fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Go down 
+10
viper
TMS
forizstibi
Sas
RedDog
junioor
Arpi
Jocky
Lukács
Koolman
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeSzer. 27 Aug. 2014 - 22:44

Kedves Ligatársak!
Mivel ebben a módban a motor teljesítmény hibás és fenn áll a veszélye hogy le fogunk égni ezért készítettem egy új motort a módhoz. Itt a motor teljesítmény normálisan működik A FIZIKA marad csak a motor lesz kicserélve és a sebváltó mert a kettő együtt megy. Holnaptól már az új motor lesz tesztelhető!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeCsüt. 28 Aug. 2014 - 7:15

Ha kérhetem az FSR-be 30 Le. többet! Fontos lenne Smile .

Ez a csere mennyivel határozza meg azt, hogy a setupok találnak avagy nem.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeCsüt. 28 Aug. 2014 - 9:26

Luki. Megkerlek ird ugy is le hogy nekem is ertheto legyen...szeretnek okosabb lenni.
Koszi

Maris felvilagositott az elnok ur (luminați-aş fața) Very Happy Koszonom Hp. = horse power Razz


A hozzászólást Jocky összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 28 Aug. 2014 - 9:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeCsüt. 28 Aug. 2014 - 9:40

en 50 Le. tobbletet kernek ha szabad Smile
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeCsüt. 28 Aug. 2014 - 11:52

Mindegyre dob ki a szerverrol: Connection Lost
1 kort nem tudok menni

Editke: helyreallt es tobbet nem dobott ki
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeCsüt. 28 Aug. 2014 - 17:59

Ez a csere mennyivel határozza meg azt, hogy a setupok találnak avagy nem. írta:

A setup-ok a motor/valtonal egyaltalan nem talalnak.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 10:10

Csak a seb váltott kell odébb rakni mert más a motor a fizika ugyan az ergo a setup talál
Így is + 100 van nektek mi kell még Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 13:25

Gumiszettek letesztelve, mind a 4 szett - rendben
Tankolas - rendben
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimePént. 29 Aug. 2014 - 15:00

Köszi Redi és az egyéb segítséget is!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeHétf. 1 Szept. 2014 - 21:59

Egyelőre nincs még elindulva a teszt futam csak a Warmapig jutottunk!

A Q1 60 perc ezt 15 percre kell át írni.
A Q3 45 perc ezt 10 percre kell át írni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 2 Szept. 2014 - 23:02

FSR melbourne2013 gbl elteres van nalam.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 2 Szept. 2014 - 23:59

ujra kell instalalni a Vsluit ha baj van
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeSzer. 3 Szept. 2014 - 0:34

Megvan a Probléma okozója minden más pályacsomagot ki kell törölnio a Location konyvtárból csak a SzentLigaX7 maradjon
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeSzer. 3 Szept. 2014 - 12:05

Kedves Ligatársak ma este 21 órától egy szerverteszt? Mit szóltok?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeSzer. 3 Szept. 2014 - 12:21

Csütörtök este 21 órától van a SZERVER TESZT a TV-vel így arra kérlek minél többen csatlakozzunk fel ne legyen majd gond köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeSzomb. 6 Szept. 2014 - 8:06

Felhívás!

Tisztelt versenytársak!
A csütörtöki tesztek alapján kiderült és véglegesítődött az időmérők kimenetele!

A Q1 ahogy már megszokhattuk üres és tetszés szerint indulhat a versenyző a legjobb 10 pozíció megszerzéséhez! A levezető kör az kötelező!

A Q3 az a versenyre megtankolt és beállított verseny beállítás szükséges, amennyire tudjuk új gumikat kapunk a rajthoz. Az elhasznált üzemanyag mennyiséget a rajtra újra töltik. Tehát a már előre beállított üzemanyag mennyiség fog a rajtnál megjelenni a visszajelzőkön! A levezető kör kötelező!

Az ESC. gomb használata akkor engedélyezett ha már az autó nem üzem képes és abban az etapban nem mehet ki a versenyző a pályára! Ha van mért köre ha nincs! Ha bejutott a Q3 ba akkor kimehet a POLE-pozícióért!

Ha esetleges kérdéseitek vannak akkor itt tegyétek azt föl!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 12:37

Sziasztok!

Észrevételemet osztanám meg a szezonnyitó futammal kapcsolatban. Tapasztalataimból kiindulva, ehhez foghatót soha nem értem. Köztudott hogy a gumikat hamarabb használom mint a nagy átlag. Az első etap alatt tudtam versenyezni úgy, hogy közöm is volt amit csinálok, 6/7 kör alatt annyira elkopott a hátsó gumi, hogy nem tudtam kezelni hol ott versenyképesnek éreztem mindent. Támadási pozícióba voltam az elől haladó két BlueBirdes sráchoz. Egyszer mintha egy teljesen más autót kaptam volna, (közöm nem volt hozzá) taktika váltás - BOX - , a túlcsúszás az érzékelőél az én saram az én hibám de csak ennyi lett volna a gond. Innen kezdve 3 körönként látogattam a szerelőket, ugyan is 79-Celsius foknál jobban a gumik nem melegedtek. Tulajdon képen a BOX által szolgáltatott garnitúra nem nagyon változik! Szinte képtelenség volt egyenesbe is haladni. Ezek a tesztek alatt nem nyilvánultak meg. A gumi váltás sem segített. Sőt a lágy keverék is hasonlóan nem volt parti képes. Valami nagyon nem jó! Technikai hibára gyanakodok, rossz beállítás lehetőségeit is meg fontoltam de a teszten nem ez volt, kiválóan kezeltem az autót. Reményteljes futamot láttam de a gumik miatt ellehetetlenült! Nem csupán ezt a futamot sajnálom, hanem a továbbiakban is ez lesz a gondom. Amennyiben ez nem tud változni akkor kénytelen vagyok a versenyzői mivoltomból kilépni! A konkrét választ azért érzem fontosnak, hogy orvosolható-e a gond, vagy a döntésemet mihamarabb hozzam meg.

A másik fontos probléma az az volna, hogy a múlt szezonból tanulva a futamok végig nézését helyezném PRÍMPLÁN-ba, hogy ne a szezon végén kelljen megóvni valakit a Melbourne-i futamáéért! Az esti futamot Vargyasi Tamás bevállalta, hogy megnézi és elemzi! A szélesítést-vágást! Majd jelentést ad! Ezt úgy kellene meg csinálni hogy mindenkinek részt kellene vállalnia a feladathoz. Az első négy versenyt az FSR vállalja. Érdekel a véleményetek és a hozzáállás is.

Üdv. Lukács
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 13:08

A Lukacsnal eszlelheto problema nalam is jelentkezett!!
Rengeteget teszteltem ezzel a moddal csutortok elott es ezzel a beallitassal konstans koroket tudtam menni ugy megtankolva 80 literrel, mint 30-al. Ertem en, hogy a fogyasztas vissza van veve de valami nagyon nem jo. A fogyasztas visszavetelevel, kevesebb uzemanyaggal, az aranyossag megmarad az auto tomeget tekintve.
A Q1-et megnyerem. Az auto szepen tapad, minden rendben van. A Q3-ban pedig, ugyanaz a setup 55 korre megtankolva nem, hogy csuszkal hanem vezethetetlen!! (Teszten, a versenyszimulaciom teljesitese kozben, egyaltalan nem ez volt a helyzet miutan kialltam a boxba kereket cserelni. Ott rendben volt minden. Nem koptak drasztikusan a hatso gumik.)
A verseny elso feleben ujra meg volt a tapadas, ugyan az a setup mint a Q3ban. "Tele tankkal" a 2 korben megfuttam a verseny leggyorsabb koret es 3 kor utan a hatso gumikon atapadas nulla. Extra lagyrol a lagyra valtottam es ugyan ez a problema jelentkezett. Ugyanezzel a beallitassal a teszten siman mentem 10-12 kort!!! hasonlo idokkel. Nagy a problema gumik teren! Lehet jatek vagy mod hiba.

Csak annak koszonhetoen fejeztem be a futamot, hogy 15000es fordulatnal valtottam fel es ketszer olyan hosszu fektavokat vettem, es igy is megtortent a 4-5 kor utan a jelenseg, amivel max 10 kort tudtam teljesiteni a lagy keverekkel.

Udv.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 15:03

Nalam ugyan ez volt a gond az X4 szezonba most viszont nem volt ilyen gondom lehet ezert voltam lassu.
Mar akkor is mondtam hogy valoszinu a palyahomerseklet valtozas miatt van Pl. szabadedzesen 25 fok rol indul es a vegere eleri a 32-33 fok -ot versenyen pedig vegig ugyan anyi 25 fok marad. Hiaba tesztelsz 32 fok -os palyan ha futamon 25 fele nem megy.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 16:22

Ebbe igaza van árpinak.


A motor egy hajtóegység a gumi meg csak egy gumi nem egymáshoz épitik a kettőt. Itt a felfüggesztés beállitására kell nagy hangsujt fektetni mert nagyon érzékeny rá a fizika még jobban mint ami eddig volt a ligában. Nem lehet egy setuppal végig csinálni mint eddig. Jól belövöd a felfügesztést(főleg a ki és berugózás ami érzékeny és a rugóhatárolok keménysége) szépen fog muzsikálni a gumi. Még a 8. 10. körben is javitani tudsz az idődön kopott gumival.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 16:28

Jah, meglehet, de a csütörtöki teszten semmi jele sem volt. Már akkor jeleztem volna.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 17:10

forizstibi írta:
Ebbe igaza van árpinak.


A motor egy hajtóegység a gumi meg csak egy gumi nem egymáshoz épitik a kettőt. Itt a felfüggesztés beállitására kell nagy hangsujt fektetni mert nagyon érzékeny rá a fizika még jobban mint ami eddig volt a ligában. Nem lehet egy setuppal végig csinálni mint eddig. Jól belövöd a felfügesztést(főleg a ki és berugózás ami érzékeny és a rugóhatárolok keménysége) szépen fog muzsikálni a gumi. Még a 8. 10. körben is javitani tudsz az idődön kopott gumival.

LIKE!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 17:51

az x4 szezonba is furcsa volt nekem, szerveren vagy oflineban vagy barhol jo volt csak hetfo este futamon 4-5 kor utan mintha fejbeuttek volna kezdett csuszkalni, visszalehet keresni mar akkor irtam, de ugylatszik hogy akkor csak nalam jelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 18:02

Emlékszem.

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitimeKedd 9 Szept. 2014 - 19:45

Az esti dolgok alapjan szeretnek egy-ket dolgot felhozni.

En is azzal kuzdottem, hogy a gumik nem melegednek, valahol 70-90% kozott mozognak es kesz, majd nagyon erzekeny volt az auto majdnem minden kanyarvetelnel.

Az egyik alapvetto dolog a gumik fel nem melegedesenek es tapadast, az auto sulya okoza.
Eddig minden szezonban 640kg autokal versenyeztunk, es ez most jellentosen csokent 500kg-ra.
Ez kb. 22-24% suly csokentes!!! Igy nem kell csodalkozni, hogy nem volt tapadas vagy nem volt elegendo gumi felmelegedes, mert nem volt suly ami ezt megtegye, tul konyek az autok, ezert ennyire erzekenyek minden kis manoverre mert nincs ami atvegye az erot.

Nem volt meglepo senki szamara, hogy rettenetes gyors korok szulettek az Ausztral palyan? 1.19.874 sehol nem mennek ennyit, az eddigi leggyorsabb 1:23.529 ahol KERS/DRS is van hasznalva, ezek hasznalata nelkul valahol 1.25 folott vannak az idok.
Az sem volt senkinek furcsa, hogy milyen rovid fektavok lettek hirtelen? A 100 tabla mar nem volt referencia, hanem az 50-es.

Az elobb vissza allitottam a sulyt 640kg-ra es mentem par kort, hirtelen lett gumi melegedesem, es erdekess modon mar a 100 tabla lett a fektav referenciam, igaz volt egy par instabil mozdulas de mar jobb volt az auto viselkedese kanyarokban, es az ido sem ment le az 1.21 kornyekere. Persze a setupom nem ehhez volt igazitva de igy is tudtam vele korozni.

A masik, dolog, hogy a motor es valto cserenel, visszakerult a X6-ban hasznalt motor es valto is!!!
Ez egy picit nem vag ossze az FSR moddal, mert nem erre volt keszitve.
Tehat minden X6-os setup hasznalhato az X7-es modban.

A regi FSR-ben megoldhato lett volna a Boost problema, 2-4 ertek beallitasaval.
Szerintem az FSR-ben szandekosan volt butitva, hogy azonos errokel kuzdjenek.

Nem tudom miert volt ekkor jellegu csokentes, mert ez tul sok, vagy egyaltalan minek is kellet?


Na de ez most akkor vitathato!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek   X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» Tesztfutamon talált hibák orvoslása
» Észrevételek Kijavítani valók!
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» A Szentliga X8-as szezonjaban történő szabályváltozásokra vonatkozó javaslatok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: