fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valencia Nagydíj

Go down 
+11
forizstibi
TMS
viper
willyKEE
attyla3
Lukács
Sas
Jocky
RedDog
Nandor
Koolman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 17:37

Slowly We Rot!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 17:43

Tamas írta:
Slowly We Rot!


 lol! 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 19:36

Lukács nekem sem tetszett a 50% pont csak feldobtam a témát!

Az van hogy sokan jól akarjuk érezni magunkat hetfőnkét (is) versenyzünk stb. A "versenyzünk" mindenkinek mást jelenet a ligában: de többnyire arra törekedünk hogy elsők legyünk, versenyt/bajnokságot nyerjünk. Ha valaki ez megakadályozza rosszul esik, ha valaki sokszor megakadályozza akkor mégrosszabul esik, egyenesen elcseszi az esténket. A szabályzat mindig hiányos marad, mivel, hogy mindig a határokat feszítík a versnyzők!
A határvonal bizonyos esetben túl keskeny!!!! (én sokszor elhagytam a pályát a múlt szezonban, kaptam is néhány drasztikus buntetést érte. Most meglehet nézni a versenyeimet folyamatosan a két rázókő között vagyok, legalábbis igyekszem Smile ) Azt hiszem a büntetésekkel lehetne ösztönözni a versnyzőket a jobb szabályszerübb versenyzésre!!! pl: kiütötél +20 mp + 5 ron 2x kiütötél +20+20mp +5+5 ron + a jövő futamon a boxból rajtolsz vagy a tv nézed
Agreszíven vezetsz 1x 20 mp mégegyszer megtörténik : eredménytörlés. Nekem sok versenyem ment el ebben a szezonban figyelmetlenségből - ütközésből...
Kálmán esete Szonda Hunorral felhábórított : összintén hiszem hogy ott vétkes volt Hunor sőt a szabályzat is azt irja hogy Hunor hibázott: de a döntés mégis ellenkező ... ugyan így reddog buntetése az olasz nagydíjon iga hogy ott nem annyira egyértelmű a dolog de ott is van hiba.

Igen jó lenne a változás a ligának, ha nem lehet még szimulátort váltani akkor lehet, hogy a segítség használatát kell eltörölni. Jobban odafigyel az ember 2x is meggondol mindent: nem meri beengedni az autót a célegyenes közepéről mivel nincs segítség aki megoldaj a fékezést helyeted. Nekem legalabb egy szezonom ment rá hogy megsozkjam de sokkal elvezetesebb igy versenyezni: sokszor goyrsabb , viszont ha nem tesztelsz eleget akkor nagyon sokszor lehet hibazni....

Drasztikus buntetések kellenek a rend visszaállításáért!!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 21:27

A Huni eseténél többen vagyunk azon a véleményen, hogy rossz volt a döntés.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 10:11

RedDog írta:
Én a 100% törésben is benne vagyok, a pénzbírságolásban is... ha hibás vagyok akkor szenvedjek.

Ez mind igaz és teljesen egyetértek. A pénzbírsággal is, mert az jó motiváló erő. Mihamarabb szabályzatba kellene foglalni. Pl. +20 mp=5 rajthely, ami rajthelyenként lehetne 1 lej. Az eddigi bokszutcából való rajtolásos büntetés mellé még +5 lej.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 11:07

Mindennek van határa de a pénzbirság az már tulzás
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 11:29

Te simţi cu musca pe căciulă Smile Băi Tibi băi Smile lol! 
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 11:36

affraid lol!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 12:56

Tibi: ezt már régebb fontolgatjuk, sajna a rajthely büntik, úgy látszik, nem elegendők, mivel ugyanazon versenyzők, ugyanazon hibákat követik el.
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 16:22

Sajnalom de a penzbirsag nekem sem felel meg , van ahova tenni a lovet sajnos ,en inkabb a versenytiltas melett allok!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 17:19

akkor is tulzás a pénzbirság. tulzásba viszitek. most nem arról van szó hogy nem fizetném ki mert hála égnek van miből csak a határok am it feszegettek ezzel. de engem nem érdekel nyomom a gázt és kész
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 17:22

forizstibi írta:
...engem nem érdekel nyomom a gázt és kész


Lehet, hogy néha legalább egy gazelvétel kéne, ha fék nem is Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 17:40

Nyugodjon le mindenki a pi..ába majd szánkózunk Májusba!

Itt csupán arról van szó, hogy ez így nem jó, keresünk olyan alternatívát, hogy az ütközős autót játszó egyének ne szarják el azok versenyét akik kevésbé nem játszanak ütközős autóst! Értve van? Na már most, ha értve van, akkor folytatom, biztosra állítom, hogy aki(k) ezt túlzásba viszik azok nem fognak boldogok lenni mert drasztikusak lesznek a büntik! Olyan szinten, hogy közel a leggyengébb bünti csak a pont törlés lesz, a következő fokozat a min. 1 verseny eltiltás! (a boxutcai büntiért imádkozni fog mindenki) Amint már a levegőben lehet érezni, az az, hogy 80%-os, versenytáv (az eredetihez képest) segítség nem lesz engedélyezve, kivételt Albert Sándor élvezhet! S a törés megemelkedik 100%-ra. Kb. ennyi az előrelátottakból! Nem jó másokkal viccelődni ha a társ nem viccelődik!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 18:38

Ami egyelőre biztos.

1. Nem lesz segítség, kivételt képez a kuplung. Természetesen a szerveren marad minden segédlet, úgy mint idáig, de aki használni fogja eredménytörlésben részesül, itt is egy kivétel, Ülü, aki igy nem ismeri annak Sas Smile

2. Versenytáv 80 %.

A törés emelés mértékében még jó lenne egy beszélgetés. Kell emelés, de mivel kivesszük a segítségeket, legyünk kíméletesek azokkal, akik idáig használták. Szerintem legyen egy +20%. Vélemények?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 18:47

En most mar nem szolok bele a nagyok dolgaba, mert hala az egnek eljott ez a nap is amikor kezd vegul eredmenye lenni a sok jo gondolkodasnak/dontesnek.
Nagyon is okes az eddigi felallas es Redinek van némi igaza szerintem a +20%os tores emelessel.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 19:58

A Számozást megváltoztatjuk? Ahogyan az F1-be lesz? Csak kérdés? Nem kell kiabálni! Wink

Pl. mindenkinek meglesz a kedvenc száma. Vagy ahogy eddig csinaltuk'!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 21:25

jó ötlet luki. Ha lehet kérném is a 6 os számot és ha ez megvan velem semmi gond nem lesz sehol még a versenypályán sem
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 21:29

Tibi, kihivlak egy parbajra...elfogadod? Basketball 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 21:30

Very Happy  jol van Tibi! A válaszba minden  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 21:34

27 ha már így lehet válogatni
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 21:51

Anno ezt az F1 számozást javasoltam, 1 szezonig meg is volt. De azután visszatértünk a másik számozásra.

A tavaly nem tudtuk volna eldönteni?!?!?!? Smile Most Tami előttem van Sad

Mehet tőlem az egyéni, végleges számozás. De az előnyt a választásban az elöl végzők élvezik.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 22:10

Nyugi a 76 neked marad ha netalan ennel dontunk!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 22:31

Valencia Nagydíj - Page 2 Love-emoticon
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 22:35

Van egy dolog, amit kurvára nem vágok...miért is kell, szigoruan kivenni a segédleteket??? Talán nem a szimulátorozás része, esetleg meg fogja oldani az idáig elnézett féktávokat, agresszív viselkedést??? Szerintem az a versenyző, aki használja a segédletet, az a segédlet hátrányát is vállalja! By the way... segédlet nélkül is lehet agresszíven, felelőtlenül versenyezni!!! Itt szerintem, a jóval vaskosabb bünti lenne a megoldás, nem pedig a segédletek mellőzése.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Jan. 2014 - 22:51

jancsinál a pont
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valencia Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valencia Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Austin nagydíj
» Koreai nagydíj
» Europa nagydij
» Kanadai Nagydíj
» Imolai nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: