fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szabályzat követés!

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimePént. 8 Jún. 2012 - 15:05

Felhivanam a figyelmet arra, hogy a szabalyzatot probalja mindenki figyelembe venni, es annak fugvenyeben alkalmazkodni. Aki teheti az olvassa at megegyszer, hogy frissitse az emlekeit. Nem lenne jo ha ismet olyan dolgokban botoljunk, amin mar egyszer keresztul mentunk.

Ezert a ket legfontosabb es szem elott tartando szabaly a kovetkezo:


1. aki nem rendelkezik az 50 koros limittel pentek este 21.00 oraig, az a futamon a boxbol rajtol.

2. aki nincs a futamig napirenden a tagsagdijjal az nem kap verseny jogosultsagot az adott futamra. A befizetes: elso resz 20lej a szezon elso futamaig, ezutan pedig havi 10 lej a szezon hatralevo reszen, persze itt is napirenden kell tartani a tagsagit. Akinek lehetosege van az egyben is befizetheti a 60 lejt.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimePént. 8 Jún. 2012 - 22:37

Tamas írta:
2. aki nincs a futamig napirenden a tagsagdijjal az nem kap verseny jogosultsagot az adott futamra. A befizetes: elso resz 20lej a szezon elso futamaig, ezutan pedig havi 10 lej a szezon hatralevo reszen, persze itt is napirenden kell tartani a tagsagit. Akinek lehetosege van az egyben is befizetheti a 60 lejt.

Albert Sándor
Bereczki Tamás
Fegyver Botond
Venczel Alfréd - tudomasul vettem.
Horváth Tas
Györkovács János
Bartha Lajos
Furjesz Jozsef
Molnar Attila
Nagy Odon Robert
Okos Zsolt
Szabo Lorant
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimePént. 8 Jún. 2012 - 22:46

Az első pontot teljesítettem. A második pontra pontot teszek a holnapi napon:)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimePént. 8 Jún. 2012 - 22:59

Nalam az elso pont lep ervenybe, meg egy par embernel.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 9 Jún. 2012 - 0:06

HA a szabályzatott követem akkor feltenném a F1RFT 2011 modot Smile stb
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 9 Jún. 2012 - 0:57

Ravasz vagy, mert nekem a szabalyzathoz semmi kozom, ami a frisitest illeti.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 9 Jún. 2012 - 8:44

Ez úttal meg kérnék minden olyan Szentliga tagot akinek egy picit is számít ez a liga, hogy ha baki van akkor azt a megfelelő irodai részlegre jelezzék és főképpen arra szeretném kérni a lelkes tagjainkat, hogy ha azokat a bakikat amiket észlelt és ráadásul módjában is áll akkor kérem azt javítsa ki, értem illetve szoktam érteni a célozgatásokat is de higgyétek el nekem ez sok. Nem bírom átlátni a dolgot és alkalmatlan vagyok erre tisztre. Köszönöm a megértést!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 9 Jún. 2012 - 10:28

Ez nem volt célozgatás, hanem a hiba jelentése . Nem hiszem hogy jo lenne ha barki egyik naprol a másikra változtattna a szabályaton. Ti irtátok, mellesleg nagyon jol megcsináltátok a szentx1 ben . Azt hiszem attol mert tudom a jelszot attol nem kellene mindenhova piszkáljak, nem __???? Hibajelentés volt , és még lesz is ha találok. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 9 Jún. 2012 - 11:43

De azzal a lendülettel, légyszíves az ilyen kézen fekvő hibákat írd is át. Mert tudod, hogy ez nem kavar fel semmilyen ügyet. plz.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 21 Júl. 2012 - 15:46

Egy Szabalymodositast javasolnek, azaz nem is szabaly , hanem a warm up .. idotartama legyen 7 vagy 8 perc .... Hogy a versenyigazgatonak legyen elegendo ideje, a rajtracsot editalni Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 21 Júl. 2012 - 16:30

willyKEE írta:
Egy Szabalymodositast javasolnek, azaz nem is szabaly , hanem a warm up .. idotartama legyen 7 vagy 8 perc .... Hogy a versenyigazgatonak legyen elegendo ideje, a rajtracsot editalni Smile

S nekem pisilni legyen idom nyugodtan:))
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 21 Júl. 2012 - 19:51

Igen, ez volt temazva, szerintem ez megoldhato, csak kell szolni Alfrednak.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitimeSzomb. 21 Júl. 2012 - 19:52

Azt hiszem, hogy ezt Alfréd át tudja állítani talán meg is teszi hétfőig!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Szabályzat követés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat követés!   Szabályzat követés! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabályzat követés!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabályzat.
» Szabályzat!
» X7 szabályzat
» Szentliga Szabályzat
» Szabályzat korrigáló.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: