fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Malaj Nagydíj

Go down 
+6
willyKEE
TMS
Koolman
LehelFekete
Szonda Hunor
RedDog
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 17 Május 2013 - 20:26

http://www.mediafire.com/?f7cw2t9yo35bz6m

Nem tudom mit mondjak az Arpi korenek. Be kell teni az ovasok listajaba es ellemezni (a hatso egyenesre a raforditto).
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Május 2013 - 22:22

Óvom Szabó Csabát (FSR), aki a futam tizenharmadik körében, az első szektor mérőpontjánál nagy sebességgel, az előtte lévőre nem figyelve hátulról kiüt a pályáról, s vele együtt a futamból. Nem igaz naaa ... Evil or Very Mad Mad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Május 2013 - 23:04

Óvom Molnár Miklós a rajtot követő pillanatokban. Felöklel távolról, kérem a BT alaposan vizsgálja a balesetet!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Május 2013 - 23:06

Ovom Molnar Miklost, a rajtnal letorte a szarnyam. Igy kellett egy teljes kort menjek elso szarny nelkul. A futam vegen fajt csak igazan, amikor 24 mp ertem be az elso helyhez kepest. Tehat a gyozelmem ment el ezen...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Május 2013 - 23:21

Óvom
1. Lukács Szabolcsot második kör első szektor vége Belső íven előzöm nem hagy helyet levágja a kanyart akár Szonda ausztrálon és kipördít és nem vár vissza kérem az eredménye törlését.
2. Molnár Miklóst a 29. körben az utolsó előtti kanyarban belső íven előzöm visszavág és tönkre vág igaz visszavár de az autóm totál káros.
3. Alfréd Venczelt a harmincnegyedik körben a bokszban gondatlanul jön vissza muszáj lefékezzek. Vesztek 5 mp kérem tőle vissza.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Május 2013 - 23:25

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Május 2013 - 10:05

BT struktura az Malaj nagydijra

Osszesen 6 ovas erkezett a Malaj nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Szonda Hunor ovja Szabo Csabat
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Nagy K Kalman, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Fegyver Botond

2 ovas: Fekete Lehel ovja Molnar Miklost
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Fegyver Botond

3 ovas: Venczel Alfred ovja Molnar Miklos
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Nagy K Kalman, Dumitru Florin es Fegyver Botond

4 ovas: Nagy K Kalman ovja Lukacs Szabolcsot
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Albert Sandor, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Fegyver Botond

5 ovas: Nagy K Kalman ovja Molnar Miklost
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Fegyver Botond

6 ovas: Nagy K Kalman ovja Venczel Alfredot
BT illetekesek az elbiralasban: Albert Sandor, Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Dumitru Florin es Fegyver Botond

Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 15:12

Hianyzik Arpi, penteki, gyorskorenek az ellemzese!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 15:31

Megnézem Redi de sajnos szomorú látvány volt a Q1 és a Q3 köreinek a megnézése is...
Pl a Q1-ben 4 kerékkel van aki többször is egy körön belül 11-en hadják el egy valaki 3 kerékkel
a Q3-ban hárman hadják el 4 kerékkel
a versenyben futott leggyorsabb körnél meg hat pilóta van aki elhadja a pályát 4 kerékkel.
Nem tudom mit mondjak, nem akarok vitát generálni mert egyébként is nagyon álltaláos lett ez a pályaelhagyás... de megnézem az Árpiét ma du.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 16:39

ne is generalj.. Very Happy ... melyik kanyarba lehet itt elhagyni a palyat ugy hogy az jo legyen azaz hogy elonyt szerezz belole...?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 17:00

Van egy par...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 18:23

Ha nem akartok vitat generalni, akkor miert hozzatok fel? Vagy lesz ez nezve vagy nem!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 18:54

A pentekit mindig neztuk......
De nekem mindegy. Ne nezzuk, csak akkor tudod mi lessz belolle....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 19:19

BT Döntés






Óvás 1.: Szonda Hunor óvja Szabó Csabát

Péterfi A. - Csaba elnézi a féktávot kiüti Hunit de visszavárja ez + 20 másodperc büntetés.
Dumitru F. - Egyértelműen Csaba a hibás.
Nagy K. - Valóban vétkes Szabó Csaba, de visszavárja és ép csak elüti bal kerékkel így a + 20 mp nél nem szabnék nagyobb büntetést (Szonda nyugodtan megjavíthatta volna magát, meg se próbálta nem emiatt a baleset miatt kellett feladja a versenyt)
Fegyver B. - Csaba a hibás.
Venczel A. - Szabó Csaba nem figyel arra, hogy Huni hamarabb fékez abban a kanyarban. Általában 150-160km/h fékezett Huni, de most meg nagyobbat fékezett 143km/h, amíg Csaba 170 km/h körülre szokott fékezni. Több körüket is megnéztem
Tehát a szándékosság a Csaba részéről kizárva, de viszont hibás.18.2 alapján Csaba büntetendő.
Mivel Huni autója komoly sérüléseket szenvedett az én javaslatom +20mp és 5 rajthely.



Óvás 2.: Fekete Lehel óvja Molnár Miklóst

Péterfi A. - Szerintem ez versenybaleset, csak figyelmeztetést adnék.
Drumitru F.- Versenyszituáció. Nem származhatott semmifele sérülés Lehel autójában, minimális volt az érintkezés.
Lukács Sz. - nyomban a rajt utáni első kanyarban történt eset, két autó oldalról ér össze illetve Molnár csúszik oldalról a hideg gumik hatása és a szél árnyék közös produkciója! Ilyenre lehet számítani és nem ritka látvány, sajnos! Nem mindenki óvja ezt, de most adott a feladat, szerencse nem lett rajtbaleset de Fekete volt a szenvedő alany, figyelmetlenség és nem következetes számítások miatt figyelmeztetésben részesíteném!
Fegyver B. - Miki hibás
Venczel A. - Igen történik egy koccanás, de én a rajt első kanyarjában nem büntetném egy ekkora mértékű koccanást. Lehet, hogy Lehel is a figyelmesebb akkor egy picit nagyobb helyet hagy Mikinek es nem érnek össze, de lehet, hogy Miki a rövid féktáv miatt így is belecsúszott volna. Ezt sajna nincs honnan megtudjuk. En nem büntetnem. Nem tudom volt sérülés az autókon vagy nem.



Óvás 3.: Venczel Alfréd óvja Molnár Miklóst

Péterfi A. - Miki elrontja a rajtot ebben az esetben mindig a hátsó pilóta kell figyeljen az előtte levőre,
nincs büntetés figyelmeztetés mindkettejüknek.
Dumitru F.- Miki hibázott a kigyorsitasnal.
Nagy K. - Sima versenybaleset megindul az autó ebben az esetben nincs mit tegyen a hátulról érkező pilóta kell jobban figyeljen. Nincs szankció.
Lukács Sz. - Venczel jól kapja el a rajtot míg Molnár kerekei kipörögnek, innen ered a tempó különbség, sajnos Alfréd is a menekülő utat jobb oldalra tippeli meg és találja el Molnárt! Nem találom hibásnak Molnárt! Aki ezt levédhette volna az Venczel volt, nem sikerült így sajnos Ő volt aki ezt bánhatta!
Fegyver B. - Versenyszituáció



Óvás 4.: Nagy K Kálmán óvja Lukács Szabolcsot

Péterfi A.: - A két autó közt nincs etinkezes, Kálmán a kigyorsitáson pörög ki, nincs büntetés.
Albert S.- Nincs fizikai kontaktus a két autó közt. Kálmánt a rázókövön való kigyorsítási kísérlet tréfálta meg.
Dumitru F.- Nem ér össze a két autó. Kálmán önhibájából pördül meg.
Fegyver B. - Minimálisan érinti Lukács autója Kálmán autóját. Kálmán óvatosabban járhatott volna el.
Venczel A. - En nem láttam kontaktust, a szerver replayen és a log fájlban sem jelenik meg. Luki térül és amikor meglássa, hogy Kálmán beszúrta melléje, szélesebbre veszi a kanyart, hogy meg több helyet hagyjon. Szerintem Kálmán a gyors kigyorsításra koncentrálva csúszik meg.
Pedig szerettem volna Lukit kizárni, mert akkor 3ik leszek Smile



Óvás 5. Nagy K Kálmán óvja Molnár Miklóst

Péterfi A. - Miki nem hagy elég helyet és ráfordul Kálmánra, kiüti de visszavárja + 20 másodperc büntetés.
Dumitru F.- Miki hibázott, ráhúzott Kálmánra és balesetet okozott.
Fegyver B. - Miki hibás.
Lukács Sz. - Molnár figyelmen kívül hagyta Kálmán támadását és a két autó össze ér elég nagyon, ezt még fokozta a kerekek összeérése amitől Kálmán autója elemelkedik az úttesttől így nagy tempóba csapódik a kerítésbe, csak szerencsének írható fel, hogy nem törött az autóról le semmi! Molnár elütötte támadóját, hibásnak találom!
Venczel A. - Itt mar Easyke nem figyel Kálmánra, nem hagy helyet és nem is próbálja szélesebbre venni az első kontaktus után, hanem folytassa a térülést, ami meg egy "koccanást" hoz magával és egy nagyon szép akrobatikai mutatványt Kálmán részéről. Negyszeres csavar, ha jol számoltam Very Happy
Elég súlyosnak minősítenem az esetet, mivel Kálmán több helyet is vesztett (szám szerint 2) es az autoja is összetört (gondolom én, a látvány után). A kb. 10 mp előnye, Lalaval szemben, 7,5 mp hátránya alakult (AutoSim Analyzer adatok).
17.5 büntetendő.
Nem tudom eldönteni a két büntetés közül mit javasoljak:
a) +20 mp és 10 rajthely (nem 5 mert súlyos volt az eset.
b) eredménytörlés



Óvás 6. Nagy K Kálmán óvja Venczel Alfrédot

Péterfi A. - a Box gondatlan elhagyására tudtom szerint nincs semmi szabályzat, versenybalesetnek mondanám, nincs büntetés.
Albert S.- Meglátásom szerint Alfrédnak kellett volna figyelni (a visszapillantóbán tökéletesen látszott Kálmán autója) a forgalomra de mivel erre az esetre nem tér ki a szabályzat, hacsak nem vesszük a 16.5-os pontot a szabályzatból, mivel a garázsok előtt elnyúló aszfaltcsík a pálya részét kepézi, fehér vonallal elválasztva a garázsok szerelőfelületétől.
Dumitru F.- Versenyszituáció.
Lukács Sz. - Az eset nem egyedi sőt már többször is volt rá precedens, mindig lekezeltük mert nem tudjuk büntetni a nyalókás fiatalembert, de ez esetben lehetnénk mi a nyalókás emberek! Kálmán teljesen szabályosan hajt be a bokszutcába és térne rá a csapatához de keresztezi egy autó az útját, nos ezt tükörből lehet csak észrevenni de az is kérdéses, hogy a pilóta feltudja-e mérni a távolságot? Az ész szerű az ha a hátsó tevékenysége mértékletesebb, még akkor is ha veszíthet vele a versenyző, mintsem összetörje az autóját! Nem tartom hibásnak Venczelt!
(Erre alkothatnánk szabályt is)
Fegyver B. - Mindketten lehettek volna figyelmesebbek. Versenyszituáció.


Fehér vonal, levezető kör.

Fehér vonal:OK

ESC:
Fegyver B. Q1
Dumitru F. Q1 2x
Szonda H. Verseny közben


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 22 Május 2013 - 23:25-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 19:30

Elkuldtem volt Sas-nak az en ket esetemet is. Az en szemszogembol. Megkertem rakja be, ha lehet. Berakom en. Very Happy

3 ovas: Venczel Alfred ovja Molnar Miklos
Nem vagyok BT tag, csak velemeny. Easyke nem erdemel semmi buntetest, en az ovast csak azert nyujtottam, hogy tudjam elpanaszkodni az esetet, ha az nem lett volna. ....... Ha a kicsikutya nem szarik. .....
Nem haragszom Easyke, az esetert. Nem vagy hibas.

6 ovas: Nagy K Kalman ovja Venczel Alfredot
Nem vagyok BT tag. Igaza van Kalmannak, de egy mentseg a reszemre. Cockpitbol vezetek, a replayen latszik amint Lala elindul nagy fustel, engem is engednek, Kalmant nem nagyon latom, a fust miatt, csak amikor mellem er.
Ha nem tartom be a szabalyzatot es elore indulok, nem huzodok minel hamarabb a kivezeto savra, nem is zavartam volna meg. 1, 2, 3, 4 es 5 Very Happy Bocsi!


Az, hogy levedhettem volna en az esetemet Easykevel, az nem igaz. Nem belefuttam hatulrol, hanem az o autoja hatso fele csuszik oldalra es oldalrol talalja el a szarnyam. Felulrol nezzetek meg. Nem futtam bele.... Nem kerek buntetest, irtam is. De az sem igaz, hogy elkerulhettem volna. Mindenki gazol a rajtnal. Oldalrol senki sem varja a csapast.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 19:33

B.T Döntés


Szabó Csaba- +20 mp, 5 rajthelyes hátrasorolás a következő futamon
Molnár Miklós- Figyelmeztetés, +20 mp, 5 rajthelyes hátrasorolás a következő futamon.
Fegyver Botond - A futamon elért eredményének törlése.
Dumitru Florin - A futamon elért eredményének törlése.
Szonda Hunor - 5 rajthelyes hátrasorolás a következő futamon.


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Május 2013 - 22:02-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 19:50

Es az ESC?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 20:03

OOOO ezer bocsi Redi es Kalman, hoigy elfelejtettem berakni. A vegere tartogattam, de annyira siettem, hogy mihamarabb legyen fent a dontes, hogy elfelejtettem. Ha te felraktad a tiedet Redi, akkor en csak a Kalmanet rakom fel. Bocsi meg egyszer, tobbet nem fordul elo Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 20:06

Kálmán szemszögéből

4 ovas: Nagy K Kalman ovja Lukacs Szabolcsot
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Albert Sandor, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Fegyver Botond
Egyértelműen látszik, hogy az autó csak akkor indul el miután Lukács Szabolcs eltalálja az első kereket előre hátra vitetésnél jól látszik, levágja a kanyart nem hagy helyet és nem várja vissza, mivel nem egyértelműen látta (nem hátulról löki ki de mégis vétkes) így a javasolt büntetése +30 mp, bokszutcából való rajtolás a következő futamon.

5 ovas: Nagy K Kalman ovja Molnar Miklost
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Fegyver Botond
levágja a kanyart nem hagy helyet igaz vissza várja, de mivel egyértelműen látta így a javasolt büntetés +20 mp, + 10 rajthely köv. futamon.

6 ovas: Nagy K Kalman ovja Venczel Alfredot
BT illetekesek az elbiralasban: Albert Sandor, Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Dumitru Florin es Fegyver Botond

Feltartásnak minősíteném még ha nem is szándékos 3 rajthelyes büntetés a köv. futamon.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 21:16

Na itt olvastam mindent, osszegezve a 6 ovasra a vegso fejlemenyt, hol lehet olvasni?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 21:23

Tamas írta:
Na itt olvastam mindent, osszegezve a 6 ovasra a vegso fejlemenyt, hol lehet olvasni?

Azokat az óvásokat amelyeknél nincs semmifele szankció, értelmetlen kitenni (szerintem)
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 21:58

Felebezés!

"Óvás 4.: Nagy K Kálmán óvja Lukács Szabolcsot

Péterfi A.: - A két autó közt nincs etinkezes, Kálmán a kigyorsitáson pörög ki, nincs büntetés.
Albert S.- Nincs fizikai kontaktus a két autó közt. Kálmánt a rázókövön való kigyorsítási kísérlet tréfálta meg.
Dumitru F.- Nem ér össze a két autó. Kálmán önhibájából pördül meg.
Fegyver B. - Minimálisan érinti Lukács autója Kálmán autóját. Kálmán óvatosabban járhatott volna el.
Venczel A. - En nem láttam kontaktust, a szerver replayen és a log fájlban sem jelenik meg. Luki térül és amikor meglássa, hogy Kálmán beszúrta melléje, szélesebbre veszi a kanyart, hogy meg több helyet hagyjon. Szerintem Kálmán a gyors kigyorsításra koncentrálva csúszik meg.
Pedig szerettem volna Lukit kizárni, mert akkor 3ik leszek Smile"

Mivel a BT testület majdnem egyöntetűen nem látott kontaktust a két autó között, ezért nem ítélte meg a helyzetet pozitívan, ezért felebezek és kérem a BT tagokat tekintsék meg a következő videót ami az esetről készült saját kommentárral, amin egyértelműen látszik a kontaktus a két autó között. Így kérem felülbírálni az esetet és az új elem figyelembe vételével egy újabb döntést hozni, hisz a videó egyértelműen bizonyítja, hogy a két autó igen is összeér. Izgatottan várom a döntést.
Tisztelettel és köszönettel Koolman.

UI a videót teljes képernyőn HD minőségben ajánlott nézni. Sajna nem full HD de a lényeg így is látszik.



A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 22 Május 2013 - 22:12-kor.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 22:01

Amugy visszaolvastam, de nem igazan jott le hkonkretan, hogy akkor most ki van es ki nincs buntetve. Viszont lattam egy beirast mint BT dontes, de ott lattam 5 nevet ahol felsorolva volt valami szankcio, csak az megjobban osszezavart, hogy abbol a listabol 3 nev nem volt az ovas listan. Most akkor merre hamozam?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 22:22

Felebezés! csak közben jött egy kommentár azért írom be még egyszer de fent van részletesen.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Május 2013 - 23:05

Hogy Lukacs az utkozes elkerulese vegett mozditja balra a kormanyt vagy a force feedback rantsa el mert osszeertek azt nincs honnan tudjam, en csak anyit latok hogy nem er a 2 auto ossze.
(Mar sokszor volt olyan hogy grafikailag osszeer 2 auto sot a kerekek telyesen egymasba olvadnak de fizikai erintkezes megsincs)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Malaj Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Malaj Nagydíj
» Malaj Nagydij
» Belga Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Indiai nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: