fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar nagydíj

Go down 
+12
LehelFekete
Sas
Koolman
willyKEE
Nandor
Lukács
Arpi
Okoska92
dumitru florin
Szonda Hunor
TMS
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimePént. 12 Júl. 2013 - 23:46

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 13 Júl. 2013 - 21:12

Itt a Hungaroring Limit tablazat hetfore.

Magyar nagydíj X0ia

Nem lesz tomorules!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 13 Júl. 2013 - 21:40

Ez már megint boksz! Very Happy De lehet, hogy nem is baj, mert eddig a bokszból rajtolós brit nagydíj volt az idei legjobbam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:00

Ovom Botit a 35 korben haturol el ut es le torik a szarnyam.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:07

Óvom, Szabó Csabát első kör első kanyar! Hátulról beleszállt azt autómba és ezzel tulajdonképpen vége is a futamomnak...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:26

2 kor 1 kanyar Lukacs belemjon megserul az auto.
utolso kor 12 kanyar Tamas a palya elhagyasaval szerez elonyt es eloz meg.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:33

Vili forgolódásával kiestem az utolsó etapból sérült az autóm!-de nagyon!
Q1 végén történik az eset!

Lehel időmérőn előzött a box-ba a piros lámpák elalvására várva!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:35

Az első BOX kijövetelemkor a fél autómmal átléptem a fehér vonalat.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:43

Nem baj Nandor, ezt majd a BT atnezi mindenkinel a feher vonalat, nem vagy koteles ezt jelezni. De mar igy ezzel is segitettel a munkajukon.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 23:57

Lehet hogy nem vagyok köteles de bűntudatom van ha nem. De azért köszi hogy szóltál:).
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 0:03

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 0:37

Óvás 1 : 2 kor - 2 szektor sikánját Fekete Lehel elrontja utána visszajön (gondolom poros gumi ) a következő kanyarkombinációban csuszkált annyira hogy elintézte a versenyemet (10 helyről folytattam törött autóval
34 kör - 2 szektor első kanyarját Fekete Lehel levágja és evvel előny szerezz (nem védi meg a pozicióját tiszteségesen) .... ugyan ebben a körben a3 ik szetok első kanyara (vagy a 2ik szektor utolsó kanyara) ott is kiszélesíti nagyon a kanyart evvel is tisztesegtelen előnyhőz jút, (ahogy az interwiev ban is mondta ez volt a kulcs pillanata a versenyének ..... )
ÍGy összeségében a kettő nagyon sok ... legalább is nekem...!!!

Óvás2 : A Q1 történt, hogy kijövök az utolsó gyorskörömre , el akartam engedni azokat a versenyzőket akik már gyorskörön voltak, azt hiszem Kálmán kezdte meg majd Lukács láttam a radaron ....lelassítottam, hogy engedjem el őket majd Sajnálatos módon hátulról elütöttek Venczel Alfréd !!!! Onnan pedig jön Lukács Óvása ,,,,,, Tehát óvom a történteket....

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 0:43

Ez erdekes. Tehat en vagyok ovva Very Happy LOL!!!!!!!!!
Az ha elengedes.....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 1:12

Én nem óvok csak megjegyezném Vilmos a teszt utolsó 10 percében amiikor a lágy gumit teszteltem és ámbár kétszer is elengedtem mégis durván belém jön így nem tudtam kitesztelni menyit bír így kaptam is egy gumidefektet aminek köszönhetően lestrapáltam egy fél kör alatt a motromat és a versenyem időnap előtt ért véget, de Vilmos utolsó helyre kényszeríti Alfrédot is és ha hozzáteszem, hogy a futam végeztével satuzik Lehel előtt, valószínű, hogy széttörjön és ne kelljen teljesítse a levezető kört, (lehet nem lett volna az üzemanyagja vagy mit tudom és...) de amit láttam ezen a nagydíjon, hogy HATHÁZI VILMOS sportszerűségből ezen a futamon megbukott piszokul.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 2:38

NEM hiszem, hogy megbuktam volna valamiből!!!!!! Legégeted a motrodat és én lennék a felelős érte ___?????Smile Smile  (nincs szánalmas emotion)...... A verseny előtt én is próbáltam ezt-azt pl. hogy megy a szél árnyék stb..... IGEN elűtötelek, belédszaladtam féktávon, a Teszten baszussssss !!!! Bocsánatot kétem!!!!! Remélem Reddog visszanézi, hogy mennyi benzin volt az autómba, kb. még két körre elegendő!!!! (Redi kérlek szépen publikáld hogy mennyi üzemanyagom maradt) A satú fék a levezető körön volt!!!! SSSS valószínú végignézted a csapattársadat hogyan is versenyzik, és biztosan mindent rendben találtál,___???? (avval kellene foglalkozz inkább) utána beszéljünk a sportszerúségről !!!!!!!
Amúgy az alaptalan gyanusítgatás az a TE asztalod, nem zavarmert sajnos mást nem is vártam !!!!!!!De attól nem szeretem ha feketítesz, nem is fogom hagyni !!!!!!!! Smile Smile (nincs szánalmas emotion)
ÉS MINDENZT AZÉRT MERT KÁLMÁN NEM TUDTA BEFEJEZNI A FUTAMOT ÉS ÉN, HATHÁZI MEGÓVTA A CSAPATTÁRSÁT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UI: Reddog sajnálom hogy így alakult a helyzet, ha nem óv meg Szabolcs (őt is teljesen megértem) én nem óvok abban a helyzetben, de tényleg azt érzem, hogy ott nem csak én vagyok a bünős, felelős. Igen !!!! elengedés, nem akartam hogy senkit feltartsak.... (pont Kálmán jött ott, vagy gyors körre indult, vagy azt fejeztte be, nem tudhatom). A szabadedzéseken feltartottak egy párszor abban az első kanyarban zavaró lehet ha csak ugy kiugrasz valaki elé.
Amúgy nem tudtam a replayt megnézni amit feltöltöttél, nem indul el dob ki a játékból, így csak pusztán az emlékezetemre hivatkoztam!!!!!!

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 11:39

Van egy pici bibi! Nem tudom hogy miert nem de nem tudom a visszajatszast megnezni, egyszeruen kidob!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 11:53

Most is agresszív vagy Vilmos mint a pályán is, és hihetetlen akár de közvetlenül közöd van ahhoz, hogy nem én álltam a dobogó valamelyik fokán, egyébként bárkit bármikor megóvhatsz és próbálhatod a szélárnyékot de ne mással aki kétszer is elenged mert ő mást tesztel, voltak a TS-en a szobában többen beszéld meg valakivel vagy próbáld a csapattársaddal üsd-el őt amikor a gumiteherbírását teszteli és már megtett 12 kört had lám neki vagy neked hogy esne. És igen mivel 12 kört tudtam menni mert TE elütöttél a "teszten" megnéztem a gumikat és azt hittem még kibír kettőt és hát nem. Igy bal első gumidefekttel mentem egy fél kört a futamon, ami kipurcantotta a motromat és igen ha végig gondolod teljesen logikus, hogy te hozzájárultál, az én "eredményemhez" és max annyit tehetsz, hogy azt írod bocs, de hidd el az sem elég, mert én azt gondolom úgy kellene tesztelj vagy versenyezz, hogy mások futamát vagy tesztjét ne szard el. Mert ha igen akkor igenis agresszív vagy és mérhetetlen SPORTSZERŰTLEN! Sajnálom de ez tény egyébként van egy szép mondás a szabadságról ami így hangzik: "A TE szabadságod addig terjed míg mások szabadságát nem korlátozza" és ez van itt is... úgyhogy VILMOS FAIR PLAY FIRST!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 11:58

Lukács írta:
Van egy pici bibi! Nem tudom hogy miert nem de nem tudom a visszajatszast megnezni, egyszeruen kidob!
Van egy sejtelmem, hogy ez a jelenseg a gumik csere utan lep fel. Amig nem volt gumi csere, az este szerintem barki megtudta nezni de most a gumiparameterek beleszolnak. En megtudtam nezni az este, de utana Sim Sync-eltem, de nem probaltam ujrajatszani, de lehet ha majd hazaerek, mar en sem tudom visszanezni.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 16:59

Nahat.... Add 1 nem szarom le senki versenyet vagy tesztjet. megegyszer kerlek valotlant ne allits. a fektavot neztem el !!!!! Tobbet kell tesztelni Kalman nem kell hagyni az utolso 5 percre...... ha igen kell szamolni avval hogy valaki veletlenul elront egy fektavot kigyorsitast stb. vagy estleg tesztelj off line ....komolyan. Amugy Hinni a templomban kell nem a versenypalyan. psiho hadviselésidtol most nagyon ki van a tokom. Kepes vagy masra fogni a Te figyelmetlensegedet...... !!!!!!! Az hogy alaptalanul gyanusitgatsz hogy nem volt elegendo uzemanyagom az nalad a fair play kategoria??????
Kell bevezessunk egy szabalyzatot ...hogy ne chateljuk ne teszteljunk ...stb ha kalman fent van a szerveren. Amugy sokkal egyszerubb ha elfogadnad hogy kiestel mind hogy bunbakokat keress es ujjal mutogass masra........tessek a tukorbe nezni.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 19:06

Vilmos majd ha a gepem befejezte a virusölést kimentem a videot az "elnézet féktávval" ahol úgy miszlikbe szakad az autóm hogy azonnal leáll és egyébként azért vagy agressziv mert ott belül tudod, hogy igazam van és nem terorizállak csak tudatosítom veled, hogy a cselekedeteidnek következménye van. És vállalnod kell a velejáro lelki terhet is azt nem én raking rá hanem a saját lelkiimereted, a világnak vagy másnak lehet mondani bármit, de a lelkiismeretet nem lehet kimagyarázni, hagyd ne légy ideges én nem haragszom rád csak légy egy kicsit körültekintöbb és kevésbé agresszív a versenytársakkal. És továbra is azt gondolom, hogy addig tart a te szabadságod amig. Másokat nem zavarsz úgyhogy ne mond. Meg te másoknak mikor és hol teszteljenek. Inkább ne üsd El öket szándékosan még teszten se és ne feledd FAIR PLAY FIRST VILMOS!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 19:09

sajnos le kell irjam amit gondolok...vla bla bla
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeKedd 16 Júl. 2013 - 21:16

http://www.mediafire.com/?xn12e0629i10or4


Akinek nem megy a replay az toltse le a fentebbi linket, csomagolja ki az rFactor fo konyvtaraba es menni fog, de akkor amikor szerverre akar lepni ujra szinkronizalnia kell.

A tobbi... varom a BT dontest es azutan elmondom a velemenyem. Addig NEM akarom befolyasolni a BT donteset.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeSzer. 17 Júl. 2013 - 9:11

BT struktura az Magyar Nagydijra

Osszesen 7 ovas erkezett a Magyar Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.


1 ovas: Dumitru Florin ovja Fegyver Botondot

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs, Nagy K. Kalman, es Peterfi Arpad


2 ovas: Okos Zsolt ovja Szabo Csabat

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Fegyver Botond, Peterfi Arpad es Nagy K. Kalman


3 ovas: Peterfi Arpad ovja Lukacs Szabolcsot

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Dumitru Florin, Nagy K. Kalman es Fegyver Botond


4 ovas: Peterfi Arpad ovja Vargyasi Tamast

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Dumitru Florin, Nagy K. Kalman es Fegyver Botond


5 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Hathazi Vilmost

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Dumitru Florin, Nagy K. Kalman es Fegyver Botond


6 ovas: Hathazi Vilmos ovja Fekete Lehelt

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs, Dumitru Florin es Fegyver Botond


7 ovas: Hathazi Vilmos ovja Venczel Alfredot

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs, Nagy K. Kalman es Fegyver Botond


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki csutortok deli 12ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.


A hozzászólást Tamas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 17 Júl. 2013 - 13:41-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeSzer. 17 Júl. 2013 - 11:58

@Tami: megkerlek engem cserelj ki a BT tagok kozul. Lukinak is szoltam TS-en, a forumon is irtam. Nincs fizikai idom. Tul sok minden harul ream.

Itt van a megoldas is az en helyembe:

1 Nagy K Kalman

2 Botond Fegyver

3 Dumitru Florin

4 Dumitru Florin

5 Dumitru Florin

6 Dumitru Florin
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitimeSzer. 17 Júl. 2013 - 12:09

OK kicsereltem. Amugy a 7 ovasnal ott ne csereljelek ki???
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyar nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: