fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Indiai nagydíj

Go down 
+2
Lukács
RedDog
6 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimePént. 30 Aug. 2013 - 21:09

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 2 Szept. 2013 - 22:43

Szép jó estét!


Kezdem is panaszom.... hiszen Hatházi Vilmos rajtbalesetet okoz, sokan benne maradtunk a pácba és ott is hagytak hogy intézkedjünk tovább a sérült autókkal, megvallom próbáltamnem vállt be! Jobb volt amit én állítottam be!!!

Másadszorra, áááá másadszorra amikor harcba voltam akkor tudtam, hogy ki fog ütni! Az eset a 4. körbe került megrendezésre, Fegyver Boti kivitalezésébe!

Ui. bazdmegmikorhagytokbékébenlegalábbegyfutamon! Az istenit!


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 4 Szept. 2013 - 20:21-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 2 Szept. 2013 - 23:22

35 - kör - második kanyar --- jocó fékei elmetek / de attól alutott /
44 - kör - az egyenes végén kanyarban / megindul az autóm , megfogom / szonda hunor utannam jöt, én azt érzem kipördített. (de ...nah)Very Happy Very Happy Smile Smile 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeKedd 3 Szept. 2013 - 0:11

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 4 Szept. 2013 - 17:45

BT struktura az Indiai Nagydijra

Osszesen 4 ovas erkezett a Indiai Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Hathazi Vilmost
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant es Fegyver Botond


2 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Fegyver Botond
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin, Szabo Lorant es Peterfi Arpad


3 ovas: Hathazi Vilmos ovja valamelyik Jocot
...sajnos nem tudom melyik Joco a ketto kozul, az illetekesek nezzek meg a visszajatszast.
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Szabo Lorant,


4 ovas: Hathazi Vilmos ovja Szonda Hunort
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Szabo Lorant


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki csutortok este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 4 Szept. 2013 - 17:50

Tamas írta:
BT struktura az Indiai Nagydijra

Osszesen 4 ovas erkezett a Indiai Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Hathazi Vilmost
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant es Fegyver Botond


2 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Fegyver Botond
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin, Szabo Lorant es Peterfi Arpad


3 ovas: Hathazi Vilmos ovja valamelyik Jocot
...sajnos nem tudom melyik Joco a ketto kozul, az illetekesek nezzek meg a visszajatszast.
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Szabo Lorant,


4 ovas: Hathazi Vilmos ovja Szonda Hunort
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Szabo Lorant


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki csutortok este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Fürjész Jocót Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 4 Szept. 2013 - 20:03

Tams ...gondolom te irtad fel a BT strukturat ...... Szabolcs nem emliti a nevemet ..Te IGEN .miert ?    Te óvtál vagy nem értem mi van????  Én Jancsiohoz igen hozzáérek mert elindul az autom jobbra majd fékezek, egy kicsit hozzáérek... stb...... SZabolcs NEM említi a nevemet... NEKED MIÉRT KELL_???? BÜntess is meg egyből basszus (azért mert neked rosszul ment ...!!'!""! )

edit : amugy nekimegyek Jancsinak de mindketen indulunk tovább (nekem szerencsém volt hogy nem utottem el árpit) .... Ha ezért is én vagyok a hibás akkor  nem tudom mi a szitu!!!!
Edit 2 : Kérem hogy cseréljék ki azokat a sorokat, mert Szabol cs nem emílítí a nevem ....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 4 Szept. 2013 - 20:19

Tami telon hívott és kérdezett rám, hogy akkor mi van mert elfelejtettem felírni a Neved! De gondolom így is rá jönnek!

Taminak én mondtam, hogy egyértelmű, hogy Vilit! Tehát nem Tamás a hunyó! De kijavítom fennebb is!

Kijavítva!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzer. 4 Szept. 2013 - 21:19

így már minden tiszta ...hahahahahaha confused confused 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 2:02

Vlsui jo, mindenkinel.
Luki: a clanhomeosoktol meg kellene kerdezni ok mit latnak a kifagyasoknal. A multkor is jo volt az esszreveteluk. Hatha most is eszrevennenek valamit.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 15:43

willyKEE írta:
35 - kör - második kanyar  --- jocó fékei elmetek / de attól alutott /
44 - kör - az egyenes végén kanyarban / megindul az autóm , megfogom / szonda hunor utannam jöt, én azt érzem kipördített. (de  ...nah)Very Happy Very Happy Smile Smile 
Megnéztem és nem értem a 44. kör egyenesének végen történteket. Huni előtted nem mögötted. Huni csúszik meg kigyorsításnál és én még mindig nem értem. Jaaa most látom, hogy én itt nem is dönthetek.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 18:10

Redi ezt küldték a kérdésemre a Clanhometól!

Szia!

Tudnátok tesztelni a szerveren mostanába? Ki kéne próbálni ismét és időpontok kellenének lehetőleg másodperc pontossággal névvel együtt amikor kidobott valakit.

Üdv
Clanhome admin
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 19:19

Sas írta:
willyKEE írta:
35 - kör - második kanyar  --- jocó fékei elmetek / de attól alutott /
44 - kör - az egyenes végén kanyarban / megindul az autóm , megfogom / szonda hunor utannam jöt, én azt érzem kipördített. (de  ...nah)Very Happy Very Happy Smile Smile 
Megnéztem és nem értem a 44. kör egyenesének végen történteket. Huni előtted nem mögötted. Huni csúszik meg kigyorsításnál és én még mindig nem értem. Jaaa most látom, hogy én itt nem is dönthetek.
lehel hogy a 45 kor Embarassed :oops
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 20:16

pls. pontosan pls.
ez hivatalos ovas, nem csak egy barati beszelgetes, pls. megegyszer .pls.... figyeljunk oda pls..... pls
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 21:12

Lukács írta:
Redi ezt küldték a kérdésemre a Clanhometól!

Szia!

Tudnátok tesztelni a szerveren mostanába? Ki kéne próbálni ismét és időpontok kellenének lehetőleg másodperc pontossággal névvel együtt amikor kidobott valakit.

Üdv
Clanhome admin
Tamas Vargyasi:
2013.09.02. 19:59:33
2013.09.02. 20:07:47
2013.09.02. 20:15:01
2013.09.02. 20:33:51
2013.09.02. 20:38:20

Vilmos Hathazi:
2013.09.02. 20:07:03
2013.09.02. 20:14:01
2013.09.02. 20:37:33
2013.09.02. 20:41:41

Lehel Fekete:
2013.09.02. 20:39:45

Korulbelul ezeket tudtam kivenni a log filebol.
Mond meg, hogy akkor tunik ele amikor futamra keszulunk. Nezzek meg, hogy latnake valami furcsasagot az AARTV (caterham) csapatnal.
Mert csak akkor jon ele, amikor belepnek ok es keszulunk a kozvetiteshez.

Lehet, hogy Munezeknak meg fenn vannak a Tire DLL vagy egyebb program zavarja. De jo lenne, ha ok alaposabban megneznek.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 5 Szept. 2013 - 23:20

B.T Döntés



1. Óvás: Lukács Sz. óvja Hatházi Vilmost

Szabó L. - Igaz, hogy Vili nekicsúszik Jancsinak a rajtnál meg Szabi is beléjük szalad,
de nem igazán tehetett róla hiszen az autó elszabadult a rajtnál és kipörgött. Én ezt max figyelmeztetéssel büntetném,
hogy a rajtnál kicsit óvatosabbak és az ilyesmire is figyeljünk.

Albert S. - Vilit okolhatjuk az esetért de ezt versenyszituációnak tartom.

Fegyver B. - Ők ketten nem ütköznek Hanem Vili nekimegy Gyorkovacsnak és emiatt Lukács nekimegy
Jancsinak Vilit hibásnak tartom rossz rajt!


2. Óvás: Lukács Sz. óvja Fegyver Botondot

Szabó L. - Boti elnézi a féktávot és  Szabi autóját kicsit arrább mozdítja. Én a következő
futamra bokszutca rajtot javasolok!

Albert S. - Boti cserbenhagyásos kiütést vitt véghez. Mivel nem ert el ertékelhető eredmeny, bokszutcából
induljon a következő futamon

Péterfi Á. - Egyértelmű az eset Boti kilöki Lukácsot és nem varja vissza, mivel nem ért el eredményt a következő futamon a Boxutcabol rajtolhat.


3. Óvás: Hatházi V. óvja Fürjész Józsefet

Szabó L. - Ugyanaz az eset, mint Boti/Szabi esetleg egy picivel enyhébb+Fürjésznek nem volt
igazán fékje. Büntetésnek utolsó rajthelyet javaslok mivel Vilit visszaengedte maga elé azonnal.

Lukács Sz. - Fürjész Úr benézte a féktávot és ebből adódóan eléri Hatházi autóját, ami megpördülni készül és egy lassítással meg egy jól irányzott kormány korrigálással levédi! A hátulról érkező vétkes leáll és bevárja áldozatát, nem keletkezvén vizuális kár egyik autón sem így javaslatom, hogy +20 mp az idejéhez, büntiből!

Albert S. - Fürjész J. fékjei állapotát figyelmen kívül hagyván akar féktávot választani...rosszul választott. +20 mp

Fegyver B. - Sajnos rossz a féktávja Jocónak megüti Vilit figyelmeztetés jár Jocónak!



4. Óvás: Hatházi V. óvja Szonda Hunort

Szabó L. - Ezen nincs mit büntetni, hiszen Vili autója már majdnem merőlegesen állt a Huniéhoz képest amikor Huni egy picit
hozzáér. A kipördülés csakis Vili saj

Lukács Sz. - Az említett helyzetnél nem történik fizikai kontaktus a két jármű között! Szonda Hunor nem hibás!

Fegyver B. -  Itt semmi se történik Vili autója magától sodródik ki a hátulja Szonda nem érinti meg az óvás jogtalan!!!


Fehér vonal:

Szabó Cs. - 28 kör
Dumitru F. - 2, 13, 14 körök


Vágások:

Fekete L. - 3, 5x2, 9, 12, 15x2, 16, 18, 22, 29x2, 30, 32, 36, 39 (11. vágás 9. kanyar, 5. szélesítés 9. kanyar kijárata)

Forizs T. - 4, 5, 7, 11, 31x2, 33x2, 37x2, 41, 45x2 (5 vágás 9. kanyar)

Nagy J. Attila - 3, 17, 23, 26, 37

Hatházi V. - 8, 32, 40, 41

Dumitru F. - 9, 34, 38, 40

Szonda H. - 1, 22, 36

Molnár M. - 2, 19

Szabó Cs. - 2

Nagy N. - 39

Venczel A. - 22



Büntetések


Fekete L. - +105 mp

Dumitru F. - +60 mp

Forizs T. - +40 mp

Szabó Cs. - +20 mp

Nagy J. Attila - +20 mp

Fegyver B. - bokszutcából való rajtolás a következő futamon.

Fürjész J. - +5 rajthely a következő futamon.


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 7 Szept. 2013 - 16:59-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimePént. 6 Szept. 2013 - 0:12

Engedjetek meg egy pontosítást ....
Add1 : Jocó lekörözött versenyző volt !!!!
Add2 : Jocó kuszködött a fékjével, késöbb kiderult!!!!! fékpróbléma végett feladta a versenyt.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimePént. 6 Szept. 2013 - 7:17

Igen, én ennek tudatában voltam!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 7 Szept. 2013 - 16:59

B.T döntések frissítve!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 7 Szept. 2013 - 22:23

amit egyesek csinaltsk a 41 korben, tobbet erdemelne... de ez a szabalyzat es ezzel ervelnek, a rendes f1 ben simman kapott volna egy athajtasost, de itt, csak csufolkodik mindenkiel es lenez mindenkit aki rendesen versenyzik. HAJRA WILLY< vagjal nyugodtan, a szabajzat megengedi..... hejeted nem is mernek valaszolni...... de te, a szemtelenseg tetofoka.... igaza volt Kalmannak, hajra Fair Play, am nalad teljesen hianyzik. Ovjal meg, hogy szemtelen voltam veled szemben, amig a palyan te szemtelen (enyhebb kifejezes) vagy, addig le sem szarom (ahogy a FB irtad) a velemenyed.

Hajra Fair Play, kiveve Hathazi Vilmos.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitimeHétf. 9 Szept. 2013 - 19:26

Ez azzzz:bounce: I love you 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Indiai nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indiai nagydíj   Indiai nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Indiai nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Indiai Nagydij
» Indiai Nagydíj
» Indiai Nagydíj futamnézés!
» Angol Nagydíj
» Német Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: