fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SZUZUKA ... ovas

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 23:01

Elnézést kérek mindenkitől ... akik leköröztek , bocsi hogy betartottam mindenkinek...

Fegyver botond a rajtnál tacsra vágta a futamomat ... ez egy óvás ....

Sas remelem nem tort ossze nagyon .... bocsi akiknek betartottam ( a verseny végén) .... Lori , Okos, Tokos, Lukacs, Kopeczky ...
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 23:08

Nezd jol vissza kit erintettel meg mellettem <Lukacs volt mogottem nem te ot erinted!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeSzomb. 10 Szept. 2011 - 11:17

...... aszta ... a Probléma okozoját óvtam egyből. Az teljesen mindegy, hogy Lukácsal utközök és ennek az ütközésnek köszönhetöen piros lesz a felfügesztésem, és a taktikát is dobhatam ki a szemétbe. Lukács azért jön nekem mert nincs más választása, meglöki a csapattársa, és az autó irányithatatlan lesz, nekem jön és az ütközés végett visszatér a pályára. ha nemvagyok ott abbban a pillanatban Lukács versenyének vettél vonla végett.

Szóval ez történt... A BT nek pedig annyi, hogy hogy a 20 korben botond ismet nekem jön megpördit ( itt keízdödtek a kapcsoloszekrenyproblémák, nagyon nehezen kapta az egyest, sot volt olyan hogy nem is sikerult berakni) Ennél a balesetnél a hátsó szárnyam sérült. Kérem figyelembe venni azt is hogy ezelött két versenyel ugyanez a versenyző ugyan csak elfékezte magát és akkor is tönkrerakta a versenyt ....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeSzomb. 10 Szept. 2011 - 20:16

ARRA KERNEK MINDENKIT NE KOMMENTALJUK ES NE VELMENYEZZUK AZ ESETEKET ITT A HIVATALOS ESEMENYEK ZAJLANAK OVASOK MGTORTENT AZ OVAS NEM KELL VELEMENYEZNI A BT DONT ES LEHET FELLEBEZNI ERVEKKEL NEM MINT SZONDA HOGY CSAK FELLEBEZEK VALAMI ERVET KELL MIERT STB DE NE KOMMENTALJUNK OSSZE VISSZA KOSZONOM A BT NEVEBEN ES A LIGA NEVEBEN
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeSzomb. 10 Szept. 2011 - 22:28

Koolman írta:
NEM MINT SZONDA HOGY CSAK FELLEBEZEK VALAMI ERVET KELL MIERT STB

Mi van ... ? Én jöjjek érvekkel a fellebezésem mellé, mikor a B.T. át sem nézi rendesen az esetet és össze-vissza beszél ? Rolling Eyes Idézzek ? Íme:

B.T. írta:
Árpádot óvták meg egy rajtbaleset okozásáért, azonban ez nem is volt Péterfi Árpád hibája, hiszen őt is hátulról eltalálják így akarata ellenére csúszik bele Szonda Hunor autójába.

Ez totál vicc ...

Amúgy még mindig nincs döntés a fellebezésemről!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeSzomb. 10 Szept. 2011 - 23:34

ARRA KERTELEK NE KOMMENTALJ INKABB ARROL BESZELJ MENYIRE ERZED ERKOLCSOSNEK A FUTAMGYOZELMEDET A LEGUTOBBI FUTAMON ES IGEN 3 EMBER NEZTE VEGIG AZ ESETET ALAPOSAN ES IGEN EGY VICC AZ OVASOD EN AROL BESZELEK HA FELLEBEZEK IRJ ERVET AZERT NEM FOGADOM EL A BT DONTESET MERT AZ AUTOM HATTAL LEFELE REPULT ES AZ ELLENFEL MAGASAN UGRALT VAGY ERTED ES AKKOR A FELLEBEZES ERTELMEBEN UJRATARGYALJUK DE AMIKOR NEKED CSAK AZ A BAJOD HOGY NEM TETDXIK A DONTES ERRE NNCS MIT MONDANI EN CSAK AZT PROBALTAM MONDANI HOGY A BESZOLAS VITATAS JELLEGU IRASOKAT KENE TOROLNI INNEN AZ OVASOK ALOL NEM ITT KENE VITZNI DE MAJD HAMAROSAN SZABALYBA FOGLALJUK AZERT VAROM A VELEMENYED A LEGUTOBBI FUTAMGYOZELMEDROL
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeVas. 11 Szept. 2011 - 0:55

Kálmán te nem érted, hogy egyszerűen nem igaz az, amit a B.T. ír ? A B.T. azt írja, hogy Áprit eltalálták és belém csúszott. Ez így igaz is, de azt a B.T. már nem vette észre, hogy előbb Árpi, anélkül, hogy őt meglöknék, belém jön, ezt követően lökik meg őt és jön újra belém!

Koolman írta:
ARRA KERTELEK NE KOMMENTALJ INKABB ARROL BESZELJ MENYIRE ERZED ERKOLCSOSNEK A FUTAMGYOZELMEDET A LEGUTOBBI FUTAMON

Erre egyebet nem tudok mondani: savanyú a szőlő ... Question Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeVas. 11 Szept. 2011 - 10:12

A KERDES ARRA VONATKOZIK HOGY MINEKKOSZONHETO A FUTAMGYOZELMED MERT HOGY SEGITSEGGEL LEHETTEL VOLNA MASODIK OK DE EN KICSIT SOKNAK TARTOM AZ AJANDEKOZAST A TI CSAPATOTOKNAL EZERT SAVANYU A SZOLO ES ERTSD MEG ROPPANT ELFOGULT VAGY A CIKKBEN IS RAJTBALESETET OKOZ ARPI BOCS OLVASD EL A SZABALYZATOT 1 ES 2 HA ARRA UTALSZ HOGY OSSZEER A KEREKETEK AKKOR TEGED MINDEN EGYES FUTAMON BUNTETNI KENE MERT NINCS OYAN FUTAM HOGY VALAKIT LE NE KOCCOLJ A BELGAN LUKACSOT ENGEM BOTIT S MEG KI TUDJA ES EZ CSAK EGY KAPASBOL JOTT PELDA VOLT...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeVas. 11 Szept. 2011 - 11:48

Komolyan fiuk, /// mashol nem lehet ezt??
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitimeVas. 11 Szept. 2011 - 12:52

Koolman írta:
ROPPANT ELFOGULT VAGY A CIKKBEN IS RAJTBALESETET OKOZ ARPI
A szingapúri összefoglalót nem is én írtam ... Wink
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





SZUZUKA ... ovas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: SZUZUKA ... ovas    SZUZUKA ... ovas  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SZUZUKA ... ovas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» OVAS ..... del afrika
» Abu Dhabi ovás
» Kina GP ovas
» Belga Ovás
» MOnza ovas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: