fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valencia Nagydíj

Go down 
+11
forizstibi
TMS
viper
willyKEE
attyla3
Lukács
Sas
Jocky
RedDog
Nandor
Koolman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 22:52

hogy gondolod joki?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 23:07

forizstibi írta:
hogy gondolod joki?

Mit hogy gondolok?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 0:04

A parbajra erti!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 0:07

Oki  Razz  poenkodni akartam mivel jelenleg a 6os szam az enyem  pirat 
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 8:12

gyerek korom óta a 6-os a kedvencem. Ha megszavazzuk akkor ideadod nekem? Köszi előre is
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 10:03

Nem busulni Tibi, amint mar irtam, csak poenkodas volt a reszemrol, engem nem zavar hogy kinek hanyas lesz a szama.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 14:16

Én már a tavaly javasoltam legyen az ami az F1-ben vagy ahogy végeztünk mert akkor a szám szerint tudná a kommentátor az adott pilóta hanyadik volt az előző futamon de na senki nem hallota csak Berni... Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 14:23

Ez igy most jol van indokolva, es lattom a logikat is benne, de szerintem a tavaly nem igy volt talalva, akkor meg hiaba mondtad. Amugy tetszik az otlet.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 14:35

tudom joki tudom xd
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 14:51

Joky barátom nem felejtettél el semmit Smile vektor grafika mit csináltál karácsonykor újévkor? Mi? mi?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 14:57

Nem felejtettem el semmit, fonok delathatod semmire simcs idom es ha igy halad a dolog akor hetfon mar megint nem leszek  Sad 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 1:40

Baszki te a főnöködnél karácsonyoztál szilvesztereztél? Smile

Jancsi ha megnézed a legtöbb balhét azok követik jelenpillanatban el akik segédlettel mennek és azt is elmondom miért amíg egyedül tesztelsz a segédlet használ nem enged blokkolni pl így nagyobb féktávval de végül beveszed a kanyart ha valaki elődbe kerül versenyen akkor nem elég, hogy ott a szélárnyék hanem a blokkolásgátló nem enged egy satut és hupsz nem blokkolt a kerék hanem az ellenfél és ő nem boldog.
Nem csak agresszivitás kérdése egyébként pont azért agresszívebbek egyesek mert a segédletek egy téves biztonságot adnak nem pörögnek ki a kerekek nem blokkolnak nincs gond kigyorsításon, ha nincs segédlet akkor se nem veszel eszement féktávot mert blokkolsz és elszállsz és nem gyorsítasz ki akárhogy mert esmen elszállsz így az ember mérsékelődik és kevésbé lesz agresszív. SET MECS hol a pont?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 8:05

már én is anélkül megyek és mégis. nem fog változtatni semmit. Belehet ugy állitani a kocsit mintha segédletekkel mennél. Nekem a fejemet kell hejre raknom és akkor nem fogok galibát csinálni.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 14:00

Nincs igazad Kalman Segedletekel kapcsolatban .
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 14:18

Nem ertem az automata valto kivetele kinek mibe fog segiteni, vagy ha kivesszuk miert lessz kevesebb baleset ??? Na ezt magyarazza meg valaki !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 14:43

@Tibi: használod a blokkolásgátlót.

@Árpi: akarunk szimulátorozni de nem akarunk vezetni? Én még nem hallottam olyan autóversenyről ahol automata váltó van. Vannak ligák (és itt nem az ingyenes kilökös ligákról beszélek )amelyek meg engednek egy segédletet, minimális TC, de egy komolyabb liga sem fogadja el az automata váltást.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 14:43

RedDog írta:
Ami egyelőre biztos.

1. Nem lesz segítség, kivételt képez a kuplung. Természetesen a szerveren marad minden segédlet, úgy mint idáig, de aki használni fogja eredménytörlésben részesül, itt is egy kivétel, Ülü, aki igy nem ismeri annak Sas  Smile

2. Versenytáv 80 %.

A törés emelés mértékében még jó lenne egy beszélgetés. Kell emelés, de mivel kivesszük a segítségeket, legyünk kíméletesek azokkal, akik idáig használták. Szerintem legyen egy +20%. Vélemények?
Arpi, ezt olvasd el meg 1x
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 15:25

Reddog idáig. Már a teszteket a nélkül futom.

Amugy meg nekem is ez lenne a kérésem sajna nem tudok váltani mert nincs mivel ezért kérném az automata váltót had maradjon.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 15:50

Tegyünk automata irányt és féket is. Légyszi!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 15:54

Miert faj egyeseknek az hogy van aki automatan hasznalja a felfele valtast, milyen hatranya szarmazik belole ?

@Jocky - elolvastam de nem kaptam valaszt a kerdesemre !
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 15:55

Szerintem eleg volt a hujulesbol, en azt javasolnam hogy aki a versenyen nem kerul be az elso 10be annak engedelyezni hogy az elso 10-15 korre betegye az autamata pilotat(AI)  Twisted Evil 
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 15:58

@Arpi: elnezest, a kuplungra ertettem...az en hibam volt az
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 16:18

Árpi én nem a számítógépeddel akarok versenyezni hanem veled!
egyéb kérdés?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 17:05

azért mert ti már segitségeknélkül mentek akkor a többi meg le van ... Ha adsz redi váltót akkor felőlem kikapcsolhatunk mindent.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 17:17

Nem érdekel Tibi.... Sompir ligájában nem hallottam, hogy mondanál valamit arra, hogy nem szabad segítséget használni, itt, hogy egy kicsit szabadabb, már azonnal minden kell. Tőlem tegyétek be az automata fékezést is és azután dicsekedjetek, hogy nyertetek. Verjétek a melleteket, hogy jók vagytok, közben a gép csinál mindent. Addig míg Árpi nem írt hallgattál. Most már van valaki, akkor nyomulsz.

Na ezt szarom le magasból. Úgy csináljátok ahogy akarjátok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valencia Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valencia Nagydíj
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Austin nagydíj
» Koreai nagydíj
» Europa nagydij
» Kanadai Nagydíj
» Imolai nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: