fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Belga Nagydíj

Go down 
+7
Szabo Csaba
Sas
Lukács
Nandor
Arpi
TMS
RedDog
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimePént. 5 Júl. 2013 - 19:13

Nem volt idom megnezni, a szerver replay...

http://www.mediafire.com/?z6lu610h6vdto23
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 6 Júl. 2013 - 21:26

Könnyítés majd hétfőre! Túl sokan voltak limiten kívül.

Belga Nagydíj Drx4
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 23:05

8 kor - 1 kanyar
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 9 Júl. 2013 - 9:59

BT struktura az Belga Nagydijra

Osszesen 1 ovas erkezett a Belga Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas:
Peterfi Arpad ovja Sebestyen Belat

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs, Venczel Alfred, Nagy K. Kalman es Szabo Lorant



Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 9 Júl. 2013 - 17:58

Elfogadom az ovast,nagyon belefutottam Arpi autojaba.Sajnalom Arpi,hogy igy alakult,elnezest az egeszert,bocsanat.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 9 Júl. 2013 - 22:22

Megtortenik nincs harag.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 13:12

Nagy későre elnézést szeretnék kérni Tokos Csabától a versenyem megtörtent balesetért és hogy elcsesztem a futamját. Nagyon sajnálom:(
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 13:16

Tisztességes..
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 14:38

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 18:54

Megneztem a gumihasznalatot.
Mindenki a szabalyzatnak megfeleloen hasznalta, kivetel Szabo Csaba (FSR) aki a szabadsag miatt nem tudott a VLS-ui hasznalatarol.

Dontes: Szabo Csaba eredmenye semmisnek nyilvanitva. Torolve.

Megkerek mindenkit, hogy nezze megegyszer at az rFactorat, a Plugins konyvtarat esw torolje ki az RFEWeather.dll, RFETire.dll es RFETrack.dll filokat es az egesz RFE konyvtarat (ugyancsak a Plugins mappabol).
Csereljetek le az exe-t, meg eleg sokan a pluginos exe-t hasznaljak (4.6 MB) ez nem gondokat okoz. A megfelelo exe a 3.07 MB, akinek nincs meg az innen: http://www.mediafire.com/?6qs08ubsdcrblnp letolheti es az rFactor fokonyvtarba bemasolja.

Koszonom.


UI: az eredmenyeket meg nem modositottam, mivel varom a fehervonalak, levezetokor (egyet mar tudunk, Jancsi) es a BT donteset az ovasra.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 19:20

BT Döntés



Péterfi Árpád óvja Sebestyén Bélát

Albert S.- Sebestyén Béla egyértelmüen hibázott és meg sem próbálta enyhíteni a körülményt azzal, hogy visszavárja ellenfelét. Mivel nem ért el eredményt, következő futamon bokszutcából indul.

Lukács Sz. - Az én véleményem is azt erősíti, hogy Sebestyén Béla balesetet okozott, előzési szándék nem volt hiszen olyan ívet próbált elfoglalni ahonnan nem lehet támadó állást biztosítani. A BlueBird pilótája természetesen levédi az ívet de az Angry Birds a szélárnyék miatt a szokásosnál későbbre tud opcionális helyzetbe kerülni így eléri riválisa bal hátsó oldalát, ami a nagyobb problémát okozza, hogy nem várja vissza áldozatát. Így súlyosbíthatja a büntetés kimenetét!

Szabó L. - Szerintem teljesen egyértelmű eset, Béci hátulról elüti Árpit, ráadásul elég keményen és nem is várja vissza. Árpi autója elég komolyan sérülhetett, így Bécinek minim egy eredmény törlés.

Nagy K. Kálmán - Sebestyén Béla kilöki Péterfi Árpádot és nem várja vissza, mivel nem ért el eredményt a következő futamon Bokszból rajtol.


Büntetések:
Sebestyén Béla - bokszutcaból való rajtolás a következő futamon.
Györkovács János - +20 mp
Szonda Hunor - +20 mp
Okos Zsolt - +20 mp



*mivel megintcsak hiányos a BT létszám, mázli, hogy egyhangú a döntés. Redit többet ne írd ki Tamás, mert van elég dolga...lehetne a RRT-ből egy masik pilótát kinevezni


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 13 Júl. 2013 - 17:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 19:23

Redi kuld el legyszives azt a nemjuteszembemianeve szoftot, hogy tudjam megnezni a feher vonalakat. Koszi. (behalt a merevlemezem es odalett csomo minden)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 19:36

Ja....
Kalman szolott es en mondtam, hogy az rFactorral lehet csak nezni:D

Teged az a progi erdekel amelyik mutatja, ki mikor volt bokszban Very Happy

Pill es link


editke: http://www.mediafire.com/?ojsdvm3689u3pvq
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: A dontés ...   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 19:50

A döntés kiakasztott ... , jobban el voltam foglalva a teszteléssel és a felkészüléssel mint a forumolvasással, sajna nem tudok lépést tartani a sok változással... , valaki csalt és én iszom meg a levét, lehet látni hogy 3 etapot futottam 1x14 kör amit nem lehet lágy keverékkel megtenni és 2x10 kör ami lágy keverékkel volt !
Hát gyerekek ez a másadik, menyek sörözni ...Sad 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 20:29

Csaba a csapatfőnökök felelőssége a csapattagok figyelmeztetése az esetleges változásról, de az se árt ha az ember rákérdez, a szabályzat ismerete meg nem fórumozás kérdése. Minden versenyre csak két keverék van és kötelező mindkettőt legalább egy körig használni valamint amilyen keverékkel ment az ember a Q3-ban azzal köteles indulni a versenyen is. Ez egy bővített mondat nem kell érte fórumozni...Bocs Jó sörözést!
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: A bovitett mondat ...   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 21:00

Kálmán én a bővitett mondatodban leirtakat tudtam és úgy is cselekedtem a versenyen (hogyha végig olvastad amit az imént irtam), 1 közepes etap(14kör) és 2(x10kör) lágy, csak nem tudtam hogy van egy progi ami miatt az a döntés született, hogy az eredményt törölni kell, ez k-vára felbosszantott. (ezt hogyha tudom akkor biztos hogy nem ulök a gép előtt 2 orát és kiizgulom a vizet magamból Neutral )
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 21:04

Elnezest kerek Csaba, de gondolom nem az en hibam......
Tudom szabin voltal.....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 21:32

Ez teljesen az én hibám, hogy nem volt letisztázva, Sz. Csabától személyesen kérek elnézést, mert itt amúgy sem lehet mindent megbeszélni! Amúgy sem tartozik ez senkire!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 12:25

Átnéztem a fehér vonalakat Györkovács valóban átmegy de az már a futam leintése után van, nem tudom számít e? Már senki elé nem tud kivágni hisz vége a futamnak. Egyébként mindenki tiszta, azaz a fehér vonal fehér maradt.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 12:31

Futam után nem érvényes, mivel akkor és azért lett bevezetve, hogy a futamot semmi kép ne zavarhassa meg. Tehát ha valaki a leintés után ezt követi el akkor nem zavarhatja meg a futamot!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 15:04

Nem azert kap 20mp. Nem neztem a feher vonalakat, hanem MEGINT Very Happy uzemanyag nelkul maradt, a levezeto koron.

TS-en el mondta, hogy mi az oka : Megszokta, hogy a tavaly mindig kapott egy kort es most is ugy tankol. Very Happy O mondta Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 15:26

Na meg jo, hogy beneztem...akkor hanyagolom a feher vonalakat:) Koszi Kalman, CUPP.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 11 Júl. 2013 - 15:33

Csak a levezetot nezd meg Very Happy Feher vonalas bunti nincs Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimePént. 12 Júl. 2013 - 19:47

Redi kellenek a LOG fajlok is:D Ha sz**t adtal, adj kanalat is:P
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimePént. 12 Júl. 2013 - 20:18

Very Happy Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belga Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Belga Nagydíj
» Belga nagydij
» Belga Nagydij
» Belga Nagydij
» Austin nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: