fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 India Nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Arpi
TMS
Lukács
forizstibi
RedDog
sztyepi
willyKEE
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 17:57

Őszinte leszek nem olvastam el az egész polémiát csak a videót néztem meg 100 % állíthatom hogy a fekete autó előzése szabálytalan és 3 kanyaron belül vissza kellett volna adja a helyet a kék autónak. Ha nem tette meg az eredményeit törölni kell ez 1000 % a többi az duma. Ha Willy vétkezik később az már másik ügy soha nem szabad két esetet keverni.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 5 Nov. 2012 - 17:44

Nos, ha már Vili megkért, hogy más is mondja el a véleményét, akkor elmondom. Úgy gondolom, hogy nálam kívülállóbbat a témához nehezen lehetett volna keríteni, hiszen nem is voltam a futamon (így csak innen, óvásból értesültem mindenről) és nem is vagyok egyik versenyzőnek sem a csapattársa. Én is őszinte leszek, nem olvastam el mindent, csupán megnéztem az esetet a Vili videója alapján. Ebből számomra az látszik, hogy Vili a megfelelő íven kezdi meg Tamásnál hamarabb a fordulást, elég helyet hagyva a jobbján egy esetleges másik autónak is. Tamás nem tud megfelelőképpen megállni és szűken fordulni, így nekimegy Vilinek, aki megpördül. Én az X2-ben kétszer jártam PONTOSAN UGYANÍGY, mindkétszer Lórika jött az autóm oldalába hátulról és pont így megpördített. Mind a malayziai, mind a japán esetünknél azonnal visszavárta. Szerintem itt (A VIDEÓ ALAPJÁN!) Tamás hibázott.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
 
India Nagydíj
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Futam Adatlap - India
» Belga Nagydíj
» Japán nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Belga Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: