fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Malaj Nagydíj

Go down 
+6
willyKEE
TMS
Koolman
LehelFekete
Szonda Hunor
RedDog
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 23:22

Tamas írta:
Amugy visszaolvastam, de nem igazan jott le hkonkretan, hogy akkor most ki van es ki nincs buntetve. Viszont lattam egy beirast mint BT dontes, de ott lattam 5 nevet ahol felsorolva volt valami szankcio, csak az megjobban osszezavart, hogy abbol a listabol 3 nev nem volt az ovas listan. Most akkor merre hamozam?

Értelemszerűen az van büntetve, aki a listán van, mert hülyén nézne ki ha kiírnám mindenkinek a nevet és utána írnám, hogy nincs büntetve vagy van. Az a + 3 név szerint Fegyver B., Dumitru F. és Szonda H. ok ESC billentyű szabálytalan használatáért lettek büntetve.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 23:28

és azt sincs ahonnan tudni, hogy épp abban a pillanatban indul el az autóm biztos a grafikai hibát észlelte vagy a Lukács force feedbackjét és ijedtemben pörögtem ki csak kérdem ha grafikailag azt látod, hogy összeérnek sőt ha nem is látnád, hogy összeérnek és mégis pördül az autó nem az lenne a logikus, hogy talán összeérnek, azt végkép nem értem látszik összeérnek következménye is egyértelműen látszik és te arra próbálsz magyarázatot találni saját magadnak, hogy van úgy hogy a grafikán nem azt látjuk, ha fordítva lenne talán még értenem de így nem értem te a saját szemednek próbálod elmagyarázni, hogy nem azt látja amit lát vagy nekem. És egyébként abból látszik, hogy nem Lukács rántja el a kormányt hanem az ütközés, hogy az ugrás után a kormánya visszaáll ugyanabba a pozícióba ahol előtte is volt amilyen szögben Lukács a kezeit tartotta. De nem akarnám a BT döntést befolyásolni csak beszélgetek veled félre ne értsd. Egyébként az autók nem a kerekek érnek össze.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 23:35

A szerver replayen mintha egy másik hasonló eset lenne. Nemhogy nem érnek össze az autók, hanem elég távol vannak egymástól. Erre nem tudok mit mondani. Ott úgy latszik, hogy Lukács korrigál ahogy észreveszi, hogy melle ért Kálmán autója, és Kálmán abban a pillanatban kipörög, ahogy a fordulatszám emelkedni kezd/gázra lép.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 23:38

Sas ertem en, csak olyan mertekben ki irni mint amikor a BT struktura van ki irva az ovasokhoz, ugyanugy ki lehet irni a 6 esetet, hogy X ovja Y aminek a donteshozatala versenybaleset vagy barmi, es a 6 eset utan pedig jon az extra buntetes, mint Esc. vagy fehervonal vagy barmi.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 0:13

Sas írta:
A szerver replayen mintha egy másik hasonló eset lenne. Nemhogy nem érnek össze az autók, hanem elég távol vannak egymástól. Erre nem tudok mit mondani. Ott úgy latszik, hogy Lukács korrigál ahogy észreveszi, hogy melle ért Kálmán autója, és Kálmán abban a pillanatban kipörög, ahogy a fordulatszám emelkedni kezd/gázra lép.
készül a következő videó amiből egyértelműen látszik, hogy nem érek a gázhoz egy árva ezredre sem, így nem emelkedik sem a fordulatszám sem a sebességem erre milyen gombot varrunk...

UI 10 perc és fönn a vidi
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 0:34

Koolman írta:
Sas írta:
A szerver replayen mintha egy másik hasonló eset lenne. Nemhogy nem érnek össze az autók, hanem elég távol vannak egymástól. Erre nem tudok mit mondani. Ott úgy latszik, hogy Lukács korrigál ahogy észreveszi, hogy melle ért Kálmán autója, és Kálmán abban a pillanatban kipörög, ahogy a fordulatszám emelkedni kezd/gázra lép.
készül a következő videó amiből egyértelműen látszik, hogy nem érek a gázhoz egy árva ezredre sem, így nem emelkedik sem a fordulatszám sem a sebességem erre milyen gombot varrunk...

UI 10 perc és fönn a vidi

Itt álljunk meg, mert én nem akarok sehova semmilyen gombot varrni Kálmán. En a szerver replaybol indulok ki. En azt láttam és most a te videódat...nincsenek gombok.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 0:38

Nem SAS csak lassan az se lep meg ha az lesz a döntés, hogy tulajdonképpen elment a tehén csorda és egy jókora tehénfo.on pördültem meg, mit lehet tudni...
Én felteszem ezt a videót is aztán várom a BT döntést.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 0:49

Koolman írta:
Nem SAS csak lassan az se lep meg ha az lesz a döntés, hogy tulajdonképpen elment a tehén csorda és egy jókora tehénfo.on pördültem meg, mit lehet tudni...
Nem is tudtam, hogy hasznaljuk a Real Feel Plugint (RFE).
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 0:52

Én csak a Real Smellt érzem Smile
Itt a vidim
az első felében elölről látszik az ütközés a másikban a sebességem látszik ahogy folyamatosan csökken
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 7:42

Sziasztok. Van egy óriasi bibi! Most látom, hogy Kálmánnak egy egész más a látni valója mint nekem. Az én replayemen nem ez van! Very Happy ott komoly különbség van a két autó között. És a kormányt nem forszfitbek nyomta el hanem maga Lukács Szabolcs. Csináltam egy rövid videót meg a tegnapelőtt várva az ostór rittyenőjét, ismerve Kálmánt. A két külöbözö kép rögzítés adhatta a nézeteltérést! A képsorok nem jó minőségű, szaggat de nagyon de csak a jutubon. Itthon jól megy!

Sajnos a videót úgy készítettem, hogy az összehasonlítást lehessen látni inkább mert Kálmán így fejtette ki az óvását, így egyszer az Ausztrál része látszik majd a Sepangi.

https://www.youtube.com/watch?v=mYOgNBQv62A

Nehezen érzékelhető de ott van, hogy az autók között nincs fizikai kontaktus! Készítek még egy videót remélem az jobb lesz! Minőségileg!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 9:55

volt egy hasonlo eset nem tudom hanyadik korben , ugyan abban a kanyarban koztem es Lukacs kozt , (nagyon hasonlo erdemes visszanezni), abban a helyzetben ugy gondoltam en vagyok a hibas es visszavartam Lukacsot, miutan visszaneztem lattam hogy a 2 auto nem er ossze es nem kellet volna visszavarjam, ott egyertelmuen latszik hogy Lukacs elkapja a kormanyt ( igy gondolom Kalman - Lukacs esetnel is ) hogy elkerulje az utkozest.
A Lukacs videojan egyertelmuen latszik hogy nincs erintkezes, jo lenne ha mindkettotok replayet latna a BT ne csak a videokat.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 11:37

Árpád a tegnapi hozászolásod ide passzol "van úgy, hogy két kerék egymáson van és nincs kontaktus" és folytatnám én van úgy, hogy nem látszik de van fizikai kontaktus ép az általad említett logika mentén. Ezért készítettem egy videót a Redi által feltett replay alapján ami nem tudom az övé vagy a szerver replay de azon minden esetre más látszik, de ellenben, ha akarom meglátom, hogy ámbár nem látszik a fizikai kontaktus a két autó között az autóm ép ama fura kormánymozdulat pillanatában indul el tehát avatott szem látja és tüzetesebben elemzi pont a lehetséges lag miatt, ne vegye senki rossz néven de egy BT döntés azért több kéne legyen mint egy sima vélemény... Mert versenyzőtársak fölött döntünk amelyeknek következményük van!

És Luki nem tudom mit jelent az ismerve engem gondolom arra gondoltál, hogy az igazság érzetem fölöttébb nagy és nem, hagy szunnyadni amíg ki nem derítem az igazat.
A magam részéről én az este a lelkiismeret furdalása terhe mellett bocsánatot kértem Mikitől, hogy megóvtam, mert igaz, hogy hibás amit el is ismert és elnézést is kért sőt vissza is várt, de akkor is megbüntették aminek következménye van amit én okoztam neki. És emlékezz vissza volt egy hasonló helyzet kettőnk közt Belgiumban csak fordítva talán ugyancsak a második körben csak ott az utolsó előtti kanyarban, ott amikor visszanéztem ámbár az én replayem szerint nem volt kontaktus köztünk de láttam, hogy annyira összefügg az én kormányelkapásom és a te kipördülésed, hogy az első dolog amit tettem rögtön a futam után felírtam a fórumra Bocs Lukács.
Másod sorban ami elgondolkodtatott a mostani eset kapcsán, hogy ez a BT döntési hozatal így jó, mert demokratikusnak tűnik minden csapat szavaz aki nem érintett, csak az a kérdés, hogy a döntések demokratikusak vagy igazságosak kell legyenek, mert sajnos ebben a döntéshozatali struktúrában nagy az esélye, hogy csak demokratikusak lesznek a döntéseink mint a politikában. Senkit nem akarok megsérteni, de lehet hogy adott esetben nincs meg az úgymond szakmai tudásunk és rálátásunk egy döntéshez vagy annyira nem is érdekel kineveztek döntés hozónak ott a válaszom nem érnek össze mit rinyál stb. (ez csak példa) ezért is látom jónak ha minden BT tag minden döntésnél sőt azoknál is amiben akár érintett felírja a véleményét, hátha valami olyasmire világít rá amit én nem vettem észre, vagy a magyarázatából egy-egy versenyhelyzetet másként ítélünk meg legközelebb. Azaz fejlődünk és általa a Liga is, meg kell említsem, hogy fölöttébb boldogsággal tölt el az a tény, hogy még-ha lassan is de odafejlődött a liga, hogy a fellebbezésemre nem személyeskedés lett a reakció, hanem normális hangnemben beszélünk akár vitázunk, akár szurkálva egymás olykor egymást de nem ANYÁZVA, ezt köszönöm minden, hozzáoszlónak.
Várom felebezésemre a BT döntését, tisztelettel Koolman, hajrá SzentLiga és éljen a Király Smile!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 11:39

Ne a sebességet figyeljük, mert ha kipörögnek a kerekek a sebesség nem no. Nézzük a fordulatszámot, abból tökéletesen latszik, hogy gázalsz a megpördülés pillanatában.

U.I nem tudom, hogy vannak felépítve ezen versenygépek, de a valóságban a váltó főtengelyére van a sebességmerésért felelős eszköz feleszközölve, és ha kipörög a kerék, akkor is emelkedik a sebességmérő mutatója. Az rFactorban nem így van.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 11:46

Koolman írta:
Azaz fejlődünk és általa a Liga is, meg kell említsem, hogy fölöttébb boldogsággal tölt el az a tény, hogy még-ha lassan is de odafejlődött a liga, hogy a fellebbezésemre nem személyeskedés lett a reakció, hanem normális hangnemben beszélünk akár vitázunk, akár szurkálva egymás olykor egymást de nem ANYÁZVA, ezt köszönöm minden, hozzáoszlónak.
Orvendek, hogy igy lattod, de ilyen nem szabadot volna tortenjen soha, es bizok abban, hogy a jovott illetoen nem is fordul tobbet elo.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 11:46

Sas az nem látszik, hogy pont abban a pillanatban indul el az autóm amikor van a létező nem létező kontaktus egyébként igen rá fröccsentek mert ebben a módban gázzal lehet megfogni az autót ha elindult... Egyébként fura, hogy gázadásra nem nő a sebesség mert nem számít van e tapadás vagy nincs a sebességnek nőni kell ha forog a kerék
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 12:06

Javaslat: szabályzatba kéne foglalni, hogy a BT milyen anyagból dolgozva dönt az óvások és egyéb esetekben, mert különböző replayek, nagyon eltérő eredményt produkálnak és nem lehet igazságos döntést hozni ilyen formában. Javaslom, hogy vagy egyedül a szerver replayt használjuk, vagy az óvó és óvott replayet. Szerintem nem lehet jól dönteni, mert egyik sem lesz 100%ig megbízható mindkét félre nézve.

U.I következő gyűlés fő témája lehetne a visszajátszás szabályzatba illesztése. En a szerver visszajátszás mellett tenném le a voksom.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 12:06

Itt a fordított eset Luki
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 12:10

Ezen a videón kb. akkora az érintkezés, mint a maláj esetnél a Te visszajátszásodon Kálmán, itt egyértelműen latszik, hogy az ütközés hatására pördül meg az autó.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 12:15

pont ezt mondtam kontaktus itt sincs látszólag de rájöttem, hogy én ütöm ki
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 12:33

A replay, amit feltöltöttem a Szerverről van, amiről csináltad a második videót.


En megnézésem (mint BT tag):
Elemeztem az esetet, rendesen. Nem csak egy pillanatot nézek meg, minden autóból és szemszögből megnézem ( észrevehető a többi döntésemnél is, ahol több kort és több adatot összehasonlíttok).


Véleményem: privátdba elküldöm, most neked, hogy ne befolyásoljam a többi BT tag döntését.

Elemeztem a fellebbezésed.

Editke: a fellebbezési utáni döntésem, újra küldve Sas-nak!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 12:49

Ha szóba hoztuk a gépeket akkor csak azért felírok egy olyan példát, hogy anno egy autóval jégre mentem, szinte minden télen jégre viszem az autómat, hogy helyre állítsam magamba az autó csúszás illetve tapadási képességeit, ezalatt sokat szórakozok és ismerem meg az autóm határait, ezek a tesztek között között sokszor csinálom azt hogy az autó helyben marad és az autó műszerfala működésben van mégpedig úgy hogy kell váltsak fölfele és a sebességet is méri mintha az autó mozgásba lenne ámbár csak a két első kerék forog, volt rá példa hogy akár 60 km/h is forgott az álló autó. Tehát ez is lehet egy ilyen reakció!

Továbbá elkészítettem az általam látott és irányított autó videóját!



Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 13:12

Lukács írta:
Ha szóba hoztuk a gépeket akkor csak azért felírok egy olyan példát, hogy anno egy autóval jégre mentem, szinte minden télen jégre viszem az autómat, hogy helyre állítsam magamba az autó csúszás illetve tapadási képességeit, ezalatt sokat szórakozok és ismerem meg az autóm határait, ezek a tesztek között között sokszor csinálom azt hogy az autó helyben marad és az autó műszerfala működésben van mégpedig úgy hogy kell váltsak fölfele és a sebességet is méri mintha az autó mozgásba lenne ámbár csak a két első kerék forog, volt rá példa hogy akár 60 km/h is forgott az álló autó. Tehát ez is lehet egy ilyen reakció!

Továbbá elkészítettem az általam látott és irányított autó videóját!

https://youtu.be/Wc44XQ4luHQ


Túl gyakran ne játszd el ezt az álló helyzetben 60km/h játékot, mert nagy valószínűséggel csak az egyik kerek pörög, míg a másik áll, (differenciálmű) így komoly kihívás a difiműnek a hosszabb ideig tartó ilyen típusú (két tengely közti fordulatszám nagymértékű különbsége) munka.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 13:43

Köszönöm figyelmeztetését Uram, de figyeltem erre! Amúgy ez a móka pár másodpercig tart!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 14:01

Az egyik videon egyfelekeppen latszik a masikon maskepp, hogy lehet igy eldonteni ki a vetkes ?? A dontesem egyelore nem valtozik, viszont az ilyen esetekre is kikell valamit talalni mert meg lessz ilyen.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Május 2013 - 15:31

Sziasztok.... ej haj csak ennyi ...... kovezkezo futam utan hogy ne esetek ki a gyakorlatbol csinaljatok egy futamoszefoglalo videot 2 kommentator stb...:-P

ez csak vicc volt ..:-)

amugy nagyon tul van reagalva az ugy. kivulallokent mondom kapcsolat problema lehetet .... es ennyi .. buntesetek meg az rds vagy a clanehome t .... senki mast ... feleslegesen elpazaroltok egy rakas energiat.....tudom tudom..... nem engem utek ki vagy ....stb de akkor is be kelene fejezni es tesztelni kinara:-):-):-):-)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Malaj Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Malaj Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Malaj Nagydíj
» Malaj Nagydij
» Belga Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Indiai nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: