fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!

Go down 
+7
BypassOne
junioor
sardihunor
Sas
willyKEE
Lukács
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 4 Jún. 2015 - 0:20

Rendben. A következő összefoglaló már e-mailen fog érkezni.

Ebben az esetben, a feladási időpontot kell figyelembe venni!! Sok olyan eset volt, kiváltképp a yahoo fiókot használóknál, hogy a mail csak 1-2 órára, a feladás után érkezett meg. Ezt fontos figyelembe venni.

Üdv és kondi!
Vissza az elejére Go down
BypassOne
Szentliga Versenyző
BypassOne


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 8 Jún. 2015 - 22:53

Rookie Racing Team
Szabo Huba

12 helyrol rajtoltam nem is szamitottam jobb rajtracs helyzetre,mivel gyengen teljesitettem a tesztheten,az auto bealittasat egy picit furanak ereztem mert a kigyorsittas borzasztoan lassu volt,persze a rajt nekem egy katasztrofalis elmeny volt 2X porgette fol 18000re a fordutalotot es utanna rajtoltam el.A futamot sikeresnek ereztem jo tempot tartottam 10 helyert harcoltam de mivel hibazas volt igy elnyertem az utolso korokben a 9 helye.Ennek nyilvan orvendek viszont remelem hogy a Monza nagy dijjon erosebb es koncentraltabb leszek.
Vissza az elejére Go down
 
FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: