fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monaco-i Nagydíj

Go down 
+7
Jocky
Lukács
Szonda Hunor
TMS
willyKEE
forizstibi
RedDog
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 9 Nov. 2013 - 21:04

Limit. 19 versenyző, 2-nek nincs meg a limit.

Monaco-i Nagydíj  Gy66
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 11 Nov. 2013 - 23:23

Második kör, alagút kijárat. Kiütöm Tamást.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 11 Nov. 2013 - 23:24

kérem a bt-t hogy fazekas leventének adja a 9 helyet nem nekem mert miattam sérült meg igy evisszaengedem de már nem tudott védekezni mert sérült a kocsija.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 11 Nov. 2013 - 23:39

óvóm Lukács Szabolcsot a 7 körben az első kanyarban nem hagyott helyet és a falhoz szoritott! a 8 körben ugyan abban a kanyarban történik ez az! a 8-ik körben az alagut kijaratánál sem simma az előzés de ....ott legalább csak a kerekemet kocolja le. és a 9ik körben első kanbyarban sem tiszta minden!

Lukács és Horváth között is hasonló a helyezet a 11 körben (sajnos mind1 mivel, hogy Tasinak megszakat a netje így nem ért el eredményt) Igen Szabolcs védekezik , de lehet hogy ez egy picit sok .!! lehet _:?!?!?!

MEgláttásom szerint nem hagyot helyet a pályán még egy másik versenyzőnek.!!!

Az Utolsó körben Szonda senki által sem zavartatva beleszol a a dobogo legalso fokáért való kuzdelemért. nekünk volt meg egy körünk (Boti és Vili) de beleszolt a kék zászló .... nem óvás de nem szép, hogy csak lazán beleszólunk a dobogoba. Köszi HUni! (valószinú nem akarattal tetted de attól kurva szarul esett)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 11 Nov. 2013 - 23:43

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 11 Nov. 2013 - 23:57

1. Alfred mar megtette, 2 kor > alagut utani sikan
2. H. Tas, 21 kor > utolso kanyar, bent vagyok mellete de o beszoritt a falra es ezek utan boxba hajt.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 0:01

willyKEE írta:
Az Utolsó körben Szonda senki által sem zavartatva beleszol a a dobogo legalso fokáért való kuzdelemért. nekünk volt meg egy körünk (Boti és Vili) de beleszolt a kék zászló .... nem óvás de nem szép, hogy csak lazán beleszólunk a dobogoba. Köszi HUni! (valószinú nem akarattal tetted de attól kurva szarul esett)  
Amennyiben visszaemlékszel volt még egy hasonló, akkor nagy port kavaró eset, amikor jó néhány szezonnal ezelőtt Fujiban vezettem a versenyt, te és Szabi csatáztatok az ezüstért. Akkor én hátulról utol értelek és leköröztelek titeket. Ezt követően itt a fórumon kimondottan fájó vita alakult ki ...

Sajnálom ami történt, őszintén semmi rosszindulat, hátsó szándék nem volt bennem, én nem érzékeltem azt, hogy ti csatáztok, előttem lévő lekörözötteknek tekintettelek. De nem kérhetsz arra, hogy szándékosan belassítsak (főleg itt Monacóban!), mert akkor abban a pillanatban odacsapom a falnak az autót, ahogy kizökkenek a beállt ritmusomból. Hangsúlyozom: főleg itt Monacóban! Sajnálom.


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Nov. 2013 - 0:06-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 0:04



A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Nov. 2013 - 12:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 0:08

Ovas! 9 korben tortent, elso kanyar, Hathazi V. bejon mellem es kivezet a palyarol es ott hagy, nem veszi figyelembe azt, hogy keskeny, nem kovetkezetesen eloznek, (szaguldoznak). Bocs ha mar versenyzek es vedek egy kivalasztott ivet!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 0:12

13 kor, 2es szektor, elso kanyar, Fegyver Botond kitaszit, neki a falnak, igy veszitek 2 helyet, nem var vissza!
Habar megallt az internetem az utolso korokben es evel vege lett a futamomnak, figyelembe kene venni az ilyen agressziv es sportszerutlen magatartast. :-(
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 0:13

Szonda Hunor írta:
willyKEE írta:
Az Utolsó körben Szonda senki által sem zavartatva beleszol a a dobogo legalso fokáért való kuzdelemért. nekünk volt meg egy körünk (Boti és Vili) de beleszolt a kék zászló .... nem óvás de nem szép, hogy csak lazán beleszólunk a dobogoba. Köszi HUni! (valószinú nem akarattal tetted de attól kurva szarul esett)  
Amennyiben visszaemlékszel volt még egy hasonló, akkor nagy port kavaró eset, amikor jó néhány szezonnal ezelőtt Fujiban vezettem a versenyt, te és Szabi csatáztatok az ezüstért. Akkor én hátulról utol értelek és leköröztelek titeket. Ezt követően itt a fórumon kimondottan fájó vita alakult ki ...

Sajnálom ami történt, őszintén semmi rosszindulat, hátsó szándék nem volt bennem, én nem érzékeltem azt, hogy ti csatáztok, előttem lévő lekörözötteknek tekintettelek. De nem kérhetsz arra, hogy szándékosan belassítsak (főleg itt Monacóban!), mert akkor abban a pillanatban odacsapom a falnak az autót, ahogy kizökkenek a beállt ritmusomból. Hangsúlyozom: főleg itt Monacóban! Sajnálom.
NINCS Gond ... es bocsi hogy felidultam , csak nagyon xarul esett!!! Bizton állithatom hogy nem akarattal teted!!!!
csak nah az embert bantja Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 8:36

A Q1 replayt nem tudom letölteni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 12:16

Sas írta:
A Q1 replayt nem tudom letölteni.
A mediafire valahogy nem akarta ezt az egy filet... feltöltöttem a szentliga szerverre, link javítva.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeKedd 12 Nov. 2013 - 17:51

Ne haragudjal Jocky de te rosszul helyezkedtel nem vezetelek sehova ki meleted voltam a jobb oldalon es jobbra volt a kanyar ket auto nem fer el !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 13 Nov. 2013 - 1:55

VLSui rendben.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 13 Nov. 2013 - 17:29

BT struktura a Monacoi Nagydijra
Osszesen 7 ovas erkezett a Monacoi Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Forizs Tibor ovja Fazakas Leventet
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Peterfi Arpad es Lukacs Szabolcs


2 ovas: Hathazi Vilmos ovja Lukacs Szabolcsot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin es Nagy Jozsef Attila


3 ovas: Horvath Tas ovja Lukacs Szabolcsot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin es Nagy Jozsef Attila


4 ovas: Vargyasi Tamas ovja Venczel Alfredot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Peterfi Arpad es Dumitru Florin


5 ovas: Vargyasi Tamas ovja Horvath Tast
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin es Nagy Jozsef Attila


6 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Hathazi Vilmost
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin es Nagy Jozsef Attila


7 ovas: Nagy Jozsef Attila ovja Fegyver Botondot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Peterfi Arpad es Lukacs Szabolcs

A tobbi eszreveteleket majd a BT elnok egyezteti keresre mas BT tagokal akik nem erintetek az ugyben.

Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki csutortok este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.

Mivel a tegnap joforman egesz nap tavol voltam igy csak ma kerult fel a kiosztas, ezert barki mas is nyugodtan megirhatja ezt, hogy ne kessen ha nalam valami adodik. Ha nem is ilyen formaban de ehez hasonloan barki kiirhatja.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 13 Nov. 2013 - 19:13

8. Ovas Nagy Jozsef Attila ovja Alter-net internet szolgaltatot.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 13 Nov. 2013 - 21:18

Tamas írta:
Mivel a tegnap joforman egesz nap tavol voltam igy csak ma kerult fel a kiosztas, ezert barki mas is nyugodtan megirhatja ezt, hogy ne kessen ha nalam valami adodik. Ha nem is ilyen formaban de ehez hasonloan barki kiirhatja.
True.... Sajna a tegnap én is foglalt voltam, statisztika, VLSui stb.... Legközelebb megoldódik, reméljük.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 13 Nov. 2013 - 22:47

RedDog írta:
Tamas írta:
Mivel a tegnap joforman egesz nap tavol voltam igy csak ma kerult fel a kiosztas, ezert barki mas is nyugodtan megirhatja ezt, hogy ne kessen ha nalam valami adodik. Ha nem is ilyen formaban de ehez hasonloan barki kiirhatja.
True.... Sajna a tegnap én is foglalt voltam, statisztika, VLSui stb.... Legközelebb megoldódik, reméljük.
Legközelebbi alkalomtól kezdve átveszem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 13 Nov. 2013 - 23:42

Nem kell atvenni, csak mikor latja valaki, hogy kessik a kiiras, hogy irodjon ki, ne kelljen varni utanam.
Maskepp megcsinalom mindig ha megvan ra a lehetosegem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 17:44

Tisztelt kijelolt BT tagok.

Kerjuk tiszteljek meg versenytarsaikat donteseikkel es kuldjek be a BT elnokhoz!
Albert Sandor e-mail cime: sasmali78@yahoo.com

Koszonjuk egyutmukodesuket!

Tisztelettel Lukacs!

U.i. akik mar bekuldtek nem kell tisztazzak a dolgot, tudok rola!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 20:59

B.T Döntés



1. óvás: Forizs Tibor óvja Fazakas Leventét

Lukács Sz. - Nem tudom elemezni a történteket, hiszen nincs meghatározva hol, mikor és  miért történt, az óvásokhoz beírt ajándék pozíció.  Ez nem így működik, hogy ajándékba csak mert jó a kedvem avagy tessék b.szki  ott van. Azt viszont hallottam, hogy telefonálás közben történt valami. Ha telefonálni kell akkor kérem nyomjon ESC.-et és ne határozza meg senki futamának kimenetelét ilyen hozzá állással. Egy rajtrács végi indulást adnék a nem sport szerű viselkedésért!

Albert S. - Itt szó se lehet helycseréről, viszont Forizs T. mindenképpen büntetést érdemel. Nem tudván az esetet elemezni, mivel nem szerepel az óvásban az incidens pontos helye, de kiütésről van szó, amit Tibor elismert, ezért jár neki a +20 mp, súlyosbítható sportszerűtlen viselkedésért ami a futam közbeni telefonálást illeti.

Péterfi Á. - Tibi kiüti Leventét de visszavárja. +20 mp időbüntetés.



2. óvás: Hatházi Vilmos óvja Lukács Szabolcsot


Nagy J. Attila - Lukács nem hagy elegendő helyet Vilmosnak, kiszorításnak minősül.

Albert S. - Szabi ráhúz Vilire, ezzel a manőverrel Vilit a falnak kényszeríti. Az eset a 17.4-es szabályzatba ütközik. +20 mp időbüntetést javaslok.



3. óvás: Horváth Tas óvja Lukács Szabolcsot

Nagy J. Attila - Lukács nem hagy elegendő helyet Horváthnak, kiszorításnak minősül.

Albert S. - Ez az eset különbözik a Lukács - Hatházi esetétől annyiban, hogy Tasnak mar jóval az eset előtt világosnak kellett volna lennie, hogy az az út nem járható, ahol be akart szúrni. Lukács viszont köteles lett volna helyet biztosítani Tasnak figyelembe véve, hogy szűkül a pálya. Ennél az esetnél is ajánlatos a +20 mp időbüntetés.



4. óvás: Vargyasi Tamás óvja Venczel Alfrédot

Péterfi Á - +20 mp Alfréd idejéhez és figyelmeztetés helytelen bevárásért ("A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása").

Albert S. - Redi belső íven meglát egy lehetőséget az előzésre de a mély féktáv nem hoz sikert mert Tamás bezárta a "kaput". Tamás ki lett ütve és mindenek tetejére, mindketten felakadnak a rázókőre egy igencsak kényes pontján a pályának. +20 mp a szabályzat szerint.



5. óvás: Vargyasi Tamás óvja Horváth Tast

Nagy J. Attila - Horváth nem hagy elegendő helyet Tamásnak, habar Ő mar a boxutcába készült, felelőtlenül Tamás elé húz, kiszorítás.

Albert S. - Tas ráhúz Tamásra. Lehetett volna türelmesebb, mert úgyis kerékcserére készült. +10 mp időbüntetéssel sújtanám.



6. óvás: Lukács Szabolcs óvja Hatházi Vilmost

Nagy J Attila - Szabálytalan, agresszív előzést hajt végre Vilmos, Lukács plusz egy helyet is veszít evvel, Vilmos nem varja vissza.

Albert S. - Szabi hagy elegendő helyet jobbról Vilinek, de a féktávhoz közeledve Vili kifele húzódik és hozza ér Szabi autójához, amitől korrigálásra kényszerül, majd kiüti Szabit és nem varja vissza.



7. óvás: Nagy József Attila óvja Fegyver Botondot


Albert S. - Fegyver B. túl rövidre szabja a féktávot, sodródik kifele és kiüti Nagy J. Attilát, aztán mit sem törődve a helyzettel, ott hagyja pihenni.

Lukács Sz. - 13. körben történt baleset, Fegyver B. Késői elfordulása következtében történik, a kivitelezés apró szépségét ez akadályozta meg.

Péterfi Á. - Boti kiakarja használni hogy Jocky nem védte a belső ívet, de nem sikerül megállni a túl rövid féktáv miatt, ha kicsivel hamarabb fékezett volna nem csúszik neki Jocky-nak és mindketten elfértek volna. Boti nem várta vissza így a büntetés eredménytörlés.


Fehér vonal: Forizs T. - 46 kör

Levezető körök: Fegyver B. - Q1 (nulla üzemanyag)


Büntetések


Fegyver B. - a futamon elért eredményének törlése, +5 rajthely a következő futamon

Hatházi V. - a futamon elért eredményének törlése

Forizs T. - +40 mp, +5 rajthely a következő futamon sportszerűtlen versenyzésért

Lukács Sz. - +40 mp

Horváth T. - +5 rajthely a következő futamon

Venczel A. - +5 rajthely a következő futamon

Albert S. - +5 rajthely a következő futamon  (Styepivel történt eset)

Florin nem küldte a döntését, ezert így írom ki, ahogy van. Elég egyhangúak a döntések.


A hozzászólást Sas összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 15 Nov. 2013 - 7:52-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 21:27

FELLEBEZÉS

6. óvás: Lukács Szabolcs óvja Hatházi Vilmost Nagy J Attila - Szabálytalan, agresszív előzést hajt végre Vilmos, Lukács plusz egy helyet is veszít evvel, Vilmos nem varja vissza. Albert S. - Szabi hagy elegendő helyet jobbról Vilinek, de a féktávhoz közeledve Vili kifele húzódik és hozza ér Szabi autójához, amitől korrigálásra kényszerül, majd kiüti Szabit és nem varja vissza. írta:
Az említett esetben az ÉN autóm van elől , azaz Én választom az ívet . Hagytam elég helyet Szabolcs autójának bal oldalt, csak ő nem mozdul egy kicsit sem balra, ott marad középen!!!! a keskeny pályán. Az említett kanyarban követem az ívet !!!! Szabolcs sajnos nem mozdul az ív irányában, Én nagyon egyszerüen megállok ha nem ütnek el , aaz nem kapok egy ütést a bal felére az autómnak. Azt gondolom, hogy nem lett volna semmi baj ha figyelunk egymásra !! Irányithatatlan autóm volt abban a a pillanatban láttszik a visszajatszáson a fékem a satúsékem!!!.
Szerintem kiütöttek abban az esetben csak nem én jártam szerencsétlenül!
Mindenképp NEM tartom jogosnak, hogy engem buntesenek egy manőverért amit nem én csináltam!!! Én előbre vagyok én elüt és ezért én vagyok a hibás_???

ÉN amugy nem tartom itt Lukácsot nagyon hibásnak, hanem egy kicsit versenyszituáció az egész!!!! De semmiféleképpen nem vagyok hibás!!!



Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 21:29

Nem kivanok a fellebezes eselyevel elni, ahogy az ovas lehetosegetol is tavol szerettem volna maradni! De vannak lepesek amikre kenyszeritve vagyunk, akkor azt meg kell lepni!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 21:43

Sas írta:

4. óvás: Vargyasi Tamás óvja Venczel Alfrédot

Péterfi Á - +20 mp Alfréd idejéhez és figyelmeztetés helytelen bevárásért ("A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása").

Albert S. - Redi belső íven meglát egy lehetőséget az előzésre de a mély féktáv nem hoz sikert mert Tamás bezárta a "kaput". Tamás ki lett ütve és mindenek tetejére, mindketten felakadnak a rázókőre egy igencsak kényes pontján a pályának. +20 mp a szabályzat szerint.


..................

Büntetések

Venczel A. - +20 mp

Igen, jó meglátás, hogy a kaput bezárták... Ha másképp térül .... ha a kicsi kutya ..Smile.
Én vagyok a hibás.
Árpi, azért ott vártam be, mert én is felakadtam, nem tudtam előre menni, tolatni, meg nem lehetett a sok autó miatt, amikor letolattam, akkor jött Luki és azért nem tudtam kitérülni, látván, hogy Tami felakadt, segítettem lekelni neki.

Más büntit adnék magamnak:
Mivel nem értem el eredményt +5 rajthely Smile Megfelel a +20 mp is, de nem Fair Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Monaco-i Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monaco-i Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Monaco Nagydíj
» Monaco-i Nagydíj
» Monaco Nagydíj
» 6. Monaco !
» FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: