fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Monaco-i Nagydíj

Go down 
+7
Jocky
Lukács
Szonda Hunor
TMS
willyKEE
forizstibi
RedDog
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 21:50

Még egy észrevétel... kérdés
Tibi +20 a fehér-vonal és 5 rajthely az eset miatt?
Mert a döntésnél +20 MP, de a büntinél nem szerepel csak a fehér vonal.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 21:57

Büntetések javítva.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 21:59

RedDog írta:
Sas írta:

4. óvás: Vargyasi Tamás óvja Venczel Alfrédot

Péterfi Á - +20 mp Alfréd idejéhez és figyelmeztetés helytelen bevárásért ("A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása").

Albert S. - Redi belső íven meglát egy lehetőséget az előzésre de a mély féktáv nem hoz sikert mert Tamás bezárta a "kaput". Tamás ki lett ütve és mindenek tetejére, mindketten felakadnak a rázókőre egy igencsak kényes pontján a pályának. +20 mp a szabályzat szerint.


..................

Büntetések

Venczel A. - +20 mp

Igen, jó meglátás, hogy a kaput bezárták... Ha másképp térül .... ha a kicsi kutya ..Smile.
Én vagyok a hibás.
Árpi, azért ott vártam be, mert én is felakadtam, nem tudtam előre menni, tolatni, meg nem lehetett a sok autó miatt, amikor letolattam, akkor jött Luki és azért nem tudtam kitérülni, látván, hogy Tami felakadt, segítettem lekelni neki.

Más büntit adnék magamnak:
Mivel nem értem el eredményt +5 rajthely :)Megfelel a +20 mp is, de nem Fair Smile
Most vettem eszre hogy nem ertel el eredmenyt ugyogy akkor +5 rajthely.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 23:11

Elfogadom a büntetést ! Jogos !
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 14 Nov. 2013 - 23:45

Elnezest kerek, de a Tibi beirasat rosszul olvastam es elirtam, igy nem kellet volna besoroljam az ovasok koze!!!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 9:09

Kérem a bt tagokat hogy mérlegelje az 5 rajthelyes büntetésemet. Fentébb az van irva hogy telefonálás közben történt valami. Az égatta egy világon semmi sem történt. Megelőztem leventét és hivott a főnökön sörgős ügyben . Csak annyi történt hogy egy kicvsivel lassabban mentem. Semmiféle sportszerütlen szándék nem volt bennem és meg sem fordult a fejemben. Nem történ incidens ami meg volt az még a telefonálás előtt történt nem alatta. Nem talkálkoztam autóval nem tartottam fel senkit csak kicsit lassabban mentem. És ezért kapok 5 rajthely büntit. Sportszerütlen viselkedés alatt azt értem ha valaki futam közben elkezd szórakozni a versenytársaival kötekedik és provokált dolgot csinál. A 40 mp büntim az jogos de el is ismertem de az 5 rajthelyest kérem ujra tárgyalni.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 9:24

En nem tudom mire kaptad az 5 rajthelyes buntetest de ha valoban telefonaltal es ez miatt mast zavartal akkor jogos.
Amugy indokolatlanul lassan haladni a palyan nem szabad, az hogy a fonokod hivott az nem lehet indok, vagy versenyzunk vagy telefonalunk.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 9:49

épp ezaz nem zavartam senkit nem cikáztam csak egy kicsit halványan lassabban mentem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 19:06

Sziasztok BT! Lehet azt tudni hogy kb mikorra várható a fellebezés elbírálása_??
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 22:33

willyKEE írta:
Sziasztok BT!  Lehet azt tudni hogy kb mikorra várható a felebezés elbírálása_??
Maximum 1 órán belül érkezik a döntés.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 23:27

Sas írta:
willyKEE írta:
Sziasztok BT!  Lehet azt tudni hogy kb mikorra várható a felebezés elbírálása_??
Maximum 1 órán belül érkezik a döntés.
Köszönöm !!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 15 Nov. 2013 - 23:41

B.T Döntés Fellebbezésekre

Hatházi Vilmos:


Nagy N. - Volt ott hely mindkét pilóta számára. Hogy őszinte legyek nem tudom eldönteni mi történt, de mikor Vili végett Szabi kicsúszik ott visszavárhatta volna.

Albert S. - Vili autója elébb van és úgy vált irányt a jobb féktáv érdekében, hogy hozzáér Szabi autójához, minek következtében a korrigálásra kényszerült Vili, kiüti Szabit és nem várja vissza. Döntésem változatlan.

Venczel A. - Igen, Vili van elöl, de kilöki az ívből, csúszik az autó, Luki korrigál az irányán, balra térül, hogy hely legyen, de Vilmos keresztben csúszik és kilöki. Elöl van de az nem jogosítja fel, hogy kilökje. Ugyanúgy mint Luki is felszorított a falra, hiába volt elöl, az nem jogosítja fel a másik kilökésére/kiszorítására. A két esetben az eltérés, hogy Vili nem tud kicsúszni a fal miatt (így Luki 20 mp kapott), de Vilmos kitaszította a pályáról.
A Lukács on board kamerájából látszik, hogy balra korrigál, hogy helyet hagyón Vilmosnak.
Szerintem, amiért elöl van, nem jogosítja, lészorításra, ugyanúgy mint Lukit sem, amikor Vilmost leszorítja. Hibás Vilmos.
Akkor lenne versenyszituáció, ha Vilmos nem rontaná el a féktávot, így az ő hibájából más szenved és ő meg sem áll.


A B.T eredeti döntése változatlan.



Forizs Tibor:

+5 rajthelyes büntetés figyelmeztetésre változott


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Nov. 2013 - 13:20-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 1:10

Sas írta:
B.T Döntés Fellebbezésre


Nagy N. - Volt ott hely mindkét pilóta számára. Hogy őszinte legyek nem tudom eldönteni mi történt, de mikor Vili végett Szabi kicsúszik ott visszavárhatta volna.

Albert S. - Vili autója elébb van és úgy vált irányt a jobb féktáv érdekében, hogy hozzáér Szabi autójához, minek következtében a korrigálásra kényszerült Vili, kiüti Szabit és nem várja vissza. Döntésem változatlan.

Venczel A. - Igen, Vili van elöl, de kilöki az ívből, csúszik az autó, Luki korrigál az irányán, balra térül, hogy hely legyen, de Vilmos keresztben csúszik és kilöki. Elöl van de az nem jogosítja fel, hogy kilökje. Ugyanúgy mint Luki is felszorított a falra, hiába volt elöl, az nem jogosítja fel a másik kilökésére/kiszorítására. A két esetben az eltérés, hogy Vili nem tud kicsúszni a fal miatt (így Luki 20 mp kapott), de Vilmos kitaszította a pályáról.
A Lukács on board kamerájából látszik, hogy balra korrigál, hogy helyet hagyón Vilmosnak.
Szerintem, amiért elöl van, nem jogosítja, lészorításra, ugyanúgy mint Lukit sem, amikor Vilmost leszorítja. Hibás Vilmos.
Akkor lenne versenyszituáció, ha Vilmos nem rontaná el a féktávot, így az ő hibájából más szenved és ő meg sem áll.


A B.T eredeti döntése változatlan.
Very Happy Very Happy 
Grat Fsr valahogy sikerül gratulálok... amugy köszönöm Kálmán hogy pártatlan maradtál (nincs cinizmus )

Sajna a BT/ Szentliga vezetőséggel keröltve ismét szorakozik, azaz nem itél meg helyzeteket egyformán egyformán!!!  Óvtam a 8 kör első kanyarában a történteket  ... ( ahol megelőzőm szabit, de megpocint féktávon és szabálytalanul előzz vissza meg)  ez az eset sajnos nincs megmlítve) Ha ez nincs az az utobbi esett meg sem történik!!!! NEM IS EMLÍTÍ meg  BT az esetet , pedig nyilván való ... bocsánat de nem tudok másra gondolni csak arra hogy akarattal nem vették észre!!!!
A szabályzat mond egyett de  nem az szerint járunk el !!!! így nagyon nehéz lesz a versnyzés!!!

Sajos ha nem az én autómal ütközik Szabi akkor másképp lett volna a döntés. nincs paranoia csak tények elemzése, amugy eltudom fogadni , mert ilyen az ember kicsinyes és bosszuálló!

Remélem hogy a következő esetnél a szabályzatott is figyelembe sveszí a BT és nem csak egyesekre alkalmazza. Sad Sad   

Sajnálom Szabi hogy makacsságból, bosszuból cselekedsz,  óvsz --- és más kell visele a következményeket , hiszen gondolom ha komolyan elemezed a helyezetet akkor nyilvánvaló hogy egy versenyszituról van szó..... csak tudom hogy hogyan élted meg az elmult 3-4 kört, és annak fényében cselekedtél. no de így is lehet.... Végul is igazad van mindent megteszel hogy az FSR az élen legyen .... összejott GRATULA!

Akkor lenne versenyszituáció, ha Vilmos nem rontaná el a féktávot, így az ő hibájából más szenved és ő meg sem áll. írta:
ÉN NEM RONTOM EL A FÉKTÁVOT , nem hibázok ott
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 1:29

Na most adok igazat neked Vili. Elég is volt a szórakozásból. B.T elnöki poszt megüresedett és ez végleges. Annyiban biztosíthatlak Vili, hogy nem öltött kart az FSR és a BT, sőt egyik csapat vagy csapattaggal sem öltött kart a BT.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 9:43

Most jott el az ido amikor valaszolok a gratulaciodra! Szegyeld magad Vili!
Hogy veszed a batorsagot, hogy valakit is meggyanusitsal, hogy karoltve dontson. Mikozbe hallom, hogy leckeket adsz hogy az egyenek hogyan gondoljak es miket kell mondjanak, amikor BT asztalhoz ulnek! Hol lattad Kalman bejegyzeset?
Hogy gondoltad, hogy mas helyett ovsz? Horvat Ur nem volt a leg boldogabb!
Hogy erted azt, hogy makacskodasbol ovok? -mibol kellett volna ovjak?-viccbol? Nem volt szandekomba ovni! Amit hetfo este is elmondtam neked. De ha te verseny szituaciokat ovsz akkor mas miert nem teheti?- mert ezt te elvezed, bizonyitottad jo nehany szezonon keresztul, akkor talan nekem is szabad, gondolom en, de ugylatszik egyszer meg kellett volna kerdezzelek hogy szeretned-e?!
Tudod Vili?- en az vagyok ha valakitol kapok valamit sietek, hogy meghalaljam azt, vissza segitsem, ha megutnek azonnal vissza utok, ha jogos! Most volt is amiert, akkor abban a helyzetben mar tudtam, hogy nagy bakit vetettel es meg ennek ellenere sem akartalak ovni! De te szinte megkertel!
Hadd enged meg nekem, hogy gratulaljak, a B.T. elnok cserejehez hiszen a valtozatossag jot tesz, ugy-e? Csak annyi kulombseggel, hogy a liga arra az ido tartamra ligavezeto nelkul maradt amig nem nevezel ki valakit aki erti is a dolgat es el is fogadja a tarsasag, ha nincs BT elnok addig hogy akarsz versenyezni? Kinel fogsz ovni?
Jo munkat!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 10:16

Vilmos Bt-fele valo tisztessegtelen es nem ideillo kommentjei alapjan, normalis esetben a Ligabol valo kizarasa lenne a megfelelo.(ezt azert irtam, hogy egy kicsit visszakene fogni magunkat) Ovott, megvolt a BT dontese, Fellebbezett, el dontotte az uj BT a fellebezest....erre fel Vilmos meg mindig haborog es sertegeti az osszes BT illetekest aki ebben az ugyben volt kivalasztva es mindenek tetejebe a BT elnok is lekellett mondjon posztjarol!!!
Mi lesz igy emberek ebbol a ligabol ha ezt igy folytatjak eggyes emberek?
EZ SZOMORU!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 10:35

Engedj meg nekem Vili egy elkesett kerdest es valaszt is varok ra, hiszen nem koltoi a kerdes, hanem erdekel is! Mibol szurod le azt a kovetkeztetest, hogy a B.T.vel karoltve szorakozik a ligaval?
Ezzel feletteb tul lottel minden celon! -felhaborito es lehet, hogy nem latod at de ez sujos VAD!!! Ezzel elottem nagyon mely godrot astal amit nekem keszitettel de nem en vagyok benne! Varom a valaszt, erre a kerdesre is es a B.T. elnok megoldasara is!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 12:48

Van egy szollás - mondás:
Ha egy ember mondja, hogy részeg vagyok, az nem biztos igaz. De ha többen mondják.....

Nem várok választ, csak felhívnám a figyelmed, hogy majdnem mindenkivel összevesztél a ligában.... Valami gyanús. Mindenki másképp lássa.... el kellene gondolkozni. Semmi sértés, csak kérés.

Az a Kálmános megjegyzésed.... Nándor volt és azt írta: Vili végett Szabi kicsúszik ott visszavárhatta volna.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 13:20

Fellebbezések frissítve!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 13:41

Eredmények + Statisztika frissítve.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 19:13

Sas - Nem azt írtam hogy TE a BT elnöke részrehajló , hanem a BT mind mindenki. Ezért elnézést kérek, hogy nem pontosítottam félreérthető volt! Bocsi- de sajnos a helyzeten nem változtat . Volt két eset óvva és ahol Szabolcs pöccint ki és nem vár meg, azaz jogtalanul szerez pozíciót az Nincs megemlítve/ elemezve. Ezért gondolom én azt, hogy valami nem stimmel !!! Szabolcs ebből gondolom hogy a BT szórakozik -- azért karöltve a ligavezetővel
Szabolcs te is azt gondolnád hogy két azonos esetet különböző féle képen bírálnak, hogy nem teljesen elfogulatlanok a BT tagjai.
Szabolcs írta : "Mikozbe hallom, hogy leckeket adsz hogy az egyenek hogyan gondoljak es miket kell mondjanak, amikor BT asztalhoz ulnek! Hol lattad Kalman bejegyzeset?"

Igen van egy problémám nekem, hogy a csapatok az ujoncokat küldik a BT-ben aztán lesz ami lesz alapon felelőtlenül cselekedtek a csapatfőnökök , tisztelet a kivétel. Jóky ha panaszkodással fordult hozzád akkor azt csak őt jellemzi. A Ts en kérdeztem, kértem hogy magyarázza el hogy hogyan gondolja, hogy agresszív előzés. Megtette... ott volt a TS-en még Jancsi és Dani és utána elkezdtük elemezni a helyzetet (mellesleg mindketten a versenybaleset mellett voksoltak) .. utána megkérdeztem még egyszer Jokit hogy most hogy így kiboncoltuk a helyzetet, még most is ugyan azon a véleményen van_?? A válasza az volt hogy most egy kicsit változott. Joki még egy friss tagja a ligának, tapasztalatlan versenyző, és könnyen befolyásolható jó vagy rossz irányban. Nem erőltettem hogy változtasson véleményt csak megérteni akartam a gondolatmenetét. Sajnos hogy ha ő egyből hozzád szaladt és panaszkodott akkor most már tudom, hogy nem kell semmit megkérdezni tőle. POnt

Hogy én kértelek volna meg hogy óvjál. nem hiszem !!! csak ha megnézted volna a versenyedet nem óvni kellett volna hanem köszöni a azoknak akik kiestek. Ha egy picit elemezni kezded a Monacói nagydíjon nyújtott teljesítményedet akkor látni fogod, hogy folyamatosan irányt változtatsz a féktávon, agresszívan védekezel, nem foglalkozol senkivel! Ez most nem feltevés hanem TÉNY.

Még egyszer csak hogy tisztázzuk : nem tudod a nyakamba varni bárki távozását / bármilyen posztról. Fentebb elmagyaráztam az álláspontomat, hogy miért gondolom azt amit írtam (én óvtam - nincs válasz Te óvtál - kizárnak engem) lehet, hogy figyelmetlenség történt, hiba. Akkor csak pedig jelezni kell hogy bocsi de elnéztük .. és PONT . De így hogy még most sem érkezett válasz arra az óvásra, nem tudom hogy mi a helyzet.
Ezért kellene szégyelljem magam mert csak és kizárólag a tényekre alapozva írok , gondolok valamit. _?? nem fogom!!!

Joki - Nem sértegetem senkit Azt mondtam amit leszürtem a tényekből.

Reddog ime egy másik közmondás : "Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal"
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 19:51

willyKEE írta:

Reddog ime egy másik közmondás : "Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal"
Na ezért nem vitatkozok veled Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 20:57

közmondás : sok beszéd szegénység!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 16 Nov. 2013 - 21:11

1. Nem beszeltem tobb napja Nagy Jozsef Attilaval. (Jocky) (azert jegyzem meg, hogy nem jo ha mas kepet festesz magadnak errol az Uriemberrol)
2. Mi lesz a B.T.-elnokkel? Illetve kire gondoltal? Az en javaslatom Hathazi Vilmos. S ez tok komoly! Nem vicc. Erveim azok lennenek, hogy tapasztalt e tema korbe, ismeri a versenyzes fogalmat es meg ugysem ert ez a megtiszteltes, hogy elfoglalhasd e szeket! Hatarozottan komolyan mondom.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeVas. 17 Nov. 2013 - 12:39

Nekem kell javaslatot tegyek a BT ugyben? Miert is? Miert lenne ez az én dologom?

No de ha kell segitseg akkor szívesen ajánlok :

Lukács Szabolcs : Az okok : Alapító tag / nagy rutinnal rendelkezik / a liga teljes mértékben megbízik benned

Vargyasi Tamás : Az okok : raciónális / megfontolot / egy jóó ideje versenyzik így már van elegendő tapasztalata is.

RedDog : Az okok : .... mert.... jó lenne!

Nagy K Kálnám : Az okok : Alapító tag / nagy rutinnal rendelkezik



UI: Jokival kapcsolatosan csak annyit hogy most mar tenyleg nem ertem mi van ..... vele beszéltem egyedül a BT döntés kapcsán , senki mással aki a BT tagja volt az első körben ..... Te azt mondta d hogy osztom az észt a BT tagoknak. most mar nem értem ..

UI2 : Jó lenne ha születne egy döntés a 8-körben történtek ugyeben is.!!!! koszonom
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Monaco-i Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monaco-i Nagydíj    Monaco-i Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Monaco-i Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Monaco Nagydíj
» Monaco-i Nagydíj
» Monaco Nagydíj
» 6. Monaco !
» FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: