fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar nagydíj

Go down 
+12
LehelFekete
Sas
Koolman
willyKEE
Nandor
Lukács
Arpi
Okoska92
dumitru florin
Szonda Hunor
TMS
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 1:01

Reddog pls fejezd már be!!!! Légyszives ..... vagy ha jól esik ez neked és ebben találsz örömöt akkor folytasd nyugottan !!!! pls mégegyszer ne forgasski a szavaimat , és ne kreálj történeteket!!! (jancsi Zsolti stb. ) Fejezd be PLs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 12:25

Egessz heten nem irtam neked semmit. Erre te jottel ezzel:

willyKEE írta:
UI 2 : Meg egyszer Redi kérlek fejezd be a vádaskodást . Köszönöm szépen !

Ha provokalsz valald a felelosegeit. Nem az a fajzat vagyok, hogy sokaig turjem a tamadasokat!
En nem is emlitettem Zsoltit Very Happy

Mondtam, te magad vagod ki a fat a labad alol.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 13:17

Kérek egy négyzeteltérést is a kávé mellé bounce bounce bounce


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 25 Júl. 2013 - 13:24-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 13:22

Cigi nem kell? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 14:54

Koolman írta:
Akkor a POINT Team válasza IGEN?
Igen Kálmán, részünkről meg lehet próbálni.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 17:41

Mivel az új szabályzatot ami a pályaelhagyásokat illeti a csapatok több mint fele elfogadta ez azonnali hatállyal érvénybe lépett. A szavazás aránya
Blue Bird -
Vörös Angyalok igen
Sepsi SZIM igen
FSR -
Star igen
Point Team igen
Read Racing igen
Angry Birds -
Azt a javaslatot tettem a BT elnökének, hogy az Olasz Nagydíjat már az új szabályzat szerint ítéljük meg. Ha valakinek ellenvetése van szóljon. Köszönöm.
Köszönöm a csapatoknak a bizalmat és az operativitást és remélem, hogy fejlődést hoz az új szabály a SzentLigának. Hajrá SzentLiga!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 14:38

Az eredmenyek frissitve, BT es ligavezetoseg ellemzes utan.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 6:58

Ha a magyar nagydijat az uj szabály szerint értelmezzük akkor az lenne a tisztességes, hogy a teljes szezont a szerint értelmezzük, hisz ha visszamenöleg alkalmazunk egy szabály akkor miért csak a magyar nagydijra mert ez epp az FSR nek kedvez? Ha igazságosak akarunk lenni akkor a teljes szezont át kell nézni vagy törölni a magyar nagdij eredményét az epp érvényben lévö szabály szerint. Tehát óvom a szabály retroaktiv részleges alkalmazását mert ez igy csak eppen a döntést meghozo ligavezetö csapatának kedvez.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 8:00

Very Happy  Erre is felhívtam figyelmet, úgyse fog tetszeni valakinek!
Very Happy  Ha másképp döntöttél volna amit meg is tettél és most is azt hajszolod akkor az neked kedvez! Rémlik? Hol itt a FIFA + UEFA. Fair Play First Sepsi SZIM Sport. Leégett a motorod, nem az első, hogy ilyent hallottam, erre mindenkitől elvetted a jussát! Ez mi, ha nem magán akció? Megdöglött a bárányod, dögöljön meg az egész város báránya! Azért hoztam e döntést mert ez tűnt olyan döntésnek, hogy akik megpróbáltak néhányan Fair Play szerint körbe menni és kevesebbszer sikultak ki a verseny folyamán, azoknak miért kell szenvedniük? Egy verseny alatt rengeteg munka van Kálmán, lehet nem tudod, ezt onnan gondolom, hogy könnyelmű döntéseket hozol felettük, amiből egyedül te profitálsz! Kicsikét átlátszó!  
Ha nem így lenne az eredményünk akkor is így döntöttem volna. De mit csináltunk volna vágtunk volna többet? Apropó vágás, többet vágtál mint én és be sem fejezted a versenyt!  
Részünkről el lehet venni pontjainkat amiért megdolgoztunk de mástól nehogy.
Kálmán, előttem mint ligavezető, mint mozdonyvezető és magán emberként egy teljes életre lejárattad magad, de lehet hogy a következőre is! Nem az eszedért fognak téged ellopni, azt neked garantálom! Alkalmatlan vagy egy közösség iránt racionális döntés hozni és elfogadni! Amíg megpróbálok és megpróbálunk sok szemetet kihordani a házból addig te hozod vissza és gyűjtöd! Kell neked zűr az életedbe?!- nem tudsz nélküle meglenni? Én nem bánom ha téged ez éltet de engem azonnal hagyjál ki ezt nagyon ajánlom! Szebb jövőt kívánok, de őszintén! Egy utolsó jó tanács ismerősként mert már a baráti tanácsról lecsúsztál! Tanulj meg az emberekkel  beszélni és viselkedni mert nagyon de nagyon nehéz lesz, legalább azokkal akik tisztelnek! Mert én tisztellek! Ez most valódi múlt idő!  Befejeztem Crying or Very sad

U.i. valóban el lehet venni az FSR pontjait a hungaróringről, mint egy szálig de a másét ne bántsátok! Nem előnyszerzés miatt van ez így! Rájösztök egyszer, ha körbe néztek! A liga hangulatát és a helyre állítását szolgáltam.

Az érzelmek ragályosak, mert öntudatlanul átvesszük mások hangulatát - jót-rosszat egyaránt.

-Elvárni senkitől nem lehet semmit. El kell fogadnunk az embereket olyannak, amilyenek. Egy ember van a világon, akitől elvárhatunk dolgokat, s akit akár meg is változtathatunk. Mi magunk. S hogy kialakítsuk magunkat, az épp elég feladat egész életünkre. Ha ezt megtesszük, hatunk másokra is. Ha mindig a legtöbbet adod másoknak, előbb-utóbb elkezded ezt vissza is kapni.


A hozzászólást Lukács összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 8 Aug. 2013 - 12:50-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 12:30

Lukács írta:
-Elvárni senkitől nem lehet semmit. El kell fogadnunk az embereket olyannak, amilyenek. Egy ember van a világon, akitől elvárhatunk dolgokat, s akit akár meg is változtathatunk. Mi magunk. S hogy kialakítsuk magunkat, az épp elég feladat egész életünkre. Ha ezt megtesszük, hatunk másokra is. Ha mindig a legtöbbet adod másoknak, előbb-utóbb elkezded ezt vissza is kapni.
Exclamation cheers Ott a pont
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 13:37

A liga hangulat erdekeben Arpi es en, elfogadtuk, hogy az uj szabalyzat ertelmeben legyen ellemezve az olasz nagydij is. Ezen a futamon csak 4 szolhatunk bele (Tamas es en - befejeztuk vagas nelkul a versenyt, Arpi es Jancsi - kiestek), akiket az ellenfel pontszerzese befolyasolt.

Tehat ha ott elfogadtuk, akkor a magyarra is mehet.

Pont.

A tobbit visszanezni... Ha valakinek van felesleges ideje, nyugodtan nezze vissza, az egessz evadot es irja le.
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 16:32

...ezek utan mar... ezen kivul van 13 evad... Very Happy (ha ma` lud, akko` legyen kover)lol! 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 10 Aug. 2013 - 0:50

Lukács én senkinek semmilyen pontját nem vettem el hanem ha vissza nézed a fórumot elvődött az összes Sepsi SZIM Sport pontja Nándoré is de az FSR csapaté megmaradt akkor néztem végig fotóztam le és írtam fel a fórumra ki mennyit vágott és az akkori szabály értelmében igen nem járt volna pont az FSR versenyzőinek sem holott valamiért a BT a ti pontjaitokat nem vette el és ez tűnt furcsának és kiderült Szabó Csaba is szélesített legalább olyan mértékben mint Nándor ha érted... Az ellenben esmen érdekes ahogy téged érintő részrehajlást említek már lejárattam magam nem vagy barátom és kezdődik a személyeskedés Lukács ha tetszik ha nem a magyar nagydíjon SENKI se érdemeltem volna egy pontot se! EGYÉBKÉNT AMIG RÉSZREHAJLÓ DÖNTÉSEKET HOZOL NE IS LÉGY A BARÁTOM! Nézd meg Sepang ebben az idényben Spa szentliga X ben ugyanaz az eset csak fordítva az én eredményem törölve Spaban a tied ok Sepangaban. Te nem tehetsz róla lagg volt engem kizárnak lagg ide oda kipördítlek és nem várlak be... NOS NINCS MIT HOZZÁFŰZZEK AMIG RÉSZREHAJLÓ DÖNTÉST HOZOL NE IS LÉGY A BARÁTOM! és támadhatsz személyeskedhetsz ahogy akarsz most már értem miért nem akarjátok a csapatok kezébe adni a döntést, de csak ideig óráig lehet húzni majd meglátod és hidd el te a szőnyeg alá próbálod a szart söpörni és azért van bűz a ligában részemről téma lezárva lelkiismeretedre bízom az ügyet... hisz a nem vagyok a barátod attitűdöt én ott hagytam a játszótéren ajánlom melegen lassan felnőtt vagy és el kell viselni, hogy van más vélemény is a tieden kívül sőt az is megtörténhet, hogy az igazság sem a te oldaladon van és akkor sincs semmi baj és tévedni is emberi dolog tudod ezt már a sündisznó is megmondta...

UI Én nem döntöttem én csak felírtam a vágásokat szélesítéseket tehát igen roppant átláthatóan a döntés a te esetedben átlátszó... Na Lehel game set mecs hol a pont?
Igen Redi és Árpi értékelem az attitűdötöket. Én is lenyeltem Sepangot a Liga csendje érdekébe s nagy a gyanúm még vajegyet le kell nyeljek... De ez van FAIR PLAY FIRST SZENTLIGA!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 10 Aug. 2013 - 1:09

Szegénykém ..... Sad Sad Sad 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyar nagydíj - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar nagydíj
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: