fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Belga Ovás

Go down 
+6
Okoska92
willyKEE
Lóri
Tokos
TMS
Koolman
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeVas. 28 Aug. 2011 - 1:02

Vazeg Willy mirol beszelsz a szezon 2 futamanal vagyunk epp a felen tul es megprobalunk valamit kitalalni nincs meg meg ezert nem tudjuk megosztani azt ami nincs... szamunkera is talany... azert nem osztjuk meg mert nincs leszogezve kitalalva semmi arrol beszelunk hogy kene legyen hogy lenne jobb te nem vagy ithon nem veszel reszt sajnalom de nincs mit megosztani meg
Es reddog a tobbirol barhogy dontotok nem LEHET megoldani hogy laccodjanak a jatekban a gumikeverekek vagyis koztuk barmi kulonbs;g teh't hiaba don igy vagy ugy a liga NEM LEHET EGOLDANI tehat nem dontes kerdese.
Es igen lapozd fel a szabalyzatat az F1 nek es 3 szinu lehet max egy F1 es auto hogy a redbull a ;ogojat beepiti az autoba es igy van egy sarga poty ez van de a szinezes az 3 szin 1 Fo szin es 2 mellek vagy ugymond 2 foszin es nincs harmadik mellekmint dominans szin mi arra gondoltunk vegyuk ezt szempontnak ne legyenek a formula versenyzesre nem jellemzo tititarka vicces festesek met csak hanem maradjunk az autoversenyzes szellemenel ennyi, es meg nem megy a festes az egy kesobbi dolog ami most zajlik az teljesen technikai probalkozas ha ennek a vegere jartunk akkor azt mondjuk lehet betenni a KERS et es a DRSt ha ugy dont a liga legyen lesz ha nem nem lesz most az a kerdes meg lehet e oldani az meg megegyszer mondom nem dontes hanem technikai kerdes.
ES Wili ha kiabalok ha nem itt a hangulatot a turelmetlenkedessel te cseszteted nem en azert kiabalok mert azt irjak tobben en is nyugi erre minden topikot osze vissza teleirtok mert attol feltek valaki valamit titkol bocs ki hogy el ugy itel en kiabalva elek ugy itelek.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 16:09

Terjunk vissza az ovasokhoz es a 2011 liga temat folytasatok mas topicban!!!

Van itt egy erdekes megjegyzes a BT altal a web oldalon:
Idézet :
A B.T alaposan átvizsgálta mindkét esetet és arra a következtetésre jutott, hogy a baleset mindkétszer abból kifolyólag történik, hogy a lekörözött pilóták a szabályzatnak megfelelően próbálták elengedni Kálmánt.
Tehat egyszoval ezt en ugy ertelmezem, hogy akkor Kalman ovasa 0 (zero), de akkor mi van az en ovasommal, hisz el voltam utve es lenyomva a palyarol. Tudom, hogy nem egy elokelo poziciobol, de akkor is en szenvedtem.

Ezt az allaspontot elfelejtette a BT kihirdetni. Tudom, turelem tornaterem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 17:41

Tamas epp tonkretetted a futamomat es megusztad buntetes nelkul szerintem ez boven eleg en az Orougeban alltalaban 286 km/h haladtam att mindig amikor veled van az incidens elovigyazatossagbol 256 korul van a vegsebem a baj az ha belementel a kanyarba nem kellett volna lassits mert te altalaban 256 korul mentel att azon a kanyaron es amiikor en jovok lelassitasz 220 ra miert? kanyarban nem engedunk el es nem fekezunk vagy elotte vagy utannna talan azert mert mar ugy is 4 helyen voltal 4 korbol 3 kiallassal es teljesen mind1 volt neked en eppen az elsot kergettem a harmadikkal a nyomomban erted minimum hibaztal ha nem mas a helyzet a sebesseg kulonbsekek kifotoztam mert ha 256 tal ahogy szoktal vegigmegy az Orugeban akkor nem lett volna semmi utana simman elmegyek ezert 0 az ovasodra a valasz mert azt mondtam a BT tagoknak nem az a lenyeg hogy buntessunk hanem az hogy a szabalyzat javuljon ha egy mod van ra
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 18:22

Ugy lattom rosszul ertelmezed a dolgokat, es miert ne buntesenek??? Es, hogy hogy te mondod a BT tagoknak, hogy nem az a lenyeg, mikor neked jelen esetben nem szabad semilyen befolyasod legyen rajuk. De ezt majd hetvegen megbeszeljuk.
Az, hogy kezdo vagyok az biztos, de azert vannak dolgok amiert en is kiallok, fuggetlen attol, hogy kivel szemben kell tegyem azt!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 19:39

EN egy elvrol beszelek ami a BT ben kell uralkodjon nem egy adott esetrol de az elv erre az esetre is ervenyes ezen a versenyen tortent meg egy hasonlo baleset ugyanott es ott lehetett velemenyem .
2. Barkivel szemben kiallhatsz egy dolog fontos a tenyek az igassag a tobbi enyi nezd meg amit irtam kook sebessegek es mondj egy vallaszt en magam nem mint BT tag hanem mint tapasztaltabb szivesen beszelgetek az esetrol hogy barki mas tanyulhasson belole akar te is mint tapasztalatlanabb, mert tanulas tapasztalas es ertes megertes kerdese. Csak higgadtan ervekkel es indulatok nelkul mert annal az esetnel reszedrol egy Bocs elbenaztam nem tudtam fekezzek nem tudtam sokan jottok stb boven eleg lett volna, de ezt is meg kell tanulni, hogy nem mindig van igazunk es tevedhetunk amit nem konyu feldolgozni de idovel hozzaszokoik az ember PL LUkacs kilepik a jatekbol ha vekonyabb a cerna sot a ligabol is kiakar de az ido megoldja temperamentum, Koolman MEG NAGY BETUKKEL BESZEL DE O IS MEGNYUGSZIK es beszel ralatassal esetekrol PL. Az olasz nagydijjon a hideg kasat is fujtam igy 1 sot bmasfel masodperceket vesztettem egy egy lekorozesnel azert azt gondolom az se normalis... Bar kolcsonos kene legyen a figyelem elengedo es lekorozo kozott sot en az elmezonyek adok elonyt es nem csak azert mert gyakrabban vagyok ott mert olyan is van es meg lesz hogy en is kort kapok es olyankor nekem is roszul esik hogy ahelyett hogy az ellenfelemmel versenyezzek az elmezonynek csinalokhelyet de ez van ez resze a versenyzesnek es ezt is el kell tudni fogadni vagy olyan gyorsnak kell lenni hogy ne keljen senki elengedjen az ember de akkor ott a masik helyzet te vagy a lekorozo es a kor bezarult bonyolult az egyuttversenyzes kell tudni Bocst es Koszt is mondani sot a Grat es a hu de elcsesztem is beleell hogy ferjen akar a valos eletben na azt ajanlom nezd meg tuzetesen az esetett amit a skanyarveteli sebeseggekrol mondtam es nem csak abban a kanyarban es beszelgessunk ne arragyurj hogy barkivel kialljal hanem hogy megbeszeljuk ha valami nezetelteres szeru van. Habar en az ilyen eseteket szivesebben bizom a BT re mert akkor kevesebb a szemelyeskedo velemeny kiallas. De ez esetben BESZELGETES CELJABOL varom velemenyed.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 20:49

Kalman, en most is oszinte leszek mint eddig. Figyelj, itt nincsenek indulatok, mamint reszemrol, mert nincs ra okom, csak szerintem megint rosszul ertelmezed ezt. A kiallast viszont nem mint tamadas vagy barmilyen mas rossz ertelmu fogalomra ertem. Azt, hogy egy tapasztaltabbal beszelgesek az szamomra is barmikor lehetseges, es tisztelettel fogadom is. Itt ami zavar csak az, hogy amiert irtam a befolyasos dolgot a BT-el szemben, az azert van, mert az egesz dologban erzek egy olyan dolgot (persze ez csak az en szemelyes velemenyem), hogy mivel neked balul sult el az a kanyar, pont utkoztel velem. Az azt jelenti, hogy egy tapasztalt (Kalman) utkozott egy tapasztalatlannal (Tamas) es mivel nem egy masik tapasztaltal utkoztel, igy talan ki lehet konnyeben hozni a dolgokat kedvezoben szamodra, mert talan a tapasztaltab mar startbol maskep ertelmezi mint en. Megegyszer kihangsulyozom, ez csak egy sajat velemeny. Ez nem azt jelenti, hogy lenne barmilyen bajom vagy haragom Kalman szemelye irant vagy Koolman versenyzo irant, ha lenne barmi hasonlo akkor nem jelentem volna meg a szinhazba, sem a kartingon es nem beszelve fent nalad a lakasra a beszelgetesre es nem jonnek most kovetkezo szombaton sem.

Most, hogy egy kicsit visszaterjek a te postodra, folytatnam azzal, hogy azert nem irtam egy BOCS-t mert az nem lenne oszinte dolog reszemrol, csak simma formasag, es formasagbol nem teszek ilyent. Mar le irtam elozoleg par pontban a dolgokat, ami abbol all, hogy en nem fekeztem az biztos, lassunak lassul voltam az is tutti, mert torot volt az autom es az a bizonyos Orouge elotti ereszkedon tokig benyomot gazzal sem haladja meg a vegsebesegem a 290km/h. Amit tettem az annyi, hogy levettem a gazrol a labbam es visszakapcsoltam. Es te is emliteted, nem csak rad kellet figyeljek, hanem ket autora, ezt azert ne feled. Amugy csak tiszta kivancsisagbol, ha mar visszanezted a koreimet annal a kanyarnal, akkor kerlek azt is mond el mert en nem tudom, hogy hany korben nem kapcsoltam vissza ott?
Az elobb irtad a kolcsonos figyelmet, te mint hatul autozo, mit figyeltel? Es meg nem emliteted meg a kanyarban beero manoveredet ami kidob a razokore meg joval mielott mogottem lennel. Es megint a te szavaidat idezem: "A hatso auto hibas mindig egy utkozes soran"

Lattom ez igy hosszu sorokat emeszt, remelem ertelemel es hasznossagal, de inkabb ezt mar hagyuk a szombati talalkara es ott jobban boldogulunk.
Varom is, hogy ez ott tortenjen meg mert ugy korektebb magunkal szemben, mert ertelmetlen egymast uszitsuk egy ket sorral.

Addig is mely tisztelettel veled szemben,
Tamas
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 21:06

Elemeztem az esetet tuzetesen nem arrol van szo
hogy serult az autod mert az utana jov korokben is atlag egyet viszakapcsols es atlag 256-280 ig van a sebesseged ebben a korben valamiert 256 rol visszalassulsz 220 ra amit maskor soha nem tettel es onnan a baj
en altalaban 286-290 koruli tempoval mntem ott esa ott a velled valo esetnel 256 tal megyek ovatossagbol
figyelned az elsore kellett ot el is engedted a kanyar elott es elombe es Lori ele bejottel es meg visszalasittass a hibad az ha mar belementel a kanyarkombinacioba akkor menni kell ha 256 tal ahogy szoktal; atmegy akkor nem tortent volna semmi kanyar kozepen nem lassitunk ez volt a hibad sajnalom
az hogy nem erzed azt hogy Bocs az te erzeseidre bizom en ha egy dobogos helyen haladot megzavarok akkor futam kozben is azt mondom TS en bocs ewzt csapattarsaim esetleg elmondhatjak de ha engem tessekelnek palyan kivulre hogy poziciokat is vesztek miatta ne tudd mit szoktak ilyenkor a csapatarsaim futam alatt hallani de ez nem lenyeg en azt gondolom ha valaki a 14 helyen ha;lad a 4 korben 3 boxkiallasnal az a dobogosokra azert fokozottaban figyelhetne mert nem valoszinu hogy versenyhejzetbe kerulnek egymassal az adott futamon ha tevedek BOCS




Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 21:39

...reklam utan folytatjuk, marmint szombaton!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 21:41

Pedig nagyon érdekes látni az eltérő véleményeket és annak megvitatását.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 31 Aug. 2011 - 21:42

szerintem is csak ervek menten nem csak velemeny hanem erv en is szeretem a vitat vagy a dolgok kibeszeleset
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belga Ovás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Ovás   Belga Ovás - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belga Ovás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» SZUZUKA ... ovas
» OVAS ..... del afrika
» Abu Dhabi ovás
» Belga Nagydij
» Belga Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: