fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Katalán nagydíj

Go down 
+5
Nandor
Tokos
Koolman
Lukács
RedDog
9 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeVas. 3 Nov. 2013 - 13:02

Amint látom, csak Jakab Csongor nem teljesítette a körök számát.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeVas. 3 Nov. 2013 - 13:04

Az este megeztem. Vannak paran akik a tagdijat meg nem rendeztek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Nov. 2013 - 23:08

Óvom a J.R.T. teljes csapatát az összes körben és a Q1 Q3 ban is az autófestés miatt a következő futamra kérném a piros szín használatát átváltani köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Nov. 2013 - 23:16

TUdtom szerint mi voltunk piros autoval V A amit te elhagytal
S SS E tudtom szerint kek es feher szint hasznalt na mosmar ha te atveted a nevet az nem aszt jelenti hogy JRT atkel fese az autojat x5 szezonra igy marad en nem valtoztatok semin.
Hamarab is szolhatal volna.


A hozzászólást Tokos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 4 Nov. 2013 - 23:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Nov. 2013 - 23:21

Óvóm Lukács Szabolcsot 2-kör 3-dik szektor első kanyarban kiüt. És óvóm a fogfájásom.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Nov. 2013 - 23:25

Csaba az autó színét is a csapatbajnokság sorrendjében kell választani a a Sepsi Szimsport előttetek végzett sőt a Red Vipers előtt is tehát mi választunk szint így a Piros a mienk... aztán hogy a Red Vipers egy piros fekete de még egy piros csapat nem lehet úgyhogy át kell festeni.. Kösz
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Nov. 2013 - 23:27

Óvóm Hatházi Vilmost, 5 kőrben, sárga zászló alatt előzött meg.
A célegyenesben, Kálmán összetöri, sárga zászló én lefékezek, de Willy full gázzal előz, figyelmen kívül hagyja a zászlót.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Nov. 2013 - 23:52

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Nov. 2013 - 1:08

RedDog írta:
Óvóm Hatházi Vilmost, 5 kőrben, sárga zászló alatt előzött meg.
A célegyenesben, Kálmán összetöri, sárga zászló én lefékezek, de Willy full gázzal előz, figyelmen kívül hagyja a zászlót.
A bt nek! láttam az esetet , és kikerültem jobboldalt! az egész balhét, láttam hogy a jobb oldal teljesen tiszta. Nem hiszem, hogy meg kellett volna várnom Reddogot ammedig visszajon a pályára! hisz elhagyta a pályát, mert hogy kikerülte a megpördülö Kálmánt !

BTW : az első körben akkor senki sem előzhetet volna , hisz pl. reddog kicsuszik a harmadik kanyarban akkor is van sárga zászló (elméletíleg akkor sem lehet előzni) plusz. a következő két kanyarban Szonda kicsuszik / Hatházi kicsuszik .. ( elméletíleg ott sem szabadott volna előzni) ..

Csak próbálom elemezni a dolgokat, hogy következőkor jobban reagáljunk a helyzetre!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Nov. 2013 - 13:31

VLS fileok...
Molnár Miklós eredménye törölve.

A Q3-ban, lágy gumikkal ment, de a versenyt kemény keveréken kezdte.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Nov. 2013 - 19:28

A JRT Csapat más színű festést alkalmaz a következő futamtól! A csapat hivatalos színe a gesztenyebarna! Festés küldve az illetékeseknek!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Nov. 2013 - 20:27

Holnap, vagy legkésőbb holnap után meg lesz.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Nov. 2013 - 22:44

BT struktura a Spanyol Nagydijra
Osszesen 2 ovas erkezett a Spanyol Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Nagy Nandor ovja Lukacs Szabolcsot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Peterfi Arpad es Nagy Jozsef Attila


2 ovas: Venczel Alfred ovja Hathazi Vilmost
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Nagy Nandor


A tobbi eszreveteleket majd a BT elnok egyezteti keresre mas BT tagokal akik nem erintetek az ugyben.

Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.

!!!Fontoss, ugyanakkor megkerem a Johnny Race Team csapatot, hogy jelolje meg a BT tagjat.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 0:22

Mivel JRT egyszemelyes nincs mas mint TOKOS CSABA






Cool 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 0:33

Smile De ki a főnök?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 16:01

Jó lenne a rajtbalesetet is elemezni...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 18:25

B.T Döntés



1. óvás: Nagy Nándor óvja Lukács Szabolcsot

Albert S. - Nándor óvatosságból hosszabb féktávot vett, mert nem szándékozott kiütni Hunort, erre a mögötte autózó Szabolcs nem számítván nem tudta elkerülni az ütközést. Lukács Sz. kiütte Nagy Nándort de vissza várta. +20 mp a szabályzatot értelmezvén

Nagy J. Attila -  Egyszerű 18.1 szabály szerinti szerencsétlen baleset. Lukács már teríti az autóját Nándor elkerülése érdekében, de Nándor féktávja hosszabbra sikerült , így már elkerülhetetlen volt a kilökés. Lukács a következő rövid egyenesen visszavárta Nándort. +20mp Lukácsnak a szabály szerint.

Péterfi Á. - Egyértelmű kiütés, Lukács visszavárja Nándort ezert + 20mp időbüntetés jár.


2. óvás: Venczel Alfréd óvja Hatházi Vilmost


Albert S. - Ennél az esetnél nem történik semmi. Vili senkit nem előz, autó sincs a pályán. Alfréd nem tartózkodik a pályán, így nem beszélhetünk sárga zászlós előzésről. Mindenkit nem várhatunk be aki kicsúszik a pályáról. Ilyen eset millió történik minden futamon. Alfréd szerencsétlen helyzetbe került Kálmán kikerülésekor, ez versenyszituáció.

Nagy N. - A sárga zászló hatálya alatt előzni tilos. Ez áll a szabályzatba, tehát Hatházi Vilmos vétkes és büntetés jár neki.

Lukács Sz. - Érdekes eset! Ezért kifejtem a véleményem. Nem történt előzés! H. Vilmos szemszögét figyelembe véve,, az a látvány tárult elébe, hogy két autó – egyik keresztbe szárny nélkül a másik pályán kívül, biztos vagyok benne, hogy volt sárga zászló de Ő a pályán nem előzött meg senkit, elment mellettük! Kálmán megpördült megsérült autója tehetetlenül csorgott ki a pályáról, lehet, hogy ha féket nyom akkor Alfréd el tud menni a háta mögött de ezt soha nem tudjuk meg, lehet hogy ez volt a jó hogy Kálmán nem állt meg mihamarabb és nem tört Alfréd autója, mert az is lehet, hogy elkerülhetetlen lett volna a baleset. Vili kihasználta az elébe tárulkozó esélyt. Nem tartanám jogosnak, ha Vilit ezért megrovásba akár figyelmeztetésbe is részesítenék.
-Ha már sárga zászló akkor ilyen eset szerintem minden futamon előfordul és elég nehezen lehet korrekt következtetést kihozni a szituációból. Volt már példa erre, Kanada – baleset – füst felhő kilátástalan helyzet – úgy ítéltem meg el kell vennem a gázt mert csak baj lehet ebből, M. Miki és még páran full gázzal mentek el, szóvá tettem és a BT reakciója meg a versenyzőké annyi volt, hogy nem volt ott amiért lassítani. Tehát ha ezt a fát kell kivágni akkor jó nagy fészi kell hozzá! De akár meg is próbálhatjuk.  


Fehér vonal: Rendben

Levezető körök: Albert S. - Q1



Büntetések



Albert S. - A futamon elért eredményének törlése.

Molnár M. - A futamon elért eredményének törlése.

Lukács Sz. - +20mp

Dumitru F. - Figyelmeztetés óvatlan vezetésért


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 6 Nov. 2013 - 18:54-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 18:53

Sas a te eredmenyed miert lett torove_???
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 18:59

willyKEE írta:
Sas a te eredményed miért lett törővé_???
Mert ESC-eltem a Q1-ben. Érdekes módon csak akkor vettem eszre, amikor vizsgáltam a levezető köröket. Amikor én kerültem sorra, még mondom magamban, hogy nem is nézem, hát elvégre tudnám ha ESCeltem volna. Tévedtem Sad( Zavarban voltam, mint Ádám anyák napján, amikor láttam, hogy ESC-eltem és még-csak nem is emlékeztem a dologra. Még jó, hogy megnéztem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 19:33

aham ... en meg kell nézzem nem e lettem első ...ha így állnak a dolgok Razz
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 19:36

Nem lettél. Arra azért emlékeznél:P
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 19:42

Azt meg is tudnám óvni. Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 22:23

Nem hinném, hogy lenne felebezés. Tehát eredmények és statisztika frissítve.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Nov. 2013 - 22:37

Sas írta:
Nem lettél. Arra azért emlékeznél:P
mintha nekem ugy rémlik hogy én lettem volna az első
Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katalán nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katalán nagydíj   Katalán nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katalán nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Belga nagydíj
» Indiai nagydíj
» Ausztral Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: