fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monaco-i Nagydíj

Go down 
+5
Arpi
TMS
Szabo Csaba
Koolman
RedDog
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimePént. 7 Jún. 2013 - 19:51

Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Jún. 2013 - 23:06

óvom Szabó Csabát kilök és nem vár vissza nem tudom hanyadik kör mert nincs visszajátszásom
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Jún. 2013 - 23:22

Ovom N.K. Kalmant, az elso korben(3. szektor) tortent incidensert, es a 3. kor 3. szektorba tortentekert, ahol megpordit es nem var vissza .
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Jún. 2013 - 23:42

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Jún. 2013 - 11:13

BT struktura az Monacoi Nagydijra javitva alabb!!!

Osszesen 2 ovas erkezett a Monacoi Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Nagy K. Kalman ovja Szabo Csabat
BT illetekesek az elbiralasban: Sandor Albert, Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Szabo Lorant es Dumitru Florin

2 ovas: Szabo Csaba ovja Nagy K. Kalmant
BT illetekesek az elbiralasban: Sandor Albert, Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Szabo Lorant es Dumitru Florin


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.

UI* a Red Vipersbol azert raktam BT tagnak Venczel Alfredot, mert nem erkezett megerosites, hogy Fazakas Levente atvene ezt a betolto szerepet.


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 11 Jún. 2013 - 13:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Jún. 2013 - 12:54

Mindkét esetben előzési kísérlet van és nem hagy helyet először engem pördít ki másodszor saját magát de mind a kétszer mellette vagyok és nem hagy helyet, de ajánlom mindenki figyelmébe a 19 körben ugyan abban a kanyarban Györkovács előzését közel sincs olyan helyzetbe de mélyet fékez és eltűnik a tükörből az azt jelenti mellettem van és helyet hagyva fordulok és megelőz ha ott ideális íven fordulok valaki kipördül, egyébként ha az első körben a kipördülés után visszaenged maga elé a harmadik körben nem történik meg az incidens. Például ahogy a második kör első szektor végén lelassít, félreáll és elengedi a csapat társát, ha fele annyira figyelt volna mindkét előzési kísérlet alkalmával nincs kipördülés, de ez csak magán vélemény. Ami az elengedést illeti az előző futamon volt egy hasonló helyzetünk és való igaz Lehel megelőzése koránt sem jelentett gondot tudtuk én három kiálláson vagyok ö pedig kettőn, de ez az elengedés az FSR-nél szerintem több egy csapattársak közti odafigyelésnél, de ez is csak személyes vélemény...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Jún. 2013 - 13:09

Elnezest, de elirtam az ovasokat, itt az aktualis kiiras:


BT struktura az Monacoi Nagydijra

Osszesen 3 ovas erkezett a Monacoi Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Nagy K. Kalman ovja Szabo Csabat
BT illetekesek az elbiralasban: Sandor Albert, Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Szabo Lorant es Dumitru Florin

2 ovas: Szabo Csaba ovja Nagy K. Kalmant
BT illetekesek az elbiralasban: Sandor Albert, Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Szabo Lorant es Dumitru Florin

3 ovas: Szabo Csaba ovja Nagy K. Kalmant
BT illetekesek az elbiralasban: Sandor Albert, Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Szabo Lorant es Dumitru Florin


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.

UI* a Red Vipersbol azert raktam BT tagnak Venczel Alfredot, mert nem erkezett megerosites, hogy Fazakas Levente atvene ezt a betolto szerepet.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Jún. 2013 - 18:10

akkor a Kalman ovasa hanyas kor hanyas kanyar? vagy ketten ugyan azokat a helyzeteket ovjak?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Jún. 2013 - 19:13

Igen 1 kör utolsó előtti kanyar ugyan az Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 12:29

Tamás, Redi helyere egy másik BT tagot kéne kinevezni, mert Redi nem vállalja.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 13:16

Mar megjegyeztem a kiirasban is, hogy miert maradt Redi, addig nem irhatok be mast ha nem igazoltak vissza, hogy igenis Fazek valalja, viszont az, hogy ne valalja senki egy csapatbol, az nem lehetseges, valakinek meg kell csinalja, csak konfirmaljak, hogy ki.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 19:33

Ott volt a Voros Angyalok csapat. Nyugodtan ki lehetett volna cserelni a mi csapatunkat. Mar tobszor elofordult, hogy valamelyik csapat nem dontott (1 - V.A, 2 - SRT, 4, SRT).

Hogy ne legyen az, hogy szemtelen vagyok, megneztem.

1 kor: Szabo Csaba nem foglalkozik, hogy auto van mellette, nem hagy helyet. Hibas

3 Kor: mindketten hibasak, Kalman is johetett volna balra es Csaba sem kellett volna az idealis ivet keresse, ha auto van mellette. 

Legyetek szivesek, vegyetek figyelembe, hogy nem akarok BT tag lenni, van boven csapat, 8.
Ha 2 erintett az ovasban, marad 6 - RV pont 5, paratlan. 
Koszonom
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 19:49

Oke, szemelyes javaslat, oszlasuk fel a BT-t, es kenyuk ahogy erjuk.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 21:12

felőlem ok. még úgysem óvtam soha
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 22:11

BT Döntés


Albert S. - 1. kor:  -  Szabó Csaba figyelmen kívül hagyja a mellette autózó Kálmánt és rátart, aminek következtében Kálmán megpördül. Csaba vétkes és büntetendő, mert nem várta vissza Kálmánt. Szabályzat értelmében +20 mp

3. kor: Kálmánnak ismerős a szituáció és úgy dönt, hogy most nem Ő issza meg a levet a találkozásnak ezert meg mielőtt Csaba eljátszaná ugyanazt, mint 2 körrel előtte, (abba az irányba haladt) Kálmán revánsot vesz. Érzek egy kis szándékosságot, mert van egy olyan íze ennek az esetnek. A tény az, hogy Kálmán kiüti Csabát és nem varja vissza. Szabályzat értelmében +5 rajthely a következő futamon.

Venczel A. -  1. kor: Szabó Csaba nem foglalkozik, hogy autó van mellette, nem hagy helyet. Hibás

3. kor: mindketten hibásak, Kálmán is jöhetett volna balra és Csaba sem kellett volna az ideális ívet keresse, ha autó van mellette.

Szabó L. - Elég nehéz dönteni erről a két esetről, bár én úgy érzem, hogy az első esetnél Kálmán már annyira mellette volt, hogy egy kicsit több helyet kellett volna biztosítani a bal felén, főleg úgy, hogy Kálmán kívül lett volna a Rascasseban és úgysem tudta volna megelőzni Csabát mivel ő maradt volna belül. A második esetnél Csaba lecsúszik és Kálmán megpróbál bemenni mellé, bár Csaba eléggé behúzott középre, így nem igen maradt hely mellette. Én talán egy figyelmeztetést adnék mindkét pilótának és azért nem büntetném, mivel ők már megbüntették magukat. Az első esetnél Kálmán járt rosszabbul, a másodiknál pedig Csaba.

Dumitru F. - 1. kör: Csaba hibás, rá húz Kálmánra aki meg pördül és Csaba nem várja vissza.

3. kör: Kálmán rá húz Csabára és az meg pördül, le töri a szárnyat, Kálmán vissza kellett volna várja.

Fehér vonal Molnár Miklós 15. kör (Itt megjegyezném, hogy Mikinek volt egy játékhibából adódott áthajtásos büntetése)

Levezető körök: OK


Büntetések:

Szabó Csaba a futamon elért eredményének törlése
Nagy K. Kálmán +5 rajthelyes
Molnár Miklós +20mp


U.I  elnézést mindenkitől, de elnéztem a büntetéseket és Csabának +20mp-t írtam, holott az eredményének törlése a megfelelő büntetés a szabályzat szerint.


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 13 Jún. 2013 - 0:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 22:19

Sajnalom hogy meg nem kuldtem el de nem volt idom de ugyan ugy dontottem volna mint Sas, vagyis az elso korben Csaba a hibas, es a 3-ik korben Kalman, anyi kulombseggel hogy egyforma buntetest erdemelnek.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 23:25

Felebezés
1. Ha Csaba az első alkalommal visszaenged nincs második alkalom. 
2. Mindvégig tolom le a pályáról lényegesen gyorsabb vagyok és mindkétszer már melléje érek csak az a különbség, hogy másodszor látom, hogy nem fog helyet hagyni és hogy ne pördítsen ki még egyszer fékezek, de erre ő megpróbál továbbra is az ideális íven haladni, holott mellette vagyok és lassítok és mivel ideális íven akar menni beleakad a hátsó kereke az én első kerekembe és megpördül. Így én nem lököm meg hisz fékezek kérem megnézni, hacsak nem vagyok annyira profi hogy ezt szándékosan csináltam ahogy a tisztelt BT látott némi szándékosságot.
Kérem fellebbezésem elfogadni és a büntetésem törölni.
1. Fotó a sebességet kell nézni
Monaco-i Nagydíj Grab257
2. Itt már kisebb a sebesség és még közel sincs kontaktus de látom, hogy felém tart
Monaco-i Nagydíj Grab258
3. Egyébként ha a videót nézi az ember látszik, hogy van egy hupli ami megdob picit de a sebesség csökken
Monaco-i Nagydíj Grab259
4.Itt már 6 Km/h kisebb a sebesség 
Monaco-i Nagydíj Grab260k
5. Talán itt kezdődik a kontaktus
Monaco-i Nagydíj Grab261
6. Itt már akad és indul az én sebességem itt már csak 157 km/h 21 km/h kevesebb!
Monaco-i Nagydíj Grab262
7. Ő már pördül én már csak 143 km/h haladok
Monaco-i Nagydíj Grab263
8. A sebességem 116 km/h ...
Monaco-i Nagydíj Grab264a
9. És még mindig előttem van sebességem 90 km/h
Monaco-i Nagydíj Grab265i
10. Még mindig előttem van én már csak 76 km/h haladok
Monaco-i Nagydíj Grab266
11. Most érem újra utol sebességem 58 km/h
Monaco-i Nagydíj Grab267x

UI Még a kontaktus előttről látszik a szándék, hogy lassulok így nem lököm meg ő jön nekem és akad belém a kereke azért pörög előttem ha én lököm ki azonnal elmegyek mellette ahogy ő tette az első körben érdemes megnézni mindkét esetet még egyszer.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Jún. 2013 - 23:37

Amugy megkerem a BT elnokot, hogy kerje be Hathazi Vilitol a visszajatszasat, mert a kozvetitesen latszik amint kihajt a boxbol, hogy ramegy a vonalra.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 0:14

Visszaneztem, a Kalman fellebezeset. Dontes emlikeben elkuldve Sas-nak!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 0:20

Arpi írta:
Sajnalom hogy meg nem kuldtem el de nem volt idom de ugyan ugy dontottem volna mint Sas, vagyis az elso korben Csaba a hibas, es a 3-ik korben Kalman, anyi kulombseggel hogy egyforma buntetest erdemelnek.
A büntetés egyforma, csak Kálmán nem fejezte be a futamot és a +20mp +5 rajthellyé alakult.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 0:22

Tamas írta:
Amugy megkerem a BT elnokot, hogy kerje be Hathazi Vilitol a visszajatszasat, mert a kozvetitesen latszik amint kihajt a boxbol, hogy ramegy a vonalra.
Bekértem, megnéztem és a szerver visszajátszásához hasonlóan nem lépi át a sárga színű fehér vonalat.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 0:47

A Visszajátsáson sem lépen át Tamás !!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 7:44

Nagy kár Very Happy. pedig rá mehettél volna, há ott volt.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 8:16

ugye!! de ha jobbán megnézed lehet a második kiallasnal ramegyek !!! vagy ... te nem úgy látod ???
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Jún. 2013 - 12:07

Nem néztem Vilmos.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Monaco-i Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj   Monaco-i Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monaco-i Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Monaco Nagydíj
» Monaco Nagydíj
» Monaco-i Nagydíj
» 6. Monaco !
» Japán nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: