fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monaco-i Nagydíj

Go down 
+7
Jocky
Lukács
Szonda Hunor
TMS
willyKEE
forizstibi
RedDog
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 13:00

Houston! You got a problem.
CASE CLOSED!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 13:40

Gond semmi. Csak amig nincs BT elnok nincs kinek ovni. De te miert is nem ertsz ra?

Azert erzem a te felelosegednek mert te hajszoltal el mindenkit errol a szekrol. emlekszel?- Lori, (en szoltam neki, hogy pihenjen meg mert Vili reszket) Sas-t egyszer meg lehetett gyozni de mar gondolom tobbszor nehez lesz. Mind a ketszer a te gyanusitgatasod miatt akart lelepni must utoljara el is hagyta szeket! Ezert gondolom hogy teged erint e megtiszteltetes hogy alklmazz valakit akiben megbizol. Belolem tobbet nem csinalsz hulyet! Madarnak nezel mindenkit! Meddig gondolod hogy csinalhatod? Nem fogok B.T.-t keresni, tobb okbol sem! Latom otleted rengeteg van, tehat tessek leegyeztetni a felsoroltakkal, hogy vallaljak avagy nem! Segitsegul annyi, hogy engem nem kell megkeress mert nem valalom, 1. az alapito tagsag nem indok, 2.  nem kell ahhoz BT elnok legyek hogy a hisztieidtol falra masszak, eleg ennyi, 3. mar voltam, 4. tobbet nem leszek, 5, old meg, mert alapito tag vagy! Amiert hulyenek nezek ki nem biztos, hogy az vagyok!  S te se csinald a hulyet mert konnyen ugy maradsz.
Meg ismetelem roviden: nem erdekel, hogy kit hozol BT nek!

Udv. egy qrvara ideges alacsony faszi!

Old meg az istenit.

Ui. Ha holnap nem lesz futam kezdesig BT-elnok akkor a regivel karoltve tavozok en is a liga elerol!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 15:01

willyKEE írta:
RedDog : Az okok : .... mert.... jó lenne!
Köszönöm, NEM!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 17:44

Lukács írta:
Gond semmi. Csak amig nincs BT elnok nincs kinek ovni. De te miert is nem ertsz ra?

Azert erzem a te felelosegednek mert te hajszoltal el mindenkit errol a szekrol. emlekszel?- Lori, (en szoltam neki, hogy pihenjen meg mert Vili reszket) Sas-t egyszer meg lehetett gyozni de mar gondolom tobbszor nehez lesz. Mind a ketszer a te gyanusitgatasod miatt akart lelepni must utoljara el is hagyta szeket! Ezert gondolom hogy teged erint e megtiszteltetes hogy alklmazz valakit akiben megbizol. Belolem tobbet nem csinalsz hulyet! Madarnak nezel mindenkit! Meddig gondolod hogy csinalhatod? Nem fogok B.T.-t keresni, tobb okbol sem! Latom otleted rengeteg van, tehat tessek leegyeztetni a felsoroltakkal, hogy vallaljak avagy nem! Segitsegul annyi, hogy engem nem kell megkeress mert nem valalom, 1. az alapito tagsag nem indok, 2.  nem kell ahhoz BT elnok legyek hogy a hisztieidtol falra masszak, eleg ennyi, 3. mar voltam, 4. tobbet nem leszek, 5, old meg, mert alapito tag vagy! Amiert hulyenek nezek ki nem biztos, hogy az vagyok!  S te se csinald a hulyet mert konnyen ugy maradsz.
Meg ismetelem roviden: nem erdekel, hogy kit hozol BT nek!

Udv. egy qrvara ideges alacsony faszi!



Old meg az istenit.

Ui. Ha holnap nem lesz futam kezdesig BT-elnok akkor a regivel karoltve tavozok en is a liga elerol!
Az ISTENTIT ?<<
Sas jelen esetben nem miatam hagya el a széket!!! ( beszéltem vele megkérdeztem) a qurvára alacsony faszi nyugodjon meg , ne reszkessen és oldja meg a próblémákat!!! valahol a ligavezető dolgát nem én kellene megoldjam ..!!!!

UI : Akkor sem Lori val volt a bajom (de idegeségedben elfelejteted hogy ezt már megbeszétük)
UI 2 : a BT elnok jelolteket csak ajanlottam, segíteni akkartam neked szabolcs! nem tisztem és felelőségem BT választani.
UI3 : minden ok _??? jól vagy_??
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 18:12

Szia papa! Rossz valasz. Leleptem szebb jovot!



ui7.azt hiszem nem az volt a feladatom, hogy lessem a labad nyomat es javitsam mit rontassz el!

ui32. A te feleloseg valalasodrol inkabb ne is ejts szot.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 18:39

Lukács írta:
Szia papa! Rossz valasz. Leleptem szebb jovot!



ui7.azt hiszem nem az volt a feladatom, hogy lessem a labad nyomat es javitsam mit rontassz el!

ui32. A te feleloseg valalasodrol inkabb ne is ejts szot.
Sajna Szabolcs Most sem én menekulok el a próblémák előll
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 18:45

A problema a te viselkedesed! Csak nyugalmat keresek, magamnak! Hidd el kicsit sem hianyzik, hogy mas miatt idegeskedjek. Amugy nem futok el, itt leszek nem az en stilusom hagyni csapot papot. Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 19:28

Vettem EN befejeztem
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 23:42

Csak mint alapító tag mondom nyugi babák és énekeljük el a himnuszt!
S másadszor nem szóltam s méges vita van há hogy?
Vállalom mit is Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 6:59

BT elnok megtalalva. Very Happy  Enekelhetjuk a himnuszt. No de melyiket?

Komolyan. Elvalalnad a B.T. elnok szerepet, Kalman? Shocked
Azert fontos szamomra, hogy tudjam mert mas meglatast biztosit szamomra, ha tamaszkodhatok nemi alapra! BT elnok nelkul elkepzelni nem tudom a liga tovabbi elore haladasat. BT elnok nelkul itt se vagyok! Tartok tole hogy nem mindig tudsz, az ido beosztasod miatt mindig naprakeszen produkalni. Azt hiszem jol eltarsalogtam, de nem tudtam aludni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 18:53

Namármost az van, hogy Szabi azzal a feltétellel marad a liga élén ha nem marad üresen a B.T elnöki szék. Megkért, hogy vigyem tovább ezt a posztot, de nem jó szívvel csinálnám, ezért az imolai döntés(eke)t meg vállalom, de a jövőhét folyamán új B.T elnököt kellene kinevezni, mert azon túl mar nem szeretnem folytatni ezt a tevékenységet.

ötlet: egy szavazással is dönthetne a liga ezen kérdésben.

Minden csapatból egy pilóta kandidálhatna e poszt betöltésére, és nyilvános szavazással lehetne dönteni, ha önként nem vállalja senki.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 18 Nov. 2013 - 20:36

Azx ötlet jó én a VA Sepsi SZIM Sport nevében SASra szavazok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Monaco-i Nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monaco-i Nagydíj
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Monaco Nagydíj
» Monaco-i Nagydíj
» Monaco Nagydíj
» 6. Monaco !
» FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: