fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valencia Nagydíj

Go down 
+11
forizstibi
TMS
viper
willyKEE
attyla3
Lukács
Sas
Jocky
RedDog
Nandor
Koolman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:39

A szervert!
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:40

Én is óvóm a szervert.....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:40

Hat igen..... egyszer jól ment nekem is....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:41

Óvd meg Redi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:42

Most már mindenem teli van..... Leküszködtem a fékgondokat, minim 5 lehettem volna...
A 3 voltam amikor leállt...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:43

Ilyenkorvan e restart?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:48

Koolman írta:
Ilyenkorvan e restart?
igen, max 10 perc es indul..... offlineba  lol! 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:50

Akkor én lefekszem...holnap megóvom a szervert:)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 22:58

Sziasztok. A futam a brazil futam utan lesz megismetelve. Ez a vegleges dontes.
Ami az a palyan zajlottakat erinti, agresszivitas, sportszerutlenseg, jelezzetek a tovabbi futamok kimenetele erdekeben ertekelve es buntetve lesz. A BT elnokot es beosztotjait kerem komolyabban lassak el a melot hiszen eppen csak nem gratulalunk a vetkesnek! Az agressziv versenyzokety vissza esoket dupla buntivel sújtani! Ez, kerem vicc!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 23:08

Lukács írta:
Sziasztok. A futam a brazil futam utan lesz megismetelve. Ez a vegleges dontes.
Ami az a palyan zajlottakat erinti, agresszivitas, sportszerutlenseg, jelezzetek a tovabbi futamok kimenetele erdekeben ertekelve es buntetve lesz. A BT elnokot es beosztotjait kerem komolyabban lassak el a melot hiszen eppen csak nem gratulalunk a vetkesnek! Az agressziv versenyzokety vissza esoket dupla buntivel sújtani! Ez, kerem vicc!
Oke, akor a Brazil futam utan levo megismetelt Valencia-n nem lesznek buntik, ovasok, es nyertesek...ha jol ertettem  cheers 
Szerintem egy kicsit nem eppen fair, ketszer ugyanazon palyan szerzett barmit "ertekelni". Odament mindenkinek ez a futam...meg lesz ismetelve, akor legyunk szivesek es igazsagosak legyunk. Ha leallt a szerver akor minden ami evel a futammal kapcsolatos, nem ertekelheto.
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 23:13

Gyertek TS -89.37.195.37 ----ez a SERVER ADRESS ,nem kell jelszo!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jan. 2014 - 23:34

Csak egy kérdés és egy javaslat is egyben ...

A verseny 50 % megvolt , lehetne fél pontokat adni !!! , azért mondom hogy ne keljen megegyszer nekifutni, meg ez extra hét lenne .

És akkor nyugott lelkiismerettel lehetne bunteni mindekit!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 7:39

Lehet igazad Nagy Jozsef Attila, hiszen jogtalan lenne mindez amit az este felirtam, bar ne tettem volna, de az sem fair, amit egyesek elneveznek versenyzesnek, romma zuznak versenyzni vagyokat, majd egy kis taps es folytatodik onnan ahol abbahagytuk, kellenek a drasztikus buntik, eltiltas 1, 2 futamrol meg anyagi megvonasok, az a baj hogy akik elszenvedik a seruleseket komoly poziciokra vagynak a kaszkadoririszulujbol erkezetteket meg nem zavarja semmi. kb. ennyi. Valoszinu nem lesz most bunti mert nincs amire, nem volt futam na de...!

Vili, szerintem ne felezzuk meg. (szerintem)
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 8:09

Én értem, hogy a futam 50%a megvolt, de úgy tudom(javítsatok ki, ha tévedek), hogy az F1ben ahhoz, hogy egy futamon bármilyen eredményt osztogassanak a 75%ot meg kell haladni, és itt nem tartottunk annál. De akár szavazással is lehetne dönteni. Büntetésekkel egyetértek.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 11:24

Lukács írta:
Lehet igazad Nagy Jozsef Attila, hiszen jogtalan lenne mindez amit az este felirtam, bar ne tettem volna, de az sem fair, amit egyesek elneveznek versenyzesnek, romma zuznak versenyzni vagyokat, majd egy kis taps es folytatodik onnan ahol abbahagytuk, kellenek a drasztikus buntik, eltiltas 1, 2 futamrol meg anyagi megvonasok, az a baj hogy akik elszenvedik a seruleseket komoly poziciokra vagynak a kaszkadoririszulujbol erkezetteket meg nem zavarja semmi. kb. ennyi. Valoszinu nem lesz most bunti mert nincs amire, nem volt futam na de...!

Vili, szerintem ne felezzuk meg. (szerintem)

Teljesen egyet ertek veled Lukács Szabolcs. Amiert kuotaltam, az azert volt, hogy ha nem pontozzatok az elmult futamot akor nem jogos buntetni sem...ennyi. Azt, hogy kemeny buntik legyenek kirooova a Kámikázéknek azt ugy irom alá barmikor, mint az egyhaz: AMEN!
Kellemest mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 11:35

Jocky írta:
Koolman írta:
Ilyenkorvan e restart?
igen, max 10 perc es indul..... offlineba  lol! 


offlineba mindenki lenyomja és felírja a fórumra, hogy hanyadik lett. Mindenkiben egyformán megbízunk (kivéve akiben nem) ezért nem engedélyezett 3-nál több futamgyőzelem. Very Happy Very Happy Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 11:39

En is azt osztom, hogy ha nincs eredmény, akkor büntetés sem ildomos. Ez a futam mintha mégsem történt volna, úgy kell kezelni, hacsak nem osztunk fél pontokat, ahogy azt Vili említette. Az, hogy a Forma1-ben 75%-os, az minket ne zavarjon.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 11:40

Muhahahahaha, kivancsi lennek, hogy igy a Kemikazee versenyzok autojaval rendelkezo AI-k is ugy versenyeznek-e?  lol! lol! lol! Mert ha igen akor MEGOVOM oket is!!!  bounce bounce bounce 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 12:39

az este amint nyilvanvalo lett, hogy mi tortent a futamon a leallast illetoen azonal irtam a Clanhome-nak (akiktol a szervert bereljuk), hogy valaszt kerunk, mivel versenyt es adast szakitott meg! Nem keslekedett a valasz meg az este irtak ezt.

Szia Szabolcs!

Sajnaljuk a tortenteket!
Sajnos kritikus hardverhiba volt amit mostanra sikerült javítani. Jóváírtunk 1 hetet.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 14:00

Sajnos itt majdnem senki nem akar tanulni / fejlődni...
Kiütnek - bocsi és téma megoldva.
Nem akarják beismerni ha hibásak.

Innen a ligából, többen részt vettek a Sompir féle ligákban, egy szezon alatt nem volt ennyi koccanás, mint itt egy futamon, ha tévednék javítsatok ki, Lorika, Kálmán, Tibor, Tamás.... remálem nem felejtettem ki senkit.

Vagy nézhetitek a VB, FSR, ott sincs semmi koccolás.

A SzentLiga az egyik legrégibb liga. Irigylésre méltó, de viszont a legamatőrebb is, még az ingyenes ligákban sem ütnek ki annyiszor mint nálunk. Sajnos.

Nem tudom megérteni azt a hozzáállást, hogy másik autóján vesszük be a kanyart, de nem ismerjük be, minden futam benne vagyunk a balhéban és Bocs, téma lezárva.... Mit számít, hogy a másik futamát tönkre tettem, bocsánatot kértem.....


Na ezen kellene elfilozni... Valahogy átlépni ezt az amatőr szintet.
Akinek nem inge, ne vegye magára.....

Én a 100% törésben is benne vagyok, a pénzbirságólasban is... ha hibás vagyok akkor szenvedjek.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 16:09

Sajnos igaza van Redinek... Ezt is meg kellet érjem igazat adok neki Smile
Ha emlékszünk akkor az első szezonban még automata fék is volt használva, egyesek által aztán szezonról szezonra vettük ki a segítségeket és haladtunk előre, a profizmus felé, de sajna egy ideje megtorpantunk és itt az eredménye ezért is zavart a múltheti döntés, mert ha olyan előzéssel amilyet ott Szonda megkocogtat alig tudom az autót összeszedni és ő előz és ez semmi és így lehet futamot nyerni mi több bajnok lenni akkor no komment...
Amúgy én a X6-tól azt javallom segítségek nélkül menjen a szezon (Csak SAS-nak lehet, hogy neki ne származzon hátránya)  üres tankkal és nagyobb % töréssel, valamint 80% legyen az eredeti versenytávból ami kb. egy óra húszperces versenyt jelentene. Mit szóltok?
Redi én benne vagyok a 100% törésbe is, de gondolj bele ha gyünnek az amatőr akár bajnok koccmesterek még hamarabb lezúznak, mert most is az zavar a legjobban, hogy odaütnek megsérült az autód és lőttek az esélyeidnek már csak velük tudsz szórakozni a mezőny közepén, de azt hiszem nem kell magyarázzam ebben a szezonban te is megtapasztaltad, sajnos és a nagy baj az még méltó büntetés sem kapnak, bocs és megy tovább az egy... s te maradsz... s a legjobb az hogy többnyire azok zúznak le akik segítségeket használnak... értem gondoljunk a kezdőkre is mondják egyesek, DE én csak Nagy Nándor példáját mutatnám fel 1 szezonja fél éve érkezett közénk és startból segítségek nélkül kezdte és már van egy Pole Poziciója! Igaz és tény a versenyen még nem sikerült dobogóra állnia, hosszú távon még vannak gondok sőt neki is csúszott be egy két hiba igaz ő rögtön kapott 10 rajthelyet, de azt bizonyítja, hogy nem kell több kifogás lépjünk a Profizmus útjára és hajrá SZENTLIGA PRO BAJNOKSÁG!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 16:15

Eljen a Kiraly!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 16:53

A 100% töréssel kapcsolatosan:
Igen, jönnek a "koccmesterek" és lezúzzak az autóm, de 1 futamon nekem, a következőn neked, a harmadikon Lukinak, stb... de ő mindig lezúzza a sajátját és nulláz és büntit is kap. 4-5 futam után csak rájön, hogy valami nem jó, amikor 0 pontja lesz és rengeteg büntije.

Segítségek: ebben én adok igazat neked, na én is megértem ezt Smile Csak a segítséget használok vannak mindig benne a balhékban, másoknak is van eseményük, de ritkábban - 1-2 / szezon. Könnyű úgy nyerni, hogy a program szabályozza a gáz / fék mennyiséget és lehet, hogy ezért van a sok baleset, mert ritkán kell ő döntsön és akkor megijed.

Jocky is és Fazék is újoncok, de be merték vállalni a segítség nélküli versenyzést. Nem a program dönt helyettük, hanem ők kell ügyeljenek menyire gázolnak / fékeznek.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 17:04

Reszemrol mehet a 100% tores a 80% versenytav en is azt javallom, vegyuk ki a segitsegeket, ahogy Kalman monda!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jan. 2014 - 17:14

Na, na, na... .alakul valami.... Nem lenne rósz, mert így hanyatlásnak indultunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valencia Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Austin nagydíj
» Koreai nagydíj
» Europa nagydij
» Kanadai Nagydíj
» Imolai nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: