fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Singapur nagydíj

Go down 
+10
Nandor
attyla3
TMS
Arpi
Jocky
Sas
Koolman
Lukács
forizstibi
RedDog
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 22:47

Szerintem Alfred mar igy is eleg sokat irtal, es fokepp megondalatlanul!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:14

Tamas írta:
Szerintem Alfred mar igy is eleg sokat irtal, es fokepp megondalatlanul!

Bocsánat, hogy létezek.

Tamas írta:
Vargyasi T. - A Szerver megbukott matekórán, vagy pont akkor lépet ki cigizni és nem nullázta a köridőt.
Ebből kifolyólag ha a számításaim jók, akkor a 7-ik pozíció illeti meg ott, és úgy következik
8-ik Alfréd és aki utána jön.

Az nagyon érdekes meglátás a részedről, hogy Villy előttem kellene legyen. Nekem volt mért köröm a Q1ben, neki nem. Tehát ha így döntünk, kinek szebb a szeme, akkor inkább hagyjuk.

Most ki irkál meggondolatlanul?!?!?!?

Még egyszer, bocsánat, hogy létezek és merek gondolkozni. Ha így születnek az óvásokra a döntések, akkor tisztában vagyok, nem kérek pelus cserét.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:22

RedDog írta:
.

Most ki irkál meggondolatlanul?!?!?!?


Tamás azt akarta írni, hogy ittál csak mellé nyomott Very Happy


A hozzászólást Lóri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 1 Feb. 2014 - 23:24-kor.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:23

Meg kerlek Alfred hogy be se gyere holnapig a forumra ha tenyleg ittal, mert mar nem hogy irni, de olvasni sem tudsz es qvara osszekevered a dolgokat!

Egyaltalan tudod mirol van szo?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:27

Tamas írta:
Meg kerlek Alfred hogy be se gyere holnapig a forumra ha tenyleg ittal, mert mar nem hogy irni, de olvasni sem tudsz es qvara osszekevered a dolgokat!

Egyaltalan tudod mirol van szo?

Nagyon is tudom. A többi Lukácsnál. Elküldtem a szükséges dolgokat.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:31

BTW: ami hétfőn fog történni, azt józanon (pénteken) eldöntöttem és a csapattársaimmal meg is beszéltem. Tehát nem egy elhamarkodott döntés.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:35

Akkor en mar nem megyek hetfon.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:42

Sas írta:
Akkor en mar nem megyek hetfon.

Nyugodtan indulhatsz, sőt bárki indulhat, nem vagyok annyira szemtelen, hogy valakit kiüssek csak úgy, nagyon is tévedtek az én személyem kilétéről. De köszönöm, hogy ennyire leírtok.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:44

Ne haragudj, de nem szep amit most csinalsz.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 23:47

Tamas írta:
Ne haragudj, de nem szep amit most csinalsz.

PONT!!!!!!!!!!!!

Az én személyemről nem kérek több kijelentést. Ilyen vagyok, ilyennek szült anyám a világra. Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 1:45

Olvasd vissza hányadik bejegyzésemre reagáltál és mit ha visszaolvastad tudod tudod spamnek nevezted az óvásom és ötödikre voltál hajlandó lereagálni és én nem állítottam, hogy bármilyen párti lennél azt mondtam hasonló képpen kellene megítélni a két helyzetet ennyit mondtam egyébként én már rég csalódtam elég sok emberben ami a ligát illeti, de azzal maradtam és elárulom okom is volt a csalódásra...

Tamas írta:
Lassan be kell rakni teged is a SPAM-be.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 2:42

Redi biztos azt akarja mint annó az amerikai nagydijon hogy a felvezető után kiállnak a boxba.

Csak nem értem mindig megkaptam a büntieimet most meg ilyen felhajtást csinálni . gy.....s és tulzás
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 10:46

Tévedsz Redi. En fair pilotanak tartlak.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 12:26

forizstibi írta:
Redi biztos azt akarja mint annó az amerikai nagydijon hogy a felvezető után kiállnak a boxba.

Csak nem értem mindig megkaptam a büntieimet  most meg ilyen felhajtást csinálni .  gy.....s és tulzás

You know what? I wouldn't do that if I was you. You are f***ing gy.....s!!!
This league is loosing his fun side very fast, because of some people that are not aimed to have fun, but to fight like we don't know each other. Believe me people, if we continue like this, it will come to an end....slowly the people who care about this league will leave one by one. I saw stuff like this in my life a few times. I'm fairly new in here, but already feel that it gets boring more and more to struggle to train myself for the challenge, 'cause I or someone(s) will be kicked out from the game by the "big guys" who don't know a thing about sports and especially about formula 1 racing! It's a shame that after so many years you couldn't deal with some people who are trying to bring down other people's morales.
And by the way, i'm staying near my boss...whatever he'll do, I do! If this league is ain't about fun, than what is all about? Arguing, fighting, screaming at each other things we shouldn't express. Yeah it should be cool this way, but not for me!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 12:58

Koolman írta:
Olvasd vissza hányadik bejegyzésemre reagáltál és mit ha visszaolvastad tudod tudod spamnek nevezted az óvásom és ötödikre voltál hajlandó lereagálni és én nem állítottam, hogy bármilyen párti lennél azt mondtam hasonló képpen kellene megítélni a két helyzetet ennyit mondtam egyébként én már rég csalódtam elég sok emberben ami a ligát illeti, de azzal maradtam és elárulom okom is volt a csalódásra...
Most mar megint gratulalok a teljesitmenyedert, hogy a spam beirasom miert masitotta meg a dontesem irantad, az mar X aktak, de ha neked ez a fontos hat legyen. Csupan a copy/paste beirasodra jot a reagalasom akkor ha jol olvastad.
Mit kell egy BT reagaljon Kalman? miota kell a vetkesnek kulon beszamolni?
Hol lattod, hogy maskepp iteltem meg a ket helyzetet, mert a te allitasod szerint en irtam, hogy mit irt vagy nem a szerver, en azt nem talalom. Nekem egyertelmuen mas allaspontom volt akkor, ami neked valo helyezest javasolta, leszamitva azt, hogy elotte spameltel vagy sem (az egyik nem befojasolta a masikat).

Sajnos mar a ligaba az az allapot van, mikor mindenki belekot mindenbe csak azert, hogy miert ne, ebbol nehez visszafordulni, es ehhez nem sok ember jarul hozza. Csak igy tovabb, mert lesz eredmenye!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 13:31

Jocky írta:
forizstibi írta:
Redi biztos azt akarja mint annó az amerikai nagydijon hogy a felvezető után kiállnak a boxba.

Csak nem értem mindig megkaptam a büntieimet  most meg ilyen felhajtást csinálni .  gy.....s és tulzás

You know what? I wouldn't do that if I was you. You are f***ing gy.....s!!!
This league is loosing his fun side very fast, because of some people that are not aimed to have fun, but to fight like we don't know each other. Believe me people, if we continue like this, it will come to an end....slowly the people who care about this league will leave one by one. I saw stuff like this in my life a few times. I'm fairly new in here, but already feel that it gets boring more and more to struggle to train myself for the challenge, 'cause I or someone(s) will be kicked out from the game by the "big guys" who don't know a thing about sports and especially about formula 1 racing!  It's a shame that after so many years you couldn't deal with some people who are trying to bring down other people's morales.
And by the way, i'm staying near my boss...whatever he'll do, I do! If this league is ain't about fun, than what is all about? Arguing, fighting, screaming at each other things we shouldn't express. Yeah it should be cool this way, but not for me!!!

Jocky te is ittál hogy már más nyelven beszélsz  Very Happy (nevetős smiley, csak nem rakja oda Razz )
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 13:39

Tamás a különbség abban van, hogy ott nem történt korrigálás és itt igen ott egy sovány korrigálási javaslatod van ami az ottani fogalmazásod szerint megoldhatatlan itt meg egy vétkest aki igen is hibázott szembe ment e forgalommal a szerver figyelmeztetése ellenére védesz és helyesled a jóváírást itt a lényegi különbség.
És azért lényeges a spam beírásod mert egyszerűen kiírtad az óvásokat de nem méltattad vagyis nem érdekelt, hogy kicseszett velem a szerver és te írtad ki hivatalosan a BT-t itt meg egészen más az álláspontod na csalódhatsz harmadszor is ha kedved tartja én akkor is kivételezésnek látom, hogy beleavatkozunk a szerver döntésébe.
Egyébként meg nem vitázni és megvédeni kell valakit hanem egy óvásra reagálni és egy fellebbezésre pedig indokot hozni a felebezés válaszaként és döntést hozni és azt megindokolni. Semmilyen egyéb magyarázkodásra senki részéről sem csalódásra sem másra nincs szükség még egyszer leírom a rendszer:
Óvás - BT döntés - Felebezés - és végleges BT döntés indoklással.
A többi csalódásra megsértődésre érzelgősködésre anyázásra és apázásra és a Liga megszüntetésére és a hangulat rontását fokozó tényezőkre nincs szükség!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 14:10

Koolman írta:
Tamás a különbség abban van, hogy ott nem történt korrigálás és itt igen ott egy sovány korrigálási javaslatod van ami az ottani fogalmazásod szerint megoldhatatlan itt meg egy vétkest aki igen is hibázott szembe ment e forgalommal a szerver figyelmeztetése ellenére védesz és helyesled a jóváírást itt a lényegi különbség.

Lattom osztod amit mindig is osztas, csak azt nem lattod, hogy en nem vedtem vagy kialltam valaki mellet, hanem leirtam, hogy tortent a hetfoi eset, de ha te azt dontesnek veszed az mar a te dolgod. A dontesemet te nem tudod, de megint kiallitottal a fal ele, mint az eliteltet, koszonom.

Tudtom szerint felebezes nincs, az utolso mondatodal kapcsolatosan, csak jeleztem, egyebb altalad hasznalt jelzoket nem hasznaltam.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 14:24

Sziasztok! Hiányzik egy kis vérlázító beszélgetés így be állok én is!

Felebezés már hónapok óta nincs. Nem én kértem így határozott a liga. Ez azt jelenti, hogy valószínű, nem olvastad a távol létedben Kálmán!

Nem olvastam el a forumon miket irtatok, mert a fizikai időm elég gyatra, effektív nincs. Nos pár sort amit olvastam meg a privát leveleket lereagálva merek beleszólni, ha netalán valakinek nem tetszik kérlek ne fenyegessetek meg, mert félős vagyok! Nos, azzal kezdem, hogy én hibáztam! A Q1 vagy a vörmapp alatt értem haza és csatlakoztam, kapkodtam amikor Vili beköszönt az FSR szobába, hogy mi történt, mi tevő legyen mert nem találja Venczel Alfrédot!? és én az aljas az utolsó mertem azt mondani, hogy ha be jutott a Q1be akkor onnan induljon de a 10. helyről! Semmi másról nem tudok! Arról sem, hogy mi van itt és miért nem értitek meg egymást miért kell baszogatni a másikat, miért kell felhozni 2ezer éves történeteket, miért nem élvezitek amit csináltok és főként miért a forumon, mikor nőtök már fel, egy ideje félek feljönni a forumra mert csak az anyázás a moslék s az ilyesmi folyik ki. Valaki hibázott, tökön rugjuk elfogadja s kész. De utána egy hétig miért kell a szennyet teregetni, mia beep ez Spanyol folytatásos szenny! Már nagyon unom s reménykedtem, hogy ti is megunjátok de mind untalan előlről kezdődik minden. Miért nem beszélitek meg 4szem közt! Hamarabb fog menni! Óvjuk a szervert óvjuk erdélyt óvunk mindent! Most már csak a tyúkok elé kell vigyünk vizet s rend lesz. Borzasztó! Büntessetek meg engem vegyétek el a pontjaimat, a következő szezonról is, de akkor is tisztességesen fogom nyomni és nem fogok óvni hakellhanem. Mindenki álljon be a sarokba 20 percet MOST! tedd le a telefont!!! s ne rajzolj a falra!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 14:40

És még valami amíg, be álltok a sarokba! Én már onnan írok. A kamikáze pilótákat el kell távolítani a pályáról, nem lesz változás az biztos! lehetőséget meg utolsó esélytis adhatsz de annak lőttek! Jól figyelj ezt én mondom az ember természeténél fogva nem változik, soha! Megpróbál alkalmazkodni, megpróbál beilleszkedni de megváltozni soha nem tud! Vagy megpróbáltok rendesen vezetni és megtanuljátok azt, hogy az autótok a mindenetek, ha egy festés hibát is összeszedtél elszégyenled magad a tükörbe vagy a futamok tisztasága végett nincs amit keres a pályán! Pont! Amúgy is előfordul a baki de aki minden egyes alkalommal előfordul az saját magától ne forduljon elő! Bocs de ezt nem hagyhattam ki!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 16:01

Elhagyhatom a sarkat? Crying or Very sad 
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 16:28

Sas írta:
Elhagyhatom a sarkat? Crying or Very sad 

ALLTAL 20 percet a sarokban? Ha igen akor elhagyhatod.  Razz lol! 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 17:03

Jocky írta:
Sas írta:
Elhagyhatom a sarkat? Crying or Very sad 

ALLTAL 20 percet a sarokban? Ha igen akor elhagyhatod.  Razz lol! 


Jó na...nem álltam hanem ültem. Ne kötöszködj Razz Razz Razz 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 17:21

Most már igen, ki lehet jönni a saROCKból.  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 2 Feb. 2014 - 17:23

cheers 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Singapur nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Singapur nagydíj
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nemet nagydij
» Japán nagydíj
» Német nagydíj
» Belga Nagydij
» Monaco Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: