fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 India Nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Arpi
TMS
Lukács
forizstibi
RedDog
sztyepi
willyKEE
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:00

.....

Mindegy. En csak mondtam, ha a SzLX2 Indian vagsz/szellesitessz, sehol sem lassulsz.
De nem is tudom minek akarom magyarazani.
Megmondtam, tollem, ezutan mindenki ugy es ott megy ahol es ahogy akar.

13 szezon es meg elozest sem tudunk rendesen megcsinalni, bevagunk fektavon a masik ele. Vedekzeni nem tudunk, osszevissza megyunk a palyan, nem hagyunk helyet a masik autonak stb...

Igy nem novunk soha fel, ha mindig csak a kifogasokat keressuk.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:41

nem tudom ki keresett kifogasokat? csak ne legyunk okosabbak mint a nagyok !
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:47

Erről ennyit! Mindenki csak Vettelt támadja! El kellene fogadni, hogy olyan autója van ami egyszerűen a legjobb!

India Nagydíj - Page 3 Alonso_www.kepfeltoltes.hu_

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

India Nagydíj - Page 3 Kimi_www.kepfeltoltes.hu_

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

India Nagydíj - Page 3 252987880massa_www.kepfeltoltes.hu_

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:53

Most itt nem Vettelrol van szo, csak egy pelda volt. NEM kell felreerteni ! ne felejtsuk el hogy a forumon vagyunk es itt minden felreertheto Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:57

semmifele támadó szándék nem volt, Zsolti. Mind szeretjük Vettelt, kevésbé a RedBullt de őket is:D
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 18:25

Oké. Csak a félreértés elkerülése véget tettem fel a képeket!
bounce bounce
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 19:17

Ertem én Vettelt meg mindenkit .. de lesz e döntés vagy nem az óvással kapcsolatosan . majd egy hómnapja hogy óvtam .... Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 10:12

Én ma is felirom .... Egy óvas határozata késik, azaz megvolt döntés, de lett hivatalos..... vagy mi_?!?!?!?! Szeretném ha lenne döntés ....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 10:18

willyKEE írta:
Egy óvas határozata késik, azaz megvolt döntés, de lett hivatalos..... vagy mi_?!?!?!?!

Ertem en, hogy mit akarsz itt, de csak azert mert kepben vagyok, kulonben nehezen tudnam kihamozni a szovegbol. Hasonlit a google forditohoz:) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 10:52

Szemelyes velemeny csak akkor van BT ha kell... Ez szemelyes velemeny es tapasztalat es teljesen mind1 ki mit ov meg en meg a szentliga 11 ovasomra es fellebezesemre sem kaptam valaszt ugy hogy allj be a sorba Willy. Vagy ha nem erted akkor en azert voltam a szentliga 12 ben privat versenyzo mert IGY DONTOTTUNK! ok meg se kerdem ki az a AKI csak bar tisztesseg lett volna ha arrol amit TI dontotok bar engem is ertesitetek ugyancsak TI vagy ki vagy mi? Ez csak egy szojatek hogy TI KI MI? Mert nem ertem KIMI? Ja persze Raikkonen igy mar vilagos UFF befogtam nem szoltam vagy igen? Bakker... ebbol bunti lesz... Pedihg nem is indiaba, hanem spanyolorszagba huha de a BT szeme mindent lat (ha kell) es a keze mindenube eler (ha kell ha nem). Na de meg mielott barki is beragna kozlom hogy ez egy vicces persze enyhen kritikus es ironikus de (tudatos) hozzaszolas nem valaki vagy valakik vagy ELLENETEK szol csak egy privat velemeny igy ertelmezni es erte nem szemelyeskedni koszonom.


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 30 Okt. 2012 - 10:57-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 10:54

Nem biztos hogy jól fordít a google , az van hogy nehogy téves, vagy nem megfelelő okleveleket nyomtasanak ki .... agodóm Razz . Amugy pedig volt egy óvás és nem született "Hivatalos" döntés !!!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 10:59

Willy a valaszom elobb...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 10:59

Szemelyes velemeny csak akkor van BT ha kell... Ez szemelyes velemeny es tapasztalat es teljesen mind1 ki mit ov meg en meg a szentliga 11 ovasomra es fellebezesemre sem kaptam valaszt ugy hogy allj be a sorba Willy. Vagy ha nem erted akkor en azert voltam a szentliga 12 ben privat versenyzo mert IGY DONTOTTUNK! ok meg se kerdem ki az a AKI csak bar tisztesseg lett volna ha arrol amit TI dontotok bar engem is ertesitetek ugyancsak TI vagy ki vagy mi? Ez csak egy szojatek hogy TI KI MI? Mert nem ertem KIMI? Ja persze Raikkonen igy mar vilagos UFF befogtam nem szoltam vagy igen? Bakker... ebbol bunti lesz... Pedihg nem is indiaba, hanem spanyolorszagba huha de a BT szeme mindent lat (ha kell) es a keze mindenube eler (ha kell ha nem). Na de meg mielott barki is beragna kozlom hogy ez egy vicces persze enyhen kritikus es ironikus de (tudatos) hozzaszolas nem valaki vagy valakik vagy ELLENETEK szol csak egy privat velemeny igy ertelmezni es erte nem szemelyeskedni koszonom.

Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeKedd 30 Okt. 2012 - 11:00

Most utobb is Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 31 Okt. 2012 - 11:08

Very Happy Very Happy Very Happy
Nah hát ennyire nem drasztikus a helyzet. Volt döntés , azaz született egy döntés. A BT jelenleg tanul ( egyetem ) így azért irogatok minden másodiknap hogy vegyék észre.
Amugy elég fontos lehet az a Tamás által megszerzett 14 pont mert, hogy befolyásolhatja pontállást úgy egyéniben, mind csapatbajnokágban is. Azért is szorgalmazom a dolgot hogy még a díjkiosztó előtt történjemn meg az óvas hitelesítése. ( save some money) nehogy ujra kelljen nyomni az okleveleket Smile

UI. BT psl hitelesítsétek, vegy nemtudom mit .. de pls történjen valami ASAP ..... egy kicsit cikinek érzem hogy két het kérdezgetek errő az ügyről és még egy válasz sem jött ....
Üdv Vili
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 31 Okt. 2012 - 11:57

Indiával kapcsolatosan az volt megbeszélve a múltkori ligatalálkozon( Zsoltinál), hogy marad minden, mivel ott nem csak Tamás eredményét kellene törölni hanem mindenkiét
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 31 Okt. 2012 - 13:17

A széllesítésekkel kapcsolatosan döntöttetek így nem_????? de én nem azt óvtam hanem az második kanyarban történteket!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 11:17

Akkor érvényes az ami felvolt írva.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 11:26

A ram vonatkozo dontes? Egy kicsit probaljatok pontosabbak lenni!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 18:59


willyKEE írta:
Óvóm Vargyasi Tamást az 1 kör 2 kanyarba ...kilók és .....

18.1 A versenyek során legtöbbször előforduló szabálytalanság – a rendszeres pályaelhagyás mellett – a kilökés, amely vagy jár autósérüléssel, vagy nem. A kilökés többnyire a féktávokon történik. A kilökés alatt azt értjük, ha két autó közül a hátsó olyan mértékben hozzáér az előtte haladó autóhoz, hogy annak vezetője elveszti uralmát a versenygépe felett, függetlenül attól, hogy elhagyja eközben a pályát vagy sem. Ha kilökés után közvetlenül a vétkes (kilökő) versenyző megelőzi a vétlent, az szabálytalan előzésnek minősül [17.3 pont].

Buntetes:
23. d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont].

Visszaneztem, hogy elengedie Vilit es ekkor latom, hogy ugyanigy elozi meg Lorikat is, ketszer loki meg. Ugyanilyen esetert F. Botond megkapta a buntetest.


sztyepi írta:
Sajnálatos módon óváshoz kell folyamodnom...
Óvom Vilit, a 3. körben a középső szektorban kicsúszik és úgy jön vissza a pályára hogy nem figyel, én már nem tudtam elkerülni, összeértünk és megpördültem. Közben a hátulról jövő 2-3 autó még belém jön, de ők nem tehettek erről, mivel keresztben álltam a pályán.

Üdv,
Sztyepi.

Vili szabalytalanul jon vissza. Kiut 2 versenyzot, egyiket sem varja vissza!

16.5 A pálya vonalát kettőnél több kerékkel elhagyó vagy a menteiránnyal szemben álló autó, a pályára (menetirányba fordulást) fokozott figyelemmel, a közeledő autók haladásának veszélyeztetése nélkül térhet vissza (teheti meg). Ezen szabály megszegője büntetéssel sújtandó.

Buntetes:

23. d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont].


willyKEE írta:
Óvás : 7 kör - Sztyepi kicsuszik a második szektorba, Lukács megelőzi és visszajön a pályára, előmbe figyelmetlenul.
Óvás 7 kör 3 szektorba Sztyepi mellett vagyok de nem vesz tudomást rólam és kivezet a fűre.

1. Szerintem nem minositheto fiyelmetlen visszateresnek. Az idealis iv melle jon vissza szabadon hagyva ezt.

2. Jogos!

17.4 Tilos a futam résztvevőinek kiszorítása. Amennyiben a versenyző haladási ívet úgy választja meg, hogy egy másik versenyzőt rákényszerít a pálya elhagyására, az kiszorításnak minősül. Kiszorításnak minősül továbbá, ha a kanyarbejáratnál az elől haladó autó belső íven halad és sodródik a külső ív felé, miközben a mögötte haladó autó első vezetőszárnya az előrébb haladó autó hátsó kerekeivel mar egy vonalba kerül. A belső ívben haladónak ebben az esetben a külső íven érkezettnek legalább annyi helyet kell szabadon hagynia, ahol a mellette haladó autó meg elfér.


Buntetes:
23. i) A felvezető körre vonatkozó speciális szabályt (14.1-2 pont) – kiszorítás (17.4 pont), ráhúzás (17.5 pont), cikázás (17.6 pont) 20mp-es időbüntetéssel, 5 rajthelyes hátrasorolással, a következő futamon, súlyosabb esetben az eredmény törlésével sújtandó.

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 19:07

OK, koszonom a pontositast. Akkor tehat keremszepen, ez itt akkor egy hivatalos uber-mega-grando-bazi-nagy-fellebezes.

Ezuton megkerem a BT, hogy neze meg egyszer at az esetet. Majd ha van dontesuk vagy ha nem latnak semmi valtozast akkor azt jellezek, mert van nemi kinder suprize-om!

Koszonom!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 19:18

Igen .... Elismertem a hibámat es válalom is a buntit, csak 2 kanyarral arréb elmennek a versenyzők melletem, visszaveszik a poziciót. Igaz hogy én kicsusztam és akkor vetták vissza a poziciót, de szándékomba állt elengedni őket, csak jobbnak láttam egy egyenes részben megtteni, nem jutóttam el ódáig....

fellebezéss!!!!!

UI: hibás voltam, a kiütéssel kapcsolatosan, figyelmetlenül jöttem vissza, de vissza akartam engedni, és gyakorlatilag a következő kört előttem kezdték meg mindazon versenyzők akik az álltalam okozott balesetbe résztvették , így a büntetés enyhitését kérem, mivel visszavártam öket.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 19:44

Tamas írta:
OK, koszonom a pontositast. Akkor tehat keremszepen, ez itt akkor egy hivatalos uber-mega-grando-bazi-nagy-fellebezes.

Ezuton megkerem a BT, hogy neze meg egyszer at az esetet. Majd ha van dontesuk vagy ha nem latnak semmi valtozast akkor azt jellezek, mert van nemi kinder suprize-om!

Koszonom!

Megigertem, hogy nem irok ide..... de nem tudom megalni Very Happy


Miert nem most mondod meg mi az a kinder surprize?!?!?

Ha mas velemenyed van, ird le. Nem, hogy megvarom mit ir a BT es utolag irok egyebet.

Sokkal konnyebb lenne nekik is a dolguk, ha az ovott szemely is kifejtene amit erez.

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 19:55

Szerintem Vili tudja, már kapaszkodik! Very Happy

Ne vágjál körmöt mert nem lesz amivel kapaszkodni. Very Happy

Én csak viccelek. Nehogy valaki sértésnek vegye!
Amúgy nem tudom én sem, hogy Tami mit kapott de ha Ő tud valamit akkor bizonyára van valami! Ő biztosra megy!


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 1 Nov. 2012 - 19:58-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 19:57

Ha a doszar ult a komiszional 4-5 hetet akkor meg 2-3 het az wax.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





India Nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
India Nagydíj
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Futam Adatlap - India
» Montreal Nagydíj
» Valencia Nagydíj
» Kanada Nagydíj
» Malaj Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: