fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valencia Nagydíj

Go down 
+11
forizstibi
TMS
viper
willyKEE
attyla3
Lukács
Sas
Jocky
RedDog
Nandor
Koolman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 17:19

En mar csak egy KV-t kerek:) ja és automata váltót:))
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 17:27

Koolman írta:
Árpi én nem a számítógépeddel akarok versenyezni hanem veled!
egyéb kérdés?
az az AI lenne na de mind1 nem azt mondtam hogy ne legyen kiveve hanem azt kerdeztem kinek miert faj.
En is szeretnek automata valto nelkul menni de ssajnos nincs anyi idom hogy megtanuljam, mar probaltam nem 1x de nem egyik futamrol a masikra megy ugyhogy valoszinu a kovetkezo szezont is kihagyom.
Amugy en is jo otletnek tartom kivenni a segitsegeket, majd ha ugy lessz en is megtanulok automata valto nelkul menni.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 17:31

Sas írta:
En mar csak egy KV-t kerek:) ja és automata váltót:))
En pedig egy kavet automatabol!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 17:35

Mert elméletileg kevesebb dologra kéne figyeljenek és mégis összezúznak s még ők a nagy-arcok csak ezért fáj! Egyébként ok az AI a számítógéped, így ellened és a számítógéped ellen versenyzem és én csak ellened szeretnék.
Ok Csaba lehet nincs igazam de akkor miért a segítségesek a fő bajkeverők?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 18:38

Úgy érzem ebbe én is beleszólok! Az előző hozzászólásban Jancsi is megemlítette, hogy a segítség egy opció, amit be lehet kapcsolni, vannak olyan profi pilóták a ligába akik tudják az autót terelni. BOCS Kálmán de ha valaki elüt és segítséget használt, az nem azt jelenti, hogy ki kell venni a segítséget, hanem a baleset okozóját olyan büntetéssel kell sújtani, amiből tanul! Ami előtt bárki is a nyakamnak szökne, nézzük meg a szavak súlyát, nem a segítség a hibás BOCS, hanem a pilóta aki okozza. Más nincs amiért szívjon, ha egy ember vonható felelősségre!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 19:01

Lehel, kisebb avatart rakj megkerlek, nem is tudom hogy engedet ekkorat, elnyomja a szoveg mezot.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 19:52

Még jó hogy nem volt Valencia futam ... így is annyi óvás lett mind a csoda ...

A kávé nem segít srácok hanem.... mindenki csak a megoldásra vár, sajnos ezek a beszolások szétszedik a társaságot szerintem nem segítenek, az amugy is éles helyzeten. Segítségek ide vagy óda , szerintem ez nem segit az agraszivitáson, innen indult a dolog, ezt kellene orvosolni! keményebb buntivel
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 20:04

Nagyon elbonyolult ez a "kapcsolasos" ize. SZAVAZZUNK ES AKOR NEM LESZ HARAG

U.I. Elvegre Démonkrácia van  Cool 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 20:17

Jocky írta:
Nagyon elbonyolult ez a "kapcsolasos" ize. SZAVAZZUNK ES AKOR NEM LESZ HARAG

U.I.   Elvegre Démonkrácia van  Cool 

Jack és Iván találkoznak, és arról kezdenek el beszélgetni, hogy melyik országban nagyobb a demokrácia:
- Nálunk olyan nagy a demokrácia, hogy én elmegyek a Fehér Házhoz, és simán lepisálom a kerítést, ha akarom. - mondja Jack.
- Nálunk olyan nagy a demokrácia - kezdi el beszédét Iván - hogy én elmegyek a Kremlbe, és a Lenin Mauzóleum tövében szarok egyet, ha akarok.
Jack már bánja, hogy túl nagyot hazudott, próbál enyhíteni a dolgon:
- Az igazság az, hogy én azért körülnézek, nem e látja valaki.
Mire Iván:
- Hát azért én se tolom le a gatyámat.


Ilyen a demokrácia !!!!!
ui: ide nem kell demokrácia mert sokan nem tudják hogy mit akarnak Sad
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 20:26

Akkor tiszta. Dontsetetek es akinek nem tetszik, irjon haza. Meddig fog igy menni ez a cirkusz? Van liga elnok, aki mindig kikeri mindenkinek a velemenyet...igy nyugodt lelkiismerettel kellene dontson es a tobbi liga tag pedig csendben fogadja el es Tisztelje ezt! Ha nincs igazam akor, nem szoltam semmit.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 20:33

Jocky írta:
igy nyugodt lelkiismerettel kellene dontson es a tobbi liga tag pedig csendben fogadja el es Tisztelje ezt!

+1
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 22:38

Basszus...nem hiszem el, hogy ennyire iritálja a csend, a nyugalom egyesek fantáziáját. Egy utolsó kérdésem lenne, mielőtt szegre akasztom a bukósisakomat...Mire való ez srácok?????
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 22:44

A fejlődésre a Liga fejlődésére, most én nem értem min paráztok és kávéztok senki senkivel nem vitázik a Liga javításának érdekébe véleményeket mondunk dolgokat megvitatunk senki senkivel nem anyázik senki senkit nem sérteget eltérőek a vélemények de ez nem baj nem vagyunk egyformák HÁLA A JÓ ISTENNEK!
Akinek nincs véleménye vagy nem szereti a vitát a dolgok megbeszélését nem kell felakassza sem magát sem a bukósisakját, de engedjétek, hogy mi akik dolgokat megvitatunk tegyük ezt amíg a hangnem tisztességes normális addig minden OK senki nem ideges ti se legyetek azok hisz:
Nem vagyunk egyformák, HÁLA A JÓ ISTENNEK!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:47

El kellene menni sétálni... egy jó nagyott, hosszatt!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:49

eresszed Vili
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:53

"el camino de santiago" én arra gondoltam...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 0:21

Amikor az Igazságig eljutunk és az érvekből kifogysz gyünn a személyeskedés de ez téged jellemez sajnálom bocs sajnállak...
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 1:29

Reddog itt nem arról van szó hogy ki vagy be vagy/szabadon. szivesen váltok kézzel csak sajnos a technika nem engedi. amikor váltok fel sajnos egyszerre 2-őt vált fel. próbáltam szerelni de nem megy akármit csinálok. Sompirnál még jó volt minden ott is kézzel váltottam. bár működne egy szavam se lenne. a győzelmet nem a gép nyeri hanem a kezed a lábad és a stabilitásod. te sem véletlenül nyertél futamokat. én mikor nyertem 1 futamot nem vertem magam nem kürtöltem szét csak fogadtam a gratulációkat amit te is megtettél és jól is esett.. rólad semmi rosszat nem tudok mondani de légyszives a hozzáállásod hogy verjük magunkat azt vedd vissza mert ilyet senki sem csinált és nem is fog.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 8:22

Sracok, nem kivanok beleavatkozni, egy porcikam sem kivanja ezt, de meg kell tennem azert mert atmentel szemelyesbe Vili, maradjunk a kozos asztalnal es elorebb fogunk haladni csakis moderaltan. Amugy nem kell idegeskedni hiszen sajat jot szeretnenk, amit a gyulesen (ami meg szervezes alatt) fogunk kivesezni az a forumon a csapatokkal fogjuk elfogadni illetve megtagadni. Nem tudom mi ez a forgo szel. Nyugika! Amit a szabalyzat bekezdesere alkottam azt nem artana mar alkalmazi! Nevezzuk inkabb Illem kodexnek!

Szentliga, etika, viselkedés!
A legkevésbé civilizált archaikus társadalmakban is követnek szabályokat. Minden kultúrának az egymással összefüggő szabályok bonyolult rendszere az alapja, ahol meghatározó a közösség által helyesnek ítélt viselkedési szabályok összessége, vagyis az erkölcs! Az erkölcs által felismerjük azokat az eljárásokat, amelyekhez magunkat tartanunk kell, ha valamit konkrétan nem szabályoz törvény, képesek vagyunk a törvény szellemének felismerésére, tudunk etikusan (etika/erkölcstan – erkölcsösen, tisztességesen) viselkedni.
Így van ez mindennapi életünkben és a ligában is. A versenyzői etika nem szabályzatokra, hanem belső értékünkre épül. A pályán való döntéseink és magatartásunk végső meghatározói a mindannyiunk által elfogadott gondolkodási és cselekvési szabályok. Magatartásunk akkor etikus, ha nem csupán az írott, de az íratlan szabályokat is betartjuk, s ha nem egyszerűen a szabályoknak, de a szabályok szellemének is meg akarunk felelni. Az etikus viselkedés nem külső kényszerből, hanem belső igényből ered. Miért is van arra szükség, hogy etikai kódex foglalja össze viselkedés elvárásait? Azért mert, közösségben vagyunk, azért, mert emberek vagyunk. Sokan, sokféleképpen, eltérő környezetben sajátítottuk el a közösségi, társasági szabályokat, ezért másként értelmezhetjük a viselkedési szabályokat. Beszédünkkel, gesztusunkkal jótékonyan, de sértően is tudunk hatni egymásra és ezt már mindenki érezhette saját tapasztalatai alapján. Ezért is nagyon fontos, hogy –legyünk toleránsak egymás iránt, becsüljük meg egymás munkályát, tiszteljük meg egymást szép beszéddel, illedelmes hangnemmel, viselkedjünk udvariasan egymással.
A ligában érvényesülő értékrend és magatartási normák hatással vannak egymás munkavégzésére, az együttmüködésre, a versenyek légkörére. Figyelemmel arra a megállapításra, miszerint a környezet alakítja az embert és az ember a környezetét – tőlünk függ, hogy milyenné alakítjuk a ligánk környezetét!


LukácsSz.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 14:14

Tibor ne haragudj nem akarok én veled vitázni, megpróbálom megfogalmazni, ahogy én látom és érzem a dolgokat.
Neked a sebváltód romlott el, de mi van ha a géped romlik le, akkor ne tartsunk versenyt, mert nincs géped, most nem feltétlenül rólad van szó. A versenyzéshez szükséges eszközök követelmény nem lehet kifogás, persze lehetnek olyan helyzetek futam előtt két perccel eltört a váltója valakinek lehet egy futamra kivételt tenni emberek vagyunk vagy mit tudom én eltört és jövő héten kapok fizut, de ennyi és nem több.

Ami a váltó vagy nem váltó kérdése nekem az a véleményem és pontosan az újoncok győztek meg Nándor, Joky, hogy lehet segítségek nélkül beleszokni egy ligába egy szezon se kellet hozzá és Nándor időmérőt nyert, csak akarni kell! A többi kifogás.

Most elmondom az érzelmi oldalát, sajnos egyszerűen nem tudok tiszta szívből gratulálni, mert ott van bennem a kifogás, hogy csak azért nyert, mert segítséget használt, persze tudom ebbe az én frusztrációm is benne van, rendbe vállalom azt is, de az is tény nem egyforma körülmények közt versenyzünk és a verseny így már nem igaz így a végeredmény megkérdőjelezhető, sajna és ez nem szül jóérzést. Többször elmeséltem embereknek az évek során, hogy mi a hobbim és érdekesnek találták, de amikor kiderült, hogy vannak akik segítségeket használnak akkor minden egyes alkalommal a reakció ez volt "ó hát akkor nem is igazi a verseny, ha nincs egyforma körülmény mindenkinek akkor..." Most nem szó szerint de általában ez volt a lényege a reakcióknak vagyis rossz érzésbe fordult az amire először felkapták a fejüket, hogy milyen érdekes, és higgyétek el igazuk van ambivalens zavaró érzelmeket szül mind a versenyzők mind a külső szemlélők részéről.

Ami a fórrumban olvasható hangnemeket illeti, hogy arról mit mond egy külsős azt inkább nem mondanám el érdemes azon elgondolkodni, ha nem lehet moderálni a hangnemet érdemes e publikussá tenni.
Egyébként a Lukács bejegyzéséhez nem sokat van mit hozzáfűzni, megérteni kellene. Csak egy saját példát mondanék ami most nem rég történt és észrevétlenül marad ezért hívom rá fel a tagság figyelmét. A belga nagydíjon a Q1-ben tulajdon képen üzemanyag nélkül maradtam és épp, hogy gurultam a bokszutcában elhaladtam a két jelzőlámpa mellet jöttek mögöttem más versenyzők egy részét nagy nehezen elengedtem aztán úgy gondoltam a lámpán belül vagyok esc -t nyomok megtettem. Sajnos mivel nem teszteltem ki amikor megtettem még egy mért kört és tértem vissza a boxba akkor láttam meg, hogy állj meg pajtás van még egy box lámpa vonallal, reménykedtem, hogy belefér amit cselekedtem, de sajnos nem mivel teszten soha nem hajtottam be a Boxba és nem néztem meg melyik lámpa a boxlámpa így a szabályzat ellen vétettem és emiatt az Esc miatt törölték a futamon elért eredményemet ami azt hiszem egy negyedik hely volt. Nem esett jól de mit tehettem, hiába tudom, hogy én nem szándékosan vagy tudatosan szegtem meg a szabályt a lényeg, hogy megszegtem és a büntetés jogos és elfogadtam. Sok vita a ligában abból fakad, hogy nem betartani és tisztelni akarjuk a szabályokat, hanem megkerülni, a kiskapukon kiosonni szeretnénk, és itt a bökkenő.

És még egy dolog eltelt hét év lassan 15 szezon az egyik legöregebb liga vagyunk az emberi test hét év alatt kicseréli a sejtjeit teljes mértékben vagyis hét évenként újjászületünk, a gyerek elmegy iskolába, következő hét év múlva személyit kap mert kifejlődött az egyénisége személyisége, Amerikában újabb hét év múlva ihat alkoholt, hét nap van egy hétben, hét magyar vezér volt, hét bolygó, van a naprendszerben, hét nap alatt teremtette az Isten a világot, ideje, hogy a Szentliga is magasabb szintre emelkedjen, hogy mindenki számára egyforma körülmények legyenek és bárkinek elmondhassuk Isten hozott a SzentLiga Professzionális F1 Szimulátor Bajnokságba.

Hajrá SzentLiga Professzionális F1 Szimulátor Bajnokság!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 14:21

Koolman írta:
Sok vita a ligában abból fakad, hogy nem betartani és tisztelni akarjuk a szabályokat, hanem megkerülni, a kiskapukon kiosonni szeretnénk, és itt a bökkenő.

Na itt a nagy pont!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 16:05

teljesen igazad van kálmán nem is vitatkoznék veled. De sajnos ezzel a technikai hibával küzdök. Jobban örülnék én is ha magam váltanék mert jobb és gyorsabb töle az ember, mint hogy a gép vált akkor mikor még én nem akarom. Lesz ami lesz de szerintem nem ezen fog mulni hogy nekikoccolok valakinek vagy sem. Magamban kell rendet rakni vagyis a fejemben és ez meg is fog történni. Üdv uraim szép kellemes hétvégét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valencia Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valencia Nagydíj
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Austin nagydíj
» Koreai nagydíj
» Europa nagydij
» Kanadai Nagydíj
» Imolai nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: