fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Imolai nagydíj

Go down 
+5
Koolman
jancsi
Lukács
willyKEE
RedDog
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 14:47

Mivel sok a büntetés ha le van járva az idő és én levezető körön vagyok ESC-et nyomok, hogy tudjam leírni, helyesen a rajtrácsot. A log file-ból meg lehet nézni, hogy lesz elég üzemanyagom. Még-egyszer: csak ha le van járva az idő, akkor nyomok ESC-et.

Le is íróm a büntiket, ha valami nem jó szóljatok....

5 rajthely: Venczel Alfréd, Botond Fegyver, Albert Sándor.
Boksz utca sorrend: Jakab Csongor, Horváth Tas (az 5 rajthelyeshelyes büntetés miatt), ha este 20 óráig meg lesz a 30 kör.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 23:13

A felvezető körön lesült a motorom Esc nyomtam és utána kijöttem a boxból. Nem tudom, hogy szabályos volt e vagy nem_??
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 23:15

S kijottel? Ha igen hova lettel? Mitol egett le a moci ilyen hamar?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 23:21

Nagyon nehezemre esik az ovas, mert most tortenik meg eloszor a Szentligas palyafutasom alatt ...
1 kor, talan 6-ik kanyar Tibor vissza akar jonni a palyara, de... figyelmetlenul...es vissza sem var Sad
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 23:25

Óvom magamat a 13 körben épphogy de átlépem a fehér vonalat mind a két kerékkel... Sorry... Még jó hogy nem lettem dobogós...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 23:42

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 14:03

willyKEE írta:
A felvezető körön lesült a motorom Esc nyomtam és utána kijöttem a boxból. Nem tudom, hogy szabályos volt e vagy nem_??
Már volt ilyen, többször is. Amit biztosra tudok, SzL XIII - Silverstone - Venczel Alfréd. A formáló körön letörött a szárnyam, mert kikerültem az előttem nagy féket nyomó versenyzőket. Következmény: Esc - boxútcábol újra jöttem. Ugyanabban a szezonban, ha jól emlékszem még a tavalyiban is, fordult még elé ilyen eset.

Tehát: Nem csináltál semmi szabályellenest. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 14:26

RedDog írta:
willyKEE írta:
A felvezető körön lesült a motorom Esc nyomtam és utána kijöttem a boxból. Nem tudom, hogy szabályos volt e vagy nem_??
Már volt ilyen, többször is. Amit biztosra tudok, SzL XIII - Silverstone - Venczel Alfréd. A formáló körön letörött a szárnyam, mert kikerültem az előttem nagy féket nyomó versenyzőket. Következmény: Esc - boxútcábol újra jöttem. Ugyanabban a szezonban, ha jól emlékszem még a tavalyiban is, fordult még elé ilyen eset.

Tehát: Nem csináltál semmi szabályellenest. Szerintem.
Igen, több ilyen eset is volt már. Szabályos, habar nem tér ki erre a szabályzat. Amolyan íratlan szabály szerint nincs semmi rossz abban, ha bokszutcából újra jössz, sőt ajánlatos.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 18:53

En a X4 utolso futaman, a Brazil felvezeton koron letortem a szarnyat, ESC-et nyomtam es boxbol indultam. Ez egyszoval semmi szabalytalan, mert ezzel hatranyba kerulsz amig a lampa bent tart az indulashoz, addig nem tortenik semmilyenfele elony szerzes.

Amugy ilyenekre meg emlekszem, hogy mas is jart el igy az elozo szezonokban.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 19:15

BT struktura a San Marinoi Nagydijra
Osszesen 1 ovas erkezett a San Marinoi amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Gyorkovacs Janos ovja Forizs Tibort
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Tokos Csaba es Vargyasi Tamas


A tobbi eszreveteleket majd a BT elnok egyezteti keresre mas BT tagokal akik nem erintetek az ugyben.

Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 19:22

Köszönöm Sas a választ. Csak egy javaslat jó lenne ezt is beleírni a szabályzatban, (még precedens is volt rá) Én kimentem a boxból, de biztos voltam benne hogy ismét valamit szábálytalankodom, így mikor elindult a feneke az automnak akkor kövér gázt adtam, hogy törjön, és hogy ne legyen értékelhető eredményem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 20:14

Most mit mondjak... Akár mit írnék, nem lenne jó.
Nem kell összetörni, csak úgy, ha figyelted volna több ilyen eset van. A fórumra is felírtam volt. De ..... nem szeretitek elolvasni a javaslataimat.....

Most is látom, csak Sas beírását láttad...

Csak úgy, megkeresem azt a beírást amikor javasoltam a boxból való újraindulást, ha valami történt a felvezetőn...

UI: VLSui log, jó. Statisztikák frissítve + PRO
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Nov. 2013 - 22:06

Megvan.
Nem kis időmbe került, de megkaptam.... majdnem 2 óra...


https://szentliga.hungarianforum.com/t378-indiai-nagydij
A BT struktúra kiírás előtti hozzáoszlásom, Plöcsnek javasoltam.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 19:32

B.T Döntés



1. óvás: Györkovács János óvja Fórizs Tibort


Albert S. - Ez az eset kicsit összetettebb. Nagy K. Kálmán pördíti ki Fórizs Tibort, azután Tibor figyelmetlenül tér vissza a pályára, több versenyző kárára, akiket arra sem méltat, hogy visszavárja. Nagy K. Kálmán is büntetendő a szabályzat szerint.

Tokos Cs. - Nagy K. Kálmán +20 mp időbüntetésben részesül mert Ő üti ki Tibit.
Fórizs Tibornak eredmény törlése mert figyelmetlenül jön vissza a pályára és nem varja vissza Jánost és Attilát, de mivel nem ért el eredményt, +5 rajthely a következő futamra.

Vargyasi T. - Fórizs Tibor – pályára való felelőtlen visszatérés, ami plusz két autó veszélybe sodrásába került. Büntetendő, független attól, hogy nem az Ő hibájából fordult ki. Nagy K Kálmán – a Fórizs Tibor incidensnek az kezdeményezője, ami miatt Tibi kifordul.




Fehér vonal: Nagy K. Kálmán -12 kör.

Levezető körök: Rendben.


Büntetések



Fórizs T. - bokszutcából való rajtolás a következő futamon.

Nagy K. Kálmán - +40 mp.  (Fórizs T. kipördítése és fehér vonal)

Fegyver B. - +5 rajthely a következő futamon. (Nagy N. szabálytalan előzése)


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 20 Nov. 2013 - 22:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 21:37

Az óvásban nem szerepel az én nevem így két különböző esetről beszélünk az hogy hogyan jön vissza a pályára Fórizs az egy dolog és hogy ki löki ki az másik. Ha jól emlékszem tavaly Monacóban sem volt büntetve Okos ámbár kipördítette Szabó Lori , mert nem volt óvva! És ha annyira szemfüles a BT akkor mi lett volna ha észreveszi hogy Tibor egy árva kanyarral korábban nekem jön és csak azért nem pördülünk ki mert elővigyázatos vagyok, ja hogy az sem volt óva így van akkor ez sem kösz arra kérlek az óvásra írjatok választ de esetleg megkérdezném mióta szabad a BOXUTCÁBAN PIROS LÁMPÁNÁL ELŐZNI A q1BEN ÉS A q3 BAN? HA MÁR ENNYIRE AKTÍV A BT.
Nyugodtan fellebbezésnek lehet tekinteni és kérem ne keverjetek bele más óvásába kösz!
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 21:40

Nem ertem ez hol tortent melyik korben? Kalmannal nem is talalkoztam Nandor volt az az utkozes elkerulese miatt vagtam le a sikant !
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 21:57

Koolman írta:
Az óvásban nem szerepel az én nevem így két különböző esetről beszélünk az hogy hogyan jön vissza a pályára Fórizs az egy dolog és hogy ki löki ki az másik. Ha jól emlékszem tavaly Monacóban sem volt büntetve Okos ámbár kipördítette Szabó Lori , mert nem volt óvva! És ha annyira szemfüles a BT akkor mi lett volna ha észreveszi hogy Tibor egy árva kanyarral korábban nekem jön és csak azért nem pördülünk ki mert elővigyázatos vagyok, ja hogy az sem volt óva így van akkor ez sem kösz arra kérlek az óvásra írjatok választ de esetleg megkérdezném mióta szabad a BOXUTCÁBAN PIROS LÁMPÁNÁL ELŐZNI A q1BEN ÉS A q3 BAN? HA MÁR ENNYIRE AKTÍV A BT.
Nyugodtan fellebbezésnek lehet tekinteni és kérem ne keverjetek bele más óvásába kösz!
Van egy olyan, hogy ha valaki valamit észrevesz, azt közölje a BT-vel. Te nem közölted az említett eseteket.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 21:58

Fegyver írta:
Nem ertem ez hol tortent melyik korben?  Kalmannal nem is talalkoztam Nandor volt az az utkozes elkerulese miatt vagtam le a sikant !
Elnézést, összetévesztettem Nándort Kálmánnal. Második kör első kanyarja. A te hibád gyümölcse volt a síkan levágása, de ezert nem jár ajándék pozíció, Boti.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 22:14

haggyuk a rizsát kálmán nézd meg hozzád sem érek és ezt megnézheti más is.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 22:17

pont ha valaki valakinek nekimegy annak az az eredménye hogy a futamomat elrontottad
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 22:20

Büntetésem jogos és elfogadom. Majd a végéről próbálok visszajönni
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Nov. 2013 - 22:42

Ja van amit észrevesz a BT és van amit nem Smile érdekes...
Nem rizsálok Tibor elvesztettem a futamot miattad, mert első körben leszorítasz amikor már melletted vagyok, remélem megtanulod egyszer te is, hogy első körben csak elveszteni lehet futamot nem megnyerni bármennyire erőlködik is az ember, ha ott nem jössz nekem szépen elmegyek és többet az életben nem találkozunk de lassúbb voltál és azért is gyúrlak le a pályáról is, mert akkor is erősködsz amikor nem kellene. Smile
UI te rontottad el az én futamomat és nem fordítva nézd vissza higgadtan és meglátod én a rajtnál is elveszem a gázt, aztán ott a kanyarban is és sőt amikor kipörgetlek is csak sajna te hibázol mindháromszor nézd meg kétszer elkerülöm a balhét de harmadszor nekem sem sikerül bocs, ha nem vagyok tökéletes... Smile
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 21 Nov. 2013 - 10:01

Jól mondták a leghiresebb magyarázkodó vagy a ligába. Nincs mit kommentelnem csak annyit nem tudom ki vezette e futamot te meg méregből kilöksz. Ennyi. Téma lezárva.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 21 Nov. 2013 - 10:04

Meg hogy lenézed az embert hogy ha elmész sosem találkozunk. Szép gratulálok.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 21 Nov. 2013 - 10:51

Koolman írta:
Ja van amit észrevesz a BT és van amit nem Smileérdekes...
Nem rizsálok Tibor elvesztettem a futamot miattad, mert első körben leszorítasz amikor már melletted vagyok, remélem megtanulod egyszer te is, hogy első körben csak elveszteni lehet futamot nem megnyerni bármennyire erőlködik is az ember, ha ott nem jössz nekem szépen elmegyek és többet az életben nem találkozunk de lassúbb voltál és azért is gyúrlak le a pályáról is, mert akkor is erősködsz amikor nem kellene. Smile
UI te rontottad el az én futamomat és nem fordítva nézd vissza higgadtan és meglátod én a rajtnál is elveszem a gázt, aztán ott a kanyarban is és sőt amikor kipörgetlek is csak sajna te hibázol mindháromszor nézd meg kétszer elkerülöm a balhét de harmadszor nekem sem sikerül bocs, ha nem vagyok tökéletes... Smile

Nem ertem miert nem jelzed ha lattal valamit?!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Imolai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imolai nagydíj   Imolai nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Imolai nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Austin nagydíj
» Koreai nagydíj
» Europa nagydij
» Kanadai Nagydíj
» Bahrain Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: