fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 India Nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Arpi
TMS
Lukács
forizstibi
RedDog
sztyepi
willyKEE
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 1 Okt. 2012 - 22:59

Óvóm Vargyasi Tamást az 1 kör 2 kanyarba ...kilók és .....
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 1 Okt. 2012 - 23:13

Sajnálatos módon óváshoz kell folyamodnom...
Óvom Vilit, a 3. körben a középső szektorban kicsúszik és úgy jön vissza a pályára hogy nem figyel, én már nem tudtam elkerülni, összeértünk és megpördültem. Közben a hátulról jövő 2-3 autó még belém jön, de ők nem tehettek erről, mivel keresztben álltam a pályán.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 1 Okt. 2012 - 23:26

Óvás : 7 kör - Sztyepi kicsuszik a második szektorba, Lukács megelőzi és visszajön a pályára, előmbe figyelmetlenul.
Óvás 7 kör 3 szektorba Sztyepi mellett vagyok de nem vesz tudomást rólam és kivezet a fűre.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 3 Okt. 2012 - 23:37

Fehervonal.... Harom pilotanal is volt egy olyan eset amire nem tudom mit mondjak. Szabo Csaba - 24 kor, Sztyepi - 33 kor es Tibi - 37 kor.

India Nagydíj GRAB_021

India Nagydíj GRAB_022-1

India Nagydíj GRAB_024


willyKEE írta:
Óvóm Vargyasi Tamást az 1 kör 2 kanyarba ...kilók és .....

18.1 A versenyek során legtöbbször előforduló szabálytalanság – a rendszeres pályaelhagyás mellett – a kilökés, amely vagy jár autósérüléssel, vagy nem. A kilökés többnyire a féktávokon történik. A kilökés alatt azt értjük, ha két autó közül a hátsó olyan mértékben hozzáér az előtte haladó autóhoz, hogy annak vezetője elveszti uralmát a versenygépe felett, függetlenül attól, hogy elhagyja eközben a pályát vagy sem. Ha kilökés után közvetlenül a vétkes (kilökő) versenyző megelőzi a vétlent, az szabálytalan előzésnek minősül [17.3 pont].

Buntetes:
23. d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont].

Visszaneztem, hogy elengedie Vilit es ekkor latom, hogy ugyanigy elozi meg Lorikat is, ketszer loki meg. Ugyanilyen esetert F. Botond megkapta a buntetest.


sztyepi írta:
Sajnálatos módon óváshoz kell folyamodnom...
Óvom Vilit, a 3. körben a középső szektorban kicsúszik és úgy jön vissza a pályára hogy nem figyel, én már nem tudtam elkerülni, összeértünk és megpördültem. Közben a hátulról jövő 2-3 autó még belém jön, de ők nem tehettek erről, mivel keresztben álltam a pályán.

Üdv,
Sztyepi.

Vili szabalytalanul jon vissza. Kiut 2 versenyzot, egyiket sem varja vissza!

16.5 A pálya vonalát kettőnél több kerékkel elhagyó vagy a menteiránnyal szemben álló autó, a pályára (menetirányba fordulást) fokozott figyelemmel, a közeledő autók haladásának veszélyeztetése nélkül térhet vissza (teheti meg). Ezen szabály megszegője büntetéssel sújtandó.

Buntetes:

23. d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont].


willyKEE írta:
Óvás : 7 kör - Sztyepi kicsuszik a második szektorba, Lukács megelőzi és visszajön a pályára, előmbe figyelmetlenul.
Óvás 7 kör 3 szektorba Sztyepi mellett vagyok de nem vesz tudomást rólam és kivezet a fűre.

1. Szerintem nem minositheto fiyelmetlen visszateresnek. Az idealis iv melle jon vissza szabadon hagyva ezt.

2. Jogos!

17.4 Tilos a futam résztvevőinek kiszorítása. Amennyiben a versenyző haladási ívet úgy választja meg, hogy egy másik versenyzőt rákényszerít a pálya elhagyására, az kiszorításnak minősül. Kiszorításnak minősül továbbá, ha a kanyarbejáratnál az elől haladó autó belső íven halad és sodródik a külső ív felé, miközben a mögötte haladó autó első vezetőszárnya az előrébb haladó autó hátsó kerekeivel mar egy vonalba kerül. A belső ívben haladónak ebben az esetben a külső íven érkezettnek legalább annyi helyet kell szabadon hagynia, ahol a mellette haladó autó meg elfér.


Buntetes:
23. i) A felvezető körre vonatkozó speciális szabályt (14.1-2 pont) – kiszorítás (17.4 pont), ráhúzás (17.5 pont), cikázás (17.6 pont) 20mp-es időbüntetéssel, 5 rajthelyes hátrasorolással, a következő futamon, súlyosabb esetben az eredmény törlésével sújtandó.


A futam utan, TS-en meg voltak emlitve a vagasok. Mivel nem volt semmi konkret ovas, ezert mindenkinek a legjobb 3om koret neztem meg. Vagy addig amig 3 tiszta kore volt, vagy ameddig 3 szabalytalan. Tessek - lassek>


India Nagydíj Korok
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 0:02

1-2 centiről van szó. hm
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 0:06

forizstibi írta:
1-2 centiről van szó. hm

Nem. A szabalyzta szerint jogtalan, teljesen lefedi a vonalat, de nem tudom, hogy itt mar szamitte!?!?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 6:32

Koszonjuk Alfred! Nagy Melot keszitettel, ugyes!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 9:53

Ha ez hivatalos , a BT dontese akkor fellebeznék, ha nem hivatalos akkor csak említem.

Sztyepit kiütöm , mivel figyelmetlenul jovok vissza ( ezt elismertem és elfogadom a buntit ) de hogy nem várom vissza az nem igaz.. nem akkartam ott a sikanba lefékezni, mert az még vesszélyesebb lett volna gondoltam, hogy megváom amedig találok 100 méter egyenes szakaszt, de erre megint megpördültem és mindenki elment melletem még Lukács is aki nagyon távol volt.... Kérem ezt átgondolni Köszönöm.

Amikor Sztyepi kicsuszik és visszatér a pályára a hetedik körbe én el kell vegyem a gázt, fékre kell lépnem hogy el ne üsem, ha nem teszem meg elütöm és akkor ugyan az lett volna az eset mind 3 körbe velem.

Ennyi Smile Amugy tényleg nagy munka lehetett
btw: a 42 körömbe kerestem a vágást de nem találtam, melyik kanyarba _???
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 10:54

Varom a megerositest annak erdekeben, hogy ez hivatalos BT dontes vagy sem! Koszonom!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 11:08

azok a fehervonalas esetek nem szabalytalanok szerintem, az a feher vonal meg a palya szelet jelzo feher vonalon kivul van.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 11:46

ahol érintettük a fehér vonaéat a z a pályától igen messze vannak. megértem ha már a pályán csipjük de az még nem ott volt
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 13:15

willyKEE írta:
btw: a 42 körömbe kerestem a vágást de nem találtam, melyik kanyarba _???

A masodik kanyar.
Igaz felemelkedik a kocsid hatulya, de nem vesztessz semmi idot, nem veszed el a gazt....



Most tollem egy BTW: Hivatalosan, NEM erdekel az ovas topik. Lattom, csak adig jo a dontes amig ti ovtok, amikor tikteket ovnak sohasem tetszik. Ha mindenkinek visszaneezzuk az Indiai futamjat, kb. 4-5 ha hivatalosan vezettunk. A tobbiek vagtak, kiloktek, stb.... csak nekem nincs annyi fizikai idom, hogy mindenkinek vegignezzem az osszes koret, ezert neztem csak a leggyorsabbakat.

Koszi Luki. Igen tobb mint 4 oraba telt amig ezeket megneztem. Kar volt. Felollem, ezutan mindenki ugy vezet es ott ahol akar. Ugy eloz ahogy a kedve tartsa, vedekezhetsz barhogy...
Elarulom, Abu Dhabin, sokat lehet vagni es szellesitteni. Tegyetek nyugodtan, engem nem erdekel.


Koszi Arpi, ez volt az en velemenyem is, csak vartam valaki masnak is a velemenyet.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 13:21

RedDog írta:
Most tollem egy BTW:
Ez most konkretan kinnek szol???
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 14:54

Amugy ha nekem szol , akkor en csak kerdeztem, hogy hol es amugy en is megkoszontem a mukadat.... nem csak masok ...... a buntetest elfogadom ha jogeros.... de fellebezheteke, ha maskep lattom a dolgot, bocsi
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 14:58

ha valaki par korben vag az nem problema csak ne folyamatosan es ne a gyorskoren.
Vaghat akarmenyit vagy szelesithet de ha nem szarmazik belole elonye akkor nincs mit foglalkozni vele, nem kell minden kort vegignezni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 15:36

Tamas írta:
Ez most konkretan kinnek szol???

Mindenkinek.
Senkinek konkretan.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 19:39

Tamas írta:
Varom a megerositest annak erdekeben, hogy ez hivatalos BT dontes vagy sem! Koszonom!
Erre a kerdesre meg nem kaptam valaszt.




Amugy ez lenne a vagasom a 34-ik korben a 9-es kanyarbol valo kijovetel?
India Nagydíj Rfactor2012100419112299




A leggyorsabb korom meg sem jelenik a listan.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 20:05

Mivelhogy a korulmenyek ugy hoztak, hogy mar tesztelni sem tudok, csak erdekeseg keppen, megcsinalnam az Indiai futamrol minden versenyzonek az adatlapjat a korokre ertve. Ide ertem a palya elhagyasokat: mind a 4 kerek tulhalad a feher vonalon. Es persze koze is teszem.

Na erdekel valakit? ...ilyen sosem volt meg, atfesulom egyenkent a versenyzok koreit.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 21:49

Tamas írta:
Amugy ez lenne a vagasom a 34-ik korben a 9-es kanyarbol valo kijovetel?

Nem tudom, lehet.... Nem emlekszem minden korre. De ezen a foton is elhagytad a palyat.


Tamas írta:
A leggyorsabb korom meg sem jelenik a listan.

Mea culpa. Excel autocorect javitotta at az idoket orara es kezzel kellett kijavitsam. A 41 korben futtad a leggyorsabbat, 1.26 es en javitaskor elirtam 1.27.


Tamas írta:
Na erdekel valakit? ...ilyen sosem volt meg, atfesulom egyenkent a versenyzok koreit.

Engem igen. De keszulj fel, hgoy nagy meglepetesben lessz reszed. En sokat csodalkoztam amikor a feher vonalat neztem..... Kevesen vannak akik hivatalosan vezetnek.

Mi lessz Abu Dhabin?!??!?!?!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 21:57

RedDog írta:
Engem igen. De keszulj fel, hgoy nagy meglepetesben lessz reszed. En sokat csodalkoztam amikor a feher vonalat neztem..... Kevesen vannak akik hivatalosan vezetnek.

Allok elebe a meglepiknek!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 4 Okt. 2012 - 22:58

Nekem csak annyi a hozzáfűzni valóm, hogy jobb szeretném ha a pályát használnánk, versenyezni, meg nem azon rivalizálódni, hogy ki tudja faszábban elhagyni a pályát. Szerintem bár ki-az aki elhagyja pályát 3x ki kell zárni, nincs mese. Nincs magyarázkodás, hogy igen de meg ilyenek. Nem vetted el a gázt akkor számoljál azzal, hogy csak körözgetsz. Lehetek én is meg maga az atya úrIsten is. Ez a magafajta vezetési stílus a társak nem tiszteletéről tesz tanu vallomást. Szerintem! Részemről ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 15:49

...kozeledik!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 17 Okt. 2012 - 23:07

Itt is nagyon sok pályaelhagyás van akárcsak Abu Dhabiban. Most nem szeretnék Tiborra rászálni de itt is ugyanazt tette akárcsak Abu Dhabin. Néha nem is probálta meg bevenni a kanyart. Szóval az Indiai eredménye is törölve van.

Itt nem ő az egyetlen akinek sok van. Vilinek, Sztyepinek, Sasnak és nekem is elég sok pálya elhagyása van. És még van pár ember ezeken kivül. Tamás munkája alapján beszélek. Szerintetek mi legyen? Töröljük mindenki eredményét?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 17 Okt. 2012 - 23:11

Neeeeeeeem!!! Nem kell az en replayemre alapozni. Ha torolni akartok akkor azt dontsetek el mindenkinek a replaye alapjan. Az en replyem, csak az en automat tukrozi. Mast ne iteljetek el az alapjan!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 17 Okt. 2012 - 23:23

En, mint "csapat fonok" elfogadom Tibi eredmenytorleset, de ................... nem o volt az egyetlen es ez mar masholis emlegetve volt.....

Javaslat: sok vagas = eredmenytorles. Jon az erintett szemely repleye es lehet modosittani az eredmenyt. Indiaban es AbuDhabiban van szerver replay!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





India Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
India Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Futam Adatlap - India
» Belga Nagydíj
» Japán nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Belga Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: