fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi ovás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Abu Dhabi ovás Empty
TémanyitásTárgy: Abu Dhabi ovás   Abu Dhabi ovás I_icon_minitimeHétf. 3 Okt. 2011 - 22:45

Tokos Csabát óvóm a rajtbaleset okozásáért .... csak 4 autót nem érintet a 13 ból ..... akorva sem lehet ennél jobban csálni manővere. ...
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi ovás   Abu Dhabi ovás I_icon_minitimeHétf. 3 Okt. 2011 - 23:11



TUDOM NEM VIGASZ TELLYESEN AZ EN HIBAM Bocsanat mindenkitol aki belekeveredet



Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi ovás   Abu Dhabi ovás I_icon_minitimeSzer. 5 Okt. 2011 - 9:16

Az ovott esetet at vizsgaltam. De az en dontesem nem jogeros egymagaban. Ezert arra kerem a B.T. tagokat (Sz. Lorant) hogy nezzek at es meg ma biraljak at a szituaciot.


Az en meglatasom es dontesem Rajt Baleset okozasa. Azt is tudom, hogy ezzel sok ujat nem mondtam. A szabalyzat ertelmeben eleg ciki a dolog ha megfigyeljuk. Ugyan is rettentoen puhany a buntetes. A rajtbaleset minimum 2 auto, ha a vissza jatszast megfigyeljuk akkor lathato hogy a piros auto egy egesz rajtracsot nyirt ki. Ezen dolgokat csak azert nyomatekositom, hogy a B. T. tagok meg egy pillanatra se feledjek el azt a momentumot amikor ugy dontottek hogy Fegyver Botond pontjait toroltek mert bele csuszott Szonda Hunorba. Ezt tulkapasnak nevezem. Azt szeretnem hogy ez a merce megmaradjon szem elott. Csak a rend kedveert. Ellenkezo esetben csalas vadjaval fogok ervelni.

5.4. Rajtbaleset:

5.4.1. Ha egynél több autó érintett a balesetben, az rajtbalesetnek van nyilvánítva

5.4.2. Aki a rajtot követő első kanyarban más autónak sérülést vagy visszaesést okoz a verseny folyamán a figyelmetlenségével, az súlyos szabálytalanságot követ el

5.4.3. Rajtbaleset okozásakor a következő futamon a boxutcából indul és az adott futamon 15 mp időbüntetést kap
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi ovás   Abu Dhabi ovás I_icon_minitimeSzer. 5 Okt. 2011 - 12:02

Én leghamarabb péntek este tudom átnézni, laptopon egyszerüen nem jelennek meg a replayek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi ovás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi ovás   Abu Dhabi ovás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi ovás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abu Dhabi - Ovas
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi nagydíj
» Kina GP ovas
» Belga Ovás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: