fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Singapur nagydíj

Go down 
+10
Nandor
attyla3
TMS
Arpi
Jocky
Sas
Koolman
Lukács
forizstibi
RedDog
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 22:20

13 kör, első kanyar, Forizs Tibor.
Tudom, bocsánat és azzal minden megoldva, de engem az első helyről ütött ki, mindenki túl volt egy kerékcserén. Tehát első voltam.

Ugyanebben a körben, figyelmetlenül jöttem vissza a 3 szektorban egy FSR elé. El volt szállva az agyam.. Elnézést, hogy megzavartam. Ez is óvás.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 22:42

Én is óvom Venczel Alfrédot  . Amint irja figyelmetlenül jön vissza. Sajnos az nem figyelmetlenség hanem letört szárnyal versenyzik és revansot akart venni rajtam mivel megütöttem. Már mellette vagyok és nekemjön szándékosan töbször is.


Az esetről annyit hogy visszajött elém a boxból és  egy kör megtétele után valamiért a célegyenes végi balosba indokolatlanul lassabban ment és ezt sajnos nem tudtam lereagálni és nekimentem hátulról.
Visszaengedem magam elé és ő szárny nélük leáll versenyezni ami tilos szerintem. Részemről az eset itt le is zárult nem fogok és nem is akarok ezen 1 hétig vitázni. Ami megtörtént az megtörtént. Innentől a bt kezében van minden. Szép estét.

Indokolatlannak azt nevezem hogy megnéztem Alfréd előző köreit és ott 170 km/h-val ment  és mikor megütöttem akkor csak 143  km/h-val és ezt nem tudtam lereagálni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 23:12

forizstibi írta:

Visszaengedem magam elé és ő szárny nélük leáll versenyezni ami tilos szerintem.

Versenyben voltunk! Hol írja, hogy nem szabad versenyezni?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 23:22

sajnos ez van. bt dönt
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 23:24

Sziasztok Sracok. Latom van ovas, ha egy mod is van ra arra, hogy most a BT alol eger utat nyerjek azt hihetetlenul megkonnyitene dolgom, hiszen kiszalasok meg suru program jellemzi ezt a hetet! Ha nincs mentseg akkor Vagyasi Tamast kernem, hogy foglaljon helyet a BT asztalnal a helyemen. Koszonom!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 23:34

Óvom Hatházi Vilmost a Q3-ban a Szerver kizárja és mégis a 9 helyre íratta magát arról volt szó, hogy aa szervert nem bíráljuk felül így Hatházi Vilmosnak nem volt mért köre a Q1-ben de a szerver 10 helyre sorolja és megy tovább a Q3 ba ha elfogadjuk a szerverdöntést ott akkor milyen alapon sorolódott vissza ha kizárta a szerver a 9 helyre?????
Óvom Váncza Attilát 1 kör második szektor eleje elüt és nekilök a falnak letörik s felfüggesztésem.
Óvom Szonda Hunort a 11 kör harmadik szektor alagút után mellette vagyok és lezárja az ívet rálök a rázókőre és letörik a szárnyam elszállok és 51 mpet javítanak (Ez az eredménye a múltheti BT döntésnek...)
Ajánlom BT és bárki figyelmébe az 1 körben Várza Attila megelőzését és a csatámat Lukácssal a 3 körtől arrafele, nézzétek és tanuljatok vezetni!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Jan. 2014 - 8:27

Kellenek a szerver LOG és replay fájlocskák:)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Jan. 2014 - 14:40

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Jan. 2014 - 18:17

Toltsd fel azt a progocskat amivel a log fajlokat butykolgetem. Meg a nevere sem emlekszek es ujra raktam a rendszert, aztan nem lett meg Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Jan. 2014 - 19:50

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 30 Jan. 2014 - 8:48

B.T. struktúra a Szingapúri Nagydíjra
Összesen 5 óvás érkezett a Szingapúri Nagydíjra, amire a struktúra a következő.

1. óvás: Venczel Alfréd óvja Forizs Tibort
B.T. illetékesek az elbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Vargyasi Tamás


2. óvás: Forizs Tibor óvja Venczel Alfrédot
B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Vargyasi Tamás


3. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Hatházi Vilmost
B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Nagy J. Attila és Vargyasi Tamás


4. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Varza Attilát
B.T. illetékesek az elbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Vargyasi Tamás


5. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Szonda Hunort
B.T. illetékesek az elbírálásban:
Nagy J. Attila, Péterfi Árpád és Vargyasi Tamás


A többi észrevételeket majd a B.T. elnök egyezteti kérésre más B.T. tagokkal akik nem érintettek az ügyben.

Tehát megkérünk minden érintet B.T. tagot, hogy minél hamarabb bírálja és küldje el döntését a B.T. elnök felé írásban, aki péntek este 21ºº óráig kell ki írja a döntést.

Köszönöm.

*bármilyen észrevételt közöljetek velem, hogy korrigáljuk ha szükséges.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 30 Jan. 2014 - 11:33

Még volt egy óvásom.... Visszatérésem a pályára, most már tudom, hogy Sztyepi elé. Veszélyes manőver volt. Azt is bíráljátok el. Ugyancsak a szárnyaszegett körben van.

Azért kérem az elbírálását mert nem volt szép tőlem és nem akarom, hogy úgy legyek nyilvántartva mind aki tönkre teszi más futamát és nem is érdekli. Ha nincs Sztyepinek jó reflexe annyi az ő futamának is....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 30 Jan. 2014 - 11:52

Azerz nem tüntettem fel külön az óvásod, mert Tibi is ugyanazt az esetet óvja (azt is) és ne szerepeljen 2x.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 30 Jan. 2014 - 12:12

ok. De szerintem más a kilökés és más a visszatérés.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 30 Jan. 2014 - 12:58

O belefoglalta a visszatérést, kilökést, szárny nélküli csatározást is:)) Mellesleg tetszett, ahogy védted az íveket szárny nélkül. Ki tudod szelesíteni az autód Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 30 Jan. 2014 - 13:34

Harcba voltunk. Még a közvetítés alatt is bemondták... Szerintem ott nem követtem el semmit. Szárny nélkül elnéztem egy féktávot, az igaz.... de nem is tudom, miért nem volt szárnyam Smile
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 10:56

Ajanlom a BT es Liga elnokok figyelmebe a kiszoritas/rahuzas-ert valo (alap)buntetesek sulyosbitasat, mivel az ilyen nem tekintheto versenyszituacionak...[nezd a Kalman-Szonda ovas esetet Singapurban(ezt ha valos eletbe neznenk, akor Kalman kollega, mar reg alolrol szagolná Ibolyát)]...egyesek ugy erzik, hogy egyedul vannak a palyan!
Koszonom.

U.I. ha valaki ismeri Ibolyat, akor elnezest kerek  Wink 
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 11:22

Az az eset egyertelmu leszoritas volt csak az a kerdes hogy szandekos vagy nem ?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 11:27

Szerintem senkinek nincs szandekaban, hogy a versenytarsanak barmilyen felekeppen beakasszon....nem ez volt a lenyege az elobbi keresemnek...az egy altalanos keres...az ovast csak peldanak fuztem hozza.
UDV.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 12:02

Valoszinu hogy nincs szandekaba de ha nem hasznal valaki visszapillantotukrokot akkor ez lessz a vege.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 12:12

ez igy igaz es megegyszer leirom: "...egyesek ugy erzik, hogy egyedul vannak a palyan!"
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 12:20

Ha elol vagy es nincs tukrod akkor erezheted ugy hogy egyedul vagy a palyan  Smile 
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 12:24

Jah, de akor legalabb ne szegyeljek es kerjenek kolcson, vagy keressenek mas szponzort azok a csapatok akiknek nincs penzuk 1-1 visszapillanto tukorre  cyclops 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 22:04


B.T Döntés



1. óvás: Venczel Alfréd óvja Forizs Tibort - +5 rajthely a következő futamon, Figyelmeztetés agresszív vezetésért.

2. óvás: Forizs Tibor óvja Venczel Alfrédot - +5 rajthely a következő futamon, Figyelmeztetés agresszív vezetésért és sportszerűtlen viselkedésért

3. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Hatházi Vilmost - Játékhiba

4. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Varza Attilát - +20 mp

5. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Szonda Hunort - A futamon elért eredményének törlése (már volt figyelmeztetve)


Fehér vonal

Nagy Nándor - 11, 45 körök

Levezető körök: - Rendben



Büntetések


Szonda H. - A futamon elért eredményének törlése

Nagy N. - +40 mp

Varza A. - +20 mp

Venczel A. - +5 rajthely a következő futamon, Figyelmeztetés agresszív vezetésért és sportszerűtlen viselkedésért

Forizs T. - +5 rajthely a következő futamon, Figyelmeztetés agresszív vezetésért


Elnézést a késesért.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 8 Feb. 2014 - 18:07-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 22:49

Sportszerűtlen viselkedés? Első szárny nélkül elnézek egy fék távot.... Ő a futamomat teszi tönkre és enyhébb a büntetése? Én ezt viccnek nézem...

Tibinek már több "zűrös" ügye volt és nekem egy első szárny nélküli,  elnézet féktáv miatt, ami miatta történt sportszerűtlen viselkedés?


Monacó: Forizs T. - +40 mp, +5 rajthely a következő futamon sportszerűtlen versenyzésért (az utolsó körben, telefonálgat, kiüti Fazékot és azután a pálya közepén döcög)

San Marinó: Fórizs T. - bokszutcából való rajtolás a következő futamon. (visszajön a pályára ügy, hogy senkivel nem foglalkozik.)

Hockenheim: Levezető körök: Fórizs T. - verseny vége (a verseny végén akarattal összetöri az autót.)

Török: Fórizs T. - Bokszutcából való rajtolás a következő futamon (Árpit kiüti az első kanyarban, a 3 - 4 helyről, Árpi nem tudja folytatni)

Nürburg: Fórizs T. - +20mp (utolsó körben, szabálytalan pozíció védés, leszorítja a pályáról Jancsit)

És most.


11 futamon indult, 6 futamon óvva volt.....


Szeretném ha a BT tudomásomra hozná mi volt a sportszerűtlen viselkedés a részemről.  Jogomban áll megtudni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Singapur nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Singapur nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nemet nagydij
» Japán nagydíj
» Német nagydíj
» Belga Nagydij
» Monaco Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: