fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!

Go down 
+7
BypassOne
junioor
sardihunor
Sas
willyKEE
Lukács
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeHétf. 13 Ápr. 2015 - 23:11

KÖSZI
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeKedd 14 Ápr. 2015 - 10:39

FSR  
Vargyasi Tamás egyedül maradt állva a csapatból, míg két versező sérüléseiket pihenni és a harmadik munkahelyi okok miatt kényszerült a képernyő elé addig Tamás szorgosan gyűjtögeti a pontokat! A pilótánk elmondása szerint felkészüléséhez méltóan előkelőbb helyen végzett mint azt várta, nem volt csalódott pozíciójában de a keménykevérékű abroncsokat kritizálta! 1:22.362-es idővel a nyolcadik helyre kvalifikálta magát majd három helyet javítva az ötödik helyezést érte el a verseny végére!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeKedd 14 Ápr. 2015 - 19:31

Csongor Jakab
A negyedik helyrol indulva meg volt az eselyem a dobogo valamelyik fokaert harcolni de voltak hullam-volgyek es ezert osszessegeben mentettem a menthetot.
Györkovács János
... a sok tesztelest kovetoen, pontszerzesi cellal indultam a futamnak, de eleg koran veget ert a versenyem egy elemi hiba miatt. A razoko letorte a jobb elso kereket, ami meg viccnek is rossz volt.
Hatházi Vilmos
nagy remény és semmi eredmeny, a tempom aranylag jó volt egy top 5 4 re jo lett volna, de összetört az autó.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 15 Ápr. 2015 - 8:23

Point Team

Albert Sándor-Levente

A két hetes felkészülési időnek köszönhetően volt lehetőség alaposan kitesztelni illetve felkészülni a versenyre.
Az időmérőn elért második hellyel elégedett voltam és bíztam egy jó rajtban, ami össze is jött olyan szempontból, hogy megtartottam a pozíciót. Az első etapban szorosan Tibor nyomában
tudtam maradni de előzésre nem hagyott esélyt, így abban bíztam, hogy a boxlátogatás alkalmával sikerülhet élé vágni, mivel láttam, hogy 2 körrel rövidebb első etappal számolt és nagy valószínűséggel forgalomba kerül. Úgy is történt és ezután már senkitől nem zavartatva autóztam a saját tempóm egészen a verseny végéig. A futam utolsó néhány
körében Tibinek sikerült felzárkózni 2-3 másodpercnyire és izgalmakat okozni. Értékes pontokat sikerült begyűjteni a csapatnak, köszönhetően Csaba harmadik helyének.

Tokos Csaba

Eredményes futamon vagyunk túl, habár előrébb is végezhettem volna ha nincsenek az azonos taktikából adódó boxkiállási gondok és egy 4-5 másodpercbe kerülő vezetői hiba.
Az időmérőn megszerzett harmadik rajtkocka jónak mondható ha figyelembe vesszük a keményebb keverékű gumik alacsonyabb teljesítményét. Fórizzsal vívtunk nagy csatákat de amikor
sikerült megelőznöm, a boxkiállásoknál mindig visszajött elém, köszönhetően a Point Team taktikai bakinak.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Ápr. 2015 - 11:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 15 Ápr. 2015 - 10:17

Fórizs Tibor
A futamom úgy alakult ahogy azt elterveztem. 2 hely.  Poleból indulva az első kiállásig tartani tudtam Albert Sándort aztán kerékcsere után Jakab Csongor elütött így vesztettem kb. 10 mp- t. Egész végig tudtam tartani sast és valószínűsíthető ott nincs a balesetem akkor lehetett volna jobb pozícióm is. Futam utánig őrültem csak a 2. helynek mert amikor az ismétlést visszanéztem és kétszer is csippantottam a fehér vonalat. Lényegében izgalmas futam volt folyamatos harcban a Point teames autókkal.

Koolman
Viszonylag jó felkészülés után reményteli vágtam neki a futamnak, sajnos már az időmérőn belehibáztam az összes gyors körömbe... Úgy hogy az idő lejárta előtt az utolsó helyen álltam sikerült egy remek első szektort mennem ugyanis két tízed előnyöm volt a pole pozícióhoz képest aztán már a második szektorba belerondítottam és négy tized hátrányban lettem és végül nyolc tized hátránnyal csak a hetedik helyet sikerült megszereznem. Aztán a rajtot remekül elkaptam, de az előttem lévő versenyző enyhén bealudt így el kellett vegyem a gázt és elveszítve a tempót visszaestem az utolsó helyere. Innen elkezdtem a felzárkózást és sikerült is felküzdenem magam a negyedik helyig. Az első bokszkiállásnál együtt jöttem ki Tokos Csabával aki akkor a harmadik helyen haladt előttem és teljesen mögötte voltam és amikor Ő kilőtte a limitert a vonalnál reflexből én is kilőttem vele együtt így gyorsan kaptam egy Stop&Go büntetést... Innen szétestem fejben rengeteget hibáztam a futam végéig már csak a hat hét nyolcadik hely tűnt elérhetőnek ezért csatáztam. Végül körhátrányban a hetedik helyen végeztem értékes pontokat szerezve, de nem túl nagy sikerélménnyel, bizakodva várom a Monaco-i versenyt és ha sikerül a felkészülés remélem sikerül a dobogó közelébe férkőznöm.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 15 Ápr. 2015 - 12:11

Sárdi Hunor

A spanyol futamra való készülés mondhatni jól sikerült a Rookie Team pilótáinak, igaz a negyből csak ketten tudtak tesztelni és résztvenni a futamon. Incze Arnold És Sárdi Hunor pilóták teljesítettek a teszteken és a versenyen is. Jól alakult az idómérő, pontszerző helyről indulhatott mindkét pilóta. Sajnos a startot követően Sárdi Hunor kicsúszott így elvesztette a rajtnál megszerzett hetedik helyet, de a verseny végére nyolcadikként ért célba.

Incze Arnold

Incze Arnoldnak a futam teljes hosszában sikerült stabilan megtartania a hatodik helyet, mellyel célba is érve sok pontot gyűjtött a csapatnak. Hunor a kezdeti nehézségek ellenére nyolcadik helyen végezve szintén pontokat gyűjtött. Reményekkel állnak neki a következő futam tesztidőszakának és maga a versenynek is.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: MONACO   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeKedd 21 Ápr. 2015 - 19:41

FSR
Lukács Szabolcs.
A Monacoi pálya a kedvenceim közé tartozik, imádom a kihívásait a lehetetlen meglepetéseit! A teszteket élveztem és nem eredménytelenül harcoltam az idővel, nem voltam a leggyorsabb de nem is akartam az lenni mert inkább a stabil körökre edzetem! Az időmérőm meglepett hiszen közel sem tudtam azt megfutni amit korábban a tesztek alatt, így a hatodik helyre kvalifikáltam magam! Jól ment a rajt, jól eljött a mezőny, itt kell megjegyeznem, hogy az újoncok figyelme és elővigyázatossága nem a Maldonadoéval egyenrangú, gratulálnom kell nekik! A versenyen nem történt különösebb semmi az egy taktikai változtatáson amit az elején Tokos Csaba háta mögött autózva változtattam és a tervezettnél egyszer többet látogattam a szerelőket! Összességében elégedett lehetek, hiszen a szezonban elért legjobb helyezésem amit elértem!
Vargyasi Tamás A hét eleji felkészülések jól indultak, majd a technika ördöge nem hagyta működni a gépet így képtelen volt gyakorolni! Amikor már a hiányzását elkönyveltük, a verseny előtt léptük meg a B. tervet! Beszereztünk egy jóval gyengébb de működő technikát! Az időmérőn az utolsó helyet érte el szándékosan hiszen egy installációs kört tett meg Tamás! Nem voltak könnyű percei a verseny alatt hisz akadt meg sok más gondok jelentkeztek de végül az ötödik helyre hozta be az autóját, értékes pontokat gyűjtve az FSR-nek!
Az FSR csapat készül ugyan a Kanadai megmérettetésre de nem kizárt, hogy a garázsaink mind a négy ajtaja zárva marad!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeKedd 21 Ápr. 2015 - 21:16

Sárdi Hunor

A kezdeti nehézségek után, amik a teszten jelentkeztek, csúszás és a pálya nehézsége, nagyon jól sikerült az időmérő, hetedik helyről indulhattam. Nem is volt gond 17 körön keresztül, stabilan hatodik voltam, sajnos egy hiba kettétörte az autót és véget vetett a versenyemnek. Ezek ellenére elégedett vagyok a teljesítményemmel, hiszen kezdőként szép rajtot sikerült szerezni, és ez már eredmény ezen a pályán. A kanadai futamhoz több reményeket fűzök, már így a kezdetekben is, hiszen nem idegen a pálya számomra, sokat autóztam rajta egy másik programban!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 22 Ápr. 2015 - 8:51

Point Team


Tokos Csaba...


Szonda Hunor

Különösebb kecsegtető pillanatok, remények nélkül vártam ezúttal ezt a monacói nagydíjat. Két hete versenyezvén utoljára, a barcelonai nagydíjat kihagyva, valamint ezúttal is csak minimálisan készülve a verseny befejezését tűztem ki célul, igazából mindegy, hogy hányadik pozícióban. Az időmérő meglepő volt, a harmadik pozíciót csippentettem meg, s a rajt sem volt különösebben problémás, Sassal szépen eljöttünk. Nemsoká egy enyhe megpördülésnek köszönhetően megelőztek vagy hárman, beálltam erre a negyedik-ötödik pozícióra, mögöttem messze leszakadva az üldözők és igazából itt is autózgattam hatvan körön keresztül. Épp az utolsó kört kezdtük volna meg, amikor a hátsó síkánnál megdobott a rázókő és széttörött az autó jobb hátsó fele. Így sajnos bő egy körrel a vége előtt kiestem, nem sikerült a kitűzött cél teljesítése, de annak örülök, hogy Csaba nyert és így továbbra is csak a Point Team autói nyertek futamot az idén!


Albert Sándor-Levente

Álomba illően sikerült a heti felkészülés Monacóra. Sikerült megszerezni a pole pozíciót majd egy jó rajttal meglógni picit az üldözőbolytól. Meglepően stabil és "karcmentes" köröket tudtam autózni 41 körön keresztül, amit nagyban köszönhettem a gumik működésének alapos kiismerésének. Aztán jött egy hiba az uszodánál, ahol elúszott az álmom. A határokat feszegettem a gyors kör érdekében, amikor az uszodai síkánnál túlságosan merészen használtam a rázókövet, ami meg is büntetett érte. Öröm az ürömben, hogy egy Point Team autó kapta el a lepattanót Tokos személyében és sajnálom Hunit, mert végigszenvedte a futamot törött kormánnyal és az utolsó kör előtt volt kénytelen feladni. Következik Montreal...Szeretem.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 22 Ápr. 2015 - 17:15-kor.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 22 Ápr. 2015 - 9:52

Incze Arnold

Flkeszules hianya miatt utolso helyrol rajtoltam, jol sikerult felkapaszkodtam a 7ik helyre igy 3 poziciit javitva sokaig a csapattarsam nyomaban autoztam majd kesobb egy kissebb hiba miatt leszakdtam tole, a futam vegeig egyforma idoket autoztam mig azon vettem eszre magam h a tobbi pilota folyamatos kiesese miatt a 4ik helyen vagyok itt is lattam meg a kockas zaszlot
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: BBR   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 22 Ápr. 2015 - 11:54

Blue Bird Racing

Hatházi Vilmos:

Nagyon kevés felkészüléssel vágtam neki a versenynek, jól is ment egy darabig, a kormányom megfagyott, illetve csak balra tért, így az alagut előtt a fal vetett véget a versenynek.

Jakab Csongor:

Már a rajt jól sikerült, igy tudtam tartani a tempót az első két pilótával. A biztonságra és a stabilitásra figyeltem és tartalékolással csak 80 százalék körül használtam az autó teljesitményét. Egy elfékezésnek köszönhetően, az első kanyaban időt veszitettem, igy a végén kockáztatnom kellett, de utol értem az első helyen álló pilótát. A gumik (szuperlágy) már nagyon kopottak voltak és a szélárnyék is megviccelt, ezért a remek második helyen értem célba. Életem első dobogós helyezését Monacóban elérni nagy öröm számomra.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 29 Ápr. 2015 - 11:40

Hatházi Vilmos a harmadik, Jakab Csongor a negyedik és Györkovács János a hetedik helyről várhatta a piros lámpák kialvását.

Györkovács János a rajtot követően hamarosan a boxba kényszerült és visszaesett a mezőny végére. Jó taktikájának és stabil versenyzésének köszönhetően küzdötte fel magát az élmezőnyre. Az utolsó kör utolsó kanyarjánál bemutatott szenzációs előzésével a harmadik helyen találta magát, megszerezve a dobogó legalsó fokát. Ez Györkovács idén futott eddigi legjobb teljesítménye.

A harmadikként rajtoló Hatházi is, Györkovács autóbeállitását használva jó tempót diktált és remekül autózott az első hármasban. Már-már a győzelem gondolata is kezdett érlelődni, amikor a verseny háromnegyedénél egy baleset kettévágta a számításokat és feladni kényszerült a küzdelmet.

Jakab a csapattársaitól eltérő taktikán vágott neki a futamnak. A rajtnál beragadt és pozíciókat vesztve már az első kör végén egy nagy balesetet okozva fel adta a versenyt. Nagyon csalódott volt emiatt, mert rengeteget tesztelt és jó stratégiát sikerült kidolgoznia, de ez már a múlté.

A Blue Bird Racing a múlt héti dobogós helyezéshez hasonlatos 15 egységet könyvelhet el, összességében a tabellán 94 ponttal.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 29 Ápr. 2015 - 11:52

Point Team


Albert Sándor-Levente

Rengeteg tesztkörrel a hátam mögött vártam a kanadai rajt pillanatát. Az időmérőn elért második hellyel tökéletesen meg voltam elégedve, holott meglepett Vili teljesítménye, mert Csongit vártam az első sor valamelyik rajtkockájára, és tőle is tartottam a legjobban (az első körben meggyőződésem volt, hogy Csongi az aki követ). A rajt nem sikerült túl jól, de megtarthattam a pozícióm és Tibi nyomába eredhettem, de egyszerűen nem találtam a ritmust és amatőr hibákat vetettem. Az első kiállás előtt már felvettem a ritmust és sikerült felzárkózni az elmenőkre majd az első boxlátogatás után már elsőként körözgettem, aztán megint jöttek a kapkodásból származó hibák, amit Vili tempója váltott ki. Rengeteg kiváló csatában volt részem a futamon.  Az utolsó etapon folyamatosan 1:15 közepét/végét tudtam autózni, minek-köszönhetően utolértem Tibit és az utolsó kör utolsó szektorának első kanyarjában megpróbáltam jobbról betenni az autót Tibi autója mellé, de nem jött össze a manőver, így meg kellett elégednem az ezüstöt érő második hellyel, ami számomra aranyat ér.


Szonda Hunor

Hasonlóan az eddigiekhez ezúttal is minimális felkészüléssel érkeztem egy újabb versenyhelyszínre. Sas jól kitesztelt csomagjának köszönhetően bíztam mégis abban, hogy ha nem is tudom tartani a lépést a közvetlen élmenőkkel, a dobogóért harcolókkal, de a középmezőny legelején ott fogok tudni lenni. Ez így is történt, legtöbbet a negyedik pozícióban autóztam, Vili kiválásával még a harmadik pozíció is fogható lett volna, ám Jancsi eszeveszett végsebességével az utolsó kor hátsó egyenesében megfogott, így a negyediknek örülhettem. Egyébként Kálmán szorongatott hosszasabban, de csapattársammal, Csabával is találkozgattam.


Tokos Csaba


A kanadai futamot a Boxbol kezdtem meg. Eleinte minden jól alakult de az első kerékcserét követően többször is hibáztam így nem tudtam jobb helyezést elérni, mint a 6. hely.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 29 Ápr. 2015 - 14:02-kor.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 29 Ápr. 2015 - 12:56

Sardi Hunor

A sok tesztkor meghozta eredmenyet, az idomeron 6. helyet sikerult autozni, majd a rajtnal meg egy helyet sikurelt fennebb kerulni, igy 5. helyen autoztam, sajnos az elso kor vegen totalkaros lett az autom egy baleset folytan, igy veget ert a verseny az elso korben.


Incze Arnold

Sikerult az 5. helyrol rajtolni, es tartani szepen a helyezest, sajnos egy gazfroccs miatt megpordult az auto es nekicsapodott a falnak, nagyon megserult, es ott veget ert a verseny szamomra. Remenykedunk csapattarsaimmal, hogy a kovetkezo futamot legalabb be tudjuk fejezni epsegben!
Vissza az elejére Go down
BypassOne
Szentliga Versenyző
BypassOne


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 29 Ápr. 2015 - 13:27

Rookie Racing
Szabo Huba 10 ik helyrol indulva igyekezett jobb pontszerzo helyezet szerezni de sajnos a futam elso feleben kicsuszott az autoja es letort az elso szarnya igy veszitve 20 masodpercet plussz 1 lekorozest,majd kesobb Forizs Tibor neki ment hatulrol es letort a hatsoszarnya evel is veszitve rengeteg idot tobbet mind 1 percet es plussz 3 lekorozest hiszen alig birta bevinni az autot a boxba.Sardi Hunor es Jakab Csongor sulyos balesete utan sikerult 9 helyet szerezni majd Incze Arnold es Hathazi Vilmos balesete utan sikerult 7 helyet szereznie az autoja stabilan birta ki a 4 boxban kiallas utan a futamot.


Vissza az elejére Go down
BypassOne
Szentliga Versenyző
BypassOne


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeHétf. 4 Május 2015 - 22:28

Rookie Racing
Szabo Huba: 9-ig helyrol indultam aranylag jol ereztem az auto bealittasat nem volt semmi gond,aztan nyilvan hibaztam mert visszaestem 11 helyre majd Sardi Hunor kicsuszott es 10 helyet nyertem a 8 ik korben.Ido kozben Tamas Vargyasi autoja is kipordult es 9 helyezest nyertem stabilan tartva haladtam a 8 helyre de sajnos apro figyelmetlenseg miatt a rajt vonal elotti kanyarban a 9-ik korben tulgazoltam es az autom elcsuszott jobbra nem volt amit csinaljak nekimentem a falnak,letort az elso szarnyam es a jobb elso kerekem es ezzel a motor le is allt,ezennel sajnos ki is estem a versenymbol.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 2:52

BBR

Györkövács János:

Egeszsegugyi okok miatt nem sikerult felkeszulni az Imola-i futamra, de az eredmeny vegulis ertekelheto. Az volt a celom, hogy minel kevesebb hibat ejtsek a verseny soran, aztan ha sikerul 1-2 ponttal bovitsem a csapat, tarsolyat. Elegge stabilan sikerult vegig mennem az 50 kort, es mivel a tobbi versenyzo, szerintem tobbet tevedett, igy hat sikerult megkaparintani az elokelo 4-ik helyet.

Jakab Csongor

A felkészülés elég jól sikerült és a stratégiát is próbáltam annak megfelelően alakitani, hogy a boxutcából való rajtolás ne jelentsen túl nagy hátrányt. Az első pár kör a tervekmek megfelelően alakult, egészen az első hibázásig, ami után nem volt 100% a koncentráció. Féltávhoz közeledve, a középső szektorban egy lag miatt lesodródtam a pályáról és már a rázókő nem engedett vissza. Igy a kommentátori állásból követtem le a további eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 8:10

FSR

Kis Német István megpróbálta a jelen létet biztosítani! A teszteket nem tudta időben elkezdeni így a határidőn túlcsúszva nem vághatott neki a versenynek!

Lukács Szabolcs nagy lendülettel készült a futamra, szereti az Imolai vonalvezetést! Mindvégig a harmadik helyen volt a felkészüléseken így a nem is titkolta vágyát, hogy bizony a nyerni jött, nem is érdekelte más pozíció! A kemény keverékű abroncsokon a harmadik helyre kvalifikálta magát és tartotta a tervet! A rajtnál tartotta a pozícióját ám tartott attól, hogy az abroncsok vissza hülnek mert elég sokat álltunk a rajtrácson, majd egy vezetői hiba miatt a pályát kényszerültem elhagyni amit Szonda gyorsan ki is használt így beszorultam mögé, hiába voltam gyorsabb a keményebb gumikon is az előzést nem tudta végrehajtani! A gumik cserék után az egyforma taktikának köszönhetően pont úgy jöttünk vissza a pályára mint korábban körökkel az előtt! A tizenötödik körben valamiért másképp történt egy kanyar bejárat így hátulról eltaláltam Szonda autóját, nekem nem volt vezető szárnyam ő meg elhagyta a pályát! A versenyemet feladtam, már nem volt energiám törött autóval körözni!

Vargyasi Tamás az ötödik rajtkockából várta az indulást majd tartotta is azt míg ki nem kényszerült  a pályáról, majd terv szerint pozíciókat javítva csatázott a második helyen álló versenyzővel is! Majd egy reményteli versenyt az internet leállása végett ő is leállni kényszerült!

Így maradt ismételten pont nélkül az FSR! Most azon dolgozunk, hogy a nehéz időket magunk mögött hagyjuk! Ha minden helyre kerül itt már három autóval fogjuk a pontokat vadászni! Sikeres felkészülést a riválisainknak is!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 9:34

Sárdi Hunor

A kevés tesztkör ellenére, jól sikerült az időmérő, 7. rajtpozíciót tudtam kiautózni. Majd a rajtolás is eredményes volt, hiszen rökton az 5. helyen találtam magam az első kanyarokban. Sajnos a kevés tesztelés eredménye kihatott a versenyre, hiszen bizonytalanul és tele hibával vettem a köröket, sok kicsúszással és sérüléssel. Sajnos a 19. körben egy végzetes kicsúszás miatt kénytelen voltam feladni a versenyt. Ausztria sokkal biztosabb talaj, így nagy a remény, a pontszerzésre!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 12:53

Point Team

Albert Sándor-Levente

Annak ellenére, hogy a liveracers második legjobb időt írta a nevem után, nem tudtam konstans köröket autózni verseny-szimulálva és tudtam, hogy esélytelen vagyok a győzelemre, hacsak Tibi vagy Szabi nem hibáznak. Igazából Lukácstól tartottam a legjobban, főleg amikor láttam, hogy közepes keveréken a harmadik rajtkockát sikerült megszereznie. Az időmérőn megszerzett második hellyel maximálisan meg voltam elégedve de féltem a versenytől, mert a tesztek alatt 4-5 körnél többet nem sikerült hiba nélkül autózni. A rajtnál megtartottam a pozícióm és néhány körön keresztül előre és hátra is kénytelen voltam figyelni, ami elemelte a hibázás lehetőséget. Szabi hibázott, így fellélegezhettem, de a közepes keverékű gumikat nem tudtam működésre bírni, ezért és több apró hiba miatt leszakadtam Fórizsról. Nagyon elégedett vagyok a második hellyel, ez volt a maximum, amit kihozhattam Imolán. A Point Team messzemenőleg a legtöbb pontot gyűjtötte, ezert gratulálok a csapattársaimnak.

Tokos Csaba

A 6. helyet sikerült megszereznem az időmérőn. A startom elég jól sikerült, viszont mar az első kanyarban már egy nagyot hibáztam és visszaestem az utolsó helyre majd beragadtam János mögé és ismét hibáztam vagy kétszer is megpördültem a futamon így rengeteg időt vesztetem végül a 3. hely volt a maximum amit elérhettem.

Szonda Hunor


Nagyszerűen indult a hétfő este, Imola egyébként is szerintem a létező egyik legjobb vonalvezetés, szóval már az időmérőn élveztem a körözést az ismételten kevés teszttel a hátam mögött és jött is egy megfelelő negyedik rajtkocka. Az indulás sima volt, mindenki tartotta a pozícióját, Tibi és Sas hamar meglógtak, de velük tartott Szabi is, úgy tűnt, hogy a negyedik helyre tudom bebetonozni magam, mögöttem nem volt gond. Szabi egyszer csak hibázott és épp, hogy sikerült megelőzni, miközben újra vette volna fel a sebességet. Az első kiállásig, sőt még azután is nagyon szorongatott, fé-egy másodpercen belül kereste a támadási pozíciókat, sajnos a tizenhatodik körben kaptam egy eléggé intenzív ütést hátulról, Szabi nem tudta folytatni, nem sok tartotta, hogy én is így járjak, de mondtam egye fene megyek tovább tök utolsóként. A gond az volt, hogy nem csak az első szárny repült le, mert azzal még viszonylag hamar körbe értem volna, hanem kaptam egy bal hátsó defektet is és így amire körbe értem az irányíthatatlanul pörgő autóval kaptam vagy két kört. Innentől kezdve körözgettem üres pályán, nyertem vagy két pozíciót a kiesőknek köszönhetően és viszonylag értékes pontok gyűltek össze.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 6 Május 2015 - 13:37

Incze Arnold!!!

Attól eltekintve, hogy 5 rajthelyes büntetést kaptam, jól sikerült a rajt, jó pozícióban autóztam, sajnos baleset miatt box-ba kényszerültem, hol nem javították ki az autómat, így feladni kényszerültem a versenyt. Reménykedek, hogy a következőn már pontot is szerzek!
Vissza az elejére Go down
BypassOne
Szentliga Versenyző
BypassOne


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeHétf. 11 Május 2015 - 23:11

Rookie Racing
Szabo Huba
11-k helyrol rajtoltam kozvetlen egybol 9 helyet nyertem a kozzanasok miatt az elso kanyar elott,stabilan tartottam az autot viszont egy athajtasom volt a boxban amivel en meg kezdokent nem talalkoztam es bealltam a boxba az elso kor utan gumi csere tankolas 10 mp veszittes,majd ahogy kiertem boxbol meg mindig ott volt az "athajtas a boxban" es nem ertettem miert,csapattarsaim ertesitettek hogy mit kell tennem es nyilvan bemntem megint athajtottam de veszitettem sokat.Az eso a 18 korben elkezdett zuhogni es en ugy dontottem hogy nem cserelek gumi maradok a szuperlagyon mert ugy ereztem hogy lasabb tempoban eleg stabil az auto,de a 26 korben muszaj volt bemennem boxba tankolni es gondoltam vizes gumi hatha nem fog annyira csuszni mint a szuperlagy,de sajnos nagyot tevedtem a boxban kijovet kesore fekezes miatt nem birtam bevenni kanyart es osszetortem az autot ezennel ki is estem.....
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeKedd 12 Május 2015 - 21:10

Sárdi Hunor

A kezdeti nehézségek ellenére jól mentek a tesztek viszont mivel mindenki nagyon gyorsnak bizonyult, így csak a 9. helyről rajtolhattam. A rajtnál rögtön sikerült két pozíciót nyerni, mi több a mezőny elején történt baleset miatt melyen egy lyukat találva a második helyen találtam magam. Sajnos ezt nem tudtam tartani, de a középmezőnyben autóztam, mindaddig, amíg tíz körrel a vége előtt elfogytak a fékeim, így feladni kényszerültem a versenyt. Silverstone-ban szintén reménykedek, többet addva a biztonságos stabil autózásra, így biztosan pontszerzés lesz az eredmény.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 13 Május 2015 - 9:31

FSR

Vargyasi Tamás
Nem mondhatom, hogy teljes mértékben felkészülten érkeztem, csak a múlt heti Simleague-es RedBull Ringes szereplesnek a rutinjára alapozhattam, talán ezért is a kevés körözés, ne meg az idő hiány is közrejátszott.
Jobban alakult a végeredmény mint amire számítottam, de néha mégis csalódottnak éreztem magam a futam során, mert éreztem, hogy ebből többet is ki lehetett volna hozni.
Voltak jó csaták a verseny elején, az esőben gyengébben szerepeltem mint azt szerettem volna, de nincs végül is amiért panaszkodjak.

Lukács Szabolcs. A felkészülés igen csak jól működött ugyan is amikor felfigyeltem köreim számára már jóval kétszáz fölött jártak! Bíztam egy jó futamban! Számolnom kellett még egy öt rajthelyes büntetéssel amit a korábbi versenyen gyűjtöttem be Imolán, Szonda Hunival nem értettük meg egymást a pályán 280 as tempónál a kanyarbejáratnál hiba csúszott be és meghaladta képességeimet a helyzet így jogosnak is tartottam a bírák eljárását! A kvalifikációm terv szerint haladt, a második rajtkockát béreltem ki de hátrasorolás miatt csak a hetedikről indulhattam el! Első kanyar kijárata már vészjóslóan zsúfolt volt Forizs technikai akadályokra panaszkodva kipörgött és ketten el is találtuk a szabadon guruló járművet, ezért első körben már a szerelőket riasztottam is! Mindezek után már a kilencedik pozíciót birtokoltam, itt a pulzusom magasabb volt az amúgy is versenyre beállítottnál! Jól vettem az akadályokat sokat előztem egészen a második helyezésig majd jött az eső ami kissé a taktikát fölülbírálni kívánta és sokat veszítettem mert rövid idő alatt kétszer voltam a Box utcában. A leintést követően a harmadik pozíciót foglalhattam el, csapatunkból ketten is a dobogón ünnepelhettünk! Nagy öröm volt a csapatunknál hiszen jó rég volt az, hogy három autóval versenyezhettünk egy versenyen és fantasztikus érzés hogy mindhárom versenyző pontokat tudott hozni! Már a csapat dolgozik a negyedik pilóta verbuválásán, nem megy gyorsan az ügy, a lehetőségek igen csak korlátozottak számunkra de nem is szeretnénk elsietni, hosszú távú projekteket vizsgáljuk! Ezúttal gratulálok mindkét csapattársamnak!  

Sztyepi:
Egy elég hosszú kényszerpihenő után újra versenyzői székbe ültem és kormányt ragadtam.
Igazából nem sok elvárásom volt a mai futammal kapcsolatban, csak szerettem volna egyben befejezni és esetleg 1-2 pontot elcsípni. Eddig sem voltam túlzottan gyors, de úgy érzem, hogy a kihagyás után még jobban le vagyok maradva a többiekhez és csapattársaimhoz képest. Sajnos az időm nem mindig engedi, hogy eleget teszteljek, így még nehezebb lesz a felzárkózás. De türelem tornaterem...
Az időmérőn a 8. helyet sikerült megszereznem és innen vártam a piros lámpák kialvását. A rajt viszonylag jól sikerült, nyertem is vesztettem is pozíciót, de az első kanyar utáni balesetet éppen csak hajszálon elkerülve hirtelen a 3. helyen találtam magam. Taktikámból kifolyólag tudtam, hogy ezt a helyet sokáig úgysem fogom tudni tartani, próbáltam a saját tempómat autózni... egy darabig sikerült is, tartottam a lépést az előttem haladókkal, aztán becsúszott egy pár kisebb hiba, vesztettem 1-2 helyet, egy picit vissza estem, de még így is kényelmesen tudtam a 4-5 helyen autózni. Aztán jött az eső. Tudtuk hogy jönni fog, de engem így is jól megtréfált. Nem sok tapasztalatom van esős vezetésből, így sikerült 2-szer is letörni az első szárnyam és így megtenni szinte 2 teljes kört. Mindenkitől kört kaptam, elment a versenyem... Végül utolsó helyen értem célba, a kiesőknek köszönhetően a 8. helyen.
Az eredménnyel akár elégedett is lehetnék, de a teljesítményemmel egyáltalán nem. Talán legközelebb jobb lesz.


A hozzászólást Lukács összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 13 Május 2015 - 16:00-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitimeSzer. 13 Május 2015 - 10:07

Point Team

Albert Sándor-Levente

A teszthét utolsó napjaiban sikerült finomítani az autó beállításain ezért nagy reményekkel vártam a rajt pillanatát. Az időmérőn igyekeztem minél keményebben nyomni a gázt, így megszerezve az első rajtkockát. Tartottam Fórizstól az időmérőn, mivel azt az infót kaptam, hogy altat és sokkal jobb tempóra is képes, amit ki is nézek belőle. A rajt pillanatát aránylag jól kaptam el, de Incze- Fórizs duó is jól rajtoltak és már-már az előzés is megfordult a fejükben, amikor balesetbe keveredett a mezőny fele és nekem sikerült meglépni a legfőbb üldözőimtől. Számítottam esőre, ezért a taktikám kivárásosra alakítottam, ami azt jelenti, hogy húztam az időt a közepes keménységű gumik felszerelésével, hátha az eső borítja a gumiszabályt. Borította. Nagyon örültem a futamgyőzelemnek, mert Fórizs az utóbbi két versenyen, főleg Imolan, alaposan helybenhagyott. Következik Silverstone az egyik nagy kedvencem, ahol soha nem sikerül maradandót alkotnom.

Tokos Csaba

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: