fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Brazil nagydíj

Go down 
+5
Lukács
Tokos
Koolman
RedDog
Szonda Hunor
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Ápr. 2013 - 18:13

Kérlek valaki nézze meg a hivatalos edzésen futott gyors körömet, mert mintha a középső szektorban a nyújtott jobbos (felfele a dombra) utáni szűk jobbost túlságosan szűken vettem volna, mintha mind a négy kerékkel a rázókövön fordultam volna. Sajnos nem tudtam megnézni a visszajátszáson, nem biztos ez az egész (csak élőben érzékeltem ezt), mert gyors körnek a Hotlap-os legjobb köröm van elmentve, ez a pénteki kicsivel lassabb volt annál. Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Ápr. 2013 - 19:56

http://www.mediafire.com/?v3wb3xzi6kbxs3o

Huni: jol erezted. Levagtad, a 8as kanyart.

Kalman, a 7es, 8as kozott engedte ki tulsagosan
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Ápr. 2013 - 20:20

Én a második szektor közepén teszem ugyanazt forma rázókővőn 4 kerékkel valaki nézze meg köszi
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Ápr. 2013 - 20:20

szerintem is
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Ápr. 2013 - 20:30

Azt oszinten nem is neztem.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Ápr. 2013 - 23:19





Jo volna ha a csapat es az egyeni pontokat is kijavitani mert ket fele kepen jellenek meg es ez igy nem helyes.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 6 Ápr. 2013 - 0:19

Nem ertem mire mondod...
Az versenyeredmenyeknel, szerintem, jol vannak a pontok...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 6 Ápr. 2013 - 9:41

Arra gondol, hogy a honlapunkon van a versenyeredmények az AARtv felirat alatt az nem talál. Mivel kettő van és nem egyszerre kezelődik. És több héten keresztűl Haházi-t ír! Erregondol!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 6 Ápr. 2013 - 11:10

Ja. Azt Willy kezeli, azt sem tudom milyen menupontban van....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeKedd 9 Ápr. 2013 - 0:50

Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 17:29



Nem tudom hogy ki szamolta ki a pontokat de anyit tudok Hogy nekunk Voros angyaloknak a Brazil nagydij ellot 241 pontunk volt en megnyertem a penteki Brazil szabadedzest azert egy pont jar 242 en aBrazil nagydilyat az 5 helyen fejeztem be azert 6 pont jar es mindharman befelyeztuk a versenyt igy oszesen a befelyezet versenyert a harom pilota utan ismet hat pont jar VAGYIS A VOROS ANGYALOKNAK 254 PONT JAR




KEREM AKI TEVEDET JAVITSA KI




Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 20:34

Tenyleg igy van Redi ne/&zz csak utana a program roszul szamolt!



Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 21:20

Ehhez kapcsolódóan csak annyit fűznék az egészhez, hogy nem biztos, hogy nincs igazatok, én személy szerint nem követtem, ha baki van biztosan kijavítják!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 21:59

240 volt, a futam elott, ha a pentekit nem szamitod bele.

241 ha a hetvegen nezted az eredemnyt, vagy a futam elott. Pentek este mar hozzaadodik az 1 pont



Kerseme a hibat, nem szamitsa senki. a program automatikusan szamitja


253 kellene legyen.....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 22:12

Megvan...

Boti csapat eredmenyet nem adta hozza, mivel 4en versenyeztetek a Voros Angyaloknak (a program szerint), Kalmant is oda rakta es be van allitva, hogy 3 versenyzo van egy csapatban, Kalmannak levontam a csapat pontjait, de nem figyeltem, hogy a Botiet nem adta oda. Remelem nem gyanusitassz azzal, hogy akarattal csinaltam.

Brazil nagydíj Champ_zpsac44f60b


Brazil nagydíj Szabaly_zps0f2be0d7


Kijavitottam!
Gratula a 3ik helyert!
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 22:56



En nem gyanusitlak de eszt a programot ellkel tenni peneszedni mert ez nem jo en ugy tudom hogy Brazil verseny ellott Vorosoknek 241 pontja volt az FSR 239 RED RECINGNEK 227 en igy emlekszek ra .
ES 254 VOROS angyalok
ES 254 RED REACING
ES FSR HA TAMAS szerezet penteken 1 pontott mert HUNI ES A KALMAN Kore nem volt Elfogadhato akor
FSR 252 pontja kellene legyen
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Ápr. 2013 - 23:51

bounce Igy már elfogadható köszi Redi!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 3:47

Grat Vörös Angyalok szép volt!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 8:37

grat VA !!! ugyesek vagytok...

ugyanakor sajnalom azRRTcsapatát, Két napig nagy volt az öröm....most csak egyetlen csavar kellene , csak a poen kedert...valakitket kizarjanak a brazil nagydijrol es az Fsr legyen a harmadik.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 9:30

Smile de bolond vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 11:09

Tokos írta:


En nem gyanusitlak de eszt a programot ellkel tenni peneszedni mert ez nem jo en ugy tudom hogy Brazil verseny ellott Vorosoknek 241 pontja volt az FSR 239 RED RECINGNEK 227 en igy emlekszek ra .
ES 254 VOROS angyalok
ES 254 RED REACING
ES FSR HA TAMAS szerezet penteken 1 pontott mert HUNI ES A KALMAN Kore nem volt Elfogadhato akor
FSR 252 pontja kellene legyen

A program jo, csak annyi hogy nincs beallitva ilyen jovok megyek dolgokhoz.

A manulais tablazatomban is 240 pontod van, ott meg nem volt idom megcsinalnio a Brazil eredmenyeket (statisztika).
Amint veszem eszre, te meg mindig nem szoktad meg, hogy a penteki szabadedzesert jaro pontokat, mar pentek este hozza is adom az eredmenyekhez.... A szezon feletol igy megy, ideje lenne figyelmesebben kovetni az esemenyeket, nem csak minden felevben ranezni es akkor mindenkinek a munkajat leocsmarolni.
Nektek 240 pont a penteki szabadedzes nelkul es az FSR 238, nem 241, 239 ahogy te allitod.
Ha a penteki szabadedzes utan nezted a tablazatot az MAR TARTALMAZTA a +1 pontot.

Brazil nagydíj Manulais_zpsec8fe896

De semmi gond, atadomm neked, hogy csinald az eredmenyeket, mert latom te ugyesebb vagy, felevente benezel es azt allitod, hogy rosszul csinalom.

IGEN, aBrazil utani eredmeny rosszul kerult fel, a 4 Voros Angyal auto miatt, de egyebb hiba nincs benne.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 11:35

Nehogy valaki azt hidje, hogy azert vagyok igy mert elvesztettuk a 3ik helyet, szo sincs rolla. Ez a valos eredmeny, vagy ki tudja, ugy ahogy \Vili irta meg kizarhatnak valakit Smile

Az idegesitt, hogy tobb mint egy fel szezonja a penteki szabadedzes pontjat, mar penteken megkapja a versenyzo, a forumra is fel volt irva, meg segitseget is szoktam kerni amikor penteken nem vagyok, erre jonnek 3 honap utan, hogy ok hetfon a futam elott lattak az eredmenyt es hianyzik 1 pont. Ideje lenni kozben odafigyelni az esemenyekre, ne csak felevente lekopni mas munkajat.

A statisztika nincs meg, mivel a moddal dolgozok, szerintem az a fontosabb, holnap megcsinalom es akkor eszre vettem volna a hibat (Voros Angyalok), nem maradt volna a hibas eredmeny.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 12:59

willyKEE írta:
grat VA !!! ugyesek vagytok...

ugyanakor sajnalom azRRTcsapatát, Két napig nagy volt az öröm....most csak egyetlen csavar kellene , csak a poen kedert...valakitket kizarjanak a brazil nagydijrol es az Fsr legyen a harmadik.. Very Happy

Szerintem nem lehetetlen ez a kizárásos dolog, egyelőre folyamatban van a vágások elemzése...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 13:01

Na?@?@? egy het alatt 3 bronzermes csapat ?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 13:03

Az esély meg van rá Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brazil nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj   Brazil nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brazil nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Brazil nagydíj
» Brazil Nagydij
» Brazil Nagydij
» Belga Nagydíj
» Interlagos pontositás - Brazil Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: