fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Singapur nagydíj

Go down 
+10
Nandor
attyla3
TMS
Arpi
Jocky
Sas
Koolman
Lukács
forizstibi
RedDog
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 23:18

Tehát nem felebezés, az 5 rajthelyet megérdemlem. Nem tudtam bemérni, változó körülmények miatt - hiányzó első szárny, a féktávot és kilöktem Tibit és visszavágtam Sztyepi elé.

De sehol nem voltam agresszív, védtem az íveket mivel harcban voltunk és főleg nem voltam sportszerűtlen. A sportszerűtlenre várom a magyarázatot, hol és mikor?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 23:44

csak annyi mikor a 3 szektorba már elmentem és látszik hogy te visszakarod törleszteni amit én nem direkt csináltam. belémjössz szán szándékkal hogy ha már te sem mész tovább akkor én se mennyek. Ezt létja a bt is. Mégegyszer bocs redi nem direkt csináltam.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 23:49

sajnos ez nem az én szezonom de nagyon bizom hogy a következöbe nem lesz velem probléma
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 23:50

En is remelem, hogy a szabalyzat egyertelmubb lesz majd es akor mindenki jobban fog vigyazni magara es masra.  confused 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 31 Jan. 2014 - 23:52

B.T #1. - Alfred tobbszoros szandekosnak latszo manovere Tibivel szemben buntetendo, ezenkivul elovigyazatosag nelkul probal visszajutni a palyara.

B.T #2. - figyelmeztetes (szabalyzatban nincs benne de szerintem szarny nelkuli autoval nem vagy koteles felreallni a kovetkezo auto eloll de vedekezni , csatazni sem biztonsagos)

B.T #3. - Alfréd manőver-sorozatán erezhető az az agresszivitás, amivel revánsot szándékozik venni Tibin, szinte dodzsem autózást folytat.


Sajnálom, de ez az állas Redi. Forizs eddig büntetve volt minden egyes hibájáért. nem volt olyan koccanása, amiért csak figyelmeztetést kapott volna, különben ezzel lenne két figyelmeztetése, ami súlyosbítana a helyzet kimenetelét, ahogy Huni eseteben.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 10:15

B.T. #2: Tehát sérült autóval nem szabad versenyezni? Ez vicc. Akkor kérem mindenki büntetését mivel sérült autóval versenyeznek. Felfüggesztés, stb.....

B.T #3: Én elnézek két síkánt, mivel nincs első szárnyam (nem az én hibámból) és azt állítjátok, hogy revans....

Ok. Vettem az adást.... Én egy szemtelen agresszív versenyző vagyok, akit nem érdekel más versenye. Tibi egy angyal.

Ezután kérem, hogy minden sérült autóval versenyző büntetve legyen.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 12:16

RedDog írta:
Ok. Vettem az adást.... Én egy szemtelen agresszív versenyző vagyok, akit nem érdekel más versenye. Tibi egy angyal.

Ezután kérem, hogy minden sérült autóval versenyző büntetve legyen.
Alfred ertheto a frusztralasod, ami nem fordithato igy utolag vissza, de most miert akarsz mindenkepp atulni a lo masik oldalara?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 12:49

Szó sincs róla, én csak leírtam amit a BT döntött.

Azért kértem, hogy minden óvást külön írjanak ki, mert így csak ez jött le belőle. Nem külön elemezték az eseteim. Ha kaptam volna 2X5 rajthelyet (kilökés + visszatérés) + egy figyelmeztetést agresszív vezetésért (falra szorítás), nem zavart volna. De így, hogy sportszerűtlen versenyzőnek vagyok nyilvánítva....

Ha egyben döntöttetek, akkor miért nem néztétek meg a 12 kör - 16 kanyar, 13 kör - 17 kanyar. Igen, mindkét helyen Tibi üt el hátulról.
A 13 körben, besárgítja a jobb hátsó felfüggesztésem. Ezután következik a két hibám. 19 - 20 kanyar. Mivel már nem volt első szárnyam és most már a jobb hátsó is sérült volt, előre felnyomom a falra (az autó nem térült) és azután kilököm, ugyancsak jobbra kanyar. Arról volt szó, hogy nem csak az esetteket nézzük, hanem egy picit viszább, itt most nem történt ez.

Miután elkövetem ezen két hibát, visszatéréskor Sztyepit majdnem kiütöm. Ráébredtem, hogy ez nem jó. Értem, hogy az én futamom tönkretették, de én nem akarom mással ezt csinálni. Hivatalosan beviszem az autót a boxutcába, úgy ahogy a szabályzat kéri és kiállok a versenyből, ne veszélyeztessem más  futamát. Ezután a BT sportszerűtlen és dodzsem versenyzőnek nevez. Én csak 2 értem Tibihez, ő háromszor. Ő egy helyet vesztett, én..... Ő kisebb büntit kap.

Mit értsek ebből? Amit ír. Sportszerűtlen vagyok, ő rendes.

U.I.: Mivel nem jöttek fellebbezések, eredmények frissítve.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 13:46

Felebezés: előző esetekben sem írtuk jóvá a játék hibáját most ez miért történik így legalább a következő futamra vissza kell álltani azt az előnyt amihez a rajtrács szerkesztő juttatta Hatházi Vilmost azt vissza kell venni 15-ról 9 lett az testvérek közt is +6 hely ajándék volt így kérem a BT normál helyzet visszaállítását és a Következő futamon -6 rajthellyel sújtani hogy az ajándék előny nullázódjon. Ezért kérem az eset hathatós kivizsgálását és a fellebbezésem elfogadását.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:03

Zajlik a buli gyerekek  Basketball 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:20

Ha valaki nem tudná Kálmán milyen előzményeket emleget:
Ő és Varza Attila (ha jól emlékszem) kaptak egy - egy kör hátrányt a játéktól, ha azok nem voltak eltörölve, akkor a Vilmos büntetése, amit a játék jogosan adott, miért lett eltörölve?
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:26

Szia ,hol kaptunk Redi korhatranyt Kalmannal ?Mert nekem teleg nem ugrik be.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:29

Kálmán a múlt szezonba kapta Attila Smile .
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:30

Es en hol kaptam?
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:42

Azt én sajnos nem tudom de, hogy Kálmán kapott egy kört a tavalyi szezonba az biztos.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 14:46

Itt elvesztitek azt a reszletet, hogy nem a jatek miatt DQ-ta Vilit. Hanem azert, mert felrepult es nem tudta, hova erkezett es rossz iranyba indult el (ellentetes irany). Ezt jelezte Vili nyomban, hogy mi tortent, de mivel hasonlo helyzet nem adodott eddig, ezert tortent igy. Semmi jatekhiba nem tortent, max Sas irta ki rosszul. Itt nem szamolt sem pluszba sem minuszba kort a jatek. Az mar mas tal teszta, hogy Vili miert nem regallt idoben a jatek figyelmeztetesere a Rossz Irany jelzesnel.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 15:47

Tamas írta:
Itt elvesztitek azt a reszletet, hogy nem a jatek miatt DQ-ta Vilit. Hanem azert, mert felrepult es nem tudta, hova erkezett es rossz iranyba indult el (ellentetes irany). Ezt jelezte Vili nyomban, hogy mi tortent, de mivel hasonlo helyzet nem adodott eddig, ezert tortent igy. Semmi jatekhiba nem tortent, max Sas irta ki rosszul. Itt nem szamolt sem pluszba sem minuszba kort a jatek. Az mar mas tal teszta, hogy Vili miert nem regallt idoben a jatek figyelmeztetesere a Rossz Irany jelzesnel.

Koszi Tam's ..így történt! utána kérdeztem, hogy mi a helyzett mi lesz_? Született egy döntés : az adott qvalifikáció szakaszaban az utolsó lettem, azaz a 10 helyet értem el!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 15:54

@Attila - mondtam, hogy nem vagyok biztos ki volt. Indiában, ha jól emlékszem Smile, az első szektornál kicsúszott valaki és a játék nem mérte a kört. Nem emlékszem pontosan, hogy ki és melyik pályán.
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 16:01

ertem
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 18:14

Nem tudtam mi tortent Vilivel, miert zarta ki a szerver vagy akarmi. Ezt akkor es ott kellett volna a versenyigazgato korrigalja.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 18:19

Velem tortent az, Indiaban a mult szezonba.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 21:35

A tény az hogy Vilmost a szerver kizárta az ő dolga miért tehát ő 15-dik helyről kellet volna rajtoljon e helyett a 9 helyről rajtolt +6 helyet kapott a többi mese én is kirepültem a Q1 ben mégsem mentem visszafele simán ESC és Box és no komment. A tavaly bárki vehette volna a fáradságot és megnézze hogy hányadiknak mentem be a boxba és hányadiknak jöttem ki és aztán hány autót hagytam el a verseny végéig és hány került el így lehetett volna azt az eredményt beírni amit elértem e helyett az én esetemben Tamás szövege is az volt a szerver írta be az a végeredmény úgyhogy arra kérem Tamást is hasonlóan ítéljen meg egy hasonló helyzetet. Nos Vilinél miért lehet felülírni a szerver döntését ráadásul úgy hogy valóban olyan szabálytalanságot tett amire a szerver figyelmeztet mert ha szembe ment a forgalommal amiért a szerver figyelmeztet és egyébként jogosan kizár akkor elkövetett valami szabálytalanságot még akkor is ha a kerítésen kívül van de figyelmeztet rá a szerver míg az én esetemben egyszerűen csak a 6-dik helyről  ő utolsónak sorolt logika és értelem nélkül. Érthető és követhető voltam? Ha ott érvényes a szerver döntése akkor itt is legyen az és az ajándék hat rajthelyet Vilmostól vissza kell venni.
Mert a téves korrigálásnak köszönhetően én hátrább sorolódok egy pozícióval aminek köszönhetően találkozom Attilával ami miatt Lukács meg tudott előzni és ámbár szépet csatáztunk de ha nem tart fel a vele való csatározás akkor nem találkozok Szondával és nem repülök el és nem javítanak 51 mp-et és soroljam tudom, hogy nincs mi lett volna ha az autósportban, de az ajándékozás sem illendő más rovására vagy hátrányára, teljesen helyrerakni az események fonalát nem lehet és az se boldogít hogy Szonda eredményét törölték, egyébként is volt egy figyelmeztetése agresszív vezetésért minimum ennyi járt neki, de Vilmos esetében is bár meg kell próbálni a hibát korrigálni és az ajándék 6 helyet visszavenni. És az csak duma, hogy pályán kívül vagy aszfalt alatt vagy hol ment visszafele szerver kizárta punktum 15 hely és nem írjuk jóvá baráti alapon.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 21:59

Az csak mese, hogy mi lenne a helyes. Engem is az első helyről ütnek  ki és..... én vagyok a hibás. Majd hétfőn beszélgetünk, ha fizetik a tagságdíjat. Igen, azért, írtam, hogy ne utólag legyen gond.

Editke: többet nem irok, ma, mert ittas vagyok és nem felelek a tetemiért Very Happy
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 22:05

Ennyit még odaírok: Nem fogom senkinek a segít nyalni, hogy értem hozzon döntést. Ez van. Szemtelen versenyző vagyok, ezt kell, elfogadjam. Én soha nem figyeltem más versenyzőre, mindig csak az én/csapatom érdeke volt elől.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 22:36

Koolman írta:
A tavaly bárki vehette volna a fáradságot és megnézze hogy hányadiknak mentem be a boxba és hányadiknak jöttem ki és aztán hány autót hagytam el a verseny végéig és hány került el így lehetett volna azt az eredményt beírni amit elértem e helyett az én esetemben Tamás szövege is az volt a szerver írta be az a végeredmény úgyhogy arra kérem Tamást is hasonlóan ítéljen meg egy hasonló helyzetet.
Sajnos csalodtam a Nagy Kalmanban, de igy jartam, tetszik hogy ugy probalod beadni, hogy en akkor maskep itelkeztem. Biztos nekem mindig bajom van Kalmanal, Alfredel, Vilivel, Lorikaval, Hunival vagy barkivel, sosem voltam semmilyen parti es nem is leszek.


Most akkor itt idezem az akkori dontesemet amik megjelentek a donteseknel. Itt a link!
Sas írta:
Nagy K. Kálmán óvja a szervert

Vargyasi T. - A Szerver megbukott matekórán, vagy pont akkor lépet ki cigizni és nem nullázta a köridőt.
Ebből kifolyólag ha a számításaim jók, akkor a 7-ik pozíció illeti meg ott, és úgy következik
8-ik Alfréd és aki utána jön.

Nehéz ügy és remélem kiszűrődnek ezek majd rövidesen.

Koszonom az eddigi bizalmat!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Singapur nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Singapur nagydíj   Singapur nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Singapur nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nemet nagydij
» Japán nagydíj
» Német nagydíj
» Belga Nagydij
» Monaco Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: