fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Belga Ovás

Go down 
+6
Okoska92
willyKEE
Lóri
Tokos
TMS
Koolman
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeHétf. 22 Aug. 2011 - 23:28

6 kör lekörözés Orougeban Vargyasi Tamás lefékez ...
12 kör lekörözés 3 szektor Szabo Csaba szárnynélkül az ideállis ívven...
Kérem a BT dönteni
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeKedd 23 Aug. 2011 - 0:44

Kivancsian varom a dontest, nagyon kivancsian!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeKedd 23 Aug. 2011 - 0:57

Hogy erdekesebb legyen a szituacio es a BT se aludjek mint mostanaban, akkor tekintsetek ugy, hogy az adot helyzetben en is ovom Kalmant!!! Tobb szemelyes elemzes utan en ugy velem, hogy en vagyok az aldozat.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzer. 24 Aug. 2011 - 1:19


Tamas es Kalman esetett megneztem es a Csabaval valo esetet is az en dontesem a vigyelmeztetes mert mindket esetben tudta Kalman folytatni a versenyt nem kellet + boxkialast csinaljon.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzer. 24 Aug. 2011 - 1:39


A lekorozot versenyzo szemszogebol nezve Csabat korozte le Kalman csak anyit hogy csaba meglehetosen lasan haladt es Kalman nagy sebesegel erte utol ilyen esetben mire megjelenik a kek zaszlo a mogote halado versenyzo mar utol is erte ilyenkor letorot szarnyal belsoivre menekulni mikor nincs tapadas elege nehezkes .
Tamasal valo incidensre csak anyit hogy nagyobb figyelem lasuk hogy megjelent a kek zaszlo valaszunk egy ivet es maradjunk azon mindadig amig nem eloz meg a lekorozo pilota.
GYorsabb versenyzoknek javaslom hogy ne varjak el a lekorozot pilotaktol hogy egy 3 kanyarbol allo sikanba zokeno mentes lesz a lekorozes.
En javasolnam aszt ,hogy a lekorozot pilota maradjon azon az iven ameiken van ne valtson ivet es lasitson le amig elnem halad a gyorsabb versenyzo.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzer. 24 Aug. 2011 - 10:34

Kis türelem. Csabának nagyon jó a meglátása a lekörözésekkel kapcsolatosan. Egy kis változás is fog történni a szabályzatban.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzer. 24 Aug. 2011 - 11:19

Remelem figyelembe vettetek azt is hogy en is ovast nyujtottam be, mert eddig ugy lattom, hogy csak mintha a Kalman ovasa vagy szemszoget vennetek figyelembe.

Megjegyeznek egy par pontot az esettel kapcsolatosan, es keszitettem is 4 video anyagot az incidensrol.

1. torot autoval autozva az ereszkedon az Ourouge elott, a vegsebesegem 286/kmh (290/kmh nem haladja meg tokig nyomott pedallal sem)
2. Kalman mikor megkezdi az emelkedest es meg mindig nincs kozel hozzam, csinal egy jobb manovert ami egeszen erdekes, mert az miatt az auto kihuz a razokore, sot meg a fure is kimeggy. Itt volt egy figyelmetlenseg ami bizonyos szinten megpecsetelte az ezt koveto esemenyt.
3. Miutan jon vissza a razokorol, van hely boven, hogy a jobb oldalon elozon, de a Kalman autoja megis mindvegig befele huz, egyszolval ram.
4. Valaki latta amugy, hogy en ket autot kellet elengedjek es nem csak kimondottan azt az egyet (Kalmant) amelyel incidesbe kerultem???
5. Tudtom szerint, mindvegig probaltam ugy menni, hogy mindket autot el tudjam engedni, es sehol sem csinaltam reszeg jellegu vezetest, hogy ficankoltam volna a ket auto elott, hely volt mindket auto szamara.
6. Kalman az egyik gyulesen azt hangulyozta ki amugy, hogy barmilyen szituaciorol van is szo, lehet az lekorozes, vagy direkt verseny, mindig a hatso auto a hibas.

A turelem az meg van.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeCsüt. 25 Aug. 2011 - 10:31

Egy rövid megjegyzés a BT nek De inkább a szentliga Charlie Whitingjának, A piros lámpák a belga nagydijon nem tászottak a rajtnál, csak a McLaren Mercedes versenyzőjének köszönhetem hogy nem kaptam büntetést. Ha poloepozicióban vagy nem látod a piros lámpát mert pont alatta állsz. Lehet hogy nem jó a poleból indulni. Jó lenne ezekrol figyelemeztettni a versenyzőket. ugy ahogyan a boxkijáratrol is tettétek ( egy videót megértvolnanem hétfőn két órával a versenyelőtt azért jó lett volna hallani a boxkijárat szabályos használatáról.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeCsüt. 25 Aug. 2011 - 12:53

willyKEE írta:
Lehet hogy nem jó a poleból indulni. Jó lenne ezekrol figyelemeztettni a versenyzőket. ugy ahogyan a boxkijáratrol is tettétek ( egy videót megértvolnanem hétfőn két órával a versenyelőtt azért jó lett volna hallani a boxkijárat szabályos használatáról.

De igen látszódtak volna ha nem TV cookpitből nézed hanem mondjuk belső kamerából. Mintha benne ülén az autóba. Nézd meg, hogy úgy látszódott volna. Volt már ilyen amíg te nem voltál itt. Most is megtörténik ha előtte nem teszteled ki a rajtprocedurát! bounce bounce bounce Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeCsüt. 25 Aug. 2011 - 13:34

A Belga nagydij Charlie Whitingja lennek es par dolgot megjegyeznek:

1. A lámpák tökéletesen látszanak a pilóta fülkéből. Sajna tudom hogy sokan az autó tetejéről vezetnek, hogy jobban láthassák az autó orrát, igen ám, de így kiesik a látószögből a lámpasor, mert az ugye fenn van... Mi a teendő? Hát vagy a SzentLiga Charlie Whitingja a horizontját minden versenyzőnek kiszélesíti amire elég kevés esélyt látok, vagy venni kell meg egy monitor es be lehet állítani hogy melyikbe mit lássál, de ámbár nem kötelező, de nem is tilos a pilóta fülkéből vezetni a versenyautót és akkor látszanak a lámpák, igaz az autó orra keésbé, valamit valamiért...
2. Igen akár egy videót is megért volna... de arra azt mondhatták volna a pilóták "ja bocs nem néztem nem tudtam, nem kötelezi a szbályzat, hogy én a fórumot olvassam" stb. Az F1 ben van egy eligazítás amit a versenyigazgató azaz Charlie Whiting tart és figyelmeztet mindenkit a lehetséges hibákról büntetésekről. Ezt tette a Belga nagydíj Charlie Whitingja is megtartotta az eligazitást... az hab a tortán, hogy csak két ember nem értette ök büntit kapnak.
3. A SzentLiga Belga nagyíjának Charlie Whitingja a futam előtt elment Szabó Csabához és belőtte a pingjét azért csatlakozott 20.47 kor a szerverre és máris egyéb se volt, kezdünk e má mingyá 21 óra, itt a SzentLiga Charlie Whitingjának is lenne egy javaslata éspedig a Veresenyzők foglalkozzanak a versenyre való felkészüléssel es ne smseket azaz chatas beszolásokat lökjenek a Charlie Whitingnak mert szerintem Schumiék se teszik...
VÉGEZETÜL: Elmesélem mit szokott tenni a SzentLiga Charlie Whitingja egy egy futam előtt amig mások köröznek tesztelnek és versenyre hangolódnak:
- Megnézi a rajtlámpák jól múködnek e, nincs e valami nagy hiba a pályán...
- Figyeli, hogy mindenki pingje jó legyen.
- Figyeli, hogy minden SzentLiga versenyző jelen legyen vagy jelen van e az adott futamon. Ha nincs telefon, mert sajna sokan nem szolnak, hogy nem lesznek... Mert el eddig a legfontosabb szempont az volt, minél többen részt tudjanak venni az adott futamon, Így megpróbálja tartani az egyensúlyt a kezdéskor a türelmetlenül kezdeni akarók és a 10 perc csatlakozok lelépek eszek jövök valami nem jo a gépemen között több kevesebb sikerrel.
- Figyeli a teszt eredményei alapján a limit idő teljesítését.
- Értesíti eligazitja a versenyzőket az esetleges vágás vagy hibázásokról
- Bonyolítja a rajtprocedurát pl sokszor sokan meg egy nyavatt OK sem képesek beírni, és akkor mit tesz az ember lehet a WC van nézzük meg várjuk meg, nem köröz...
- Szerkeszti a rajtrácsot adott esetben sőt többször is.. stb.
- És mindezt úgy, hogy ő is rajthoz áll a futamon

Ezért azt gondolom, hogy igen jó lenne a SzentLigának egy olyan a verseny igazgató azaz Charlie Whiting akinek a beirásait nem kommentáljuk csak végrehajtjuk mint a pilóták a Charlie Whitingét az F1-ben.
UI Azért szoktam bizonyos dolgokat NAGY BETŰVEL ÍRNI, MERT AZT a SzentLiga Charlie Whitingja írja.


Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimePént. 26 Aug. 2011 - 19:41

Nem talaltam mas topikot ahova beírni.

add 1> a fehér vonallal kapcsolatban csak annyi, hogy a pályán nincs fehér vonal, A Bt megmutatta a boxkijárást, igaz hogy a verseny előtt, szeritem ez nem szakszerü. Legalabb egy nappal hamarabb kellett volna.
Azt gonodolom nem realis, és nem jogos megbuntetni őket.
Add 2: Szeritem nem lett gyorsabb az autóm 15 km/h, igaz hogy szelesitettem, lecsusztam, de ha a q3 vesszuk az eredmenyt es osszehaonlituk a q1 futott szektorral azt fogjuk latni hogy telivel is gyorsabb kort futottam mind a Q1 , ézert gondolom azt, hogy nem számitott a vegeredmenyben az a szelesités.Nem estem volna ki az első nyolcból mert addig meg van 6 tized,
Elonyt nem szereztem belőle.Fellebezek, ujravizsgálatot kérek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimePént. 26 Aug. 2011 - 20:11

Amugy bocsi Kálmán de nem értem a szitut, mi a baj, mindenki, vagy nem mindenki de válal valamit. Én személy szerint örvendek hogy te igazgatod a szervert meg mindent, de senki nem erőltetett, egy picit ugy értelmezem, szólj ha nem igy van , hogy sajnálod hogy elválaltad, egy picit panaszkodos a hangvétele a dolognak.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimePént. 26 Aug. 2011 - 23:22

Nem Willy sőt tovább kell vinni csak arrol beszélek, hogy nem egyszerű amit néhány ember végigcsinál, persze csináljuk csak olykor jó ha tudja mindenki mi menyi munkával jár és odafigyelés és stb stb de te et nagyon jól tudod míg más beül s versenyzik... és lehet nem is tudja mekkora melo zajlik a háttérben az irónia a CSOKPITRA szolt Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 9:54

Értem, sorry nem akkart bántó lenni a beirás, Én mindig azt hiszem hogy az emberek, a versenyzők bele látnak a dolgokba, és tisztába vannak mindennel , hiszem most is. A techinkai szemelyzet beiras nem tetszik , amit olvastam egy mas topicban , hogy majd az a bizsotsag eldonti a modót, a szabályzatot, a bajnokság milyenségét, a csapatokat meg mindent. Azt hiszem hogy a feltételeket a többség kellen szabja. Minden nevező versenyző akkor indul a kővetkező bajnokságban ha elolvasta a szabályzatott és a feltételekkel is egyetért. Személy szerint nagyon jó lenne tudni mindenről időben, azért is hogy a hibákat kiküszöbölni lehesen. No de mind1 a szent 11 több beirást vártam mindenkitől...... Sad
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 12:07

willyKEE írta:
No de mind1 a szent 11 több beirást vártam mindenkitől...... Sad


Nem nagyon volt mit szolni. Minden eldontve.
Szemelyszerint elenzem a max 3 szinu festest. Miert csak 3 szin? Ezen szabalyzat szerint az iden 4 istalo nem indulhatott volna. Nem foglalkoztam azokkal amelyikeknel a szponszor vagy a jatekos neve volt kulombozo szinu, akkor meg tobb csapat lenne kizarva.
De ez van. Ha mar el van dontve....



2 kekszin arnyalat (kulombozo szinnek szamit), piros, sarga, feher
Belga Ovás Rbr

piros, sarga, feher, szurke
Belga Ovás Hrt

piros, sarga, narancs, feher, zold
Belga Ovás Forceindia

2 kekszin arnyalat (kulombozo szinnek szamit), piros, sarga, feher
Belga Ovás Str
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 12:16

Hogy mindenki tisztába van a folyamattal???.... hm... erre mérget merek venni hogy nem.
Hogy az eligazításon csak a panaszokat hallom és hogy hogy hülyeség, meg lett az eredménye, csapat társ bünti, ezzel jár a nem figyelés, pedig ön magában logikus is hogy ott hogyan kellene kijönni.
Ha nincs egy ilyen bizottság ami ellen tiltakozol, akkor itt fejére áll a dolog, pl. Jpg-akar Lehel autót festeni az életbe soha nem lesznek egyformák az autók és megváltoztatja dolgokat.
Ha többség alkotja a feltételeket az úgy nem jó. Tehát a liga alakuljon a többséghez??? Jól értem?
Az helyett, hogy valaki felajánlaná esetleg a segítségét Kálmánnak vagy bármi, inkább kiskapus részét látjátok hogy hol a hiba és támado állásból óvintézkedtek. Ezzel nem segiti senki a munka folyamatát, hanem lassítja. Az észrevételeket le lehet közölni párbeszéd módban és esetlek romantikusban is. De rettenetesen meguntm hogy kell rettegjek ha a forumot kinyitom, hogy valaki vajon mit írt, mert mindenki ideges. Szerencse nekem nincs problémám egyáltalán és nem is volt. Kezdjek el panaszkodni? Éhen haltok amig végig olvassátok. Na mindegy...... de rohadtul meguntam az egészet
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 12:30

Kerte valaki, hogy segitsunk?

Irtatok valahova a forumra, hogy segitseget varunk az autofestesekhez?!?!? Az az ominozus vasarnapi megegyezes sem volt sehol feltuntetve, napipontal, hogy esetleg uzenjunk mi is!!!

Nem jpg-ben festem. Annyit azert csak tudok.


Nekem is elegem van, hogy vannak a jok (a top pilotak) es azzal vege.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 12:33

Alfréd itt nem a kizárásokról van szó, eddi az F1 festéseivel mentünk amiket keptunk most megprobálunk csinálni egy Szentliga modot. Probálunk új meglátásokat napvilágra hozni, a festésekkel nem az a célunk, hogy valakinek ne hogy jó legyen csak rendszerezni szerettük volna. Van 3 alap szín amibe bele kellene férni, ez nem zárja ki annak lehetőségét hogy a szponzorod logoja eltér a három szintől vagy a neved egy más féle szinnel iródik fel, ez eddig 5 szin amiről csak most beszéltem. Az is lehet hogy belefér egy 4 szin árnyalat. Ezzel nem akartunk megbántani senkit csak azt akarjuk kizárni, hogy a szinskála összes szinét ne tegyük fel egy autóra. Mert ha igen akkor a melegek találkozója és felvonulását juttatja az ember eszébe Very Happy .
Továbbá arra kérném Kálmánt, hogy egy tájékoztatást tegyen fel illetve irjon le arrol, hogy hol is tart a modnak dolgai. Mikre jutottak az eddigiek. Kérlek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 15:30


MOSTMÁR MINDEN TOPIKBAN EZ ZAJLIK KÉRLEK A TOPIKOKAT NE KUTYULJÁTOK
A VÁLLASZOM A SZENTLIGA XI TOPIKBAN EGYÉBKÉNT MÉG EGY DOLGOT MONDOK EL
Mi a technikai stább az hogy megtudjuk e oldani hogy a lámák jól aludjanak ki PL a német nagydijjon ez vagy lesze e KERS VAGY DRS nem vélemény kérdése hanem technikai kérdés az hogy BELŐ KAMERÁBBÓL SZABAD CSAK VEZETNI EZ NEM TECHNIKAI HANEM LIGA DÖNTÉS EBBE DÖNTSÖN MINDENKI DE ABBA HOGY MIT TUDUNK MEGOLDANI TECHNIKAILAG HAD A TUDASUNK ÉS TECHNIKAI FELTÉTELEINK SZABLYÁK MEG MERT NEM VÉLEMÉNYEZÉS KÉRDÉSE. Ami a döntéseket illeti és kérdek ketöt miért is nem versenyülésből vezetunk??? Miért kell automata váltó??? EZEKEN LEHET VITÁZNI ÉS DÖNTENI. ÉN azt mondom nem kell automata valtó és belsőnézetből szabadjon csak vezetni.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 16:43

En nem tudok manualais valtoval vezetni de ha ugy dontunk akkor megtanulok, nem vagyok ellene.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 17:07

Kálmás ismét kiabálsz milyen jogon___????

Azt is lehet csinalni Lukács, hogy pár ( jelen esetben Kálmán, ha nem igy van bocsi) ember eldönt valamit és akkor mindenki alakul hozzá_? ....

Ha jól tudom és jól tudom a liga küzködött avval a tenyel hogy keves a versenyzo, ez most szepen alakul egyre tobben es tobben leszunk probáljuk egy picit megörizni a létszámot, és ami a legfotosabb érezzuk magunkat jól, avval hogy ordítanak nekem nem érzem jól magam.
Egy közöségben mindig kell legyenem alphahimek igen de ha a végén egyedül ordibál az ember az nem jó ugye_??
Ameddig otthon voltam mindig voltak megbeszélések titokban, ugy ertem hogy kimentunk sorozni es akkro szo esett rola meg ilyenek, de akkora titkolozás soha nem volt még, lehet rosszul láttom a dolgokat, de ha valamit leszogeztek nem art ha az t tudassatok a tobbiekel is. Nem tudom hogy hogyan tovább, de egy ember mindről nem szabad hogy döntsön.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 17:08

Koolman írta:
EZEKEN LEHET VITÁZNI ÉS DÖNTENI.

A tobbiekhez peddig semmi kozunk, hogy hany szinu lehet az auto? Milyen kevereku gumival lehet menni (2 kulombozo, vagy csak 1)? Stb...

Ez nem az F1 szellemeben megyen.....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 19:03

Nemmuszály ezt csinálnunk, sőt egyáltalán. Tőlem maradhat így ahogy van. Nekem tetszik a McLaren. A titkolozás részét azt nem értem valószinü, hogy azért mert nincs titkolozás. Esetleg effekt késés. Csak türelmetlenkedés ezt szüli. Amúgy holnap (vasárnap) nem csak futamnézés de eligazítást és tájékoztatót is tart Kálmán. Remélem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 19:07

Fiuk, most sikerul szabadsag ideje alatt belepnem, es maris minden a feje tettejen all. Itt ha jol tudom akkor a Belga Ovas a tema. Nembeszelve, hogy figyelembe sincsenek veve a topikok. Egy csomo azonos temaju topic lett, majd mikor hazaerek akkor lesz egy nagyszabasu takaritas, es majd tobb figyelmet kerunk a beirasoknak a helyehez.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitimeSzomb. 27 Aug. 2011 - 23:06

MIndenki valtson kezzel ne legyen automata tolem lehet pilotafulkebol is vezetni nekem mindegy ne legyen csak alacsony kiporgesgatlo es a stabilitasi segedlet sem kell a blokolasgatlo maradhat meg!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belga Ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belga Ovás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Belga Nagydij
» MOnza ovas
» SZUZUKA ... ovas
» OVAS ..... del afrika
» Abu Dhabi ovás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: