fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára

Go down 
+6
RedDog
TMS
Okoska92
Koolman
Lukács
willyKEE
10 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeVas. 5 Május 2013 - 11:55

Sziasztok!!!!

Lehet sokan ugy gondoljátok hogy késő , de még szerintem nem az....

Sajnos nem lehettem jelen amikor megbeszéltétek a szabályzatot a következő (szentligaX4) szeznora, most ugrott be nekem hogy vannak bakik (szerintem) avagy nem is bakik hanem olyan dolgok amiken lehet hogy jobb lenne valtosztatni. pl ::::

Pontrendszer : Javasolnám a F1 pontrentszer használatát aza 1- 25 pontot kap stb ...

ha valaki sokszor kiesik , sokszor nem fejezi be a versenyt annak nagyon szar sokat veszíthet mivel hogy nagy a kulonbség az első helyezettek között . Jobbnak látnám ...

Szabadedzés : most is érzem hogy sok ez a pont a pontvadászatért, SAJNA nem tudok jobbat javasolni, de nekem nem nagyon tetszik, hogy egyforma ponot kap az első három. Tudom hogy a pontotk az csak össztönzésre voltak adva .... de valami baki van avval szerintem ....

Kockás zászló : Aki meglássa a kockás zászlót annak jár 2 pont ..... most azt hiszem ez is sok, amilyen szoros a mezony , és mindenki komolyan veszi a versenyzést (nincs az a : engem nem érdekel, kilépek!!! atitüd) én javasolnám ezek pontok csökentését, vagy eltörlését ...!!!!!

Fehér vonal : egyre kevesebb a szabélytalanság ami a fehérvonalat illeti: javasolnám a buntetés (20 mp) csökentését 10 mp , ha normális esetben rálép a volnara valaki ...... Ha boxutca elhagyasákor rálép a fehérvonlara és feltartja, akadájozza a pályán haladókat akkor szigorubb bunti kell mind 20 mp ,,,
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeVas. 5 Május 2013 - 18:11

A facebookon már jeleztem ígényemet. De megismétlem...

(lehet, hogy nem sorrendben megyek).

1. pont. A Szabadedzések pontjat nem törölném mivel ez rántotta egybe a mezőnyt és félő, hogy nem fognak ennyire komolyan felkészülni.

2. pont. A pontozást meg változtatjuk a Formula1 mintájára!

3. pont A kockás zászlóért járó pontok ami 2pontot hordoz magával azt is érdemes megfontolni hiszen látványában nagyon romboló hatása van ha valaki csak így kiszáll a kamerák követése alatt! Még így is megesik, hogy elszáll a kobak és kilépik a versenyző, de már nem annyira gyakori mint annó, hogy 7en 8an fejeztük be a futamot!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeVas. 5 Május 2013 - 23:26

Én csak azt sajnálom, hogy valamiért nem sikerült a csapatvezetős gyűlést összehozni, így továbbra is csak fórumos írogatás van ami vax... má bocs
Szerintem félreérted Luki Willy azt akarja hogy a szabadedzés első három helyezettje pl. kapjon 3, 2, 1 pontot
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeKedd 7 Május 2013 - 12:19

Lehetséges, hogy félre értettem, bocs. Talán vissza lehet vezetni de egy kicsit soknak találom most per pill. De a csapatokfők dugják össze kobakokat és csütörtökig tisztázzuk le.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeKedd 7 Május 2013 - 13:25

Nekem lenne egy javaslatom a pontozásokat illetően a versenyen a következőt javaslom mind a potenciális 24 induló kaphasson pontot 1-60-ig és a teszt első három helyezettje 1-5-ig valamint kapjon 1 pontot aki egy futamot a legtöbb körön át vezette és aki a leggyorsabb kört futotta az is 1 pontot. Ez a javaslat a motiváció: így most az van aki befejezi a versenyt 11 vagy 18 helyen kap 2 pontot az én pontozásom szerint minden helyezésért érdemes megküzdeni és a versenyt befejezni mert egyre több pont üti a markodat és ez a hátsó régió versenyét is animálná kicsit. Itt a javasolt pontozás versenyre:
Helyezés Pontok
1 60p
2 51p
3 43p
4 36p
5 30p
6 25p
7 21p
8 18p
9 16p
10 15p
11 14p
12 13p
13 12p
14 11p
15 10p
16 9p
17 8p
18 7p
19 6p
20 5p
21 4p
22 3p
23 2p
24 1p

Tudom az első adandó kérdés mi van ha 15-en állunk rajthoz, válaszom semmi aki a versenytáv 80 vagy 90 % teljesítette megkapja a helyezésért járó pontokat és kész. Az legyen mindenkinek motiváció, hogy álljon rajthoz még nekem is Smile

A hivatalos edzés pontozása:

Helyezés Pontok
1 5p
2 3p
3 1p

Így én méltányosnak látom a hivatalos edzés pontozási arányát is és küzdelmet is szülhet, hogy ki legyen a gyorsabb. Mert sokszor a gyorsabbak felléptek mentek egy kört és lelépett mert tudta az első háromba bent van és kalap.
Gondoljátok meg nekem jónak tűnik és mozgalmat hozhat a mezőnyvégére is.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeKedd 7 Május 2013 - 14:54

Ez tetszetős ötlet Wink
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeKedd 7 Május 2013 - 17:19

Nem rossz igy elsore az otlet a helyezesekkel, de a szabadedzes pontozasat mindenkepp egyforman pontoznam, igy a mezony ez altal is lassabban szakad szet.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeSzer. 8 Május 2013 - 14:01

1. Nekem is tetszik a Kalman fele pontozas. Igy nem mindegy 11 vagy 12 vagy...

2. A szabadedzesre en sem adnek annyi pontot, hagynam az egysegest, mivel csak a jok kapnak es akkor nagyon novelnbek az elonyuket...

3. Atneztem a gyorskor es versenyt vezette adatokat, megint csak kb 80%ban a gyoztes gyujti be ezeket a pontokat. Szerintem eleg az a 9 pont elony (helyezes)

De ezek csak velemenyek
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeSzer. 8 Május 2013 - 14:17

Igazatok van lehet sok a tesztre a pontok de én akkor is rangsorolnám
1 3p
2 2p
3 1p
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeSzer. 8 Május 2013 - 20:47

Reszemrol rendben van, jonak tartom a pontozast es viszont en is az egyseges szabadedzes pontozasat szavaznam.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeSzer. 8 Május 2013 - 23:14

En is Koolmannel egy velemenyen vagyok 1 hely 3 pont 2 hely 2 pont 3 hely 1 pont ez igy helyes!!!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeCsüt. 9 Május 2013 - 9:31

szerintem toroljuk el, ugysem fogok egy pontot sem szerezni, lessz 4-5 ember aki ezeket begyujti a tobbi csak probalkozni fog, eddig sem a pontokert leptem fel pentekenkent.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeCsüt. 9 Május 2013 - 13:09

A verseny pontozás Oké, viszont Árpinak adok igazat a pénteki pontozással kapcsolatosan. Ha mindenáron pontozni kell, akkor egységesen az első harmat.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeCsüt. 9 Május 2013 - 13:36

A futam pontozással egyetértek viszont ne legyen egységes a hivatalos szabadedzés pontozása egy esetleges gyorskörrel és beállitással sokkal több gond van minthogy beevezni a 3. helyre.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitimeCsüt. 9 Május 2013 - 13:45

Amiota egyseges volt a pontozas a szabadedzesen azota van a legnagyobb reszvettel.
Csak a lenyeget most is elvesztitek, a celja mikor egyenlitve lettek a pontok, akkor az volt, hogy osszetartsa a mezonyt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára   Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Extra modositasok a szentliga X4 szezonjára
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Javaslatok a szentLiga x8 szezonjara
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22
» RIP Szentliga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: