fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanada Nagydíj

Go down 
+5
Szonda Hunor
Tokos
LehelFekete
Arpi
RedDog
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 14:24

Ovom a kovetkezo gyorskoroket a hivatalos szabadedzesbol:

Kanada Nagydíj   GRAB_093_www.kepfeltoltes.hu_

Kanada Nagydíj   GRAB_097_www.kepfeltoltes.hu_

Kanada Nagydíj   GRAB_100_www.kepfeltoltes.hu_

Kanada Nagydíj   GRAB_101_www.kepfeltoltes.hu_

Kanada Nagydíj   GRAB_106_www.kepfeltoltes.hu_

Kanada Nagydíj   GRAB_107_www.kepfeltoltes.hu_

Kanada Nagydíj   GRAB_112_www.kepfeltoltes.hu_



A hozzászólást RedDog összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. 2012 - 14:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 14:41

a 7, foton a szelesitessel szerintem idot nem lehet nyerni inkabb csak veszteni mert elered a falat, a 8 es 10 foton a Bajnokok falanal a mult szezonban ugy beszeltuk hogy kilehet menni a falig.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 14:46

Bocs. En csak atmasoltam.
Igen, igazad van. Ki is veszem azokat
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 16:04

olyasn mind1 nekem hogy óvsz vagy nem, boxból ratolnék el.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 16:08

A te esetedet tudom.

Csak nehogy bezavarjon neked ott a sok auto Smile
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 22:50



TUTOM SZERINT A RAZOKO A PALYA RESZE
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 22:56

Rosszul tudod.....

BTW: most is sokat vagtal
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 23:12




A szabalyzatban nem irja hogy a razoko a palya resze va sem es a velemenyem szerint a razoko a palya resze....../..
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 23:16

1. Óvom Göncz Attilát a 12. körben történt figyelmetlensége miatt. Lekörözni szeretném, amikor hirtelen egy finom mozdulattal berántja az autóját az én ívembe, irányomba és letöreti az első szárnyamat.
2. Óvom Vargyasi Tamást a 28. körben történt figyelmetlensége miatt. Megpördül, majd, amikor én odaérek, kivág elém, elérve ezzel azt, hogy ismét csak letörjön az első szárnyam.

Hihetetlen, hogy néhány felkészületlen versenyző képes tönkre tenni egy apró mozdulattal mások egész heti munkáját, javaslom a limitidő 7 másodpercét 3 másodpercre csökkenteni (ezzel az egyik futamtönkretevőm nem indulhatott volna!), hogy legyen értelme mindenkinek ott lennie és ne mások versenyét tönkre vágni jöjjenek ... Evil or Very Mad

Ótvar szar ez a mód, egy gagyi, hibás pályával, ahol Árpi és én is úgy tettük tönkre, akaratunk ellenére a futamunkat, hogy beleakadtunk a pálya falai mellett található láthatatlan kiszögellésbe és repült minden ... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 23:35

OVOM AZ EGESZ BTt MERT NEM TELSESITETTE AZ 5 RAJTHELYES VISSZASOROLASAT NAGY KOPECZKY KALMANNAK MOST AKKOR MI VAN BETARTJUK A BT DONTEST VAGY NEM? MERT A SZBALYZATOT MAR REG NEM NOS BT FELLEBEZEK EGYUTTAL ES KOZBEN OVOM TAGSAGDIJ KINEMFIZETESE MIATT:
1. Nagy Kopeczky Kalmant
2. Albert Sándort
3. Bereczki Tamást
4. Dumitru Florint
5. Fegyver Botondot
6. Fekete Lehelt
7. Göncz Attilat
8. Lukács Szabolcsot
9. Molnár Miklóst
10. Péterfi Árpád
11. Szonda Hunort
a szabalyzat kovetkezo cikkelye ertelmeben:
3.1. Csak az a versenyző nevezhet az aktuális futamra aki rendben, naprakészen van a tagságdíjjal. Az adott szezont a versenyző köteles a tagságdíjat rendezni, ellenkező esetben nem jöhet a versenyre.
VAROM A BT MEGTISZTELO DONTESET
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 23:37

Csaba szerintem az aszfalt nem palya resze...es nem szbad 4 kerekkel azon haladni...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 27 Feb. 2012 - 23:57

Szonda Hunor írta:
2. Óvom Vargyasi Tamást a 28. körben történt figyelmetlensége miatt. Megpördül, majd, amikor én odaérek, kivág elém, elérve ezzel azt, hogy ismét csak letörjön az első szárnyam.

Allok ellebe Huni, csak azt nem nezted, hogy en nem megpordulok, hanem falal utkoztem, ami megpordit es ugy dob vissza az uttestre. Es sot mikor latom, hogy az autom enyhen gurul meg befekezem azt, mert lattam, hogy erkezel!

Szonda Hunor írta:
Hihetetlen, hogy néhány felkészületlen versenyző képes tönkre tenni egy apró mozdulattal mások egész heti munkáját, javaslom a limitidő 7 másodpercét 3 másodpercre csökkenteni (ezzel az egyik futamtönkretevőm nem indulhatott volna!), hogy legyen értelme mindenkinek ott lennie és ne mások versenyét tönkre vágni jöjjenek ... Evil or Very Mad

Ezt a pontot, viszont viccnek veszem, mert senki sem akarja mas futamat tonkreteni. Amugy nem hiszem, hogy te az elso szezonos reszveted utan, mar ekkora pilota betyar voltal mint most? Ezzel esetleg csak elveszed az ujjoncok kedvet a reszveteltol.

Most mivel, hogy ez a masodik pont nem eset jol szamomra, megkerdeznem, hogy mi a helyzet azzal az egy felkeszuletlen pilotaval aki megoldotta a keleti kerdest a Szentliga X-ben, Hockenheimban??? Most azert ez boszanto volt toled, de nagyon.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 0:09

Szerintem te semmi mást nem kellett volna tenned, csak ebben a pozícióban tartanod az autódat, amíg én el nem megyek:

Kanada Nagydíj   Scaled.php?server=685&filename=rfactor2012022723501606

Ez helyett te ezt tetted:

Kanada Nagydíj   Scaled.php?server=3&filename=rfactor2012022723504261

Én úgy gondoltam, hogy te így maradsz:

Kanada Nagydíj   Scaled.php?server=832&filename=rfactor2012022723511102

De a következő pillanatban már ez a kép fogadott:

Kanada Nagydíj   Scaled.php?server=853&filename=rfactor2012022723513489

Az egy évaddal ezelőtti hockenheimi nosztalgiához csak annyit, hogy nem érdemes egy lapon emlegetni egy figyelmetlenséget, ami elkerülhető lett volna és egy olyan ütközést, ami előtt az autó tehetetlenül, irányíthatatlanul száguldott és csak a fentvaló tudta megmondani, hogy hol áll meg és látja-e ennek valaki a kárát ...
Szerintem te is érzed, hogy a kettő két különböző tál tészta.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 0:24

Szonda Hunor írta:
Az egy évaddal ezelőtti hockenheimi nosztalgiához csak annyit, hogy nem érdemes egy lapon emlegetni egy figyelmetlenséget, ami elkerülhető lett volna és egy olyan ütközést, ami előtt az autó tehetetlenül, irányíthatatlanul száguldott és csak a fentvaló tudta megmondani, hogy hol áll meg és látja-e ennek valaki a kárát ...
Szerintem te is érzed, hogy a kettő két különböző tál tészta.
Hat logikus, hogy nem erdemes egy lapon emlegetni. Hat hogy tudsz ilyen felelotlen lenni, hogy elengedsz egy autot magara szaguldani es raadasul meg tehetetlen is.
Nem ertetted a lenyeget, en nem erre akartam hangsujt fektetni, ami a masodik pontot illeti, de hat na, ha szamodra ez volt a fajdalmasabb es nem a masik resze amire fel akatam hivni a figyelmedet.


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. 2012 - 0:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 0:26



KALMAN NE BESZELY ZOLDSEGEKET MERT A VEGEN BURJAN LESZ BELOLE
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 0:33

Tamas írta:
Szonda Hunor írta:
Az egy évaddal ezelőtti hockenheimi nosztalgiához csak annyit, hogy nem érdemes egy lapon emlegetni egy figyelmetlenséget, ami elkerülhető lett volna és egy olyan ütközést, ami előtt az autó tehetetlenül, irányíthatatlanul száguldott és csak a fentvaló tudta megmondani, hogy hol áll meg és látja-e ennek valaki a kárát ...
Szerintem te is érzed, hogy a kettő két különböző tál tészta.
Hat logikus, hogy nem erdemes egy lapon emlegetni. Hat hogy tudsz ilyen felelotlen lenni, hogy elengedsz egy autot magara szaguldani es raadasul meg tehetetlen is.
Nem ertetted a lenyeget, en nem erre akartam hangsujt fektetni, ami a masodik pontot illeti, de hat na, ha szamodra ez volt a fajdalmasabb es nem a masik resze amire fel akatam hivni a figyelmedet.
De, hidd el megértettem, de nem szeretném feszegetni. És az, hogy ezt te leírtad, még nem változat a tényen, ami történt a mai futamon (bár én is vehemens voltam) és biza az újoncokat is meg kell szólni, mert tanulnak belőle (remélhetőleg).
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 0:42

Ovom Vargyasi Tamast, a kovetkezo esetert: a 30-ik kor vegen, en mint lekorozot pilota V. Alfred mogott autozok es amint a sikan utan a celegyenesbe jovunk, megelozom Alfredot, aki beszorul Goncz Attila moge, ezzel lassitva Alfredot a versenybol, remelem a BT nem hagyja az esetet szem elol veszni.

Kanada Nagydíj   Grab002u


Huni a baj az, hogy a hansulyt rossz helyre fekteted.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 0:49

Szonda Hunor írta:
...csak a fentvaló tudta megmondani, hogy hol áll meg

Ehhez vicckent annyit tudok, hozza fuzni, hogy akkor az adot eset utan a BT rossz szemelynek osztotta ki a buntetest. Teged pedig atvertek! Very Happy Laughing
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 1:18

Amugy uzenem Alfrednak, hogy futam kozben ne SMS-ezen (CHAT-ezen), mert nem biztonsagos!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 20:41

Tamas írta:
Amugy uzenem Alfrednak, hogy futam kozben ne SMS-ezen (CHAT-ezen), mert nem biztonsagos!

Elfogadom a buntit, jogos.
Az egessz az en beallitasi hibaim miatt van.
a 4 gomb a gumikopas hud-ot jelenteti meg, a 7es peddig a CHAT STOP szoveget, verseny alatt, 4x (ha jol emlekszem) a 7 nyomtam meg a 4es helyet. A mocsok tervezok egymas fele tettek es nekem nincs annyi penzem, hogy olyan kormanyt vegyek amelyen van eleg gomb.



Koolman írta:
Csaba szerintem az aszfalt nem palya resze...es nem szbad 4 kerekkel azon haladni...
Egyet ertek. Nagyon helyes hozzaallas. Ha Csaba ugy gondolja es is forditva gondolom, a palyan NEM szabad menni.


Tokos írta:
KALMAN NE BESZELY ZOLDSEGEKET MERT A VEGEN BURJAN LESZ BELOLE

Ne zoldseg, a te aberalt irasodra a valasz.


Tamas írta:
Ovom Vargyasi Tamast, a kovetkezo esetert: a 30-ik kor vegen, en mint lekorozot pilota V. Alfred mogott autozok es amint a sikan utan a celegyenesbe jovunk, megelozom Alfredot, aki beszorul Goncz Attila moge, ezzel lassitva Alfredot a versenybol, remelem a BT nem hagyja az esetet szem elol veszni.

Most mi van?!?!?!? Vicc felsorakozas?!?!?!



AJANLOM az FULL modositott szabalyzat minel hamarabbi beiktatasat.
Ahol mindenki nyelven le van irva mi a palya es mit, hogy kell csinalni, mert igy csak viccelodunk, hogy a szabalyzat nem irja akkor ugy van ahogy en akarom.

Igenis, en ugy ertem, hogy az aszfalton nem szabad menni. Az ILLEGALIS, csak a füvön szabad, mert a szabalyzat nem irja.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 22:09

Itt vannak, Q1, Q3 es race (csak a gyors kor), vagott korei.

https://docs.google.com/open?id=0B97SHIurPaYEeDVNaXE4dzlSWmVveDJra0NwRGhJUQ

Melleik csattoltam a replayt is (osszes kocsit tartalmazza, egyszerre), mas is megnezheti.
A replayt, bemasoljatok az rFactor/ReplayFridge/REPLAYS konyvtarba es a jatekon belulrol indihassa barki.


Kanada Nagydíj   Utmutatas
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 23:18

Én miért nem tudom letölteni ? Nincs olyan lenyíló fülecske, ahol a letöltést el lehetne érni!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 29 Feb. 2012 - 0:44

Szonda Hunor írta:
Én miért nem tudom letölteni ? Nincs olyan lenyíló fülecske, ahol a letöltést el lehetne érni!
Csak reddog tudja letolteni mert a sajat file orzoje ..... Smile
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 29 Feb. 2012 - 13:53

willyKEE írta:
Szonda Hunor írta:
Én miért nem tudom letölteni ? Nincs olyan lenyíló fülecske, ahol a letöltést el lehetne érni!
Csak reddog tudja letolteni mert a sajat file orzoje ..... Smile
Akkor sok értelme volt felraknia! What a Face
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 29 Feb. 2012 - 14:02

jah ,,,,, Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanada Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanada Nagydíj    Kanada Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanada Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kanada Nagydíj
» B.T döntés Kanada
» SzL 21 - 5 futam, Kanada
» Barcelona Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: