fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!

Go down 
+7
BypassOne
junioor
sardihunor
Sas
willyKEE
Lukács
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 13 Május 2015 - 11:51

Nem mondhatom, hogy teljes mertekben felkeszulten erkeztem, csak a mult heti Simleague-es RedBull Ringes szereplesnek a rutinjara alapozhattam, talan ezert is a keves korozes, ne meg az ido hiany is kozrejatszot.
Jobban alakult a vegeredmeny mint amire szamitottam, de neha megis csalodotnak ereztem magam a futam soran, mert ereztem, hogy
ebbol tobbet is ki lehett volna hozni.
Voltak jo csatak a verseny elejen, az esoben gyengebben szerepeltem mint azt szerettem volna, de nincs vegul is amiert panaszkodjak.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 20 Május 2015 - 7:48

Point Team

Albert Sándor-Levente

Egész héten kínlódtam a beállításokkal és úgy állt a helyzet, hogy nem sikerül felnőni Fórizs szintjére, ezért nagyon meglepődtem a pole pozíció megszerzésén. A rajt simán ment és sikerült Szabit magam mögött tartani de kényelmes távolságra leszakítani nem. Amikor rájöttem, hogy az FSR egyel kevesebb kiálláson van mint Én, akkor kezdtem el kapkodni és erőltetni a körözgetést, aminek az eredménye az lett, hogy Tamást kiüttem, amiért itt is elnézését kérem. Gratulálok az FSR-nek, de azt ajánlom, hogy ne dőljenek hátra.

Tokos Csaba

Az időmérőm közepesre sikerült, viszont a versenyem a vártnál jobb lett. Sikerült a 3. helyre behoznom az autót, így összejött egy kis pontkülönbség Tiborral szemben.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 20 Május 2015 - 8:05

FSR

Lukács Szabolcs: Felkészültnek éreztem magam a Silverstone-i verseny előtt, holott az időmérőn meglepődtem kellemesen! Az első sorból indulhattam a második helyről és azon szorongva, hogy el ne rontsam egyik legfontosabb momentumát a futamnak, elkaptam a rajtot elég jól hiszen jókor mozdultam be és a kerekeket sem pörgettem ki, Albert Sándor (P1) is jól időzített így nem tudtam elébe kerülni, stabilan mentünk az első etapomban, tartva a tisztes távolságot, hiszen a szélárnyék nagyon megdolgoztatott így kivártam a kiállását, nem erőltetve a támadásokat, majd ezt követően diktáltam a saját tempómat amit nem feszítettem túlságosan nehogy tévedjek amiből nehezen tudnék vissza állni a jó kerékvágásban. A taktikánk jónak bizonyult és a csapatból ketten is a dobogóra állhattunk a leintés után! Jó érzés volt ismételten csapatban ünnepelni! Mostanra már a német versenyen dolgozunk és egy jó eredmény reményében megtesszük a tőlünk telhetőt! Gratulálok a csapattársaimnak!

Vargyasi Tamás: Egy jobb időmérőben reménykedtem, de ez nem jött össze, némi kis akadályok miatt, ettől függetlenül az 5 helyről rajtolva egészen elegedet voltam a rajt pillanatai után, hiszen két autót is sikerült lerajtolnom így mar a kör elején a 3-ik helyen autóztam, ahol lassan le is szakadtunk a mezőnytől. A második etapom nem volt egy fényesre sikerült, hiszen nem volt tapasztalatom a kemény gumikon így ezert nem a legjobb köröket sikerült autózni. Végül az utolsó etapban volt egy afférom aminek az autóm volt kitéve, ezért nemi kis furcsa kormányozással sikerült box látogatás nélkül befejeznem a futamot, igaz végig izgultam, hogy Tokos így levadász, de az erős közép szektorom mindvégig behozta a másik kettőben való időveszteségemet. Gratulálok Szabinak és Sztyepinek, reméljük, hogy még tart a sikersorozat ebben a szezonban.

Sztyepi: Idő hiánya miatt minimális teszteléssel fogtam neki a versenynek. A cél újra az volt, hogy lehetőleg nem kiesni és 1-2 pontot elcsípni. Ha a célt nézzük, ezt sikerült teljesíteni, viszont ugyanúgy ahogy a múlt héten is, nem voltam elégedett magammal. A mostani versenyemet is elég sok hiba jellemezte, volt 1-2 csatám is a közép-hátsó mezőnnyel, de ezt leszámítva viszonylag nyugodt versenyem volt. Gratulálok Szabinak és Tominak a kiváló eredményért! Hajrá FSR!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 20 Május 2015 - 13:31

BBR

Jakab Csongor

A teszthét alatt, sikerült egy gyors, azaz egykörös beállitást találni, de a hosszútávú etapokkal már nem volt ilyen könnyű a dolgom. Sokat teszteltem, de igazán nem találtam jónak az autó balanszát. Az időmérő igéretesnek bizonyult a harmadik helyet megszerezve, de a rajt es az azt követő kanyar után már a hetedik helyen autóztam. Az eredeti stratégiát boritva, az elévágással próbálkoztam, ami nem jött össze és végezetül a dobogó után következő 4. helyen értem célba.

Györkovács János

A hetedik helyre való kvalifikálás után az első körben már a boxba kényszerültem egy előttem való befékezésnek köszönhetően. Innen már csak a felzárkózásra fókuszáltam. Végül a hatodik helyen láttam meg a kockás zószlót.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 21 Május 2015 - 14:17

Rookie Racing Team

Sárdi Hunor

Sajnos számomra nehéznek bizonyult ez a pálya teljesítése, ez látszott a teszteredmények idején is, sajnos messze elmaradtam a többiek kimagasló idejétől. Viszont azt az időt amit tudtam hozni azt stabilan tettem, ez meg is látszott a versenyen. Sajnos a rajtnál történt baleset miatt már az első körben lekörözést kaptam, mivel szárnyak nélkül limiter-vel kellett megtegyem az első kört, de utána stabilan mentem végig az összes kört a versenyen, így sikerült a 9 helyen célba érnem.
Vissza az elejére Go down
Arnooldka

avatar


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Mar. 05.

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 25 Május 2015 - 22:55

Jo futam volt, 2-ik helyrol rajtoltam, kisebb nagyobb koccanasokkat leszamitva eleg jo tempot autoztam, viszont fek problema miatt ott feladni kenyszerultem a versenyt!
Vissza az elejére Go down
BypassOne
Szentliga Versenyző
BypassOne


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 26 Május 2015 - 17:11

Rookie Racing
Szabo Huba
Rengetek teszteles utan s ssajnos lemaradtam a qvalifikaciorol munkahelyem miatt de utolso helyrol rajtoltam ,valamint 11 helyrol.Viszonylag jol tartottam magam hiszen elnyertem a 8 ik helyet a sok kicsuszas miatt,es enyhe apro koccanasok miatt,gyors tempoval probaltam harcolni,hogy tartsam meg a helyem de sajnos a 20 korben a jobb elso fekem elment es fekekezes kozben huzott nagyon az autom jobbra.Bementem boxba mert eloszor azt hittem hogy defektet kaptam vagy a tengely hibasodott meg ,de miutan kijottem akkor megyozodtem hogy a fekek adtak meg magukat,igy keptelen voltam feladni a versenyt az auto kihasznalhatatlansaga miatt.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 11:52

BBR

P6. Györkovács János :   A futam elso 2/3-a nagyjabol elegge jol mukodott, de aztan jott az utolso box latogatas, amikor eszre vettem, hogy gyakorlatilag a jobb elso kereken elfogyott a fek. Nagyon meglepett ez a fek problema, mert a sok tesztkor alatt, messze nem voltak ilyen gondjaim. Keserves 15 kornek neztem elebe, de megprobaltam valahogy az autot bekinlodni a celba, ami vegul sikerult es igy a 6-ik helyre erkeztem be.

P4. Jakab Csongor :   Egy közepesre sikerült időmérő után, a futamon, közel fél másodpercel lassabb volt a tempóm, mint a teszteken. Ennek következtében nem tudtam tartani az élbollyal a tempót és a konstans körök sem álltak össze. A 12 pontot érő negyedik hely elégséges eredmény számomra.


A hozzászólást junioor összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 27 Május 2015 - 15:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 12:47

FSR
P1. Vargyasi Tamás; Szamomra remek futam volt, nem sok akcioval az elso par kort leszamitva. Csendes korozgetesben volt reszem, csataban nem tudtam keveredni, mindenki szepen kisorolt elolem. A kvalifikacioban voltam csalodot, jobb helyezesre szamitottam, de valamiert nem sikerult. Jo paszban vagyunk ezert remelem, hogy a jovore nezve is megmarad ez az allapot es szep eredmenyt/eredmenyeket erunk el. Pontszamban szepen teljesitettunk ezert probalunk mindent feltenni egy lapra amig meg nem keso.

P2. Lukács Szabolcs; Hockenheimen még nem volt egy jónak mondható eredményem, most igyekeztem ezt át írni! Felkészültem a futamra! Pole pozíciót is sikerült megszereznem idén először, nem takargatom érzéseim - jól esett! Tudtam nem lesz kőnyű rajtom de, hogy az ötödik helyre esek vissza ezt nem gondoltam, viszonylag hamar a második helyen autóztam majd hibámból jött a törés, az autó beállítást szerettem volna tovább csiszolni, a fék erő elosztást de amire föl pillantottam már túlságosan közel voltam Tibihez és összeért a két autó! Vezető szárny nélkül vittem be az autót a boxba, néhány másodperc alatt kaptam is az újat majd a nyolcadik pozícióból kellett hozzam a kötelezőt! Versenyképes autóval ezt csak élveztem! Végezetül a második helyet szereztem meg és a legfontosabb az az, hogy a  csapattársaink az első és az ötödik pozícióban végeztek, így jókora pont béli lemaradást tudtunk behozni! A verseny végeztével igyekeztem F. Tibort fölkeresni és tisztázni a helyzetet, megértően csak hozzátette, versenyszituáció és volt ez így fordítva is! Tudom nem lehet könnyen megfogalmazni ezt! Így utólag is megbánva elnézést kérek! Egy téves információból leszürt gondolat menet volt egyik téma a közvetítés alatt, hogy I. Arnoldal kakaskodtam volna és segítettem pálya kívülre de szerencse ez nem az elhangzottak alapján történt! Gratulálok a csapattársaimnak és köszönjük Hatházi Vilinek a színvonalas segítségét!

P5. Kis Német István; Lassan már sablon szöveg hogy nem vagyok elégedett magammal, de sajnos ez a verseny sem volt kivétel. Viszonylag jó rajt után sok egyéni hiba ami bizony helyezésekbe került. Ezek után többnyire egyedül körözgettem, igyekeztem további hibákat nem véteni. Az 5. helyezés az előlem kiesőknek köszönhető, vagyis van még amit javítani a teljesítményemen. Külön gratulálok és nagyon örülök Tomi és Szabi 1-2 helyezésének, jó formában a csapat!


A hozzászólást Lukács összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 27 Május 2015 - 14:41-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 13:11

Point Team

Albert Sándor-Levente

A felkészületlenségből adódó nehézségek végig kísértek egész verseny alatt. Az időmérőn elért 5. hely meglepetésként ért, mert rosszabbra számítottam. Nem voltam felkészülve egyáltalán a versenyre. Az időmérő előtti percekben még a fogyasztásról vagy a gumik élettartamáról sem volt információm, ezért a Csaba beállításával voltam kénytelen indulni, amiről tudtam, hogy nem nagyon fekszik nekem, de más választási lehetőség híján, azzal vágtam neki a versenynek. Egész verseny alatt folyamatosan kisebb-nagyobb hibákat vétettem, amiért rengeteg időt vesztettem. Az utolsó etapon kezdtem kiismerni az autót és már elfogadható tempót is sikerült folyamatosan autózni, ezért röpke 12. kör alatt ledolgoztam 40. másodpercet Jancsival szemben, de elfogytak a versenykörök, így kénytelen voltam megelégedni a 7. hellyel, aminek örülök.

Tokos Csaba

Időmérőm közepesre sikeredett, 7. lettem. Futamon a rajtot jól kaptam el de viszont az első körben az utolsó szektorban hibáztam és sok időt vesztetem el az elsőkhöz kepést.
De viszont sikerült elcsípnem a 3. helyet, amivel elégedett vagyok.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 15:42

Helló mindenki!

Lenne egy javaslatom a beszámolók kinézetének az egységesitésére, egy séma létrehozására, hogy azt csak egyszerűen ki lehessen másolni a honlapra, ameddig egy PR-os nem kerül erre a feladatra.

1. A csapatveztetők posztolják a forumra az összefoglalókat,  mely tartalmazza a csapattársak irományait.

2. Előre kerül a csapatnév a maga szinében + Logo

3. 2 sorköz után az előrébb végzett pilóta neve előtt a vastagitott betűkkel "P1." a helyezés

4. Ugyancsaka a pilóta neve is vastagitott betukkel, szinváltoztatás nélkül, majd kettőspont és utána az összefoglaló

5. Mindegyik pilóta köteles beszámolni a történtekről. Ha nem ért célba akkor is, egy mondatban összefoglalni a kiesés okát!

6. Végezetül 1 mondatban összefoglalni az adott versenyen a csapat által gyűjtött pontokat és pár szót emliteni elégedettségről, csalódásról stb.

7. Az ékezeteket nagyon fontosak és a helyesirást is ellenőrizzük lehetőleg Exclamation Exclamation


A hozzászólást junioor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 27 Május 2015 - 15:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 15:44

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTqRj0g2XHkMgLrnAdpX-YoZPntsx9BVXZA6tRH-mKIPSS38Drh
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 19:16

Részünkről OK.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 19:22

Sajnalom, de szamomra ez nem jon be, hogy mindenki kiposztol ide, majd abbol szuletik egy masolat a honlapon.
Utolag az oldalon el sem olvasom, mert azt mar megtettem itt.

Ezert nem lehetne, hogy az osszefoglalokat ne ide irni, hanem valakinek atpostazni aki felteszi, akkor tutti, hogy nagyobb elvezettel tudnam at csemegezni az irotakat.

Persze ezt egy kivul allo nem eszleli.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 27 Május 2015 - 21:30

Tudom Tami, hogy ez lenne az idealis, amit mondasz, de meg nincs erre szemely, aki az osszegyujtest vallalja meg a szerkeztest addig, muszaj egy sablon.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 28 Május 2015 - 7:26

Sardi Hunor

Jonak igerkezett a tesztek alapjan a Nemet verseny. Nagyon a vegen voltam az idomet tekintve, viszont amit futottam azt stabilan tudtam teljesiteni. Az idomero nagyon gyengen sikerult, a 10 helyre kvalifivaltam magam, ez is ointszerzo hely mondtam magamnak. Az elso kor balesete miatt ismet leszakadtam a mezonytol, es mar az autom sem volt 100%. Ennek ellenere stabilan autoztam, hala az Egnek a csapattarsaim fekhibai nalam nem jelentkeztek, mivel en kicsit nagyobb es biztonsagosabb beallitast használva nyugodtan tudtam autozni, igy a kiesesek folytan a 8. helyen fejeztem be a versenyt, pontokta szerezve a csapatnak!
Vissza az elejére Go down
BypassOne
Szentliga Versenyző
BypassOne


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 2 Jún. 2015 - 1:02

Rookie Racing Team
Szabo Huba
11-ik helyrol rajtoltam,rengeteg teszt korom volt felvoltam keszulve a futamra,meg is latszott mert az elso 19 korben sikerult elnyernem a 9 helyet,nagyon jo tempot tartottam mivel a csapattarsam hibazott ez miatt is nyertem 1 + helyet,lekorozes szempontjabol 2 vettem eszre mivel csak a 2 box kiallas utan a 31 ik korben ugy ereztem hogy a versenyt sikeres 9 -ik helyre tudtam volna befejezni,de sajnos hibaztam kicsusztam egy parszor viszont az autot nem tortem ossze.Annak ellenere hogy a bealittast jonak es majdnem tokeletesnek ereztem sajnos a jobb elso fekem megint megadta magat es kenytelen voltam feladni a veresnyt ugyan ugy mint a nemet nagy dijjon az auto kihasznalhatatlansaga miatt.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 2 Jún. 2015 - 23:44

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 2i10etc

Blue Bird Racing

P4. Hatházi Vilmos : Nagyon örvendek ennek a 4. helynek! Egy rövidebb kihagyas után ez volt az első eredményem, és evvel meg lehetek elégedve.
Az időmérő a vártnál egy picivel lassabra sikeredett, 5. helyről indulhattam, majd egy "döcögös" rajt után, lassan lassan felzárkoztam. Nagyon szélesen próbáltam autózni , mert hogy rendre gyorsabb versenyzők jöttek hátulról, a taktikámnak köszönhetően. Összeségében jó eredmény!

P5. Jakab Csongor : Átlagosnak mondható felkészülés után, a harmadik rajtkockából rajtolhattam. A verseny folyamán végig tapadási problémákkal küzdöttem, értékes tizedeket veszitve másokkal szemben. Mindezek ellenére csapattársam követve az ötödik helyen értem célba.

DNF. Györkovács János :  Társaimmal ellentétben, egyáltalán nem szimpatizálom ezt a pálya vonalvezetést, igy csak reménykedtem egy jobb helyezés elérésében, a tizedik helyről rajtolva. Az aggodalmaim valósággá váltak és feladni kényszerültem a versenyt.

A dobogó utáni két helyezés, a Blue Bird Racing csapatnak 22 pontot jelent.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 11:04

FSR

P2. Vargyasi Tamás Meglepően remek időmerő, nem számítottam, hogy megcsípem a pole-t és főleg ekkora előnnyel. Számítottam egy első háromban való részvétellel, de ez még jobbra sikerült. A rajtom az gyötrelmes volt, beragadtam a fék miatt, így simán elvesztettem már az első pár méterben az helyemet. A futam két harmadát végig csatáztam Tiborral, leszámítva az utolsó etapot ahol már el voltam maradva hibáimnak köszönhetően. Amúgy éreztük Szabi hiányát, főleg a pont gyűjtés terén, így Sztyepóval ketten birkóztunk, de nem rossz eredménnyel. Igaz volt hely jobb eredménynek is de azért nem panaszkodom, főleg, hogy futam után, Tibor jelezte, hogy hibát ejtett be ami miatt büntetést kap, így pár pont üti meg az FSR markát. Összegezve remek futam volt, ez nem volt unalmas mint más egyes futamok, remélem meg maradunk ezen az úton amíg csak lehet.

P7. Kis Német István Viszonylag jó időmérő (7. hely közepes keveréken) és egy tűrhető rajt után sajnos az első körben történt lökdösődéseknek köszönhetően egy picit kitessékeltek a pályáról így pozíciókat vesztettem. A verseny elején nem találtam a ritmust, inkább hátrafelé haladtam mint előre, nagyon leszakadtam az előttem haladóktól. Tarkítva a szokásos egyéni hibákkal, végül 7. helyen értem célba. Gratulálok Tominak egy újabb dobogós helyezéshez. Csak így tovább.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 12:02

Point Team

P3.Albert Sándor-Levente

Elégedett voltam a heti felkészülés eredményével. Az időmérő katasztrofálisra sikeredett, mivel a felvezető körön hibáztam és kaptam egy hátsó defektet, majd felakadtam a rázóköre, így kénytelen voltam a rajtrács végéről rajtolni. A rajtot kitűnően abszolváltam és az élmezőny után kívántam eredni, de Vilivel alaposan meggyűlt a bajom. Hiába voltam gyorsabb, nem tudtam megelőzni hosszú körökön keresztül pedig a taktikám 4. kiállásos, gyors etapokra volt belőve, amit így nem tudtam kihasználni. A 3. helynek felettébb örülök, mert az itt megszerzett 15. pont létfontosságú lesz a bajnokság kimenetelere.
A soron következő Belga nagydíjon a futamgyőzelem a cél.

Tokos Csaba


Szonda Hunor
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 12:10

Sardi Hunor

A sok tesztkor ismet eredmenyes volt, hiszen a 9. helyrol tudtam rajtolni. Stabil volt a korozes egy par korig sikerult a 8. helyre feltornaszni magam, de sajnos egy hiba miatt visszaestem a 9. helyre ahol be isfejeztem a futamot.
Vissza az elejére Go down
Arnooldka

avatar


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Mar. 05.

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 16:43

felkeszules hianya miatt es par bakit ejtve csak a 10-ik helyre tudtam behozni az automat
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 17:45

Én viszont arra megkérlek, hogy csapatba és futamon elért eredményeitek szerin egybe tegyétek fel az általatok igényesen leírtakat! Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés lenne!

És ami a legfontosabb, hogy NE a fórumra küldjétek hanem e-mailbe a következő címre - szentliga.f1@gmail.com az időpont marad!

Köszönjük megértésetek!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 19:13

Sepsi Sim:


P1: De csak addig mig a hivatalos bt döntés nem születik meg. A felkészülés remek volt. Több futamszimulációt is leköröztem. Időmérő nem volt rossz. Habár Tami nagy fölémye meglepett. De a már megszokott rajtjaimnak köszönhetően sikerült az első helyre felugranom. Aztán egy igen izgalmas vonatozás illetve csaták következtek. Tami nem igen hagyott levegőhöz jutni. Folyamatosan ott volt. Aztán hibáztam felkerültem egy rázóras ami után az fsr autója elment. De jó taktikámnak köszönhetően sárga gumira váltottam és sikerült tamit leelőznöm. Ott vétett az fsr autója egy hibát és ezzel a futamgyőzelmet adta át nekem. De sajnos volt egy fehér vonalas érintésem 1-2 mm-er és ez 20 mp-es büntit von maga után.  Tudom én hibáztam elismerem de valahogy ez igy nem jó. Épp érintem de sehol senki bajt nem okoztam előnyt nem szereztem. na de hát ez van. Jön spa a belga nagydij amit nagyon szeretek. 25 pontért utazom belgiumba!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Jún. 2015 - 20:38

Szabinak igaza van. Csapatonkent kuldeni a liga mail cimere es legalabb 2-3 mondatos ertekelot, idomerorol, futamrol par sorban es mailbe a targynal az adott versenypalya es csapatnev legyen feltuntetve. Koszikee:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!   FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
FUTAMÖSSZEFOGLALÓKAT IDE!!!! szerda 12 IG!!!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: