fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 MOnza ovas

Go down 
+2
RedDog
willyKEE
6 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeHétf. 29 Aug. 2011 - 22:55

6 kor Fegyver Botondot megelozom haturol megut serult az autom, lassultaam sokat,
Tokos Csaba a Ts szabalyzatatt figyelmen kivul hagyta
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeHétf. 29 Aug. 2011 - 23:34

Elore is elnezest kerek ha valakit megzavartam amikor elmentek a fekeim, itt inkabb Arpira gondolok.
Nem neztem vissza a futamot.

UI: Az esetleges ovasoknal (bunteteseknel) vegyetek figyelemben, hogy nem leszek a kovetkezo futamon. Tehat az azutanira rakjatok.

UI2: Odi, ha rossz a kocsid lehetoleg necikazz amikor lekerullek Very Happy Nem ovlak, csak szollok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeKedd 30 Aug. 2011 - 10:36

Nem zavartal RedDog semmi gond ! amugy nekem is elment a fekem az utolso elotti korben.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeKedd 30 Aug. 2011 - 13:55

Arpi írta:
amugy nekem is elment a fekem az utolso elotti korben.

Lattam. Azutan peddig annyit motorfekezte, hogy lesult a motrod. Pont teged kovettelek.

En nyitottam a balt a fekekkel, utannam kovetkezett Cozmo (Tamas), WillyKee es te. Ezekrol tudok, de lehet, hogy meg massal is megtortent.
Nem tudtam hirtelen mi lett a kocsimmal, csak amikor neztem, hogy a hatso fekek hofokja 30C, akkor ertettem meg Sad

UI: Kalman, hogy voltal olyan "szerencses", hogy mind a ketszer az Ascari sikanban ertel utol? Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 21:37

Köszönöm szépen a Bt. nek a gyors és kifogástalan munkát. ( aki nem dolgozik nem is téved) Olvastam a szabályzatban hogy szerda 20 óráig kell donteni ... Ismét egy olyan szabály amit nem veszünk figyelembe. Lehet hogy az adott szabályzati cikkelyek csak ám vonatkoznak? lehet!

A bt a fellebezésre nem képes választ adni, válasz alatt egy normásil választ értek.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 21:41

willikee
legalabb 8 an indulnak jovo futamon boxbol rengeteg vagas es egyebb van sajna a ma ejelemn is ramegy ezert nincs dontes bocs
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeSzomb. 3 Szept. 2011 - 0:55

Ma már péntek este van, azaz otthon szombat Smile ... még mindig nincs döntés, nagyon várom....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeSzomb. 3 Szept. 2011 - 8:57

Igen most már jó volna a döntést nyilvánosságra hozni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeVas. 4 Szept. 2011 - 1:59

Megkértek, hogy az oldalra ne rakjam fel a B.T döntését, hogy az előzetes legyen elsőként legalább egy napig. Holnap átcserélem arra de addig is felraktam ide.



Az Olasz Nagydíjon után Hatházi Vilmos nyújtott be óvást a B.T-nek. A két óvott személy Fegyver Botond és Tokos Csaba volt. A B.T ezt az óvást elutasítja hiszen Fegyver Boti alig ér hozzá Vili autójához, Vili az ütközéstől sem a pálya elhagyására nem kényszerült, sem pedig hátránya nem származott belőle és 40% törésnél az autó sem sérülthetett. Ilyen kis elfékezés, megcsúszás koccanás számtalan történt a szezon során, ezek pedig nem voltak büntetve mivel versenybaleset kategóriába sorolható. Az időmérő edzésen azonban szokatlanul sok volt a vágás. Azok a versenyzők akik az időmérőn vágtak ( Bereczki Tamás, D. K. András, Szabó Csaba és Tokos Csaba) a Színgapúri Nagydíjon a boxból rajtolnak. Mivel Tokos Csaba a Q1-ben kétszer is vágott ezért ő a boxutcát is útolsóként hagyhatja el, ami azt jelenti, hogy a másik három versenyző mögé kell majd felsorakoznia a boxba. A boxból kivezető fehér vonalat két versenyző lépte át: Nagy Ödön Róbert négyszer (az ő büntetése + 1 perc), D.K. András pedig egyszer (+15 másodperc). Ezek az időbüntetések azonban semmit nem változtatnak az eredményen. Sok sikert mindenkinek a következő futamra. B.T
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitimeVas. 4 Szept. 2011 - 12:15

Tokos csabaval kapcsolatosan az ovasom >>??? az is el van utasitva??

Amugy tenyleg serult az autom,sarga lett a hatsoreszem..... de ...... ez van . legalabb van percedens ra
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





MOnza ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: MOnza ovas   MOnza ovas I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
MOnza ovas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SZUZUKA ... ovas
» OVAS ..... del afrika
» Abu Dhabi ovás
» Kina GP ovas
» Belga Ovás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: