fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Futam Adatlap - India

Go down 
+3
RedDog
forizstibi
TMS
7 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 20:07

Na el is keszultem az adatlapokkal amit igertem, a vagasok vagy palya elhagyasokkal kapcsolatosan, ami enyhen vitat is kepezet a futam utan.
Bele van foglalva minden fajta palya elhagyas. Ide belertve azt is ha esetleg valaki veletlenul porditette ki az autot a palyarol. Azok az esetek is bekerultek, amikor egy utkozes soran mas autoval kerult valaki palyan kivulre, de ez megkulombozteto szinnel van es nincs beleszamolva a vegso potozasba.

Ha netalan valakihez hibas adat kerult, az csupan a veletlen muve, mert egyenkent minden versenyzot vegig kellet neznem, hogy ez az adatlap megszulessen.

Jelezhettek hibakrol, eszrevetelekrol, otletekrol. Amugy ezt az egesz adatlap dolgot lehetne fokozni es pontosabba tenni, csak az tobb embert igenyel, egynek tul sok melo.

Remelem a latottak alapjan, majd jobban a palyara oszpontositotok, mert van amiert!!!

ADATLAP LETOLTES


Majd varom a fejlemenyeket! Remelem nem ijedtek meg tole es az X3 mar rendszeresen hasznaljuk es lesz is ertelme!!!

*remelem van mindenkinek Adobe Reader!


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Okt. 2012 - 20:32-kor.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 20:23

komoly az tuti. én valami ilyesmire számitottam. szinte sosem voltam a pályán.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 20:43

Bronz erem meg van...

Annyi hozzafuzesem lenne, hogy nalam sok olyan van amikor felrehuztam, hogy elengedjem a gyorsabb versenyzot.

Amire fejbol emlekszem a 40 kor, azt hiszem pont teged engedtelek el, vagy Lukit.

Furcsa az 5ik, 6ik es 7ik korom ami fel van tuntetve. Nem szokasom hazudni, es az en listamban nincs benne. Ezt kulon meg is nezem....
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 20:44

Csodálatos munka ! Gratulálok érte, szép munka !
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 21:21

Annyit hozzafuznek, hogy ez a sajat replay-em altal keszult!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 21:37

Sok idot beleoltel az biztos ... de jo az a megjegyzes hogy sajat repley alaptjan keszitetted... ( en a 9 ik korig neztem vissza, de nem valosak azok a piros potyok, van bove elhagyas de nem annyi)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeSzomb. 6 Okt. 2012 - 21:41

Nem is allitom en a 100%, hogy meg egyezik a tieddel, de azert a te replayedet at postazhatod, ha nem gond.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeVas. 7 Okt. 2012 - 12:54

Nagy munka van benne Tami.
Gratulalok.

Egy kis gond. Amint sejtettem, van elteres a te es az en replayom kozott. Csak az emlitett 3 kort neztem meg. Itt van egy rovid video. Ne varjatok hosszu es minosegi videot. Ez csak osszehasonlittani van es, hogy beigazoljam, hogy nem hazudtam a gyorskoreimnel Very Happy




Megegyszer, gratula Tami a nagy munkahoz.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeHétf. 8 Okt. 2012 - 12:17

Szerintem is nincs rendben valami. Szerintem nekem fele ennyi szélesítésem sincs. Amúgy volt olyan, hogy Zsolti az én replayemen átment a fehér vonalon az ővén meg nem. Amúgy grat. nem kis meló lehetett!
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitimeHétf. 8 Okt. 2012 - 15:13

Igazabol asszem en eleg jol csinaltam valamit, me semmi piros az adatlapon a nevemnel Smile)

Amugy koszi a faradozasert es grat a munkaert!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Futam Adatlap - India Empty
TémanyitásTárgy: Re: Futam Adatlap - India   Futam Adatlap - India I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Futam Adatlap - India
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» India Nagydíj
» Indiai Futam
» Belga Futam
» SzL 21 - 1 futam, Melbourne.
» SzL 21 - 2 futam, Bahrain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: