bounce
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimeSzomb. 24 Aug. 2013 - 17:34

8 Csapatnak van helye a bajnokságban 3 versenyzővel.

A tagdíjat csapatra bontanám le azaz a Csapatnak kellene fizetni a tagdíjat : havi 45 RON azaz bajnokságra 180 RON (vagy ha 4 hónapot tart akkor több) UI: Szerintem a 4-ik pilótán is lehet gondolkodni, ha megoldható hogy minden csapatnak lehessen tartaléka !!!)

A pontozás : 25 pontrendszer javasolnám azaz követve az F1 pontrendszerét. Azok a versenyzők akik harcolnak a pontokért így sokkal értékesebb lesz egy pont mind így 15 ... ami könnyen jön ...az ..nem olyan értékes. Sőt , ha valaki a "TOP" versenyzők közül hiányzik akkor még mindig meg kell harcolni a pontért mert, hogy csak az első 10 kap pontot.

20 pályás, állomásos bajnokság!!!! Ausztrál, Moncaó, Hungaroring ,Spa, Brazil , szerintem kötelező hogy benne legyen a versenynaptárban!!!!! Azt is javasolni merném, hogy 10-12 versenypályát döntsön el a vezetőség a többit a csapatokra bízni - azaz egy-egy pályát javasolhatnak (ha kivitelezhető benne lesz/ lehet a versenynaptárba)

Minden pont pénz ér !!!!! (csapatnak és versenyzőnek egyaránt)
1 pont értéke : 0,2 RON a csapatnak / 0,1 RON a versenyzőnek
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimeSzomb. 24 Aug. 2013 - 17:36

Amugy jo lenne ha mindenki vélemenyt formálna ...és le is írna azt ide Smile
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitimeSzomb. 24 Aug. 2013 - 21:11

Az en velemenyem az hogy hagyuk felejtosre a penzes dollgot es maradjon ugy ahogy eddig volt mert csak egy gondal tobb volna es sokkal tobb veszekedes lenne .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re    Főbb  javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főbb javaslatok a következő szezonra Szentliga XV re
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szentliga XIV (a következő szezon)
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» Csapatok-Pilóták a Szentliga XI szezonra
» A Szentliga X8-as szezonjaban történő szabályváltozásokra vonatkozó javaslatok
» X9-Szezon (mód) kérdései és visszajelzései. Főbb vonásai!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X4-
Ugrás: