fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Suzuka nagydij

Go down 
+6
Lukács
Tokos
Sas
LehelFekete
RedDog
viper
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 3 Feb. 2014 - 22:57

Óvom Varza Attilat, utolsó kör 3dik szektor utolsó kanyarkombináció, elüt hátulról kicsúszok és nem vár vissza.
Fazék
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 3 Feb. 2014 - 23:08

4 kör és 27 kör:

Forizs Tibor levágja az utolsó kanyart.
4 kör, Sztyepi a háta mögött van 3 tizedre, 6 tized lesz belőle.
27 kör, nincs első szárnya, meg sem próbálja bevenni, Fazékkal szemben jogtalan előnyt szerez
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeKedd 4 Feb. 2014 - 0:25

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimePént. 7 Feb. 2014 - 12:40


B.T. struktúra a Japán Nagydíjra



Összesen 2 óvás érkezett a Japán Nagydíjra, amire a struktúra a következő.


1. óvás: Fazakas Levente óvja Várza Attilát

B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs


2. óvás: Venczel Alfréd óvja Forizs Tibort

B.T. illetékesek az elbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimePént. 7 Feb. 2014 - 18:34

B.T Döntés



1. óvás: Fazakas Levente óvja Várza Attilát Várza A. hibázott


2. óvás: Venczel Alfréd óvja Forizs Tibort  A szabályzat megenged maximum 3 vágást ugyanabban a kanyarban/kanyarkombinációban.



Fehér vonal: Vargyasi Tamás 9. kör

Levezeto körök: Rendben



Büntetések






Várza Attila - A futamon elért eredményének törlése

Vargyasi Tamás - +20 mp



Ultimátum: Amennyiben a szezon hátralévő részében Forizs Tibor vezetési stílusából származó hibát vét a szabályzat ellen (függetlenül attól, hogy óvva lett vagy sem), az a ligából való azonnali kizárást von maga után.


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 8 Feb. 2014 - 12:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 11:51

Talán ez a döntés  túl van lihegve. Nem hiszem, hogy idáig kéne elmenni, hogy kizárjunk valakit a ligából. Ennek van más megoldása is és másképp is meg lehet büntetni, anélkül, hogy kizárjuk a ligából. Ez azért túlzás és aki versenyzik az hibázni is fog lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
lol! pirat pirat pirat pirat pirat
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 12:35

Nincs szükség arra, hogy a Szentliga marakodjon az olyan versenyzőkön akik tönkre vágják gyakran mások versenyét, aki több óvást kap mint 5 egy szezon alatt attól meg válok. (kilökésért meg hasonló) Inkább a Szentliga maradjon egyben, mint egy-két agresszív - nem érdekel mi lesz versenyző! Inkább meg kellene a pályán tanulni viselkedni, mint hogy a többség ezen marakodjon. Ezen sorok nemcsak Forizsnak meg neked szólnak, mindenkire érvényesek!

Szerinted az túl van lihegve, hogy az ilyenek miatt nem lesz új mód, az sincs túl lihegve, hogy lassan nincs aki feltegye az eredményeket meg a BT döntéseket amiket a szabálytalankodásból fakadó helyzeteket nincs aki ki elemezze! a lol beírásod nem jókor érkezett! Tanulni vezetni srácok. TANULNI
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 12:42

Én meg ilyent nem b****am, hogy feszt nálad van a pont Luki
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 13:08

+1 Lukacs
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 13:29

Az, hogy nem lesz új mód, az rossz hír Sad
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 13:38

Ezt sikerült elérni. De fel a fejjel, teletankos futamok lesznek és van szetup!  Very Happy  Nem így képzeltem el de a demokráciának ára van, most épp törlesztünk.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 13:41

na mi va'? marad a mod es minden masodik szezon telitankos a masik pedig toltogetos...peldaul...
azert vagyunk hogy legyen velemenyunk nem?
 Basketball 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 19:54

Lukács írta:
Nincs szükség arra, hogy a Szentliga marakodjon az olyan versenyzőkön akik tönkre vágják gyakran mások versenyét, aki több óvást kap mint 5 egy szezon alatt attól meg válok. (kilökésért meg hasonló) Inkább a Szentliga maradjon egyben, mint egy-két agresszív - nem érdekel mi lesz versenyző! Inkább meg kellene a pályán tanulni viselkedni, mint hogy a többség ezen marakodjon. Ezen sorok nemcsak Forizsnak meg neked szólnak, mindenkire érvényesek!

Szerinted az túl van lihegve, hogy az ilyenek miatt nem lesz új mód, az sincs túl lihegve, hogy lassan nincs aki feltegye az eredményeket meg a BT döntéseket amiket a szabálytalankodásból fakadó helyzeteket nincs aki ki elemezze! a lol beírásod nem jókor érkezett! Tanulni vezetni srácok. TANULNI

Szerintem nincs tullihegve az "Ultimátum" azoknak a versenyzőknek akik agreszívek...stb. DE.... nem kell ráhuzni mindent Fórizs Tibire NEM CSAK Ő AGGRESZIV de most rajta csattan az ostor. Vannak olyan verseynzők akik aggreszívek és még el sem ismerik, de mind1 !!!

NEM Forizs Tibi (vagy a többi agresszív versenyző) hibés azért mert Reddog nem csinálja meg a modot!!!! egy picit gondolkodjunk csak el!!!!
Venczel Alfréd azért nem csinálja meg a módot mert, hogy töbszörösen kiütöték _?????
vagy azért mert Sporszerütlenül viselkedett Forizs Tibivel szemben, bosszut állt azért mert az első helyről kiütötte a kör elején_?????  
Ez egy olyan kényes kérdés amit nem merünk feltenni / de csak akkor lesz tiszta víz a pohárban ha tisztázunk mindent!

Az eredmény feltevéseket megoldottátok, ha jól tudom Fekete Lehel fogja feltenni, ő is ragta fel a mostanit is. A gumiszeteket is megoldottuk, es a következő versenyre is megoldjuk.

Tamás távolmaradását nem értem, nem tudom mi az oka de valószinű, hogy nem Fórizs az oka!!!

Mégegyszer Szabi!!!! Támogatom a szigorubb buntetéseket azoknak akik agreszivek meg hibásak az esetekben, tönkre teszik sorozatosan mások versenyet, de ebben az esetben NEM csak Fórizs a hibás !

edit: Ezt kifelejtettem , legyünk következetesek!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 20:17

Termeszetesen nem csak Forizs T. a hunyo egyedul. Az emlitett ur lepett at egy olyan hatart, hogy mar a mezony besokalt. Ott van meg Tokos aki kamikaze modjara nyomul es Fegyver, de az utobbi 2 valahogy vissza vett az utobbi idot illetoen. Ez nem jelenti azt, hogy igy is marad, lehet a vihar elotti csend! Mindenkepp ha megtanulnak vigyazni sajat autojukra akkor szerencsesek vagyunk. Addig is nehogy valaki azt higgye, hogy meg valni akarok valakitol. Sot, igy akarom megtartani azokat a sracokat nem ronditanak bele a masok futamaiba es tisztan nyerni fognak. Alfred es Tami esete egyelore engem is ketelyek koze szorit. Nem vagyok teljesen biztos hogy elvezem a szituaciot. Nem kenyszerithetek senkit semmire, de szeretnem ha a megszokott rend helyre allna. En kivarom, ha pihenni szeretne barki is!

Edit... az X5 szetupokat ne toroljetek ki! Smile Wink
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 0:24

ELNÉZÉST A KÉRDÉSÉRT DE EZ A LIGA EGYETLEN SZEMÉLY TULAJDONA?
NEM LEHET, HOGY ÉPP A LIGAVEZETÉS STRUKTÚRÁJÁNAK A CSŐDJÉT SZEMLÉLJÜK. MI LENNE HA LEÜLNÉNK ÉS ÁTGONDOLNÁNK EGY KICSIT MI LENNE HA VALÓBAN ELVÁLASZTANÁNK A DÖNTÉSHOZÓ SZERVET A VÉGREHAJTÓ SZERVTŐL? MI LENNE HA KIPRÓBÁLNÁNK, HOGY VALÓBAN A CSAPATOK DÖNTSENEK ÉS AZT A DÖNTÉST A LIGAVEZETŐ GYAKORLATBA ÜLTETNÉ. ÉS NE HARAGUDJ AZT MONDOD, HOGY EZ VAGY AZ A LIGA DÖNTÉSE, DE AZ HOGY FELHÍVSZ 2-3 EMBERT AKI VELED EGYET ÉRT AZ NEM A LIGA DÖNTÉSE AZ A TE DÖNTÉSED VAGY A TI DÖNTÉSETEK AKIK EBBEN ABBAN EGYET ÉRTETEK! EGY LIGA DÖNTÉSHEZ SZÜKSÉG VAN MINDENKI VAGY MINDEN CSAPAT VÉLEMÉNYÉRE MÉG AZOKÉRA IS AKI ÉP NEM ÉRT VELED- VELETEK EGYET VAGY AKIVEL ÉP HARAGBA VAGY! FELAJÁNLOTTAM A BÁBSZÍNHÁZ TERMÉT GYŰLÉSRE! SEMMI. EHELYETT TITOKBAN SUTTYOMBA ÖSSZEÜL 4-5 EMBER ÉS ELDÖNTI A LIGA SORSÁT. EZÉRT VAN A LIGA EBBEN A HELYZETBEN MERT ÍGY HOZÓDNAK MEG A DÖNTÉSEK. TUDOM MOST SÉRTÉSNEK SZEMÉLYES TÁMADÁSNAK VESZED AZ EGÉSZET... TÉVEDSZ LUKÁCS SZABOLCCSAL SEMMI BAJOM, DE A LIGAVEZETÉSSEL ANNÁL TÖBB BAJOM VAN! AZT ÉRZEM TÚL SOK IDEJE VEZETED A LIGÁT ÉS BELEFÁSULTÁL SZERINTEM MUSZÁJ EGY VÉRÁTÖMLESZTÉS EGY KIS FRISSÍTÉS A LIGA VEZETÉSÉBEN! ÉN SZORGALMAZOM EGY LIGA GYŰLÉS MIELŐBBI ÖSSZEHÍVÁSÁT ÉS NEM KOCSMÁBA SÖRÖZÉSRE HANEM A LIGA SORSÁT ÉRINTŐ SORSKÉRDÉSEK MEGVITATÁSÁRA, ÉN A HELYSZÍNT BIZTOSÍTOM!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 7:07

A suttyomba ossze gyulesrol csak annyi, hogy nem igaz, mert 8an gyultunk ossze, nem tudtam ugy csinalni, hogy egyedul legyek, felfuleltek, ilyent?!. A tobbi viszont, jo. A tegnapi gyulesen is felhozodott az a mondat, hogy ligavezeto kellene legyen valaki. A Babszinhazi felajanlasod jo otlet de Albert Sandor kert, hogy ne kelljen emeletre masszon igy felajanlotta a lakasat. En meg viszont azt kerdeznem meg toled, hogy eddig hol voltal? Nem eleg vasarnaponkent megerkezni a forumra. Igy akarsz ligat vezetni? Modot hogy akarsz kesziteni? Az utobbi sem nagyon jott ossze neked. 3 kerek honapot vart a liga! A ligavezetesrol meg engedj meg egy mondatocskat. En ezt nem akartam es most sem ragaszkodok hozza. Nekem ez plusz es altalaban igy koszonod meg! Egyeb kerdes? Szeretnem ha valaki mas lenne a ligavezeto de nem nagyon van aki ezt elvalalna. Ha ezaltal arra utalsz, hogy te szeretned azt meg a tobbiek nem akarjak. En sem. Szivesen itt hagynam. Tovabba hol voltal a liga gyulesrol? Na, ugy velem ennek lesz folytatasa. holott azt igertem neked, hogy nem kivanok a forumon tarsalogni. Igy reggelibe ennyi. jah... tegyetek ki mar a szorom. Ha itt hagyom akkor a ligaval tolok ki. Azt a dontesemet vagod hozzam Kalman, hogy azt mondtam hogy utolso lehetosege van Forizsnak?-ez a te bajod?-vissza tudom vonni, de akkor te leszel a cel keresztjebe, arra nem gondoltal? Udv...

edit. marcius 10en er veget az x5 szezon, attol a pillanattol mar nem felelek semmiert a mi a Liga donteseit illeti. Vili arra kerlek, hogy keressetek egy ligavezetot, illetve aki alkalmasnak talaltok, meg kell szavaztatni, es engedjetek engem szabadon. nagyon kerem. Koszonom. kerek egy  honap van.



A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 10 Feb. 2014 - 12:17-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 8:08

Nálam az ajtó nyitva állt Kálmán. Nyugodtan jöhettél volna te is. Mi a garancia arra, hogy a színházteremben mindenki jelen lesz?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 8:16

Sas írta:
B.T Döntés




1. óvás: Fazakas Levente óvja Várza Attilát Várza A. hibázott


2. óvás: Venczel Alfréd óvja Forizs Tibort  A szabályzat megenged maximum 3 vágást ugyanabban a kanyarban/kanyarkombinációban.



Fehér vonal: Vargyasi Tamás 9. kör

Levezeto körök: Rendben



Büntetések






Várza Attila - A futamon elért eredményének törlése

Vargyasi Tamás - +20 mp



Ultimátum: Amennyiben a szezon hátralévő részében Forizs Tibor vezetési stílusából származó hibát vét a szabályzat ellen (függetlenül attól, hogy óvva lett vagy sem), az a ligából való azonnali kizárást von maga után.

Nézd meg SAS, hogy jól frissítettem-e az eredményt Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 11:42

Koolman írta:
EHELYETT TITOKBAN SUTTYOMBA ÖSSZEÜL 4-5 EMBER ÉS ELDÖNTI A LIGA SORSÁT.

Nem épp így volt. De ha csak ritkán jártok a fórumra.....

A fórumon megjelent TémanyitásTéma: Re: Szabályzat korrigáló.   Szomb. Feb. 08, 2014 2:06 pm , a FB pedig - 8 February at 14:07.
Tehát azután 1 perccel, ott is ugyanaz a szöveg van.

Luki mindent megtett, hogy tudjon mindenki róla, az már nem az ő hibája, hogy egyesek hetente csak egyszer lépnek be a fórumra. Nem hiszem, hogy kötelessége mindenkit felhívni.

A gyűlésen nem mindenki értett egyet mindennel..... Egy dologban volt 100% egyetértés, a büntetések növelésében.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 11:57

LehelFekete írta:
Nézd meg SAS, hogy jól frissítettem-e az eredményt Smile


A szerverre feltöltötted? Mivel az eredmények nem módosultak...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 12:18

edit 2. Nem tehetek en arrol hogy ezt a modot nem birod, nem tudsz mit kezdeni, vagy mit tudom en, nekem sem megy ezt a dontest nem magamert hoztam. De vegleges. Azert hoztam ezt a dontest mert a marakodasok vegett tortent, azert hogy milyen bugyit huzzak arrol nem fogok megkerdezni senkit. Ez a nagy demokratikus elmeleted tette ket vallra Ligat. Meg 1 honap es akkor dontogethettek en tavol maradok ettol. Egyenesen szar hogy minden kerdesbol te vitat csinalsz. Mit szeretnel szuljek gyereket neked vagy mi? legyen eleg az kurva eletbe. Ha akarsz versenyezni akkor tedd azt es nyomd a gazt hogy toltson az alternator. Mod az mod. mindenkinek egyforman szar egyforman jo.

A segedlet kivetelrol viszont a liga szemelyzete- versenyzoink fognak szavazni. Itt a forumon.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 15:10

Ha valóban azt akarjuk hogy minél többen részt vegyünk akkor hamarabb meg kellet volna hirdetni a gyűlést. Nem megegyezni egyesekkel telefonon aztán 24 órával előtte meghirdetni egy 2 órás gyűlést. Ez így porhintés "meg volt hirdetve". Egy ilyen gyűlés bár egy új topikot megérdemelhetne...
Egyébként tudtam, hogy miattam megy gajra a Liga. Smile
Csak szolok én jelen pillanatban semmilyen döntéshozó szervében a ligának nem vagyok benne, ami most folyik az annak köszönhető aki vagy akik ide terelték a Ligát bocs a hal mindig és mindenkor a fejétől büdösödik, büdösödött...
Bár azt ismerjétek el, hogy esetleg tévedhettek s már jobb a helyzet. Fórissal is az a gond, hogy egyszer csak beengedtetek "idegeneket" a Ligába nem erdélyi mert jobb lesz aztán elkezdte Fóris célkeresztbe venni a versenyzőket, nem akarom felsorolni hányszor hány ember futamát tette tönkre, gondoltuk van egy szabályzat ez van, de ahogy tönkre vágta egy FSR-es pilóta versenyét már rögtön a kizárás fenyegeti milyen szabályzat alapján??? Vagy értitek amit mondok??? Oks most telt be a pohár rendben. De kérdem én KI ENGEDTE BE KÖZÉNK FÓRIS TIBOR??? Annak a felelősségét ki vállalja??? Erről beszélek emberek. Hetente szabályt módosítunk vicces. Egy szezonon belül nincs szabálymódosítás sehol semmilyen bajnokságban!
Az n-edik fotózásra mentünk el, hogy egységes fotók kerüljenek ki soha nem volt végigvíve, minden szezon elején új honlapunk van ami kb 1-1,5 hónapig működik aztán kalap soroljam...
Jöttök a személyeskedéssel a nem kötelező részt venni a Ligába stb. ez rátok is határozottan érvényes! Pont olyan jogaim és kötelezettségeim vannak ebben a Ligában mint Fegyvernek, vagy Tokosnak vagy Várzának, vagy Jockynak vagy NEKTEK tisztelt alapító tagok, miért Wilinek szólsz hogy más Ligavezető kell megmondjam... Ne féljetek senki nem viszi haza a Ligát ez már rég a közösségé és úgy is kell vele bánni!
Nem a ti tulajdonotok! A Liga a mienk a mindenkié!
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 16:30

EN ASZT HISZEM KALMAN HOGY ROSZUL GONDOLKODSZ BIZONYOS DOLGOKROL ES EZEL A BESZOLASAL CSAK MEGYULOLTETED MAGAD ,,HOGY MIERT ENGETUNK BE IDEGEN EMBEREKET " mindenki idegen amig megnem ismered ,es szerintem azert valtozik a szabalyzat ilyen surun hogy aki hibat kovet ell az keloen meglegyen buntetve
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 16:39

Az utolsó 3 mondat a Lukács tollából származik. Nem tudok róla, hogy FSR-es pilótát ütött volna ki az említett személy. Úgy hogy halkítsd le magad! De te milyen büdösségről beszélsz? Milyen halakról?-mire célzol mert nem értem, talán az értelmi szintemmel lehet gond, de akkor fogalmazz konyha nyelven, hogy értsem. A szabályzat nem változott kb 2 szezonja, azért ültünk össze, hogy a szabályzat egy részét pontosítsuk jövő szezonra. Jah és szégyelld magad a gyanúsítás végett, ugyan is nem azért hozok döntést vagy hozzuk a döntést mert épp úgy áll a kedvem, hanem mert valami helyzet így igényli! Ha nem vagy benne semmilyen döntéshozó szervben akkor most miről irkálsz? Van egy olyan érzésem, hogy hobbid lett, hogy engem baszogass. Csak szólok, hogy váltsál stílust no meg célszemélyt! Módot csinálhatsz, sőt annak mindenképp örülnénk, de határ időre. 2014 Március 07 (péntek) 23 óra 59 perc a végső időpont! Hogy miért? Azért mert Már. 10-én utolsó futam (Valencia). 24 en indul az Új szezon X6 és az autókat meg kell festeni és nem mellékesen kipróbálni az új módot! Amit kötelező megcsinálni az a 3 személyes garázsok és a templatek azok elengedhetetlenek! És valóban nem az enyém a liga, ebben biztos vagyok és soha nem viselkedtem úgy, de te is viselkedhetnél úgy hogy nem vagyok a tied! Azt kérlek válaszold meg, hogy próbálsz módot össze állítani vagy ne várjuk. A dátum nem mozgatható. Még re...

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 16:44

Koolman írta:
de ahogy tönkre vágta egy FSR-es pilóta versenyét már rögtön a kizárás fenyegeti milyen szabályzat alapján???

Az FSR-nek semmi köze, az enyémet vágta tönkre.

Koolman írta:
Hetente szabályt módosítunk vicces. Egy szezonon belül nincs szabálymódosítás sehol semmilyen bajnokságban!

Itt sem változott.. A módosítások jövő szezontól lépnek érvénybe.

Most komolyan.... Így szeretnéd a ligát vezetni, hogy nem követed nyomon a dolgokat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Suzuka nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzuka nagydij   Suzuka nagydij I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Suzuka nagydij
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Suzuka Nagydij
» Katalán nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Brazil nagydíj
» Európa Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: