fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szabályzat.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010 - 16:52

-Van valami amit elfelejtettek egyesek, pl. az, hogy a péntek esti kötelező limittel való rendelkezés az még mindig életben van csak nem 4 hanem 7 mp. Gondoltam az ünnepek miatt nem szólok mert mindenkinek sok a dolga, de mostantól ez érvényben van. Tehát akinek nincs péntek este 21 óráig limitje az, az utolsó rajtkockából kell neki lásson a futamnak.

-Itt szeretném ha át gondolnánk a szabályzatot..........................!
1, Felvezető kör, tisztázása. Aki a felvezető körön hozzá ér egy másik versenyautóhoz, azon a versenyen +20 mp-es időbüntetésben részesül. Ha a szenvedő versenyautó sérül és vagy nem tudja a versenyt folytatni az okozó pilóta nem indulhat a következő versenyen.
2, Előzési szabályokat szeretnétek, kibeszélni akkor ezt itt megtehetitek. Attól még a cikázás tiltott.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010 - 11:46

Lukács, nem úgy volt, hogy péntek este 21:00 ig kell legyen mért köre? Question A limit idő mgfutása lér a verseny kezdetéig? Question Csak leyen mért köre, ha nincs akkor a rajtrács utolsó kockájából indul, de a limitidő megfutása soha nem volt a futam kezdetétől előréb hozzva. Szerintem ez így lenne helyes. cyclops Exclamation
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010 - 11:55

Szabályzat:....Amely pilóta a meghatározott pénteki napig nem futott mért kőrt és ezt nem jelezte a Fórumon az a hétfői időméröjét semmisnek nyilvánítsuk és csak a rajtrács végéről indulhat az adott versenyen.

Erről beszéltem. Limitidőn belül a futam kezdetéig kell teljesíteni. Sok versenyzőnek hétvégén lesz ideje tesztelni, de ez nem zárja, ki azt, hogy hétköznap, péntek estig egy mért kört se teljesítsen. Szerintem jó, hogy van egy ilyen szabály.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010 - 12:26

Igen Zsolt. S én mit irtam? Ugyan ezt csak rövidebben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010 - 14:54

Lukács írta:
pl. az, hogy a péntek esti kötelező limittel való rendelkezés az még mindig életben van csak nem 4 hanem 7 mp. Tehát akinek nincs péntek este 21 óráig limitje az, az utolsó rajtkockából kell neki lásson a futamnak.

Ezt írtad! A limit idő és a mért kör között lehet különbség, én kérek elnézét ha így értetted! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010 - 19:05

Igazad van. Bocs. S a külömség a két szó között az lényeges. De jól értettem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimeHétf. 17 Jan. 2011 - 17:10

Igen Tisztelt Liga tagok!
2011-01-18 18 órától megrendezésre kerül a Szentliga FOTÓZÁSA és ezt követően a szabályzat tisztása és bővítése. És nem utolsó sorba a Spanyol nagydíj kiértékelése. Ezen túlmenően a tagságdíjakra is kitérünk. Mindezt a Szakszervezetek Kultúr házában az első emeleten a Lajtha László stúdió termében. Aki nem tudná az telefonon érdeklődjön. Kérlek értesítsétek egymást. Aki nem tudja a telszámomat annak ide feltüntetem, 0745422951. Utálom ezt a szót de most ez kötelező. Nézzünk egymás szemébe. Az újoncoknak nem, hogy kötelező ha nem egyenesen hiba a meg nem jelenés.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
lala
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2008. Oct. 16.
Age : 40

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011 - 18:52

kernekszepen egy magyarazatot arrol, hogy miert Pentek deputan 17:00-18:30 ig van a szabadedzes az 1pontert??? Es ki dontotte el az idot???
elore is koszonom.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 14:53

Hát, hogy egy picit magyarázkodjak, kérlek szépen. Az Én voltam személyesen és tiszta egyedül. Hogy miért Péntek az, azért mert kezdődik a hét vége és kényelmesebb mint egy szerda mint egy csütörtök. Kedd az meg rettenetesen közel van a hétfőhöz. A hétvégéről tudjuk, hogy általában a pilótáink azok nincsenek itthon és többnyire élik a magánéletüket és nagyjából elérhetetlenek, a vasárnap arról már híresek vagyunk, hogy nem állunk rendelkezésre mert az inkább egy családias nap. Ezért péntek a hivatalos tesztnap, 1 pontért. Hogy miért 17 óra??? Péntek hm... péntek azzal - az van, hogy rövid nap, tehát az iskolák, hivatalok más cégek erre vannak rá állva, többnyire! 17 órakor már nem nagyon dolgoznak kivéve azokat az intézményeket mint Kálmán, Vili, Boti meg jó magam dolgozunk, mert ez a show busines része. Ha esetleg más is akad mert úgy érzem, hogy erre szeretnél kilyukadni, azt gondolom meg kellene beszélni de semmilyen körülmények között nem ilyen hangnembe ahogy ezt te elindítottad. Eddig még senki nem reklamált és még szóvá se tette. Nyolc verseny hétvége után sem! Olyan dolgot az életbe soha nem fog senki kitalálni, hogy valakinek öt emberből is valami ne legyen jó. De igen, segítsetek és én benne vagyok!!!! Jól figyeljetek. Legyünk azon hogy mindenki legalább, minimum két szponzort hozzon a háta mögé, tévébe, rádióba és újságba egyszóval fogjuk reklámozni és ezért Ő (a szponzor) fizessen. Mi vágunk számlát. Na akkor tudunk mi is munka helyi körülmények között versenyezni. Ez lesz a munkahelyünk. Reklámszakma. Mit szóltok??? Én rettenetesen szeretném és akarom is. De egyedül nem vagyok elég. S akkor lehet követelőzni meg bármit. Amíg három, négy ember fáradozik, hogy legyen meg a minimális körülmény s csak a negatívumokat lehet emlegetni, akkor rettentően sajnálom. Ha van ötleted illetve ötletetek, akkor ezt szívesen meglehet vitatni. Ezért is szerettem volna ha el jöttetek volna a gyűlésre mert ott lehetett volna sok mindenről tárgyalgatni, mert ott eltöltöttünk elég sok mindent, sikeresen.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Szabályzat. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat.   Szabályzat. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabályzat.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabályzat!
» X7 szabályzat
» Szabályzat követés!
» Szentliga Szabályzat
» Szabályzat korrigáló.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 9-
Ugrás: