fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Suzuka nagydij

Go down 
+6
Lukács
Tokos
Sas
LehelFekete
RedDog
viper
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 16:50

Csaba ennek a Ligának az volt a sajátossága, hogy csak és kizárólag Sepsiszentgyörgyiek vagyunk benne aztán kiterjesztettük Erdélyre vagy innen elszármazottakra pl. Vilmos London Csongor Dánia stb. Én az idegent arra értem, hogy ettől az alapfeltételtől idegen!
Valóban nem értesz Lukács... és sajnálom hogy mindent basztatásnak élsz meg. Az általam javasolt demokratikus rendszer soha nem volt gyakorlatba ültetve ezért az nem lehet a hibás csak az a rendszer ami éppen van ami egy autokrata belterjes diktatórikus rendszer ami azt a látszatot kelti, hogy a liga dönt bármiben is. (nem basztatlak a jelen helyzetet értelmezem ugyanis te döntötted el teli tank vagy üres holott a szavazás 50-50 % volt) Erre értem a hal büdösödését nézz szembe a tényekkel gyakran javasoltam legyen egy vezető tanács 4-5 emberből akik gyakran összetudnak ülni vagy a csapatok döntsenek mint az F1 ben, de te valamiért félsz ezt alkalmazni attól tartasz, hogy akkor nem tudom mi leli a ligát ne. Ne érts félre én se arra gondolok, hogy valaki a második futamától vezetőségi tag legyen, de hidd el az elmúlt hét év alatt már kikerült egy két stabil és a liga iránt lojális ember akiben meg lehet bízni, PL Reddi, Tamás, Tokos, Fegyver, stb. Megértem, hogy félsz a változtatásról hisz a saját szülött gyerekedről van szó! De hidd el muszáj egyet tovább lépni én ezt írtam vitaindítónak "NEM LEHET, HOGY ÉPP A LIGAVEZETÉS STRUKTÚRÁJÁNAK A CSŐDJÉT SZEMLÉLJÜK." Kérlek érts meg és ne vedd basztatásnak az utóbbi időben túl gyakran és túl sok vita kerekedett sőt azt mondanám mindenből vita lett hol velem hol Willyvel és sorolhatnám nem ez a lényeg. Most is van egy ellenvélemény és már háború személyeskedés van ebből kiindulva mondom azt, hogy azt látom, hogy kell valamit lépni tenni változtatni megoldást találni az én a Willy és a bárki bogaraira, mert ez a struktúra jelen helyzetben meg van haladva nem tudja orvosolni a bajokat mind a versenyhelyzetek terén mind a döntések hozatalának a felelőssége terén, hidd el nem működik az, hogy én Ligavezető ezt döntöttem és kész értem, hogy te azon vagy, hogy megoldj egy áldatlan helyzetet, de hidd el ezek rossz megoldások, hogy folyamatosan a nyakadba kapod a megoldást és annak felelősségét, lehet az adott pillanatban megold vagy inkább elcsitít egy helyzetet de azt látom hosszú távon még nagyobb bajokat okoz. Egy pillanatra nem kérdőjelezem meg a jóakaratodat vagy jóhiszeműségedet. Csak vajon elég-e? Bármennyire jóhiszemű az ember ha azt látom a megoldás eredménye kérdéses akkor baj van. Kérlek próbáld megérteni amit mondok és nem kell csatározni nem kell pártoskodni védeni vagy támadni itt nem háború van hanem megoldásra váró problémák vannak és mindenkor is lesznek. Az lenne a cél, hogy minél közelebb kerüljünk a közös nevezőhöz mindenki közös nevezőjéhez!
Reddi nem akarok Ligavezető lenni!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 17:55

Kálmán, én épp az ellenkezőét vettem Luki fejihez Smile Szegény most kapkodhatja... Smile

Én azt állítottam, hogy azóta vannak gondok, amióta a liga fontosabb döntéseiben szavazni kell az egész ligának. Én azt javasoltam neki, hogy 3 ember döntsön, én nem vagyok benne, de ez így nem jó, hogy mindenki beleszól mindenbe. Nincs még egy ilyen liga, ahol a versenyzők döntik el, hogy milyen pályák, milyen körülmények, stb... Minden normális ligában a versenyző megkapja a módot, a pályákat és a szabályzatot és versenyezhet. Nálunk, még abba is beleszólnak, hogy nem ugyanolyan a tapadása a pályának mint a múlt szezonban, na ez nem helyes.

Na Luki, erre varj gombot, Kálmán demokráciát én pedig szűkített körű döntést akarok Smile

Amint az este is mondtam, lehetetlen, hogy mindenkinek a kedvibe járjon a liga. Főleg az ilyen erős (és nem a jó értelemben) személyiségekkel van gond, mint én, Kálmán, Willy... Sajna, mint ahogy az agresszív pilóták nem tudnak megváltozni, én sem tudok, próbálom, de ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 18:05

Sokkal közelebb áll a véleményünk mint gondolod Reddi!
Én benne vagyok legyen egy 3 tagú vezetőség és az döntsön és vállalja a felelősséget, ha nem tetszik a működésük lesz más, de most látszólagos demokrácia van "mindenki" dönt egy fenét... Itt a baj legyen tetten érhető meghatározott felelősség vállalás ne döntsön mindenki, hanem aki része a döntéshozásnak csak azt a Liga nevezze ki egy közgyűlés alkalmával titkos szavazással meghatározott pontos feladat és felelősségkörrel és máris egy közös nevezőn vagyunk, akár a BT esetében is legyen megszavazott 3 ember és nem érdekel ő benne van e a balesetben vagy nem legyen tisztességes és ne részrehajló és döntsön ha látjuk, hogy részrehajló jövő szezonban nem lesz BT stb.
Közelebb a közös nevező mint gondolnád Redi csak más is ezt kell gondolja.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 21:30

Egyet tudok érteni most Kálmánnal és Alfréddel, igy egy kicsivel másabb amikor a hanglejtes mashova kerul meg nem a ragalommal kezdodik es vegzodik. Attol meg tartsatok egy ligan beloli titkos szavazast a liga vezetoi kileterol.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 11 Feb. 2014 - 12:59

Nos ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad 

Nagyon sajnálom, hogy idáig fajult a dolog!  

Ligavezetés !!!!!

Azt gondolom nincs még egy olyan ember mint  LUKÁCS SZABOLCS aki ezt a közösséget össze tudja, tudná tartani! Kiválóan csinálod a dolgodat, ha hagyják (hagyjuk) de egyben igazad van nem lehet úgy csinálni, hogy mindenkinek tetszedjen! Én sokat gondolkoztam hogy hol hibáztál hibázol , de nem kapom azt a tényt, azt a pontot amit elrontottál . Legalább is azt kerestem amit a fejedhez vágott Kálmán!!!!
Az hogy Kálmán jön az okoskodásaival , :)még volt ilyen sokszor , kitalál valamit, leordítja valakinek a fejét, munkáját..... majd egy hét múlva tovább áll mert van számára valami érdekesebb, fontosabb dolog. Megígér valamit majd nem tartja be . De te mindig itt maradsz és teszed a dolgod és JÓL TESZED azt.

Példázódok is mert, hogy legyen tiszta Kálmán munkája .  

A szentliga X1 ígért egy módot amit végül nem készített el de mindenkit hitegetett, hogy : meglesz, készül.  2-3 hónapig húzta a dolgot, azaz a módkészítést, hitegetett bennünket, hogy meglesz. NEM lett meg. Tudjátok a liga önfenntartó, tagdíjköteles. Ebben a 2-3 hónapban is fizettük a tagdíjat de nem versenyeztünk. Majd jött az enyhítés Lukács Szabolcs mentette a helyzetet , ha jól emlékszem elengedett egy havi tagdíjat az emberektől, így a liga lett rövidebb  Kálmán elkésett munkájáért, majd hogy nem készült el a srácok kaptak egy más módot amivel végre versenyezhettünk.  

Még a Szentliga 2 (lehet hogy3) szezonjában is volt egy bojkott próbálkozása, akkor egy teljesen új ligát akart csinálni, legalábbis Új weblap készült stb....

Most könnyű szidni a módot hogy nem jó mert így meg úgy , evvel egy a baj, hogy jelen esetben Reddog és Tamás munkáját szidja Kálmán amihez semmivel nem járult hozzá.


Hog vannak gondok , persze hogy vannak, hogy nem jó ez meg nem jó az ...persze mert hogy mi találjuk ki a dolgokat, és vannak amit nagyon rosszul képzelünk el és nem működik, de vannak amit jól......

Az a baj hogy ha Szabit támadod és rákényszeríted hogy hagyja ott a vezető széket akkor evvel az egész ligának teszel rosszat.  Nincs , vagy legalább én nem láttok nála alkalmasabb ember erre a feladatra. Működtett egy jó kis csapatot : Reddog - mód  Tamás /Vili / Okos/ Szonda/ Sztyepi - design-weblap - média . Ezt a csapatot mindig összhangba próbálta hozni, szerintem sikerült.  

Amúgy ha Te, Kálmán szeretnéd vezetni a ligát KIABÁLJ  hátha meghallanak téged!!!!

Amúgy kérdeztem egy körkérdést azaz, hogy ki állna melledet, azaz hogy te legyél a ligavezetője, elnöke: egy ember mondta a nevedet!!!!

ui: A ligánk különlegessége nem a rasszizmus hanem az hogy nagyon sok Off-line programunk van :: futamnézés, Sport (foci, tenisz, stb. ), túrázás, gokart, kocsmázás,díjkiosztók meg azok a találkozok,  ...ezek nélkül nem lenne a Szentliga Szentliga. és ezeket nagy részben Lukács szervezi!!!!

Tehát a a ligánk VEZETŐ nélkül marad : Köszönjük Kálmán!!!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 1:24

Nem olvastam el a leveled Wilmos és nem is fogom de ne aggódj senki nem helyettesíthetetlen! Még én sem. Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 1:54

Gondoltam hogy lesz egy "méltó" reakciód, de nem gondoltam hogy csak ennyit tudsz mondani!!! igaz nincs is mit mondani erre!!!

Btw: Nem kizárolag neked irtam hanem mindenkinek irtam a levelet, felsoroltam azokat a dolgokat amiket nem csinaltál meg !!! csak hogy tudják az ujjak is hogy mi a szitu
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 2:05

Angyal begyerőm vagy X szezonon keresztül szolgáltattam a módot a Ligának nekem rinyálsz kisöcsém és kezeltem a szervert is minden hétfő este miről beszélsz méltó mi a méltó az lett volna a méltó ha azt mondod kösz és nem szemrehányást teszel mert épp becsődölt az életem váltam és hasonlók és jössz, hogy a Xi mod hát mit mondjak erre ez csak téged jellemez... Fog vissza magad ülj le a játékod elé a segítségekkel és játsszál én a SzentLiga Pro Sszimulátor bajnokságról beszélek nem egy játékról de azt látom ti örömet leltek abban, hogy a királyok vagytok a saját blokkotok előtt a játszóterén és élvezkedtek a játékszereitekkel... Méltó kisöcsém, mikor leszel te bármihez is méltó???
Apropó honlap... mikor lesz egy átlátható működő honlap amit nem csak elvállalsz hanem meg is csinálsz Á tól Z ig mert ezidáig csak az elkezdésing jutottál és soha egyetlen egy évben sem csináltad végig menj rá a Point Team csapatára és nézd meg kik a versenyzők pedig már Szonda bajnok vagy nézd meg a Jonny RT autóját milyen színű vagy kik a Mad versenyzői??? Vagy épp a Best Startról beszéljek amit addig csináltál amíg nem rajtoltam én kétszer a legjobbat? Mondj egy dolgot a 15 szezon alatt amit elejétől a végéjig megcsináltál egyet Wilmos és ne azt mond, hogy vágtál és szélesítettél mert azt tudjuk, méltó???
Méltó kisöcsém, mikor leszel te bármihez is méltó???
Most pedig sorold fel amit megcsináltam, hogy lássad, hogy ki is vagy valójában...
Méltó...
Abban nem vagyok méltó magamhoz, hogy szóba állok veled...
Várom a méltó válaszod mi az az egy dolog amit elkezdtél és be is fejezted tisztességgel, egyet Wilmos csak egyet...
Ja apropó tudod miért kellet az alternatív honlapot indítani mer valaki nem működtette és nem adott hozzáférést a Liga hivatalos honlapjához na ki volt az GICI CINE E GIGI?
Méltó...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 3:49

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  csak elolvastad ..... lol! lol! lol!

 segítségek nélkül kaptál egy kört hétfőn "nagybátyám"  TE a SZENTLIGA PRO Simulátor NAGYON NAGY KIRÁLYA  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad   söt a pro bajnokságot is nézd meg, hogy ki hanyadán áll azután reagálj így!!!. Vagy ez ugy van, hogy minden hányadik vagy így is ugy is te nyertél .....igaz!!!!! így volt ez mindig is ... "Méltó" hozzád ez nagybátyám" Very Happy lol! lol! 

És, hogy a te életed hányadán áll nagyon nem érdekell "nagybátyám" csak azt mondtam, hogy megígérted és sehol semmi, pénzbe kerültél (tagdij) ......  és ez JELLEMEZŐ RÁD,   ÉS mikor olvasom hogy te csinálsz modot (megint)....röhögtem, nem nem röhögtünk ...sokan és hangosan !!! ... most is nevetek rajta !!!!!!! most valami más mentséget kell találnod majd.

Nem kell arra hivatkozni, hogy mi lett az életeddel mert azért nem mi vagyunk a felelősők, egyedül TE TEHETSZ RÓLA!!!!!! döntések, mulasztások......... ezért mondtam, hogy nem mindegy ki vezeti a ligát, azt is el lehet baszni nagyon mind egy házasságot (gondolom) stb-t es jelen esetben megegyszer hangsulyozom normális ember kell a liga élére, vezetésére!

Az egész ligából egy  mégegyszer egy ember mondta a te nevedet a ligavezető kérdésben ...(A tobbiek mind Szabit mondták). Gondold el, hogy ők mind hűlyek és nem látják jól a helyzetet és Te és csakis Te gondolod jól. Biztos így van. (van ironikus emotion_???nem kaptam)

Székelyhirmondo, Friss Fm (ezeket is beigérted de csak ígéret maradt) ...Planet szerver stb .. ezeket fel sem hoztam , mert már én meguntam, hogy belegondoljak hogy mik is történtek itt-ott. csak hogy képben legyél.

Én szoltam, hogy nem birom csinalni tovább a best start rovatat mert nem volt rá időm, és igen "nagybátyám" vannak hiányoságaim, nincs ez-az megoldva  nem cseréltem még ki az uj autó festését, és nem kerult fel a Point team (késön került hozzám és elfelejtettem) csapat bemutatkozo szövege ...A Mad Chase tól még mindig várom a szoveget,,,,,(azt észre vetted hogy mennyi mindenmeg van csinálva_???)  Így van, remélem potolom majd, (de miert tartozom neked magyarázattal:_???? ) :)Addigis a Honlap átlátható és igen ...tetszetős!!!!  (visszajelzések is vannak, voltak, hogy milyen vagány a honlap és hogy sok embernek tetszik!!!!  Azt is jelezték hogy az autok zöme is nagyon vagány!!!! szépek!!! igaz csak félprofi versnyzőktől, és nem is voltak mind Sepsiszentgyorgyiek de ez nem kritérium, hogy ne fogadjam el tőluk.  
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 9:29

Wilmosos nem találom azt az egy dolgot ami elejétől a végéig megcsináltál a tizenöt szezon alatt a ligában egyet Wilmos...
A magán életemről légy oly kedves, aljas mocskos alpári módon ne vélekedj ez nem kérés!
Én nem magamról beszélek mint vezetőről de ha nem tudnád megemlítek egy két dolgot
- húsz évvel ezelőtt tanulmányaimat befejezve hazajöttem Erdélybe (ámbár maradhattam volna Magyarországon!) megalapítottam egy Bábcsoportot ami négy évig fél amatőr társulatként működött a Baróti Művház keretén belül és a Kárpátmedencei Bábfesztiválon a Zsűri Különdíját elnyertük...
Ezt folytatva tízen hat éve megalapítottam a színház keretén belül a Cimborák Bábszínházat és azóta is vezetem. Amivel két évvel a működésünk után olyan előadást rendeztem amivel elnyertük a Bábos Világszövetség Kis Diplomáját (ez a nemzetközileg elérhető második legmagasabb szakmai elismerés!). Szerveztem két Szentgyörgy napokat 2005 és 2006 (akkor amikor nem engedtük, hogy a tátogó majmok fellépjenek, mert az volt az elvárásom a zenész játsszon és az énekes énekeljen a saját koncertje alkalmával ekkor volt az a bizonyos rádiós beszélgetés DJ Willi és még vagy két tátogó kisbugris és köztem emlékszel... (azóta sajnos visszatértek a tátogó majmok a szentgyörgynapok színpadaira) Szerveztem három Erdélyi magyar bábostalálkozót. Rendeztem vagy 50 előadást amiből vagy tízet magyarországi bábszínházaknál és más erdélyi színházaknál. Képzeld beválasztottak a Romániai Bábszínházak Szövetségének az öttagú vezetőségébe (magyarként). Ennyire megbízhatatlan senkiházi vagyok, apropó van egy csodálatos fiam akit én nevelek egyedül...
Mellesleg megalapítottam két másik emberrel együtt a SzentLiga Sepsiszentgyörgyi Szimulátor Bajnokságot. Ha megnézed a te életpályádat és az enyémet nem lehet, hogy csak egy szerencsés véletlen, hogy ott voltál amikor ez a Liga megalakult? Még egyszer kérdezem mi az amit nem az életedben, én nem szeretnék ilyen mélyre süllyedni, mert a magán életedhez semmi közöm, MI AZ AZ EGY DOLOG AMIT ELKEZDTÉL ÉS KIFOGÁSTALANUL TISZTESSÉGESEN BE IS FEJEZTÉL A LIGA HÉT ÉVES MŰKÖDÉSE ALATT? IGAZAD VAN NEM TARTOZOL BESZÁMOLÓVAL CSAK EGY DOLGOT KÉREK WILMOS!
Ja és a két támogató azért suvicckolt el, mert egy hónappal azután, hogy asztalhoz ültünk és megállapodtunk valamiben, még nem került fel a Logójuk a honlapra amit na ki kezelt, holott olyan logók jelennek meg ma is akik senkit semmiben nem támogatnak csak a te haverjaid...

Hogy mit tett Lukács a Ligáért az vitathatatlan mind a közösség, mind a Liga érdekébe, önzetlenül itt nem erről szól a beszélgetés! Én egyébként sem Lukács személyéről beszélek hanem a Liga vezetési struktúrájáról beszéltem, az hogy jelen pillanatban ez Lukácsban csúcsosodik részlet kérdés, azt mondtam azt látom gondnak, hogy adhok, születnek a döntések, modósul a szabályzat és ezért van ez a hangulat a Ligában azt javasoltam de már legalább egy éve alkossunk egy struktúrát egy rendszer, legyen valamiféle vezetőségi tanács vagy bord vagy mit tudom én jól meghatározót feladatkörrel és nem csak azért, hogy átláthatóbb legyen a dolog, hanem hogy jobb legyen, nem véletlenül működik ez a rendszer a világban, gondolom én...

Szomorúan láttam, hogy téged nem érdekel más élethelyzete, hogy akkor gajra futott az életem és majdnem befejeztem földi pályafutásomat, és te ezt kifogásnak mondod, hát kérem a jó Istent irgalmazzon a lelkednek, mert bármilyen alpárian is viselkedsz most is velem szembe én amikor hazavetődsz a szemedbe nézek kezet rázok veled és őszintén megkérdezem, hogy vagy testvér...

A hétfői győzelmedhez csak gratulálni tudok! Sajnos az én Pro versenyemet esmen feje tetejére állította egy Amatőr, s még bocsánatot sem kért, így jártam, de ha figyelembe veszem, hogy ezen a pályán egy árva kört nem mentem telivel üressel is csak harmincegy kört és az utolsó helyről rajtolva fejre állva is feljöttem ötödiknek én meg vagyok elégedve a teljesítményemmel egy jó versenyem volt! És hidd el nem érdekel kaptam e kört bárkitől is, sok csatát megnyertem párat elvesztettem, de győztem a magammal való harcban ergó TELJESEN MEG VAGYOK ELÉGEDVE AZ EREDMÉNYEMMEL BÜSZKE VAGYOK RÁ ÉS EZEN A FUTAMON SOKKAL TÖBBET NEM IS ÉRDEMELTEM VOLNA, még egyszeregy gratulálok a győzelmedhez azt hiszem te nyertél, és szívből remélem egyszer magadat is legyőzöd és megérkezel a valódi PRO-k közé, mert amíg így viselkedsz és nemekkel szavazol a segítség nélküliségre addig egy játszadozó kis AMATŐR vagy!

Tudod nem igazán méltó egy LIGAALAPÍTÓ taghoz és egy Bajnokhoz se, hogy hét év után is a segítségekre szavazzon... Jogodban áll, de nem MÉLTÓ!
AMATŐR...


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 12 Feb. 2014 - 9:39-kor. (Reason for editing : Koolman)
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 10:40

Ezek az OVASOK testvereim  Laughing csak az a baj hogy szomoru  pig es nem emberi  clown es....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 11:00

Szomoru olvasni miket vagtok egymas fejehez. Sad Ha mar elokerult a maganeletben turkalas, akkor messze eltertetek a lenyegtol.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 11:05

Nem baj, ha szomorú, ha békességben meg tudják beszélni! A szomoruság is hozzátartozik az élethez, csak jobb nélküle! Ami az ön értékelést illeti meg a egymás értékelését azt a bemutatkozásba illetve a csapatok menübe jobban néz ki.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 16:11

Kálmán igazán elfeledhetnéd már a nevemet igazán. Most volt egy szezonom ami sajnos nem jött össze. Nem direkt csaptam ki azt a pár embert mert ugy volt kedven.  Sajnos ki kell mondjam nagy akarásnak   sz........ lett a vége.  De mikor idejöttem stabil és szép versenyeket futottam dobogókat szereztem és nem ütöttem ki senkit. De akkor nem kérdezte meg senki hogy ki engedett ide?
Nem kell az embert lenézni sokszor ahogy te teszed. Sajnos tönkretettem egy pár ember versenyét a kapkodásom miatt amit sajnálok. Tudom a sajnálat az nagyon kevés de már ezen csak a jövöben  tudok változtatni. Még 1 szezonom van a szentligába  és pár évig kikerülök a körforgásbol.  Te is hibáztál már nagyon sokat a pályán csak neked nem úgy sült el mint nekem. De lásd Imolát ahol épp te ütöttél ki az elsö helyröl és visszanézve nem véletlen. Na de mindeggy elmult és uj dolgok kezdödnek. Lesz a kövi szezonom ami tiszta ,harcban dus teli szezon lesz. Visszatér a régi énem amivel nem volt gond. Egyszer te is idegen voltál mások  számára. Én nem ember vagyok? Vagy mi?  Le kell nézni mert nem odavalósi vagyok? Akkor takarodjak el? vagy mit csináljak?  Elég volt már  belehetne fejezni már na.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 17:23

Tibor nagyon félreérted sajnálom. Nem rólad van szó az írásban hanem egészen másról ez Sepsiszentgyörgy Ligája volt és ehhez képest idegen vagy, de ha beengedtek ne dobáljanak kővel ezt mondtam, amúgy Imolában ha egy kanyarral előbb nem szorítasz le nem lett volna ahogy kiüsselek mert megelőzlek erről ennyit így nem én hanem te tetted tönkre a saját és az én versenyemet is. Pont befejeztem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 17:33

Smile A köveket jól át forgattad hallod-e?  Very Happy  De jól csinálod.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 18:02

Szerintem hetente 2 versenyt kellene megrendezni, hogy ne legyen ido veszekedesre  lol! 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 20:56

Szép CV Kálmán  Very Happy  Very Happy ...a többit privátba
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 0:25

ligához képest idegen voltam ebben igazad van. Ami elmult az elmult elóre kell tekinteni és tanulni a saját hibáinkbol. Nekem is van böven mit. Incidensmentes futamokat mindenkinek. Hajrá. Jobban beleolvasva igazad van kálmán. Rajtam csattant az ostor, rosszkor voltam rossz helyen. De hát itt a bizonyitás ideje.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 17:05

Szerintem itt nyilvánosan is Bocsánatot kérhetsz.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 19:42

Fesszegessük a húrt  Cool Cool Cool 

COPY PASTE - irtam már egy privát uzenetet Kálmánnak itt van :

Szia, Bocs'nat hogy a magát életedről beszéltem, csak azt ereztem hogy azert hoztad fel hogy takarozz vele, mert az elvileg Tabu. Nem az. Én nem sértegetni akartalak azokkal a dolgokakl amiket nem csinaltál meg hanem csak simán tények..... hogy miert az majdnem mind1 ..most végképp mind1, csak azt hiszem ha felhozzol valamit azt ugy teszed hogy mindenki támadasnak veszi!
Csak annyit kellett volna mondani akkro és még most sem késő a többiektől, többiekhez, hogy bocsánat srácok , problémam van most nem tudom elintézni. Szerintem senki nem szoltszolna semmit.

Tudom, hogy soha nem leszunk barátok, de bizom benne, hogy félre tudjuk tenni ezeket a dolgokat, tudom nagyon nehéz letisztítani egy ilyen Mocsokos lapot de én megpróbálom, (nekem ér annyit) Remélem ha nem is egyébb versenyzőtársak, ellenfelek leszünk !!!!!

Én ellnézést kérek Tőled a személyeskedésért is, sajnos nekem is vékony a cérna olykor-olykor és olyankor gonoszkodo vagyok egy kicsit. Szóval Bocsánat.



Na ki következik _????? Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 20:00

Na te jössz Kálmán. Willikee megtette a jó irányba haladó út első lepését.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 2:27

Bocsánat kérés elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Suzuka nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Suzuka nagydij
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Suzuka Nagydij
» Katalán nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Brazil nagydíj
» Európa Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: