fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar nagydíj

Go down 
+12
LehelFekete
Sas
Koolman
willyKEE
Nandor
Lukács
Arpi
Okoska92
dumitru florin
Szonda Hunor
TMS
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 15:31

Mire volt jo ez a sok foto az autokrol amelyek 4 kerekkel a palyan kivul vannak ? most a fotot nezzuk vagy mit? mert ha a fotot akkor mindenki eredmenyet kell torolni, ha nem a fotot akkor en is es mas is mind vezetoi hiba miatt vag vagy szelesit es egy par eset van amibol elonyt szereznek es eleg ritka ami egyertelmu elonyszerzessel jar.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 15:35

Még két versenyző és felteszem a Magyar futam eredményeit fulba
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 16:34

Na itt vannak az eredmények amelynek értelmében senki nem ért el értékelhető eredményt
Okos Zsolt 3 pályaelhagyás 6 körből
Fürjész József 22 pályaelhagyás 26 körből
Györkovács János 9 pályaelhagyás 37 körből
Dumitru Florin 27 pályaelhagyás 43 körből
Fegyver Botond 18 pályaelhagyás 48 körből
Tamás Vargyasi 10 pályaelhagyás 51 körből
Kis Németh István 35 pályaelhagyás 51 körből
Szabó Csaba 17 pályaelhagyás 48 körből
Nagy Nándor 20 pályaelhagyás 49 körből
Fazakas Levente 5 pályaelhagyás 48 körből
Fekete Lehel 39 pályaelhagyás 52 körből
Péterfi Árpád 7 pályaelhagyás 51 körből
Venczel Alfréd 16 pályaelhagyás 52 körből
Szabó Lóránt 10 pályaelhagyás 52 körből
Nagy K Kálmán 7 pályaelhagyás 41 körből
Hatházi Vilmos 26 pályaelhagyás 52 körből
Lukács Szabolcs 7 pályaelhagyás 51 körből

UI Igazad volt Redi a Levente esetében a 1 kör vezetési hiba és a 20.-ban lehúzódik Lekörözés miatt de sajnos marad 5 olyan ami szabálytalan.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 17:34

Tény, hogy valahogyan szigorítani kellene ezen a pályaelhagyás/vágás dolgon. Kálmán ötletét jónak tartom, habár picit körülményes lehet kivitelezni. Valakinek végig kellene nézni minden egyes versenyt, minden egyes versenyző minden egyes körét!!! Csak példának vegyünk 15 versenyzőt egy 50 körös versenyen, az 750 kör amit végig kell nézni. Nem tudom kinek van ennyi ideje.
Árpinak is igazat adok, az esetek többségében ha valaki elhagyja a pályát az nem szándékos. Magamból kiindulva tudom, hogy én béna vagyok Smile Sokszor benézem a féktávot, lecsúszok az ívről, vagy csak egyszerűen valami kizökkent a koncentrációmból és akkor akár egy egész kört is tudok úgy menni, hogy egy kanyart sem tudok normálisan bevenni. De soha nem szándékosan csinálom és nem azért hogy előnyt szerezzek. Nem akarok mentegetőzni, ha a BT megvizsgálta és azt mondja hogy nem jó, törlik az eredményem, akkor vállalom érte a felelősséget. Nem fogom végignézni a köreimet és elemezni, hogy itt miért csináltam ezt és ott miért csináltam azt. Azért választottuk őket BT-be mert megbízunk bennük és a döntéseikben. Én elfogadom a döntéseiket. Sokunknak ezt kellene megtanulni és akkor mindenkinek könnyebb lenne.

Ne felejtsük el hogy ez egy baráti társaság és szórakozásból csináljuk amit csinálunk. Sokszor egyáltalán nem tűnik ennek és én ezt egy picit sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 17:49

Ezzel az utolso mondattal en is egyetertek Sztyepi!!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 18:35

sztyepi írta:

Ne felejtsük el hogy ez egy baráti társaság és szórakozásból csináljuk amit csinálunk. Sokszor egyáltalán nem tűnik ennek és én ezt egy picit sajnálom.
Ott a pont !!!cheers cheers cheers queen queen 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 19:37

Szerintem olyan palyakat kell valsztani a jővőben hogy ne lehesen szélesíteni ... pl : a mostani nemet nagydij vagy austin ..magas razokovekkel .... vagy olyan műgyeppel ami lassít (volt rá példa). Akkor nem kell órákat a gép előtt tőltened/ BT hogy elemezd a köröket!!!! Most van egy láng (Szalma láng) mindenki elemez mindenkit de két futam mulva a fenét sem fogja érdekelni hogy ki hol szélesít mert rengeted időt vesz fel ellenőrizni !!!!! Sajnos már volt rá példa !!!!! Azt gondolom a legegyszerübb változatot kell választani és az pedig a magas rázókő, lasítot mugyep ...stb ....ha rámész bizonyos hogy veszítesz időt!!!!
Szerintem ez a modósítás javaslat nem jó ( még több munka még több veszekedést fog eredményezni.)

ui: remélem hogy visszamenőleg is elemzitek a futamokat!!! ha igen akkro lehet senkinek nem lesz pontja a 10-ik round után ..... Nem az elhagyást kellene figyelni hanem az előnyszerzést a leggyorsabb 3 körben, vagy ilyesmi !!!! de a legjobb megoldas az a pályán kell legyen : Magas rázókő , stb ....

UI 2 : Meg egyszer Redi kérlek fejezd be a vádaskodást . Köszönöm szépen !
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 20:57

Én annyit mondok én átnézem mindenki körét ahogy most is ha körülményes akkor is azt mondom nem az észt osztani hanem az autót a pályán tartani kellene például ott a fék persze szórakozás csak ne azon szórakozzunk hogy egyesek nem tartják be a szabályokat mert az nem szórakoztató.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 21:16

Tehát értsem úgy hogy a BBR nemmel szavaz az új szabályra és a többiek aki még nem szavazott?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 21:34

Ne kell érteni sehogy .... BOCS, hogy hozzászóltam (Te kértél meg hogy szoljuk hozzá, nem irdat hogy leveszik a fejét aki hozzásdzól , amugy ajánlani mertem egy másik opciót) ....csinálsz amit akarsz !!!!!
.......
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 21:52

Nekem tetszik a Kálmán féle javaslat, bár kicsiti komplikáltabb. Ha valaki válalja, hogy csinálja akkor áldásom rá. Azaz Igen.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 22:03

RedDog írta:
Tehat: Maxim 5 levagas, de egy kanyart csak max 3?

Azutan minden vagas/szellesites + 5 mp?

Igy nem rossz. Mert nem all ele az az este mind a mult szezonban Austin es most Magyar. Keves/Nincs befuto Very Happy


Bocsánat nem vettem észre a kérdést de a válaszok igen így gondolom. Ilyen egyszerű.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 22:12

willyKEE írta:
Ne kell érteni sehogy .... BOCS, hogy hozzászóltam (Te kértél meg hogy szoljuk hozzá, nem irdat hogy leveszik a fejét aki hozzásdzól , amugy ajánlani mertem egy másik opciót)  ....csinálsz amit akarsz !!!!!
.......  
Vilmos egy kérdést tettem fel ennyi, esküszöm nem értem mi a bajod de roppant furán viselkedsz az utóbbi időben fűvel fával kötekedsz, egy ártatlan kérdésben is rosszindulatot látsz... ez nem jó így nekünk se, de megvagyok győződve, hogy neked se. Csak szólok barátilag ennyi.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 22:36

willyKEE írta:
UI 2 : Meg egyszer Redi kérlek fejezd be a vádaskodást . Köszönöm szépen !

Mi van? Ez most nekem magass.... Hol vadaskodtam? Elismertem, hogy tul sok a kiszellesitesem es felraktam egy videot, amivel megmutattam, hogy nem szereztem elonyt, de ugyis elfogadtam a pontok torleset. Kertem, hogy ne rakjanak egy talba a sokat akarattal vago/szellesitto pilotakkal, mint peldaul te es Lehel, na ez a vadaskodas.

A tavalyi szezonban, amig jol ment az FSR velik volt gondod, most is megmaradt egy paranyi szikra belolle. Akkoriban csak velem szerettel tesztelni. Amiota nekem is jobban megy a verseny, azota csak tamadsz engem es gyanusitgatsz, hogy reszrehajlo vagyok, Kalmannal nagy barat lettem, stb....
Igen, elismerem, Kalmanal, akivel koztudott, hogy nem vagyok nagy barat, jobban ertekezek amiota vetelytarsnak tekint. Amig gyenge kozepmezonyos voltam, majdnem nem is szoltunk egymashoz. O veled ellentetben ember.... Na ez a vadaskodas.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 22:38

Koolman írta:

Bocsánat nem vettem észre a kérdést de a válaszok igen így gondolom. Ilyen egyszerű.


Akkor igen, a Red Vipers szavazata a szabalyzat modositasra.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 22:41

Koolman írta:
Csak szólok barátilag ennyi.

Te nem vagy neki baratja, ne fordits hatat nekem..... Idezem az inteligenzia tulcsorgest:

willyKEE írta:
Remélem most öröm és boldogság van Kálmán és Reddog házatáján ..... és jöhet a hi5 mert végre sikerült ......

Te nekem vagy a baratom.... Ez is kiderult.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:22

NA megegyszer Redi : Akarattal nem vágtam!!!! ennyi az egész !!! ezt én vádaskodásnak veszem ..... mert kezd sok lenni !!!! Én mindenkivel szeretek, (szerettem) tesztelni Veled, Jancsival, stb... megint feketitesz!!! De OK
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:26

Sztyepinek van igaza...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:30

Itt minden attól függ, hogy lenne-e aki foglalkozzon ezekkel ...

A pályák szélét "bevonni" csúszós felületekkel, magasított rázókövekkel sem rossz ötlet, hiszen ezt egyszer kell elkészíteni és ettől kezdve nem kell többet foglalkozni a szélesítésekkel, vágásokkal.

A Kálmán-féle újítás sem hangzik rosszul és azt írta, hogy ki is elemezné a köröket, tehát lenne aki életben tartja ezt az időigényes módosítást.

Így előre nehéz jól megtippelni, hogy miként fog működni ... csakis élesben fog kiderülni az, hogy sikerült-e jó irányba ellépni ... egy próbát szerintem megér, ha már mindenképp módosítani akartok a szélesítésekkel kapcsolatban.

U.I.: Sztyepi hozzászólását nagyon adom, azt semmiképp nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy milyen körülmények között (egyértelmű egyéni, idővesztéses hiba, túlcsúszás, stb.) történt az a pályaelhagyás!


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 24 Júl. 2013 - 23:34-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:32

Sas: Sztyepinek nagy igaza van. Nem en vagyok az a szemely akinek a FB nem baratja egy ligatag, mert negyzetelteresuk volt a X vagy XI szezonban....

Willy: te vagy aki mindenkit tamad, ha nem ugy dont ahogy neki jolesik. En mar napok otta nem irtam semmit neked es erre te ma jottel, a semmibol, hogy en tamadlak.
Fordulj egy kicsit magadba es nezzd meg ki kivel harcol. Segittek: Te mindenkivel. Nem gyanus?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:50

Akkor a POINT Team válasza IGEN?
Ha igen akkor én vállalom, hogy átnézem minden ember minden egyes körét kifotózom és felteszem valamint közlöm az eredményeket is. Igen egyet értek Hunor hosszútávon jó lenne olyan pályákat alkotni ahol nem lehet szélesíteni vágni, de addig is marad az átmeneti megoldás sok meló, de hátha eredményt hoz. És akkor még egyszer a Poit Team válasza IGEN?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:55

Arpi írta:
Mire volt jo ez a sok foto az  autokrol amelyek 4 kerekkel a palyan kivul vannak ? most a fotot nezzuk vagy mit? mert ha a fotot akkor mindenki eredmenyet kell torolni, ha  nem a fotot akkor en is es mas is mind vezetoi hiba miatt vag vagy szelesit es egy par eset van amibol elonyt szereznek es eleg ritka ami egyertelmu elonyszerzessel jar.

Igen. Igazad van, reszben. Egy paran, vezetoi hibabol csusztak ki, de viszont egy par szemely akarattal szelesitett es olyan helyen ahol csak elony szarmazott belolle. Sajna nem mindenki FAIR PLAY versenyzo.

willyKEE írta:
MOst mi a végleges döntés ...mert láttom csak egyeseknek vette el a BT a pontjait ...ketteseknek nem !!!!!!!

Bocsanat, hogy megvartam a vegleges dontest es nem minden foto utan frissitettem az eredmenyt. Remelem most meg van elegedve O urasaga!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:31

Én már csak egy kávét kérek...itt áll a cirkusz legények. Nem vezet ez jó irányba.
U.I nekem nincs egy barátom sem FB-n.Very Happy Very Happy 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:31

willyKEE írta:
Én mindenkivel szeretek, (szerettem) tesztelni Veled, Jancsival, stb... megint feketitesz!!! De OK

Jancsival csak addig szeretsz tesztelni, amig nem lessz top pilota, azutan csak tamdni fogod. Mar meggyozodtem errol. Ne felejtsd, mi nem mostantol kezdunk egyutt tesztelni, a tavalyi szezont is egyut nyomtuk le. Csak most kezdtem nyomni a csorod es nem tudod hogyan probalj lejaratni. Meggyozlek, nem sikerul.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:32

Sas írta:
Én már csak egy kávét kérek...itt áll a cirkusz legények. Nem vezet ez jó irányba.
U.I nekem nincs egy barátom sem FB-n.Very Happy Very Happy 

Neki volt es egy negyzetelteres miatt a X vagy XI szezonban megszakitotta vele a kapcsolatot. Amikor haza jon ugy csinal mintha semmi sem tortent volna, de..........
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyar nagydíj - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar nagydíj
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: