fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Singapur nagydíj

Go down 
+10
Nandor
attyla3
TMS
Arpi
Jocky
Sas
Koolman
Lukács
forizstibi
RedDog
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 19:09

Az hogy egy adódó problémáról beszélünk ez nem anyázás nem kell rögtön öngyilkosnak lenni nőjetek már fel és nem kell anyázni! És Lukács ne haragudj de itt menet közben úgymond a Liga döntésével majdnem naponta változik a szabályzat így lett 18 as korhatár így lett szabály miután átigazolt Tas Viliékhez, hogy szezon közben nem lehet átigazolni, hogy csak egy néhányat említsek, ne haragudj de ez ezt szüli nem lehet tudni mi a szabály mert az is szabály volt hogy nem írjuk felül a szerver döntését de lehet, hogy amire betöltöm a szabályzatot már azt döntötte a liga, hogy akár mikor s akkor már ez a szabály úgyhogy bocs hogy szóltam, hogy következetlenség van aminek én mellesleg megittam a levét de ki a cart érdekel...
Nem meritek magatoknak beismerni, hogy tévedtek vagy tévedhettek ez a baj.
Valószínű ezért nincs felebezés, hogy ne keljen megmagyarázni mi miért történt úgy, lehessen bármit dönteni és ha tévedtünk???? Mert néha tévedünk rosszul ítélünk meg egy helyzetet, akkor mi van??????
Semmi esély vagy lehetőség a korrigálásra... Szerintem így már az óvás is fölösleges...
Jöhet az anyázás Kálmán gyalázás... Bocs hogy szóltam...
Rakkendrol!!!
UI Egyébként már annyit hallottam, hogy szórakozni jövünk és egyesek elcseszik a hangulatot...stb.stb.stb.
ÉN IDE NEM SZÓRAKOZNI HANEM VERSENYEZNI JÖVÖK!!! ÉS MIND MINDEN VERSENYZÉS KÜZDELEMMEL, HARCCAL, MEGPRÓBÁLTATÁSOKKAL, SOK SOK VERSESSÉGGEL ÉS NÉHA NAGY RITKÁN A GYŐZELEM ÖRÖMÉVEL JÁR. ÉS NAGY SZENVEDÉLLYEL TESZEM MINT VALAHÁNYAN. INNEN A JELEN HELYZET IS CSAK ANNYIT FŰZNÉK HOZZÁ, HOGY MEGPRÓBÁLOK ÚGY VERSENYEZNI HOGY TISZTELETBE TARTSAM A VERSENYTÁRSAIMAT A SZABÁLYZATOT ÉS ELVÁROM? HOGY MÁS IS EZT TEGYE!!! AZT GONDOLOM NEM KELL SZERESSÜK EGYMÁST? HISZ EGYMÁS ELLEN VERSENYZÜNK, DE NEM IS KELL GYŰLÖLJÜK EGYMÁST, MERT CSAK ELLENFELEK ÉS NEM ELLENSÉGEK VAGYUNK!!!!!


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 2 Feb. 2014 - 19:20-kor.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 19:14

Koolman írta:
Az hogy egy adódó problémáról beszélünk ez nem anyázás nem kell rögtön öngyilkosnak lenni nőjetek már fel és nem kell anyázni!

Nem tudom melyik sorokban olvastad a fent altalad emlitet dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 19:46

Én csak annyit kérek, hogy ha valakivel baja van valakinek, mint most például neked Kálmán velem azt ne a fórumon hanem telefonon, vagy egyéb formába intézzétek, mert már gusztustalan. Nem szeretem, ha ezek folynak nap mint nap.

 Az érzelmek ragályosak, mert öntudatlanul átvesszük mások hangulatát jót-rosszat egyaránt. Ha időt szakítunk a bolondozásra, megfertőzzük egymást a jókedvünkkel, és azok, akik szeretnek bolondozni, sokkal esélyesebbek a boldogságra. Ettől még én kurvára keményen tudok versenyezni. És én sem szeretek viccelődni más felkészülésével oda adásával ezért is várom el másoktól is ezt a hozzá állást, de gyakran mindhiába. Az egymás sértegetésével kiértékelésével az első kanyarig sem jutunk. A felebezés betiltását nem én indítványoztam de bele egyeztem, csak haragot, vitát vont maga után, megértést vagy egyetértést egyetlen esetben sem. Ha tőlem függne a szabályzat még a 2008 al versenyeznénk, nekem soha nem volt gondom a szabályzattal, ahhoz alkalmazkodtam ami volt ami van. Engem is csesztetnek vele. De én azt szeretném, hogy mindenkinek jó lenne, persze ezt nem lehet de próbálok úgy tenni, hogy a többségnek feleljen meg inkább! Én magamtól nem hozhatok döntéseket, ezt ti akartátok így, mindenben a csapatok, pilóták dönthetnek, ezért is kérdeztem, hogy akkor hogyan tovább. Akkor verjétek a szabályzatot a fejemhez ha közöm is van hozzá!
Csak kulturált viselkedésre buzdítottam a társaságot. Elnézést kérek és ezúttal csak akkor jövök fórumra ha kérdésem van.

Jah és Rrrráááákkenndrrróóóóóóóóóóóól!    Wink
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 19:52

A pont esment Lukinál
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 20:16

Nagy marha voltam, folyton csak az jár a fejembe, hogy ha mindenki szitkozódik, elégedetlenkedik akkor a bizalom nem, hogy alaptalan és értelmetlen de nem is létezik! De a bizalom, nem egy vita srácok, hogy megnyerjük vagy elveszítsük! A bizalomból csak egy van, néha nagyon prés alatt mégy megvillan de az rövid. Bizalmat csak egyszer lehet elveszíteni! Lehet fel kellene függesszem a cinizmusomat és a hitemet! Megmártózom az ismeretlenbe.........

A Rrrrrráááákkkkkendróóóóól az marad Winkörök és elpusztíthatatlan. Smile
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 20:31

RedDog írta:

Ok. Vettem az adást.... Én egy szemtelen agresszív versenyző vagyok, akit nem érdekel más versenye. Tibi egy angyal.

Ezután kérem, hogy minden sérült autóval versenyző büntetve legyen.

Ilyent senki egy szoval sem mondott rosszul vetted az adast ! es azert sem kaptal buntetest mert serult autoval versenyeztel ! ( de szerintem semmi ertelme nem volt ott Tibivel csatazni mert ugyis boxba kellet gyere, s ket kulon dolog pl. serult felfuggesztessel es letort szarnyal versenyezni, az utobbinal hosszabbak lesznek a fektavok es a kanyarokat sem tudod normalisan bevenni s pont ezert veszelyes)
Enyire nem kell szivre venni a dolgot !!
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 21:03

Hat fiuk ti tudnatok egy jo hosszu REGENYT irni a veszekedesrol pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat Mad Twisted Evil Evil or Very Mad affraid 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Singapur nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Singapur nagydíj
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nemet nagydij
» Japán nagydíj
» Német nagydíj
» Belga Nagydij
» Monaco Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: